مکالمه بین H.e.x و MasteR

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

مکالمه بین H.e.x و MasteR

8 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام

یه برنامه هست اسمش اینه XWindows Dock
  2. سلام.

شما از کدوم ویندوز استفاده میکنی؟ (چرا کنار منوی استارت برنامه ها بزرگتر نمایش داده میشند؟)
    چطوری اون منوی اضافی رو بالای استارت اضافه کردی؟

ممنون
  3. سلام. خیلی ممنون از راهنماییت
    اگه وقت کردی بیا اینجا آزمون بده
    https://docs.google.com/spreadsheet/...UHk3X2FTS1E6MA
  4. سلام پرشین گیگ خوبه ولی مدیافایر از همه بهتره الان 3 ساله که تمام فایل های دوتاباز رو تو مدیافایر آپلود میکنم همیشگی هم هست
  5. سلام.میخواستم این سوال رو تو چتباکس بپرسم ، ولی به خودت پیام دادم تا از جوابم مطمئن باشم :
    من میخوام پخش آهنگ آنلاین تو سایت بزارم ولی حجم ندارم . بنابراین مجبورم تو یه آپلود سنتر آپلودش کنم و بعد لینک دانلودش رو برای پخش آنلاین تو سایت قرار بدم
    پرشین گیگ آپلود سنتر خوبی میتونه باشه؟ یعنی لینک دانلودش معتبر هست که من بتونم آپلود کنم؟
    یه سوال دیگه : پرشین گیگ تا چند وقت میتونه لینک دانلود رو نگه داره و فایل رو از بین نبره؟

خیلی ممنون
  6. سلام. به يه مترجم براي ترجمه ي داستان اوراكل نياز داريم. ممنون ميشم اگه بتوني ترجمه كني.
  7. سلام

من هم مثل بقیه دوستان اطلاعی ندارم
  8. سلام.
    ببخشید من 1 سوال داشتم که از هر کسی میپرسم، میگه نمیدونم.
    اگه یه مطلبی رو از یه وبلاگ دیگه کپی کنین و داخل وبلاگ خودتون پست کنید ولی منبع رو ننویسین، واقعا رنکش رو پایین میاره؟
    یا اگر در بخشی از مطلب یه کلمه ی کوتاه بنویسید دیگه رنکش پایین نمیاد؟؟
    گوگل یه سیستمی داره که مطالب کپی شده رو پیدا میکنه و از تو سرور خودش حذف میکنه. حالا اگه یه جمله ی کوتاه بهش اضافه کنیم دیگه حذف نمیکنه؟ جمله ی ما میتونه 1 کلمه ی کوتاه باشه؟!

blogfa چون آمار بازدیدش نسبت به بقیه ی سایت های هاست رایگان بیشتر هست، پس اگه وبلاگ بلاگفا بزنیم، رنک وبلاگ بلاگفامون بالاتر از رنک رزبلاگ یا میهن بلاگ خواهد بود؟

با تشکر
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 8 تا 8

اکنون ساعت 03:38 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

طراحی توسط ArTaBaZ و VBIran | کلیه حقوق این وبسایت برای دوتاباز محفوظ می‌باشد. 2022-2012©

chatbox