مکالمه بین dark druid و Mohammad_ai69

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

مکالمه بین dark druid و Mohammad_ai69

236 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 21 از 24 نخستنخست ... 111920212223 ... آخرینآخرین
  1. من سبکی که این پلیر بازی میکنه رو زیاد وارد نیستم
  2. اره برا همین قبولش دارم من از تیم فایت خیلی خوشم میاد
  3. آقا این ریکی کلهم تو تیم فایت بود
  4. سلامت باشی خوشحال میشم کمکی ازم بر بیاد
  5. خیلی همچین تاپیکی خوبه ! دمت گرم داداش تورو نداشتیم چیکار میکردم :d
  6. برای همین دارم تاپیکی ایجاد میکنم که قدر واقعی هیروها و بازیکنان رو همه ببینند و فکر نکنند که هیروهای قوی فقط چندتا هستن
  7. من متا مو از روی تاپ بازی های دوتا باف کپی میکنم و ریپلی ها هم خیلی دیدم ولی خدایی فکر نمیکردم ریکی انقدر شاخ باشه در باورم نمیگنجید
  8. انتی میج جاگر و .... اینها هیروهای باگی هستن اما نیاز به ایتم دارن سعی کن ریپلی خوب از اینا نگاه کنی که سبک خوبی دستت بیاد اگر ریکی کری هم بلدی امتحانش کن اینم لینک یکی از بازیکنای خوب :

لینک برای ریکی
  9. اره برام پیش اومده تو یکی از اکانت های قدیمم رفتم های اسکیل ولی اونجا لوله شدم و دیگه های نشدم
  10. عالیه اینحوری ادامه بدی زمینه خوبی میشه برای پیشرفت ، بذار مثالی بزنم : توی یکی از ایدی های جدیدم که برای تحقیق بود چند بازی اول نرمال داد بعد دید نرمال برای من خیلی راحته برد روی high بعد با انتی میج کلا اینجوری شدم 11/1/10 یا 6/0/8 یا یعنی خیلی حوب بود بعد 5 بازی رفت روی vhs ، اما حواست باشه گاهی موقع برا بالا رفتن توی یه بازی مقابلت پلیرهای شاخ میندازه بعد که زیاد مردی و خراب کردی میبینی vhs بوده پس همه لحظات حواست جمع باشه
نمایش پیغامهای بازدید کننده 201 از 210 تا 236
صفحه 21 از 24 نخستنخست ... 111920212223 ... آخرینآخرین

اکنون ساعت 01:30 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

طراحی توسط ArTaBaZ و VBIran | کلیه حقوق این وبسایت برای دوتاباز محفوظ می‌باشد. 2022-2012©

chatbox