نتایج نهایی در رابطه با سیستم Ranked Matchmaking

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 47 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 464
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157

نتایج نهایی در رابطه با سیستم Ranked Matchmaking

درود
    بعد از این چند تا تاپیکی که در این باره صحبت کردیم گفتم بهتره یک جمع بندی کلی هم داشته باشیم

توجه کنید دوستان این موارد فقط نتایج هستن پس اگر هوس کردید یه رنک خوب داشته باشید می تونید از این اطلاعات استفاده کنید

اطالاعات ما ( تقریبا همه ما ) از این سیستم کامل نیست به جز خود valve

این تاپیک بیشتر شبیه آموزش smurfing شده
    ================================================== =======================

mmr gamesplayed graph

روش اول Public match making
    1. برای داشتن رنک خوب می بایست Skill Bracket خوبی داشته باشید عبارت اند از Normal Skill , High Skill, Very High Skill

توجه برای دیدن سطح مهارت خودتون از سایت دوتا باف استفاده کنید

https://www.dotabuff.com

رنج mmr حدودی این اسکیل ها :
    normal skill :0-3k
    High Skill : 3k-4k
    Very High Skill : 4k-6k

2. برای رسیدن به هر یک از مهارت های بالا 2 فاکتور (از نظر من -موارد دیگه ای هم می شه اضافه کرد ) خیلی مهم اند :
    1) Win Rate بردهای شما
    2)K/D/A تعداد kill -death-assist

زمانی که skill bracket شما مثلا VHS میشود و با فرض اینکه 20 بار مرده باشید هیچ تاثیری در تغییر skill bracket شما ندارد .
    مواردی که بهتره در مورد روش اول بدونید :
    بعد از اینکه اکنت جدید ساختید سطح بازی ( skill bracket ) شما هیچ ربطی به سطح بازی اکنت قبلی نداره : به IP , Device قبلی شما بستگی ندارد
    توجه :
    زمانی که در پارتی باشید و ان بازی بیش از 50 دقیقه طول بکشد skill bracket در دوتا باف نمایش داد ه نمی شود
    توجه:
    اگه با دوستان خود در پارتی باشید و skill bracket انها کمتر از شما باشد در دوتا باف کمترین skill bracket فرد درون پارتی در دوتا باف نمایش داده می شود

================================================== =================

روش دوم Bot match making که smurf محسوب می شه

در این روش شما تا لول 13 با بوت بازی می کنید که چندتا حسن داره

در این روش Win rate شما 100% می شه به احتمال زیاد ( مگه اینگه از بوتا ببازید )
    دوم هم اینکه خیلی راحت می تونید KDA بالايی بدست بیارید
    زمان کمتری هم نسبت به بازی های پابلیک نیاز داره
    در این صورت بازی شما به 10 بازی mmr بستگه خواهد داشت

طبق مطالبی که از سایت های خارجی دیدم فردی با همین روش رنک 5k گرفت تو یک از بازی هاشم با sing sing بازی کرده ....

در روز های اینده سعی می کنم در مورد بعضی هیرو ها و روش های دیگه صحبت کنیم
    ویرایش توسط ♀♠♥ßKß♥♠♀ : 06-03-2015 در ساعت 07:33 PM

2. 15 کاربر مقابل از ♀♠♥ßKß♥♠♀ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (06-03-2015),ATER (06-04-2015),bayani (06-06-2015),Deuce (06-04-2015),H.e.x (07-01-2015),iHadLifeB4This (06-03-2016),Milad._.R (06-03-2015),Mohammad_ai69 (06-04-2015),N.Khastoo (09-15-2015),ReGoX (06-05-2015),Sharingan (06-05-2015),Soul Keeper (06-04-2015),TheNiGhTwOLFs (09-14-2016),Viper (06-03-2015),[DR.[mmL (06-03-2015)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390

نتایج نهایی تحقیق در رابطه با سیستم Ranked Matchmaking

سلام دوستان عزیز چند مدتی بود قول به کاربران عزیز دادم که تمام تلاشم رو انجام بدم که از سیستم رنک دوتا 2 سر در بیارم و کمکی بشه به شما دوستان عزیز

تحقیقات زیادی شد از افراد زیادی سوال پرسیدم و مطلب های زیادی در سایت های خارجی رو مطالعه کردم و در نهایت با تست گفته ها و تجربیات به نتیجه نهایی رسیدم که شما میتونید 100 % تست کنید و بهش برسید .

برای اکانت جدید که شما تا لول 13 توی سایت dotabuff طبق بازی هایی که میکنید سطح های شما مشخص شده و به صورت زیر هستش :

Normal skill

high skill

very high skill

ما کاری به این نداریم که قبلش چطوری از normal به high و... بره چون بحث ما این نیست و در تاپیک های دیگه که مربوط به MMR هستش شما میتونید این بحث ها رو انجام بدین و سوالات خودتون رو مطرح کنید .

ببینید دوستان عزیز به مراتب شما قبل از لول 13 هر کدوم از سطح ها رو کسب بکنید اولین بازی MMR شما یک Average برای تیم میده که مشخص میکنه شما از کجا شروع میکنید به طور مثال برای بنده که قبل از لول 13 همه بازی هام normal skill بوده اولین بازی MMR من از 2900 شروع شده ممکنه کمتر باشه یا حداکثر 100-200 تا بیشتر باشه ، اما برای دوستانی که قبل از لول 13 ، ایدیشون روی very high skill ثابت شده بازی اول MMR ممکنه Average از 4000 شروع بشه البته همینطور که گفتم ممکنه کمتر یا بیشتر باشه اما زیر 3500 برای این سطح شروع نمیشه .

خوب کاملا واضح سطح قبل از شروع اولین بازی MMR رو توضیح دادم حالا بریم سراغ اصل تحقیقات ، یعنی 10 بازی که شما باید انجام بدین تا رنک شما رو بهتون تقدیم کنه قبل از این ماجرای Average رو ممکنه افراد زیادی میدونستن اما 10 گیم رو تا جایی که من خوندم نه سایت ایرانی نه خارجی به صورت جامع توضیح و شفاف سازی نشده و همش یا هیرو پیشنهادی بوده یا حدس و گمانی بیش نبوده .

دوستان عزیز 10 گیم در واقع خیلی مهم هستش و شما رو از رنک پایین میتونه نجات بده و در ادامه خواهیم دید چه چیزهایی در بالا رفتن سطح MMR دخیل هستش :

1- Last hits

که شما در نقش یک carry ، باید last hits عالی داشته باشید به طوری که نفر اول یا دوم در بازی باشید این کار باعث میشه روی گزینه های بعدی تاثیر خیلی زیادی بذاره پس بسیار مهمه و تاکید میشه

2- K/D/A

که همه شما در جریانش هستش شما باید بتونید با هیروهایی بازی کنید که موفق بشید کیل زیادی بگیرین و اصلا نمیرید یا خیلی ناچیز در اندازه 2-3-4 بار بیشتر نمیرید این دوباره به شما کمک میکنه در گزینه اول موفق تر باشید و ایتم خوب بیارید و در گزینه های بعدی هم تاثیر گذار خواهد بود

3- XPM

در واقع مقدار xp که در دقیقه میگیرید رو بازی نشون میده که کم یا زیاد میشه اما در کل اگر 2 گیزنه اول رعایت بشه نفر اول یا دوم خواهید بود که معمولا از 200 شروع میشه تا بره 700-1200 که برای حرفه ای ها یا بازیکن های خوب هستش

4- GPM

مقدار gold در دقیقه هستش که این گیزنه هم با توجه به 2 گزینه اول متغییر خواهد بود

نکته :
    شما با گرفتن چند کیل پشت هم مثل ultra و.... میتونید به خوبی مقدار گزینه 3 و 4 رو تغییر بدین و سطح شما رو از چند بازیکن ببره بالاتر

5- Assists

در واقع با تیم بودن و همکاری در fight ها push دادن ها و کلا با تیم بودن باعث میشه گزینه 5 بره سمت درصد بالا

این گزینه هایی که گفته شده همه در مورد carry بود به این دلیل تحقیقات من بر روی carry بود که با پیک کردن carry شما خیلی بهتر میتونید mmr رو ببرید بالا . نه اینکه نمیشه با ساپورت به چنین چیزی رسید ، حتما میشه اما بسیار سختر از نقش carry هستش .پس پیشنهاد ما تا مشخص شدن MMR پیک هیروهای Carry هستش

بحث های زیادی در مورد برد در 10 بازی شده و گفته شده اگر بیشتر این بازی ها رو ببرید به شما رنک خیلی خوبی میده و این کاملا رد میشه و در این 10 بازی اصلا ربطی به برد یا باخت نداره بیشترین تاثیر رو 5 گزینه بالا که توضیحاتی در مورد اونها داده شد ، میذارن . و بقیه چیز هایی که میبینید یا میشنوید تاثیر کمی دارن و غیر مستقیم هستن هیمنطور که دوستان عزیزی که در این راه به بنده کمک کردن گاهی اوقات ازم میپرسن محمد یه سوال میمونه ، چرا من بازی قبل رو باختم اما 200 تا رنکم رفت بالاتر ، اما اونی که بردم 100 تا اومد پایین ؟ اینجا دوستان به سوالشون به خوبی پاسخ داده شد .

حالا بریم سراغ هیروها :

به راستی ما باید چه هیرو هایی انتخاب کنیم ؟ شما دوستان عزیز کمو بیش توی سایت ها ، بحث ها و ... دیده اید که میگن هیرو های mid یا برای TBD باید TA یا zeus انتخاب کنید . در واقع درست میگن اما دستو پا شکسته و دلیلش رو نمیدونن ، فقط میدونن خوبه . با توجه به رعایت کردن گزینه ای بالا ، رنک با توجه به لاین شما تغییر خواهد کرد . اگر گزینه ای بالا رعایت بشن و شما در لاین بالا یا پایین باشید با هر بازی 100-200 تا میاد رو Average شما ، اما زمانی که یک هیرو Mid پیک کنید و با توجه به رعایت 5 گزینه ، در هر بازی 200-300 Average به شما اضاف خواهد شد .پس کاملا صحیح هستش که بهترین هیرو برای TBD ، هیروی zeus رو انتخاب کنن شما با این هیرو میتونید 5 گزینه بالا رو بهتر رعایت کنید مخصوصا k/d/a . البته هیروهای دیگه هم هستن که در patch های مختلف قوی یا ضعیف میشن در این صورت شما باید اطلاعاتی در مورد هیروها کسب بکنید و به قول خودمون update باشید .

دوستان عزیز متن زیاد شده اما کامل و شفاف توضیح داده شد و حاصل چند ماه تلاش بوده و خواهشمندم از دوستانی که کپی پیست میکنند نام منبع رو هم ذکر کنند و این آموزش توسط بنده نوشته شده و به سایت دوتاباز طعلق داره .

از دوستانی که در سایت هم عضویت دارن و در این راه به بنده کمک کردن کمال تشکر رو دارم و ازشون ممنونم

امیدوارم که لذت برده باشید با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما دوستان عزیز .

4. 27 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (07-17-2015),ATER (07-16-2015),♀♠♥ßKß♥♠♀ (07-18-2015),BloodyAssault (02-08-2017),Dav1d (07-16-2015),Deadking (07-16-2015),FCB (07-31-2015),FIFA_PES (07-17-2015),Four-Eyes (07-31-2015),H.e.x (07-17-2015),HoMaYoON (07-16-2015),iHadLifeB4This (06-03-2016),Milad._.R (07-16-2015),miniod (07-31-2015),Mohammad.S (08-14-2015),Mr.Legendary (07-17-2015),Persian Leopard (07-16-2015),pishva (07-17-2015),Prince Of Persian (07-17-2015),Squee (07-17-2015),THE BIG (12-30-2015),tiger2psa77 (01-03-2017),trace (07-17-2015),Vanter (11-26-2017),Viper (07-16-2015),WardeN (07-31-2015),[DR.[mmL (07-31-2015)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2161
    یوزرنیم استیم
    147638966
    درود
    ممنون بابت مطالب
    یه سوال
    One Day Im Gonna Fly Away . . . - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats
    من هی دارم میبازم اونم با Feed زیاد !
    اما باز Vhs میده...
    موندم چیکار کنم...
    با این وضعیت پیش برم رنک چند میده به نظرتون
    دلــم « آرامـــش » وارونــه مــی خــواهــد !
    شُ م ا ر ا

Steam ID : Benykhan1998
    Nick Name : BenyKhan
    ID Number : 238142159

6. کاربر مقابل از BenyKhan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

BloodyAssault (02-08-2017)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    روش دبگه اسمورفینگ ( از یه دوستی تو یه سایتی فهمیدم ) 100% تضمینی :
    با دوستتون برید گیمنیت به مدت 6-5 ساعت بخرید ( یا از توی خونه ولی گیمنت نتش بهتره ) ، بعد برید قسمت 1به1 و تنظیمات رو طوری تنظیم کنید که هر دوتون یه تنظیماتو توی find یک به یک داشته باشید.
    اونوقت با هم سرچ کنید و احتمال 99% به هم میخورید ..... بازیو حدود 5 ساعت طولش بدید و وقتی بازیو با توافق طرفین تموم کردید میبینید لول شما 12 شده و هیچ بازی براتون ثبت نشده ( نبایدم ثبت شه چون 1به1 بوده و فقط xp میده ) بعد شما باید تعداد بازی های مونده تا رنکو vhs شید و سپس ....
    یا همین روش بالا رو میشه بعد vhs شدن امتحان کرد .
    1891 01450728361

8. 5 کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (06-03-2015),♀♠♥ßKß♥♠♀ (06-03-2015),bayani (06-06-2015),ReGoX (06-05-2015),Viper (06-03-2015)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    دوستمون داره میگه برو بوت بازی کن؟! ولی نمیدونه بوت توی دوتا باف تاثیری نداره pfff
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

10. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

BloodyAssault (02-08-2017)

11. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157
    نقل قول نوشته اصلی توسط BenyKhan نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    درود
    ممنون بابت مطالب
    یه سوال
    One Day Im Gonna Fly Away . . . - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats
    من هی دارم میبازم اونم با Feed زیاد !
    اما باز Vhs میده...
    موندم چیکار کنم...
    با این وضعیت پیش برم رنک چند میده به نظرتون
    دقیقا نمی شه گفت ولی قطا از 3.3k بیشتر می شه
    برای مشک وین ریت با بوت بازی کنید وین ریت بیاد بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    روش دبگه اسمورفینگ ( از یه دوستی تو یه سایتی فهمیدم ) 100% تضمینی :
    با دوستتون برید گیمنیت به مدت 6-5 ساعت بخرید ( یا از توی خونه ولی گیمنت نتش بهتره ) ، بعد برید قسمت 1به1 و تنظیمات رو طوری تنظیم کنید که هر دوتون یه تنظیماتو توی find یک به یک داشته باشید.
    اونوقت با هم سرچ کنید و احتمال 99% به هم میخورید ..... بازیو حدود 5 ساعت طولش بدید و وقتی بازیو با توافق طرفین تموم کردید میبینید لول شما 12 شده و هیچ بازی براتون ثبت نشده ( نبایدم ثبت شه چون 1به1 بوده و فقط xp میده ) بعد شما باید تعداد بازی های مونده تا رنکو vhs شید و سپس ....
    یا همین روش بالا رو میشه بعد vhs شدن امتحان کرد .
    اگه هر 10 دقیقه اتک ندید یا دمیج نخورید abandon می شید

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    دوستمون داره میگه برو بوت بازی کن؟! ولی نمیدونه بوت توی دوتا باف تاثیری نداره pfff
    بازی کردن با بوت برای لول اپ شدن هست که بعد به اون 10 بازی رنک بستگی داره

12. کاربر مقابل از ♀♠♥ßKß♥♠♀ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ReGoX (06-05-2015)

13. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3793
    یوزرنیم استیم
    admiralfurion
    اقا سرتون رو درد نیارم بعد این همه ا ک زدن یک چیز رو میگم
    میخواین اک بزنین و رنک بیارین 1000 تا روش رو امتحان نکنین سعی کنین تو رولی که بازی میکنین بهترین باشین همین.....

14. 2 کاربر مقابل از admiralfurion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

♀♠♥ßKß♥♠♀ (06-03-2015),ReGoX (06-05-2015)

15. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    نقل قول نوشته اصلی توسط admiralfurion نمایش پست ها
    اقا سرتون رو درد نیارم بعد این همه ا ک زدن یک چیز رو میگم
    میخواین اک بزنین و رنک بیارین 1000 تا روش رو امتحان نکنین سعی کنین تو رولی که بازی میکنین بهترین باشین همین.....
    دقیقا ... ساده ترین راه همینه که بازیتون واقعا پیشرفت کنه و برین بالا .

این روش هایی که شما گفتین اصن نمیدونم درست هست یا نه فرض بگیریم همشون درست ولی دقیقا چه فایده ای داره ؟ همه روش های قلابی هست .

من خودم دنبال راه هایی ام که بازیم خوب شه و بیام بالا نه الکی mmr مفت بگیرم .
    What happened ? Axe happened

16. کاربر مقابل از LA_King عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ReGoX (06-05-2015)

17. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط ♀♠♥ßKß♥♠♀ نمایش پست ها

اگه هر 10 دقیقه اتک ندید یا دمیج نخورید abandon می شید
    مگه من گفتم اتک ندید ؟؟؟
    میتونید برید جنگل فرم یا اینکه کریپارو تنظیم کنید نزدیک تاوراتون نشن
    1891 01450728361

18. کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ReGoX (06-05-2015)

19. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2161
    یوزرنیم استیم
    147638966
    i Hate U All - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats
    افتادم HS به خاطر Axe`e گاو
    به جان خودم چرا باید یه گاوی بیاد VHS بازی کنه ؟
    حالا راهی هست دوباره بره VHS?
    دلــم « آرامـــش » وارونــه مــی خــواهــد !
    شُ م ا ر ا

Steam ID : Benykhan1998
    Nick Name : BenyKhan
    ID Number : 238142159

صفحه 1 از 47 12311 ... آخرینآخرین