مکالمه بین bayani و Mohammad_ai69

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

مکالمه بین bayani و Mohammad_ai69

21 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
  1. هر چی بزاری اون 10 تومن بیشتر میزاره و کارمزد بر میداره
    اینم بگم من نمیشناسمش که بگم رفیقم و یکی پیشنهاد داد من دو تا 4کی گزارشتم و پولشو 3 روز بعد بهم داد. فروش بره توی کانال سریع مینوسیه و تو بهش پیام بده
    به این خاطر گفتم اگه خواستی بزاری اینجا چون هر ایتم و ایدی میزاره توی کانال سریع فروش میره
    4k که میدونی زیاد شده و طرف هم نمیدوونه behvaiour اینا بالاست و حالیش نیست فقط میگه 4k بنظرم چون انلیمیت هست بزار 100 اون بزاره 110
    هرجور میلته توی کانال قیمتا ببین خودت حساب کن چه قیمتی بزاری ،
  2. قیمت ندارم همینجوری گذاشتم چند بذارم خوبه ؟
  3. قیمتش یکم بالاست
    اگه اینجا نخریدن بزار توی کانال محمد
    @dota2account
    به ادمینش پیام بده من خودم 2 تا اکانت اینجا فروختم
    @EarNo
  4. تنت سلامت
  5. داداش محمد از دست من ناراحت نباش
    باور کن منظور من به شخص شما نبود کلی گفتم که هی بهونه جویی میکنیم
    نوکرم
  6. سلام من الان هیچ ادد لیست قدیمی ندارم ! بنا به یه دلایلی همه حذف شدن الان چندتا از دوستان همین انجمن رو دارم مثل ater که اونم ادد کردن من ایدی کسیو ندارم !
  7. حاج محمد من فکر میکردم توی استیم پیدات نیست نگو ما رو ریمو کردی :d
  8. بله هرچی از normal به سمت vhs برین سطح شما میره بالا و بازکنای حرفه ای تر با شما میفته
  9. درسته
    ولی سوال من اینه که کلا این normal یا high دادن چه امتیازی داره ؟ و توی سیستم انتخاب کردن حریف تاثیری داره یا صرفا جهت اطلاع از کیفیت بازی ما هست ؟
  10. درود بر شما دوست عزیز ، همون MMR زمانی که مشخص هستش مد نظره . چرا میگم مشخص ، چون که اگر قبل از لول ۱۳ یا قبل از ۱۰ بازی باشه نرمال بده اون مشخص میکنه برای شما بالاتر از ۲۹۰۰ نیست اما vhs بالای ۴۰۰۰ هستش اما اگر به قول خودتون ۵۰۰۰ باشه و نرمال بده دلیلش اینکه یکی دو نفر که MMR کمی دارن با شما افتادن و به شما هم طبق اینها براکت رو خواهد داد
نمایش پیغامهای بازدید کننده 11 از 20 تا 21
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اکنون ساعت 10:08 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

طراحی توسط ArTaBaZ و VBIran | کلیه حقوق این وبسایت برای دوتاباز محفوظ می‌باشد. 2022-2012©

chatbox