معرفی بازیکن های بدون تیم - دوتا 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 294

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط P30GAM3R نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من که یه چیز دستگیرم شده تا لان ، کسایی که بالای 3 هزار ساعت دوتا بازی کردن قطعا نمیتونن نوب باشن حتی اگه رنکشون 2k باشه. چون اوایل که هنوز رنک نبود برد و باخت اهمیت نداشت من خودم واسه اینکه چیزای بیشتری یاد بگیرم هیر های متفاوت پیک میکردم و اینکه میباختم برام اصلا اهمیت داشت ، بعدش که رنک اومد با توجه به winrate ام رنکم شد 2.8 ، بعد یه عده اومدن ID جدید ساختن با 30 برد 10 باخت رنکشون شده 5k پلیر محسوب میشن ؟

اعضای قدیمی همین انجمن بیشتر درک میکنن حرف بنده رو

P.N : خدایش جواب بدن کسایی که تا حالا 60 بار ID عوض کردن الان مدیر ، کاربر متخصصن ؟؟ بیشتر از این شفاف سازی نمی کنم و اسمی نمیبرم ولی همه میشناسن دیگه ... ADD ME NEW ID : ~~ که رنکشونو زیاد کنن توانایی این رو ندارن که بشینن چند ماه از طریق بالا بردن 25 تایی رنک در هر بازی به اونی که مد نظرشونه برسن
    دقیقا اما کسانی هم هستن که اصن نمیدونستن رنک چیه و یه رنک افتضاح اومد براشون با اینکه برای عضویت تیمی در بیان باید رنک خوب داشته باشن ....... طرف میتونه 1 آی دی دیگه بزنه و امتحان کنه ( این دفعه میدونه که رنک مهمه ) و رنکی که براش میاد ممکنه خوب باشه یا بد اما دیگه بیشتر از 3-4 بار مسخره میشه دیگه
    1891 01450728361

2. 3 کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (12-15-2014),WardeN (12-16-2014),رهی (12-15-2014)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3358
    یوزرنیم استیم
    184125860
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    دقیقا اما کسانی هم هستن که اصن نمیدونستن رنک چیه و یه رنک افتضاح اومد براشون با اینکه برای عضویت تیمی در بیان باید رنک خوب داشته باشن ....... طرف میتونه 1 آی دی دیگه بزنه و امتحان کنه ( این دفعه میدونه که رنک مهمه ) و رنکی که براش میاد ممکنه خوب باشه یا بد اما دیگه بیشتر از 3-4 بار مسخره میشه دیگه
    1 جای حرف شما رو دوست عزیز من دیدم اشتباه میکنم حق با شماست اونم اینکه اگه اون تیم فقط عشق رنک بازی کردن باشه بله چون رنک پاین حتی اگه بازیشم قبول کنن تو متچ پیدا کردن نمیشه به خاطر اختلاف امتیاز رنک اما اگه تیم واقعا بخواد پلیر جمع کنه هدف داره واسه چیزی اونم تو این گیم مسابقات هست واسه مسابقاتم حتما نیاز نیست رنک بازی کنین واسه تمرین تو نرمالشم سطح بالا زیاده و اینکه واسه مسابقات شما باید همانگ بشین بازی تیمی یعنی اینم اگه کاپبتان سطح درکش از بازی بالا باشه با دیدن ریپلی ها دنبال مشکلات هر شخص میگرده و میگه و سعی میکنن حلش کنن هر عضو دیگه تیمم میتونه اگه دید شخصی داره 1 جا اشتباه میکنه بگه اگه به دل نگیزه و فکر نکنه داره سطحش رو بالا نشون میده چون ایرانی ها بیشترنشون ادعا دارن و ادعا نمیزاره حرف راست بره تو کلشون در کل رنک بازی کردن ربطی به سطخ شما نداره سطح بازی تو مسابقات معلوم میشه رنک فقط واسه خود نمایی که بگی من بیشتر از تو میدونم که ایتطور نیست اصلا گفتم دلیلم رو تیمی که میخواد اماده بشه نرمالم هست
    Buy A Ward Save A life

4. 2 کاربر مقابل از B.13 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (12-15-2014),[DR.[mmL (12-15-2014)

کلمات کلیدی این موضوع