بحث و گفتگو در مورد بازیهای دوستانه دوتا 2 - dAb - صفحه 22

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 22 از 41 نخستنخست ... 12202122232432 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 409
  1. Top | #211

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط ♀♠♥ßKß♥♠♀ نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    هر دفعه با تاخیر 10 نفر حاضر شدن تا بازی بخواد شروع بشه از طرفی تو هر بازی 10-15 مین بازی به خاطر دیسکانکت فریز می شد . حالا اگه بخواییم سطح هم کمی بالا ببریم تعداد به انگشتای یه دستم شاید نرسه (!)
    من فک می کنم اگه با برنامه پیش بره بهتر می شه اگه بازی بعدی dab رو منتخب کنیم یعنی طبق شناخت حدودی که از سری قبل داریم یه بازی تشکیل یدیم فک می کنم بازی جالبی از اب دراد
    مثلا این این افراد (طبق اشنایی که تو سری قبل دارم می گم ) fcb viper factor mml sharingan mohammad_ai69 masterjoint imm و چن تایه دیگه که یادم نیست و به مرور بقیه هم اضافه شن این طوری خیلی بهتره . شاید جمع کردنشون یه کم سخت باشه

یادش بخیر پارسال بود مثل اینکه imm و factor هم هر بازی بودن . یکی اون موقع خوب بود یکی قبل از عید
    1891 01450728361

2. Top | #212

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    1956
    یوزرنیم استیم
    factor0121
    :hurrhurrplz:اگه قبول کنید من لابی میزنم دیگه فک نکنم سخت تر از سروکله زدن با abus playera باشه

3. 4 کاربر مقابل از F[A]CTOR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

♀♠♥ßKß♥♠♀ (06-25-2016),FCB (06-23-2016),Mohammad_ai69 (06-23-2016),Viper (06-23-2016)

4. Top | #213

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط F[A]CTOR نمایش پست ها
    :hurrhurrplz:اگه قبول کنید من لابی میزنم دیگه فک نکنم سخت تر از سروکله زدن با abus playera باشه
    با میلاد حرف بزن حتی میتونی از ادد لیستتم استفاده کنی کافیه هرکس می خواد بیاد جذب سایت بشه یعنی بیاد توی سایت

5. Top | #214
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    انشالله بعد از شبهای احیاء و به احتمال زیاد از ساعت 10 شب dAb رو از سر می گیریم.

احتمالش 50 50 هست و باید دید چی میشه...زمانش حداقل 12 ساعت یا 1 روز قبل طبق سنوات اعلام خواهد شد.

6. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

F[A]CTOR (06-26-2016),Viper (06-25-2016)

7. Top | #215

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    یه بار گفتم بازم میگم .اگه یه تیم ثابت با پلیر های ثابت بشه (مئلا 6 نفر باشه ، 1 و 2 نفر هم اضافه تر) بازی بچه ها بهتر میشه . حداقلش اینه که میتونن بهتر هماهنگ بازی کنن . اینجوری که ثابت نباشه انگار داری بازی نورمال آل پیک بازی می کنی captain هارو معلوم کنین ، اونایی که بچه ها و بازی شونو بهتر میشناسن .

"I'm the beast of bedtime tales."

8. 3 کاربر مقابل از ABNightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (06-25-2016),Viper (06-25-2016),[DR.[mmL (06-25-2016)

9. Top | #216
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    خود بچه ها باید شناخت داشته باشن دوست عزیز

وظیفه من که نیست بیام دونه دونه سطخ بازی تعیین کنم آخه.

اینکه نورمال آل پیک بازی میکنی رو به خاطر سطح بازیکن هست! من قدیما گارنا اد لیستمو جمع میکردم میبردم هاست خودم 10 تایی جوری Ap بازی میکردیم همه حال میکردن. چقدر پیام میدادن مرسی و اینا

اما اینجا من میخوام axe پیک بدم core باشه همه میخندن معلومه اینا باید برن همون ap بازی کنن! کل دنیا رو برید بگردید یکی به من اثبات کنه axe rubick aa نمیتونن trilane باشند.. :دی

10. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

TheNiGhTwOLFs (06-25-2016),Viper (06-25-2016),[DR.[mmL (06-25-2016)

11. Top | #217

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABNightmare نمایش پست ها
    یه بار گفتم بازم میگم .اگه یه تیم ثابت با پلیر های ثابت بشه (مئلا 6 نفر باشه ، 1 و 2 نفر هم اضافه تر) بازی بچه ها بهتر میشه . حداقلش اینه که میتونن بهتر هماهنگ بازی کنن . اینجوری که ثابت نباشه انگار داری بازی نورمال آل پیک بازی می کنی captain هارو معلوم کنین ، اونایی که بچه ها و بازی شونو بهتر میشناسن .
    تیم 6 نفررو خوب اومدی، coach بنظرم به بهتر شدن بازیا خیلی کمک میکنه، درواقع 2 تا دست اضافس برا Cap. بیشتر بازیا شده مثلا captain یه هیرو پیک میکنه بعد یه تازه کار هست تو تیم که حالا به هر دلیلی نه نمیگه و اون هیرو رو بر میداره، بعدا تو بازی چون نمیدونه داره چیکار میکنه هم عصاب تیمشو داخون میکنه هم عصاب خودشو Cap هم خب وقت نمیکنه کامل استراتژیشو توضیح بده ولی اگه coach تو تیم باشه یه پلیر هر چقدرم تازه کار باشه یکی بالا سرش هست که بگه چیکار کنه چیکار نکنه، هم اون پلیر تازه کار یه چیزی یاد میگیره هم بازی از dumpster tier میاد بیرون

من اگه بیام dab میرم coach از این به بعد (اگه کسی نخواست)

--------

نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها

اینکه نورمال آل پیک بازی میکنی رو به خاطر سطح بازیکن هست! من قدیما گارنا اد لیستمو جمع میکردم میبردم هاست خودم 10 تایی جوری Ap بازی میکردیم همه حال میکردن. چقدر پیام میدادن مرسی و اینا

اما اینجا من میخوام axe پیک بدم core باشه همه میخندن معلومه اینا باید برن همون ap بازی کنن! کل دنیا رو برید بگردید یکی به من اثبات کنه axe rubick aa نمیتونن trilane باشند.. :دی
    بنظر من باید تو بازی همه استراتژی Cap رو هرچی بود گوش کنن و دهنشونو بالاغیرتن ببندن، نمیشه که هرکی راه خودشو بره، همه به حرف cap عمل میکنن بازی تموم میشه اگه دیدن نتیجه نمیده همه میگن نمیخوان فلانی Cap بشه.
    هیچی بد تر از این نیست که Cap بشی بعد موقع پیک و بن یکی بیاد کل درفتو زیر سئوال ببره، اون موقع میشه مثل Aui_2000 پارسال، ppd میگفت چند روز استراتژی میریزم که لجظه اخر aui بیاد ببرتش زیر سئوال نتیجش این شد که چند روز بعد از قهرمانی ti از تیم شوتش کردن بیرون :دی
    ویرایش توسط Viper : 06-25-2016 در ساعت 10:07 PM

12. 2 کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

TheNiGhTwOLFs (06-25-2016),[DR.[mmL (06-25-2016)

13. Top | #218

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها

Rubick Core GG WP

14. Top | #219

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    بالاخره هیچکی نمی تونه بگه همه هیروهارو فوله . هر بازیکنی یه تعداد هیرو رو خوب می تونه بازی کنه و بازی کرده . یک cap خوب باید یکی از اون هیروهارو اون role خاص رو پیک بده و همچنین تا حدودی با حریفم آشنا باشه هیروهای مورد انتظار اونارو بن کنه . مثلا من که role: solo - roamer - durable offlane اصلا بلد نیستم و شاید کلا 1 یا 2 بار یکی از هیروهای این role رو مثلا tidehuner رو شاید بازی کرده باشم ولی در حد آشنایی ، مجبور نباشم pick بدم در حالی که مثلا می تونم توی role mid یا carry و یه سری هیرو بهتر ظاهر بشم و تیم رو به سمت برد ببرم .
    به نظر من توی بازی های cm ، سطح cap خیلی باید بالا باشه و خیلی اهمیت داره . بازی بقیه بازیکن ها هم خیلی به pick و ban ربط داره . چه بسا بهترین بازیکن ها مجبور شدن بدترین هیرویی که می تونن بازی بکنن برای pick غلط cap بازی کنن.

"I'm the beast of bedtime tales."

15. Top | #220
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها