داستان هیروهای دوتا - صفحه 6

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 64
  1. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2574
    261.jpg
    منبعش هم معلومه

2. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2945
    داستان هیروی اسپریت بریکر

نام: barathrum.gif نمایش: 4135 اندازه: 4.9 کیلو بایت

spirit breaker یک موجود رانده شده از قبیله اسپیریت هوف ها . او به خاطر رانده شدنش ، از آنجا دور شد . باراتروم از روح های سرگردان برای زنده نگه داشتن خود تغذیه می کرد . قرن ها سرگردان و بی هدف بود . تنها و سیاه بخت . Lich King باراتروم را پیدا کرد و او را برای خود استخدام نمود . سرعت غیر طبیعی و قدرت شبح مانند باراتروم ، او را از بند رها کرد . فانوسش او را قادر کرده بود تا بتواند به دشمنانش انرژی زیادی وارد کند و آنها را به صورت ناگهانی به سمت عقب پرتاب کند .با این توانایی ها او می توانست فاصله بین خود و اهدافش را در عرض چند ثانیه بپیماید . او برای هر کس بیشتر از یک حریف است .
    ویرایش توسط blood seeker : 07-23-2014 در ساعت 07:34 AM

3. کاربر مقابل از blood seeker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

WardeN (07-22-2014)

4. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2945
    داستان هیروی soul keeper

نام: icon.gif نمایش: 3542 اندازه: 5.3 کیلو بایت

کسی که در فاضلابات برای خود امپراطوری درست کرد و هیچ کس در فاضلابات حق حرف زدن و انتخاب نداشت او خیلی روی حرکات شمشیر خودش کار کرد تا سعی کند سرعت خودش به آخرین حد برسونه Anti Mage بردار دوقولوی او بود که توانست خودش را از فاضلابات بکشه بیرون و یک آدم درست بشه او سعی کرد تا مقابل شیاطین و جادو های آنها بایستد و توانست کاری کنه که دیگر نتوانند جادو کنند شیطان دست به کار شد و Soul را بر علیه برادرش به حرکت در آورد و به Soul قدرت های جادویی زیادی داد و او را به رویای همیشگیش (آخرین حد از سرعت ) رساند
    او یک دورگه غیر عادی ما بین ارک و شیطان است(demon and orc)!
    Strygwyr یک بی خانمان و بی سرپناه بین تمام موجودات فانی است!

5. Top | #54

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2946
    Terrorblade و Magina دو پسر پیامبر بزرگ (Prophet) بودند که دارای قدرت الهی بودند.
    Terrorblade با قدرت زندگی پیوند دارد و Magina در دستانش انرژی دارد. در صورتی که Magina مدت زیادی با جادو در ارتباط باشد ، می تواند مقاومت بدنش را زیاد کند و به سرعتی تا سرعت نور دست پیدا کند. حالا که Terrorblade گرفتار تاریکی شده است ، Magina برای رهایی برادرش به Sentinel ها پاسخ مثبت داده است . هر برخورد تلخی باعث می شود جوهره Scourge شیطانی غالب شود در آخر پس از موفقیت باعث بیداری دشمن و انفجار خود به خود از درون می گردد.داستان هیرو نام: 81d1343939977-icon.gif نمایش: 3523 اندازه: 5.3 کیلو بایت

6. Top | #55

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2945
    داستان هیرویarc warden

نام: 435d1351535315-icon.gif نمایش: 3515 اندازه: 2.5 کیلو بایت

در سرزمين مغناطيسي اتر دور از طوفان به دنيا آمد. در اين سرزمين باير و عجيب و غريب قبيله اي از عشايران رانده شده زندگي مي کند. اين عشايرها طوفان را پرستش ميکنند در سرزمين طائون (اسم منطقه) انرژي بسيار شديد و عجيب و غريب به وجود آمد و در همين زمان خداي هرج و مرج پديدار شد.
    بعد از اين فاجعه، خداي هرج و مرج فرستاده مورد اعتماد خود را همراه با قدرت هاي شکست ناپذيرش مي فرستد براي سرکوب اين نيرو، تا تا نظم را به آنجا بياورد. اتر داراي قدرت لمس رعد و برق و مغناطيس را دارد و توانايي درست کردن همانندي مانند خود، آرک واردن سرپرست نيروها ميشود.

7. Top | #56

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2946
    نام: icon.JPG نمایش: 3579 اندازه: 5.2 کیلو بایت
    یک جادوگر آتشین معروف است که در سرزمین ها ولگردی می کند, هدف اصلی Lina Inverse برای ملحق شدن به Sentinel پول بود. هرچند با تبدیل شدن هفته ها به ماه ها, و جنگیدن در طرف جنگجویان پاک و نترس حس مسئولیت را دربرابر World Tree را احساس کرد.

8. Top | #57

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2945
    داستان هیروی اسلاردر

نام: icon16.gif نمایش: 4068 اندازه: 5.4 کیلو بایت

بعد از هزاران سال در بودن زیر آبهای گرم و کهنه ی گرداب شدید، slarder از عمق پر هرج و مرج خود برخواست و همراه با برادرانش برای خدمت به لرد اهریمنی (سول کیپر) از روی تصب وقف شده به دلیل خود، این naga ی جنگنده ی دلاور تا وقتی که از پا بیفتد با زخم های کشنده در گرماگرم نبرد از پا بیفتد. نهایتا رهایی به چنگ آمده بود. این هست تا وقتی که سرنوشتش با رسیدن شوم و ترسناک lich king برخورد کند.
    به زندگی باز گشته و همانند یک جانور بی احساس و بی روح slarder دشمنان را با سرعت غیر انسانی از بین می برد، جادوهای انان را باطل می کند و با نیروی سرمای قدرتمند هرکاری را به پایان می رساند...

9. کاربر مقابل از blood seeker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

salar1 (07-03-2015)

10. Top | #58

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2946
    نام: 96d1343939979-icon.jpg نمایش: 3519 اندازه: 4.8 کیلو بایت
    نام من Tresdin است و خطر بزرگی در پادشاهی من در حال رشد است. و این خطر هجوم پناهندگان پلید غیر انسانی است.موجوداتی که در گوشه و کنار خیابان ها لانه کردند و در هر جایی صدای دو رگه زبان آن ها به گوش می رسد. من بزرگترین ژنرال این پادشاهی هستم و برای صدها سال است که چنین تهدیدی را ندیده ام. از این به بعد تبر من آماده نبرد با قبیله سیاهی است که نسل انسان را به خطر انداخته است. حالا دوران من برای مقابله با این موجودات وحشتناک فرا رسیده است. من مراقب هستم تا همه چیز به درستی و مثل انسان انجام شود!

11. Top | #59

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3976
    لطفا داستان خود bloodseeker رو هم بگو
    ممنون

12. Top | #60

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3976
    Strygwyr او یک دورگه غیر عادی ما بین ارک و شیطان است(demon and orc)! یک بی خانمان و بی سرپناه بین تمام موجودات فانی است. او خودش را به وسیله گرفتن خون از دیگران بهبود می بخشد. Strygwyr می تواند زخم هایش را حتی آنها که بسیار مهلک هستند را بهبود بخشد. آن کسی که نمی دانی آگاه باش! هیچکس نمی تواند به خود اجازه دهد که او را به خشمگین سازد. برای آنکه او حس بسیار قوی برای شناسایی خون دارد و همچنین او می تواند به وسیله چشم های طعمه ناتوانش بینایی بدست آورد و همچنین زمانی که بسیار خشمگین می شود او میتواند دشمن را توسط ضربات زورمندش تکه تکه کند. خشم Strygwyr قدرت تصمیم گیری برای دشمنانش را غیر ممکن می سازدو زمانی که دشمن عجول وی به سرعت می دود نمی تواند از خونریزیش جلوگیری کند و او با دستان پر هیبتش دشمن را تکه تکه می کند.
    خودم گفتم

13. کاربر مقابل از salar1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

WardeN (07-03-2015)

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع