مکالمه بین samdeloges و Fery

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

مکالمه بین samdeloges و Fery

41 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
  1. والله این شد گفتگو منطقی بعضی ها که.... به هر حال هرکی نظری داره با حرفت موافقم.در کل ما همون قبلی رو دوست داشتیم:dدرسته میومدم می گفتم فلان فلان شده ها ولی منظورم پلیر بود و اکثرا بعد از losing streak میومدم ولی خود بازی رو دوست داشتم
  2. خب اين براي منو امثال من با شما و امثال شما فرق داره فرقش اينه كه من غير دوتا٢ بازي مشابهي بازي نكردم پس برام جديده و جالبه من حرفم اينه كه بايد از كلي گويي دوري كرد به هر حال هر كسي نظر خودشو داره به نظر من حرف هاي شما براي يه سري افراد درسته نه كلا
    لذا ميگم اولا بايد ديد در ادامه چي ميشه دوما بايد بازي كرد و ديد جالبه يا نه به هر حال والو هرپليري رو از دست بده كلي به ضررشه اين يه واقعيته
  3. میدونم شرین چیز جالبی ولی بازی رو آسون میکنه مخصوصا برای کریها.packbag دیگه نکو.بعد لذت بازی به اورجینال بودنش بود.الان برو heroes of the storm رو نگاه کن هم شرین دارن هم تلنت تری.بیشتر درد من هم همینه که چرا تقلید کردن و بازی رو دارن کم کم از حالت اورجینال خارج میکنن.بعصی تغییرات توی گم خیلی خنده داره.به نظر خودت این کار به اصل بازی صدمه نمی زنه ؟چون اگه ببین کاربرا با این موافقن فردا میان چند تا کپی هم از چند بازی استراتژی دیگه میکنن.هدف هم فقط جذب پلیرای بازی های دیگه مثل hots وlol هست و در نهایت هدف پر شدن جیب والوس نه رفاه پلیرا و زیبایی بازی.
  4. ولي به نظر من تي پي به شرين چيز جديدو جالبيه باهاش خيلي كارا ميشه كرد ولي خب يه سري تغييرات ديگه بدون شك ميدن
  5. نه بابا این حرفا چیه چرا ناراحت باشم؟یکم تند رفتم،من باید بگم ببخشید،اون روز اعصابم خورد بود.
  6. داداش کلی نوشتم ایشالله ناراحت شده باشید
  7. نه داداچ اين چه هرفيه اينا مال هواص پرطيه
  8. بی صوادم ،بی صواد...ممنون که گفتی درستش کردم.
  9. داداش آموزش خوبيه ولي حواست نبوده حواسو با هواس قاطي كردي!!
  10. با تشکر ویرایش شد
نمایش پیغامهای بازدید کننده 31 از 40 تا 41
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

اکنون ساعت 04:48 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

طراحی توسط ArTaBaZ و VBIran | کلیه حقوق این وبسایت برای دوتاباز محفوظ می‌باشد. 2022-2012©

chatbox