نقل قول نوشته اصلی توسط IR_Prince نمایش پست ها
This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
E-LAB خیلی خوب بود . بازی که دیشب ازشون دیدم در سطح tier 2 یا شاید حتی بالا تر بود . دیشب خیلی منسجم و هماهنگ بازی میکردن ، نه اشتباهات فردی و نه تیمی داشتن . fellmyst اما متاسفانه اشتباه تو آیتم هاشون ( نظر شخصی ) و واردینگ خیلی ضعیف باعث باختشون شد.
آقا وقتی من گفتم E-Lab بهترین تیم تورنومنته کاملا جدی گفتم
بگذریم از اینکه مستقیم invite شدن ، اونا اسپانسر عرب دارن که تمام تجهیزات براشون فراهمه از جمله gaming house ، خوراک و خیلی امکانات دیگه دارن . پلیراشونم سابقه حضور توی ESL رو دارن و خیلی حرفه ای هستن
انتظار دیگه نباید داشته باشیم تیم FelMyst بتونه جلوی این ببره

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.J نمایش پست ها
This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
اين FelMyst رسمن خراب كرد
خصوصن بازي اول Doom خيلي بد بود خيلي
اصلن دوم درس نكرد و كلا تو فايتينگا شركت نميكرد
آيتم گيري ها ضعيف بود
به نظر من Pick كردن اونا قوي تر بود و هماهنگ تر بودن
دركل از نظر كارگروهي به نظر من سناريو بهترين تيم ايرانه اما از نظر فردي و كار فردي FRP
كري تيم FRP هم ايشونن
فروش اکانت (High MMR (6.9K
سلام داداش ...... الان داری توی چند سال پیش زندگی میکنی ؟
SC یه دوره خوب بود الان چنتا از پلیراش دیگه سنشون به دوتا نباید بکشه . SC بیشتر با جنبه fun بازی میکنه اصلا استراتژی های خوبی نمیچینن که بخوان بازیو توی lategame ببرن . SC دیگه الان جزو بهترینا نیست
الان بهترین تیم ها FelMyst و FRP هستند که به نظر من FelMyst باز هم از frp قویتره . اگه بازی های همین pgc آخری رو دیده باشی که FelMyst هم برنده شد میفهمی چی میگم . اونا انگیزشون خیلی بیشتر از frp برای برد بیشتره . مثلا توی گیمنت هی با هم برنامه میریختن که چیکار کنن چیکار نکنن و استراتژِی های مختلفو بکار ببرن .
frp هم درسته بازیکناش در کل قویتر از FelMyst هست و لی اصلا نمیشه گفت تیم بهتری هستن . تیمی میتونه ببره که با هم هماهنگ باشن . این تیم FRP یه زمان اصلا بازیکنشون آرام HunTer رفته بود خارج برای مسابقات پوکر تیمشون تشکیل نشد توی تورنومنتا مختلف نتونستن برن اونوقت این FelMyst بود که دنبال بردن و کار تیمی هستن و توی pgc هم عملکرد فوق العاده بهتری نسبت به FRP داشتن و FelMyst اول شد و FRP هم دوم ( SC بخاطر تخلف از تورنومنت حذف شد ولی حقش این نبود . قضاوت نامناسب صورت گرفت و حذف شدن ) .
در اون مورد هم گفتم که E-Lab بهترین تیم تورنومنته و تمام امکانات مختلفو دارن . باز هم با اینکه تونست یه بار 1-1 کنه خودش خیلی میارزه