مکالمه بین dark druid و Mohammad_ai69

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

مکالمه بین dark druid و Mohammad_ai69

236 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 8 از 24 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
  1. 7*......
  2. z بازی پشت سر هم باختم
  3. اینم یادم رفت که بگم اصلا هم برای یه ایده ارزش قائل نمیشن فوقش کارو تو 1 ماه میدن و زمانی نمیزارن اصا براش :دی
  4. آره اگه الان خودم برای خودم کار کنم اموزش های اصولی از اینترنت بگیرم انیمیشن های خودمو بسازم هر چقدرم که بد باشه بالاخره نتیجه میگیرم !
    بیشتر آدما میان پکیج آماده میگیرن یه 4 تا تغییر میدن توش به خودشون میگن بازی ساز یا انیمیشن ساز به همین راحتی تو هم میتونی یه پکیج بگیری به بازی خروجی اندروید بدی بزاری بازار
  5. هرچی خودت میدونی از همین الان یاد بگیر که تا 4-5 سال دیه همه بیان ازت یاد بگیرن و حرفه ای باشی
  6. البته من دوست دارم یا با انیمیشن سر و کار داشته باشم یا جلوه های ویژه یا با بازی سازی سرم گرم باشه
  7. هرکی شرایطتش فرق داره مهم اینکه تو بهترین استفاده رو از شرایط داشته باشی . الان پدر مادر بالا سرته وقتی سنت رسید 25 سال و دیدی خودتیو خودت و دستت هیچجا بند نیست انگار دنیا رو سرت خرابه . از الان به فکر باش تلاش کن به جایی برسی تا نه منت دوست نه منت برادر یا خواهر نه پدر مادر . خودت باشی اقای خودت
  8. آره خدار شکر تا الان نمره هام خوب بوده به هر حال ادم بدون درس هیچی نمیشه همون ساموئلم که ترک تحصیل کرده بعدا یه روزی بد پشیمون میشه
  9. درست و ایندت خیلی خیلی مهم تره اگر می خوای واقعا به حرفم گوش بدی . ایندت در مرحله اول اهمیت داره
  10. امشب نمیتونم ساعت 10 باید بخوابم تازه الان کتاب تو دستمه و امتحانم دارم فردا این هفته 5 تا امتحان داشتیم کلا بی حس شدم نسبت به درس
نمایش پیغامهای بازدید کننده 71 از 80 تا 236
صفحه 8 از 24 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین

اکنون ساعت 03:05 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

طراحی توسط ArTaBaZ و VBIran | کلیه حقوق این وبسایت برای دوتاباز محفوظ می‌باشد. 2022-2012©

chatbox