مکالمه بین samdeloges و Soul Keeper

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

مکالمه بین samdeloges و Soul Keeper

11 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. مرسی دمت گرم

از این به بعد سعی میکنم بیشتر بیام!
  2. سلام خوبي؟
    نيستي!
    بعله ديگه كلي آموزش گذاشتم و فعاليت زياد ولي حيف كه دانشگاه نميذاره ديگه فعاليت كنيم
    اين آدري هيپبورنه(audrey hepburn) بازيگر قديميه ميتوني سرچش كني عكس جوونياشه سياه و سفيد بوده رنگش كردن عاره خيلي قشنگه چهرش معصومه
  3. سلام ماشالله همکار سایت شدی مبارکه

عکس پروفایلت کیه؟؟ خیلی نازه
  4. مرسی از راهنماییت دمت گرم
  5. ترسیدم توی تاپیک بگم یه بحث شروع بشه
    گرجستانی ها اکثرا انگلیسی بلد نیستن ولی همه جای تفلیس اینترنت رایگان هست(عجیبه نه؟! یه زمانی گرجستان مستعمره ی صفوی بود) یعنی به عنوان کمک میتونم بهتون بگم همیشه گوگل ترنسلیت رو آماده داشته باشید اگه طرف انگلیسی بلد نبود براش بنویسید برای آدرسا و خرید خوبه
    خوش بگذره
  6. نه اشتباه ميكنيد نميخواد از اول ياد بگيريد بلكه فقط چنتا گيم براي كسي كه بازيش خوب بوده نيازه تا راه بيوفته در واقع من اعتقاد دارم كه نقطه ي شروعي ميشه براي كسايي مثل من كه ميتونيم يه جهش بزرگ بكنيم و براي كساني كه در يك رنك ثابت شده بودن
  7. من ازت خواهش میکنم دیگه ادامه نده این بحثا بی فایدس آدمی که احمقه اعصاب خودتو خرد میکنه
    سطحی نگری اینها منو یاد همون مسوولان حکومتیشون میندازه آخوندای سطحی نگر احمق!!!
  8. خخخخخخخ
    به دل نگیر
    امروز خیلی اذیتم کردن
  9. سلام
    id ندادی پس از بازی کردن با نوبا میترسی؟؟؟
  10. دزدیده شده رو برا مثال گفتم میتونه هر بهونه قانع کننده دیگه ای هم بیاره نمیدونم یه جوری قانعشون کنه
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 11
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اکنون ساعت 01:52 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

طراحی توسط ArTaBaZ و VBIran | کلیه حقوق این وبسایت برای دوتاباز محفوظ می‌باشد. 2022-2012©

chatbox