Mgc - دومین دوره مسابقات msi

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    21

Mgc - دومین دوره مسابقات msi

همون طوری که از اسم مطلب پیداست ، دومین دوره مسابقات MSI ، قراره در شهریور ماه در تهران در 6 رشته برگزار بشه

Counter Strike - PES 2012 - Fifa 2012 - NFS:Most Wanted - Warcraft III Frozen Therone TFT - DotA Allstars

مسوول مسابقات نیز نمایندگی رسمی محصولات MSI یعنی ماتریس رایانه هستش

04b8b59e703a

تا الان که این مطلب رو مینویسم ،10 تیم از 32 جایگاه در رشته دوتا آلستارز ثبت نام کردن (البته بعید میدونم به 32 برسه ، فکر کنم با 16 شروع شه )

مکان برگزاری هم تهران ، محل نمایشگاه بین المللی تهران ، سالن میلاد در تاریخ هجده الی بیست و سوم شهریور ماه نود و یک هستش

اما چیزی که جالبه و من هم در تعداد تیم ها گفتم که بعیده به 32 تیم برسن ، هزینه بالا این مسابقات هست

هزینه مسابقات برای هر تیم 225 ت. هستش و برای تیم های گم نامی که بدون اسپانسر علاقه به شرکت دارند ، به نظرم کمی سخت باشه

یه نکته جالب (و خیلی مزخرف ) هم اینکه اگر به سایت این مسابقات برید ، بنری رو میبینید که نوشته ثبت نام رایگان lol

اما داستان اینکه به تیم های ثبت نام کرده ، یه بلیط تخفیف برای خرید All In One و Lop Top میدن که اگر تیمی از این 2 محصول خریداری کنه ، اون تخفیف برابر هزینه ی ثبت نام هست و مثل این میمونه که مجانی ثبت نام کردید (اما در واقع کل پوله لپ تاپ رو دادید ، بدونه هیچ تخفیفی )

سات مسابقات هم صفحه نخست | Matris MGC هستش ...

دوره قبل که سالن مسابقات خیلی شلوغ بود ، امسال قراره آرامش بیشتری در سالن باشه تا گیمر ها تمرکز بیشتری داشته باشند

در ضمن دوستانی که علاقه به اومدن و دیدن بازی ها دارن هم عرض کنم که فک نکنم ، جز پلیر ها ، به کسی اجازه ورود به سالن رو بدن ، پس الکی نکوبید پاشید بیاین
    ویرایش توسط NX.PWR : 07-22-2012 در ساعت 05:41 PM

2. 2 کاربر مقابل از NX.PWR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (08-18-2012),IR.Wolf (07-28-2012)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    32
    یوزرنیم استیم
    RiGon
    قیمت برای شرکت در مسابقاتش واقعا بالاست به 32 تا تیم که نباید امید داشت باید امیدوار باشیم هیمن 16 تا تکمیل شه!
    ویرایش توسط Mars : 07-22-2012 در ساعت 08:18 PM

4. کاربر مقابل از Mars عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ajax (08-18-2012)

کلمات کلیدی این موضوع