نوب ، فیدر،عقب مونده ...

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415

نوب ، فیدر،عقب مونده ...

باسلام

حتما خیلی از شما با بازیکنایی که اعصاب تیمو خورد میکنن مواجه شدین ،کافی فقط یه اشتباه خواسته یا ناخواسته ازتون سر بزنه دیگه کارتون تمومه از توهین به بازی کردنتون تا جد آبادتون بهتون حواله میشه!!!
    خوب و اما چندتا حرف با اونی که حرف میخوره :

1- اگه کسی بهت توهین کرد اهمیت نده بهترین کار همینه اگه محل نذاری طرف مقابلت بیشتر اعصابش خورد میشه و از توهین بهت بیخیال میشه چون میفهمه که حرفاش برات مهم نیست.
    2-Mute کن . اگه طرف مقابلت دیگه از حد گذروند و ول نکرد چت رو MUTE کن .
    3-بعضی وقتا طرف روی حق عصبانی میشه پس بهش فقط بگو Sry و دیگه جوابش نده.
    4- یادت باشه اگه تو بخوای تمام بازی جواب طرف مقابلتو بدی انرژیت فقط صرف کار بیهوده میشه و بازی رو 100% باختی
    5-اگه دیدی از همون اول اسم طرف مقابل چیزایی مثل (Fu... russian, sh...noob ) هست بفهم که بازی خوبی نخواهی داشت و سعی کن با طرف مقابل هم لاین نشی چون ممکنه از همون اول باعث فید دادن به تیم بشی.
    6- ریپورت کن . فرقی نداره یه نفر تو بازی ریپورتت بده یا 9 نفر همش 1 ریپورت حساب میشه .ریپورت رو بادلیل بده تا حساب شه.
    7- کار خودتو تو تیم انجام بده ،یادت باشه آخربازی کسی نمیاد نگاه کنه کی فید داده کی خیلی قشنگ بازی کرده تنها کاری که اکثر پلیرا میکنن Close کردنه پس زیاد اهمیت نده تو بازی فکر لذت بردن خودت باش (البته نه از راه منفی)
    8-بازیگنای حرفه ای هیچ وقت چت نمیدن و معمولا از چت آماده استفاده میکنن و کاری ندارن تو تیمشون فیدر هست یا نه چون میدونن یه نفر تو بازی نمیتونه عوض بشه و حرف زدن باهاش بیهودس.

9-به کسی ربطی نداره که شما چه هیرویی پیک میکنین پس محل حرف کسی نذار و هیرویی رو که میدونی درسته و بدرد تیم میخوره انتخاب کن ،اگه دیدی طرف نوشت OMG, Noob بدون بچس و فکر میکنه فقط چندتا هیرو قویه پس اهمیت نده.
    10-بازی Safe to leave شد فوری left بده.

یادتون باشه همه این حرفا چرت و پرتی بیش نیست و مهم همون لذت بردن خود شماست وحتی اگه باختی یادت باشه شعار بازی دوتا اینه:

Good Luck Have Fun : خوش باش و سرگرم

اینو یکی از بازیکنای اینتر نشنال تو یوتیوب گفته بود(ترجمه خودمونی )

لطفا شما هم نظرای خودتونو درباره این بازیکنا بگین

2. 9 کاربر مقابل از Fery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amin00988 (11-05-2015),A_W_Z_2 (11-06-2015),Lone MaMaD (11-08-2015),Milad._.R (11-05-2015),Mohammad_ai69 (11-05-2015),Soul Keeper (11-05-2015),trace (11-08-2015),Viper (11-05-2015),[DR.[mmL (11-07-2015)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4412
    حرفت قبول دارم منم فان بازی میکنم ولی وقتی
    رنک میرم عصاب خورد میشه فحش میدم یه بار
    سر این قضیه بن چت شدم دیگه نمیرم از اون قضیه رنک چون عصاب ندارم اون موقع نمی دونستم رنک چیه الکی اودمش رو 800 الان دیگه هر کاری میکنم بالا برو نیست اگه کمکی بکن بگو چه طور ببرمش بالا

4. کاربر مقابل از mohammad6701 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Fery (11-05-2015)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad6701 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سر این قضیه بن چت شدم دیگه نمیرم از اون قضیه رنک چون عصاب ندارم اون موقع نمی دونستم رنک چیه الکی اودمش رو 800 الان دیگه هر کاری میکنم بالا برو نیست اگه کمکی بکن بگو چه طور ببرمش بالا
    رنک زیر 2000 ارزش بالا بردن نداره .بهترین راحش اینه که اکانتتو عوض کنی و از اول خوب باشی کنی . مثل کاری که من کردم . اگه خوب بازی کنی و به قولی high skill - very high skill بشی و 10بازی اول rank رو ببری مطمئنا rankات بالای 3000 میشه.

"I'm the beast of bedtime tales."

6. کاربر مقابل از ABNightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Fery (11-05-2015)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4412
    امکان نداره چون 400 تا ایتم دوتا دارم حالا همش به solo mmr نیست میشه با paerty mmr هم رفت

8. کاربر مقابل از mohammad6701 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Fery (11-05-2015)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    10 = بازی سیف شد لیو؟ = فقط یه نوب اینکارو میکنه..
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

10. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Fery (11-05-2015)

11. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415
    نقل قول نوشته اصلی توسط BROCK LESNAR نمایش پست ها
    10 = بازی سیف شد لیو؟ = فقط یه نوب اینکارو میکنه..
    در صورت این که میدونی بازی رو قطعا میخوای با اعصاب خورد پلی بدی

12. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3113
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABNightmare نمایش پست ها
    رنک زیر 2000 ارزش بالا بردن نداره .بهترین راحش اینه که اکانتتو عوض کنی و از اول خوب باشی کنی . مثل کاری که من کردم . اگه خوب بازی کنی و به قولی high skill - very high skill بشی و 10بازی اول rank رو ببری مطمئنا rankات بالای 3000 میشه.
    به نظرم اونی که خودش بخواد از رنک 1000 بیاد بالا بازیش بهتر میشه و تجربه بیشتر کسب میکنه تا اونکه بیاد اکانت فیک بسازه
    هر چند این کار خیلی سختیه چون من خودم ناچارم این کارو بکنم
    همین دیروز که بازی کردم تیم ما سند کینگ اینوکر هاسکار فانتوم لنسر و خودم ویند رنجر رو داشتیم
    هاسکار و اینووکر رفتن تاپ سند کینگ رفت جنگل من و فانتوم رفتیم باتوم
    مین 10 تازه فهمیدم هیچکس مید نیست تمپلر اساسین فری فارم تو میده البته نود درصد تقصیر خودم بود که به این گوساله ها اعتماد کردم ساپورت وایسادم بعد به مید دقت نکردم

13. کاربر مقابل از Rango.IR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Fery (11-05-2015)

14. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad6701 نمایش پست ها
    1-یکی از راه های بردن بالای رنک اینه که یه ساپورت خوب باشی (وارد گذاری ،خرید مرغ برای تیم ،هیل دادن ) یا ساپورتر خوبی تو تیمت بیفته .
    2-با هیرویی که توش حرفه ای هستی بازی کن و مطلقا با هیرویی که بار اولته پلی نده.(من خودم برای بالا بردن رنکم Abbodon بازی میکردم که هم ساپورتر بتونم باشم هم وارد گذار)
    3-از اول بازی روی بازی خودت تمرکز کن به کسی هم گیرنده چون باعث میشی طرف مقابلت هم تمرکزش بهم بریزه و پلی درست و حسابی نده (بعضی وقتا دیدم طرف بخاطر اعصاب خوردی تو چت مرغ فید میداد یا AFK میشد)
    4- طرف اگه یارت بود که نوب باشه متاسفانه نمیشه کاریش کرد ،ولی بعضی وقتا درست حرف زدن با طرف مقابل نتیجه میده ،درست حرف زدن با هرکس (با احترام)باعث میشه یارت بهت احساس مسئولیت پیدا کنه
    5-سیستم MMR اینطوری که اگه تو 800MMR باشی به طور حتم تو تیم مقابلت یه 800 MMR هست پس فکر نکن که نمیتونی رنکتو بالا ببری. Matchmaking Rating - Dota 2 Wiki

15. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3490
    یوزرنیم استیم
    Hєιѕєηвєяg
    دوستان ديدم اينجا يحثه شد يه نكته بگم كه اگر به هر دليلي mmr زير 2k داشته باشيد راه حل در نزديك 70% game ها هيروي omni knight هست چون اونجا اكثرا اتمر پيك كيدن و نميدونه كه با آيتم difisual blade ميشود 6 omni رو purge كرد خيلي mmr booster ديدم برا رنك زير 2k omni زياد پيك ميدن

16. Top | #10
    w3c
    w3c آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3096
    یوزرنیم استیم
    shahab
    نقل قول نوشته اصلی توسط frigidsoul نمایش پست ها
    1-یکی از راه های بردن بالای رنک اینه که یه ساپورت خوب باشی (وارد گذاری ،خرید مرغ برای تیم ،هیل دادن ) یا ساپورتر خوبی تو تیمت بیفته .
    2-با هیرویی که توش حرفه ای هستی بازی کن و مطلقا با هیرویی که بار اولته پلی نده.(من خودم برای بالا بردن رنکم Abbodon بازی میکردم که هم ساپورتر بتونم باشم هم وارد گذار)
    3-از اول بازی روی بازی خودت تمرکز کن به کسی هم گیرنده چون باعث میشی طرف مقابلت هم تمرکزش بهم بریزه و پلی درست و حسابی نده (بعضی وقتا دیدم طرف بخاطر اعصاب خوردی تو چت مرغ فید میداد یا AFK میشد)
    4- طرف اگه یارت بود که نوب باشه متاسفانه نمیشه کاریش کرد ،ولی بعضی وقتا درست حرف زدن با طرف مقابل نتیجه میده ،درست حرف زدن با هرکس (با احترام)باعث میشه یارت بهت احساس مسئولیت پیدا کنه
    5-سیستم MMR اینطوری که اگه تو 800MMR باشی به طور حتم تو تیم مقابلت یه 800 MMR هست پس فکر نکن که نمیتونی رنکتو بالا ببری. Matchmaking Rating - Dota 2 Wiki
    ببخشید ما بعد یه سال و نیم بازی کردن نمیدونم این مرغ شما فرمودید چیه :d
    SOME OLD WOUNDS NEVER TRULY HEAL AND BLEED AGAIN AT THE SLIGHTEST WORD

NED STARK-

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین