نظر سنجی :World MOBA games - صفحه 4

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 78
  1. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    نقل قول نوشته اصلی توسط ''iMM نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من احساس میکنم سطح پلیرای HotS خیلی از DotA بیشتره

و مسلما" هم تیم ها مهم ترین رکن بازی های آنلاین تیمی هستن

پس فعلا" HotS

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

ویرایش v1.1 :
    به نظر من دلیل اینکه پلیرای HotS در مجموع به طور میانگین حرفه ای تر هستن اینه که اعضای Steam از Blizzard.net بیشتره و احتمال اینکه افراد نا آشنا سمت Dota برن بیشتره تا Hots.
    همینطور دردسر HotS هرچی باشه از DotA بیشتره و به طور کلی F2P نیست، به همین دلیل کسایی که به طور تخصصی دنبال همچین بازی هایی هستن فقط میان و روی HotS پول خرج میکنن و برا پولی که خرج کردن و هیرویی که خریدن احترام قائلن و قطعا" بازی بهتری میکنن، در مقایسه با اونایی که عین گاو سرشونو میندازن پایین میان Dota و هر هیرویی که بخوان پیک میدن و بازی رو خراب میکنن

ویرایش v1.2 :
    مقایسه من بین HotS و Dota بود و نظری راجع به LOL و HoN ندارم
    داداش نظرت منو دگرگون کرد اصلن
    خو یعنی چه
    عزیز من سیستم رنکینگ داریم بشین رنک بازی کن رنک ببر بالا با سطح بالا ها بازی کن
    اینم که تو LOL و HOTS باید واسه هیرو ها پول خرج کنی مضخرف ترین قانون این دو بازی هست که باعث میشه حداقل من یکی نرم سمتشون
    خو این یعنی pay to win دیگه یعنی چی؟
    آره آره میدونم با لول آپ اینجور چیرا هم میشه هیرو گرفت اما چرا باید اینطوری باشه
    خو یه بچه ریچ میاد همه هیرو هارو روز اول میخره دیگه چه فرقی کرد
    خودشم دوستان عزیز من مشکل پلیرای دوتا ربطی به icefrog و gabe و valve نداره

بخواین نخواین خدای این سبک دوتا هست
    مسابقات حرفه ای تو دوتاس
    بزرگترین جوایز واسه دوتاس
    بالانس بیشتر تو دوتاس
    بازی هست که نسبت به هم سبکاش بیشتر مهارت میخواد
    هرکی اعصابش نمیکشه ، دوس نداره ، پلیرا نوبن ، بازی ها طولانین و ... لطف کنه نیاد تو انجمن دوتا فکت صادر کنه
    delete dota plz
    asuy untitled 1

Team Secret

2. کاربر مقابل از Hooman.J عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Milad._.R (07-12-2016)

3. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.J نمایش پست ها
    یعنی الان دوتا داره pay 2 win میشه دیگه از نظر شما؟
    وقتی یه حرفی میزنین دلیلم چرا به گ.. کشیده شده؟
    اخه چجوری برداشت میکنی که میگی میگم pay to win برادر؟؟
    دوتا 2 قبلا که تو فیز بتا بود pay to play بود و هر ننه قمری که از استیم رد میشد نمیومد دانلدش کنه، بعد که شد free to play پر شد از تقریبا هر کسی که هر روز استیمو باز میکنه و میره یه بازی ای رو بازی میکنه مثلا Csgo،...خیلیا میومدن میدیدن دوتا 2 شده محبوب ترین بازیه استیم، میگفتن دانلد کنم ببینم چحوریه....یه عده دانلد میکردن بازی میکردن میدیدن بازی خیلی عمیقه، حوصله ندارن، سرشون گیج میره، بیخیال میشدن، یه عده هم خوششون میومد و میموندن تا یاد بگیرن ولی یه عده کثیری مخصوصا اونایی که تو ترید و مارکت سر رشته داشتن موندن تو دوتا2 بیشتر به خاطر hats.
    شما رو نمیدونم ولی من خدا شاهده کلی بازی باختم به خاطر اینکه یکی هیرو ای که پیک داده به خاطر ست جدیدیه که برای اون هیرو خریده، طرف بدون اینکه حتی بازی با هیرو رو بلد باشه براش ست میخره بعد میاد م***** تو بازی. البته بحث hats و اینا جداس و همینجوری گفتم اشاره کنم مشکل اصلی اون عده کثیر base player که ولو با f2p کردن بازی اضافه کرد،

تا وقتی که p2p بود 90% پلیرای دوتا 1 بودن که اومده بودن دوتا 2، حالیشون بود بازی چی به چیه، اگه لول دوتا 2 توی بازیت زیاد کم نبود مثلا بالا 30-25 اینا بود از هر 20 بازی تا 2-3 تاش میدیدی یه فیدر اعصاب خوردکن پیدا میشه، ولی الان دقیقا بر عکس شده از هر 20 تا بازی 2 تاش واقعا gg=good game عه. gg هم اون موقع کلا یه معنی دیگه داشت مثل الان نبود که هرکی Firstblood میده بره اسپم کنه gg، فقط تیم بازنده مینوشت gg اونم فقط یه بار اخر بازی اونم وقتی که بازی واقعا gg بود و یه فیدر تو تیمشون نبود، gg نشانه احترام تیم بازنده به تیم برنده بود ولی الان شما نگا کن تو بازی شما کافیه با mirana یه ارو میس بدی تا یکی با chat wheel بازی بنویسه ggwp. همه این عادتای مسخره هم از اون Chat twitch سر رشته میگیره، البته اینم باز ربطی به اصل حرفم نداره همینجوری Drifted away.........

این حرکت f2p کردن ولو صرفا برای اینکه تعداد پلیرای بازیرو زیاد کنه تجربه pub رو خراب کرد، بعدشم برای اینکه تعداد بیس پلیرارو زیاد نگه داره یا زیاد تر کنه اومد توی متای بازی هم دست کرد یکی از دلایلی که هیرو هایی مثل pudge , riki , invoker , همش باف میشن و قرار هم نیست نرف بشن اینه که اگه ایس فراگ بیاد فکر کن 10 تا هیرو top pick rate از سایت دوتاباف رو برداره و جوری نرفشون کنه که بشه مثل نرف od پتچ 87، روز بعدش نصف پلیرای بازی کلا ناپدید میشن.
    انگار نه انگار که بازی 100 تا هیروی دیگه هم داره، حالا همون od هم زیاد نرف نشده اگه ادم بخواد بره مید باید فقط اسکیل بیلدشو عوض کنه 2و3 بگیره، یا اگه میخواد 1 پر کنه باید تو مید بیشتر بمونه و بیشتر لول اپ بشه و یکمم شاید ساپورت بشه یا اصلا بره Safelane به عنوان کری فارم کنه، حالا od از متا نیوفتاده بیرون یکی که بلد باشه هنوز میتونه بازی کنه.
    ولی جان، من یه هیرو که قبل از 87 هر روز پیک میشد، با یدونه نرف که با تغییر روش بازی کردن قابل دور زدنه، کلا از بازی ناپدید شد. مشکل اینجاس که اون اکثریتی که مثل ویروس و کنه اضافه شدن به بازی شرط میبندم حتی change log هر پتچ رو هم کامل نمیخونن، شما ببین دیگه قبل از f2p یه community داشتیم که با دوتا 1 کلی خاطره داشتن و مشتاق بودن بازیشون دوباره زنده بشه بعد از f2p یه Community اومد که تو بازی فید بده، فحش بده و تنها دلیل موندنشم یه مشت hats و چند تا اسپل pudge , riki
    ویرایش توسط Viper : 07-12-2016 در ساعت 04:55 PM

4. 2 کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (07-12-2016),rinnegan (07-12-2016)

5. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    دوتا 2 قبلا که تو فیز بتا بود pay to play بود و هر ننه قمری که از استیم رد میشد نمیومد دانلدش کنه، بعد که شد free to play پر شد از تقریبا هر کسی که هر روز استیمو باز میکنه و میره یه بازی ای رو بازی میکنه مثلا Csgo،...خیلیا میومدن میدیدن دوتا 2 شده محبوب ترین بازیه استیم، میگفتن دانلد کنم ببینم چحوریه....یه عده دانلد میکردن بازی میکردن میدیدن بازی خیلی عمیقه، حوصله ندارن، سرشون گیج میره، بیخیال میشدن، یه عده هم خوششون میومد و میموندن تا یاد بگیرن ولی یه عده کثیری مخصوصا اونایی که تو ترید و مارکت سر رشته داشتن موندن تو دوتا2 بیشتر به خاطر hats.
    شما رو نمیدونم ولی من خدا شاهده کلی بازی باختم به خاطر اینکه یکی هیرو ای که پیک داده به خاطر ست جدیدیه که برای اون هیرو خریده، طرف بدون اینکه حتی بازی با هیرو رو بلد باشه براش ست میخره بعد میاد م***** تو بازی. البته بحث hats و اینا جداس و همینجوری گفتم اشاره کنم مشکل اصلی اون عده کثیر base player که ولو با f2p کردن بازی اضافه کرد،

تا وقتی که p2p بود 90% پلیرای دوتا 1 بودن که اومده بودن دوتا 2، حالیشون بود بازی چی به چیه، اگه لول دوتا 2 توی بازیت زیاد کم نبود مثلا بالا 30-25 اینا بود از هر 20 بازی تا 2-3 تاش میدیدی یه فیدر اعصاب خوردکن پیدا میشه، ولی الان دقیقا بر عکس شده از هر 20 تا بازی 2 تاش واقعا gg=good game عه. gg هم اون موقع کلا یه معنی دیگه داشت مثل الان نبود که هرکی Firstblood میده بره اسپم کنه gg، فقط تیم بازنده مینوشت gg اونم فقط یه بار اخر بازی اونم وقتی که بازی واقعا gg بود و یه فیدر تو تیمشون نبود، gg نشانه احترام تیم بازنده به تیم برنده بود ولی الان شما نگا کن تو بازی شما کافیه با mirana یه ارو میس بدی تا یکی با chat wheel بازی بنویسه ggwp. همه این عادتای مسخره هم از اون Chat twitch سر رشته میگیره، البته اینم باز ربطی به اصل حرفم نداره همینجوری Drifted away.........

این حرکت f2p کردن ولو صرفا برای اینکه تعداد پلیرای بازیرو زیاد کنه تجربه pub رو خراب کرد، بعدشم برای اینکه تعداد بیس پلیرارو زیاد نگه داره یا زیاد تر کنه اومد توی متای بازی هم دست کرد یکی از دلایلی که هیرو هایی مثل pudge , riki , invoker , همش باف میشن و قرار هم نیست نرف بشن اینه که اگه ایس فراگ بیاد فکر کن 10 تا هیرو top pick rate از سایت دوتاباف رو برداره و جوری نرفشون کنه که بشه مثل نرف od پتچ 87، روز بعدش نصف پلیرای بازی کلا ناپدید میشن.
    انگار نه انگار که بازی 100 تا هیروی دیگه هم داره، حالا همون od هم زیاد نرف نشده اگه ادم بخواد بره مید باید فقط اسکیل بیلدشو عوض کنه 2و3 بگیره، یا اگه میخواد 1 پر کنه باید تو مید بیشتر بمونه و بیشتر لول اپ بشه و یکمم شاید ساپورت بشه یا اصلا بره Safelane به عنوان کری فارم کنه، حالا od از متا نیوفتاده بیرون یکی که بلد باشه هنوز میتونه بازی کنه.
    ولی جان، من یه هیرو که قبل از 87 هر روز پیک میشد، با یدونه نرف که با تغییر روش بازی کردن قابل دور زدنه، کلا از بازی ناپدید شد. مشکل اینجاس که اون اکثریتی که مثل ویروس و کنه اضافه شدن به بازی شرط میبندم حتی change log هر پتچ رو هم کامل نمیخونن، شما ببین دیگه قبل از f2p یه community داشتیم که با دوتا 1 کلی خاطره داشتن و مشتاق بودن بازیشون دوباره زنده بشه بعد از f2p یه Community اومد که تو بازی فید بده، فحش بده و تنها دلیل موندنشم یه مشت hats و چند تا اسپل pudge , riki
    خب وقتی رقیب اصلی که lol هست f2p عه هیش موقع نمیاد بازی رو پولی کنه
    بالاخره بازی ساخته شده که سازنده منافع خودش رو ببره
    این سبک هم به هیچ وجه کشش پولی بودن نداره و بیشتر رو پرداخت درون برنامه تمرکز میکنن عادیه
    شما انتظارات فضایی داری عزیز دل بنده
    هیچ موقع
    هیچ موقع
    و بازم میگم هیچ موقع هیچ بازی نمیتونه کاملن بالانس شه
    بالاخره یه هیرویی هم که یه ذره زیادی قوی باشه
    همه مشاکلاتی هم که شما و دوستان میگن تو mmr پایین هست و یا normal match
    میگم که شما که قدیمی هستی صد در صد بازیتم خیلی خوبه راحت برو 4k 5k با 4 تا آدم بازی کن
    (من ادعای mmr ندارم خودم بیشتر normal بازی میکنم و فقط واسه شما راهکار میدم)
    و در آخر بازم میگم هیچ اجباری برای dota بازی کردن نیست میتونین از سایر عناوین خوب هم سبک استفاده کنین
    asuy untitled 1

Team Secret

6. کاربر مقابل از Hooman.J عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Milad._.R (07-12-2016)

7. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    داداش نظرت منو دگرگون کرد اصلن
    خو یعنی چه
    عزیز من سیستم رنکینگ داریم بشین رنک بازی کن رنک ببر بالا با سطح بالا ها بازی کن
    اینم که تو LOL و HOTS باید واسه هیرو ها پول خرج کنی مضخرف ترین قانون این دو بازی هست که باعث میشه حداقل من یکی نرم سمتشون
    خو این یعنی pay to win دیگه یعنی چی؟
    آره آره میدونم با لول آپ اینجور چیرا هم میشه هیرو گرفت اما چرا باید اینطوری باشه
    خو یه بچه ریچ میاد همه هیرو هارو روز اول میخره دیگه چه فرقی کرد
    خودشم دوستان عزیز من مشکل پلیرای دوتا ربطی به icefrog و gabe و valve نداره

بخواین نخواین خدای این سبک دوتا هست
    مسابقات حرفه ای تو دوتاس
    بزرگترین جوایز واسه دوتاس
    بالانس بیشتر تو دوتاس
    بازی هست که نسبت به هم سبکاش بیشتر مهارت میخواد
    هرکی اعصابش نمیکشه ، دوس نداره ، پلیرا نوبن ، بازی ها طولانین و ... لطف کنه نیاد تو انجمن دوتا فکت صادر کنه
    delete dota plz
    ببین من یه طور دیگه منظورمو میرسونم

فک کن رنک من 2000 هست اصلا". پلیرا های سطح (2000) توی HotS نسبت به پلیرهای همون سطح توی دوتا خیلی بهترن. هروقت بازی کردی میفهمی کسی الکی فید نمیده، الکی afk نمیکنه. حتی کسایی که سطحشون پایینه به خاطر پولی هم که بابت هیرو یا هرچی خرج کردن به بازی اهمیت میدن و به قولی تا آخر بازی give up نمیکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها

منظور من دقیقا" همین بود

هومن جان همین pay to win هم که شما انقد روش کلیک کردی اونقدر ها هم تفاوت ایجاد نمیکنه چون به بالانس بودن بازی و هیرو ها برمیگرده

اون مقدار تفاوتی که در بالانس بودن هیرو ها هست توی دوتا هم وجود داره، شاید خیلی هم بیشتر از HotS. ( نمونش تو همین پچ آخر اینووکره )

ویرایش :
    میلاد افراطی به سود dota تشکر نده
    HotS بازی کردی برادر ؟
    ویرایش توسط ''iMM : 07-12-2016 در ساعت 06:35 PM

8. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    پلیرای hots اصلن مادرزادی خیلی از dota 2 بهترن
    اینو قبول دارم
    با پلیر چیکار داری برادر من خود بازیارو مقایسه کن
    نقد کن
    نقد منطقی
    خو اومدی میگی اعصاب منو خورد میکنه
    پلیرای اون فلانه
    بازی طولانی میشه
    این شد مقایسه ؟
    این شد نقد؟
    جم کنین بابا
    همون meta که من قبولش ندارم hots ئتون از dota کمتر آورده
    ویرایش توسط Hooman.J : 07-12-2016 در ساعت 06:40 PM
    asuy untitled 1

Team Secret

9. کاربر مقابل از Hooman.J عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Milad._.R (07-12-2016)

10. Top | #36

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    میلاد افراطی به سود dota تشکر نده
    HotS بازی کردی برادر ؟

حرف حق تشکر داره

بازیی که هر کی پول بیشتر داشته باشه ، راحت تر پیشرفت کنه ، بازی نیست

اینکه پلیرایی که با شما میوفتن تو دوتا نوب هستند یا هرچیز دیگه ، دلیل به بد بودن بازی نیست ،

بازی دوتا بر اساس تیم هست ، یعنی شما باید تیم تشکیل بدی و با تیم های دیگه بازی کنی ، اینکه تنهایی میرید بازی و با هر ناشناسی بازی میکنید فقط جنبه دست گرمی و سرگرمی داره ،

از قدیم دوتا1 رو بیشتر تو گیم نت ها بازی میکردن ، با کسانی که میشناختن ، و بعد مسابقاتی برگزار میشد تیم ها شرکت میکردن

اصلا استدلالتون برای بد بودن دوتا منطقی نیست ، چون اصل بازی رو فراموش کردید ،

11. 2 کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (07-12-2016),Hooman.J (07-12-2016)

12. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    پلیرای hots اصلن مادرزادی خیلی از dota 2 بهترن
    اینو قبول دارم
    این که تو بابت یه هیرو پول داده باشی، قبل از هرچیزی اینو نشون میده که تو به اون هیرو و بازی کردن باهاش علاقه داری

وقتی کسی علاقه داشته باشه به هیروی Illidan و اونو خریده باشه در حالی که خیلی از هیرو های دیگه قفل هستن، قطعا" به طور تخصصی باهاش بازی میکنه و توی هر بازی سعی میکنه بازیشو باهاش بهتر کنه و حتی شیوه ی جدیدی برای بازی کردن باهاش ابداع کنه که جواب هم بده

همچین کسی رو مقایسه کن با یکی که بین 100+ هیرو یکیو برمیداره میاد میگه Mid Or Feed

کدوم بازیو بیشتر جدی میگیره ؟

الکی سعی نکن حرفی رو که من نزدم بزاری تو دهنم و بعد جوابی که مد نظرته تحویلم بدی ... حرف من از زمین تا آسمون با اونی که تو داری میگی مد نظر منه فرق میکنه

13. کاربر مقابل از ''iMM عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

amin00988 (07-12-2016)

14. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad._.R نمایش پست ها
    حرف حق تشکر داره

بازیی که هر کی پول بیشتر داشته باشه ، راحت تر پیشرفت کنه ، بازی نیست

اینکه پلیرایی که با شما میوفتن تو دوتا نوب هستند یا هرچیز دیگه ، دلیل به بد بودن بازی نیست ،

بازی دوتا بر اساس تیم هست ، یعنی شما باید تیم تشکیل بدی و با تیم های دیگه بازی کنی ، اینکه تنهایی میرید بازی و با هر ناشناسی بازی میکنید فقط جنبه دست گرمی و سرگرمی داره ،

از قدیم دوتا1 رو بیشتر تو گیم نت ها بازی میکردن ، با کسانی که میشناختن ، و بعد مسابقاتی برگزار میشد تیم ها شرکت میکردن

اصلا استدلالتون برای بد بودن دوتا منطقی نیست ، چون اصل بازی رو فراموش کردید ،

قرمز :
    شما چون HotS بازی نکردین هیچ وقت درک نمیکنین من چی میگم، P2W بودن بازی به هیچ وجه جلوی پیشرفت رو نمیگیره. هروقت بازی کردین بیایین من بحث میکنم.

سبز : بحث من جدی نگرفتن بازی توسط جمعیت کثییییری از بازیکناییه که Dota بازی میکنن. چون Dota از Hots راحت تره و این یه واقعیته. بنابراین افراد بیشتری سمتش میان و همین بیشتر بودن بازیکنان مشکلایی بوجود میاره. خیلی ازین آدم هایی که میان و بازی میکنن هیییییچ ارزش و اهمیتی برای بازیشون و وقت خودشون قائل نیستن. ولی کسایی که پول خرج میکنن و یه هیرو میگیرن و درواقع اون هیرو تنها هیرویی میشه که طرف میتونه باهاش بازی کنه 2 تا سود داره. یک اینکه طرف با هیرویی که داره بازی میکنه ، هر بازیش درواقع جنبه تمرین داره و این خیییییلی خوبه. طرف فقط یه هیرو داره مثل من که Illidan دارم. انقد باهاش بازی کردم که به هیروی تخصصیم تبدیل شده و این ادعا رو دارم که باهاش خوب بازی میکنم . هرچند تا الان 10 تا دیگه هم خریدم ( اونم با کوئست ). خیلی کسای دیگه رو هم دیدم که مثل من هستن. خوبیِ شماره 2 اینه که طرف بجز تمرین کردن و ... برای هیرویی که خریده ارزش قائله !! نه اینکه +100 تا هیروی رایگان جلو دستش باشه و حتی وقت نکنه با هرکدوم یه بار بازی کنه.

این ویژگی هایی که گفتم مختص به همه بازیکنا نیست ولی مختص به عده ی کثیری هست !! و من اینو قبول دارم
    ویرایش توسط ''iMM : 07-12-2016 در ساعت 07:00 PM

15. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    این که تو بابت یه هیرو پول داده باشی، قبل از هرچیزی اینو نشون میده که تو به اون هیرو و بازی کردن باهاش علاقه داری

وقتی کسی علاقه داشته باشه به هیروی Illidan و اونو خریده باشه در حالی که خیلی از هیرو های دیگه قفل هستن، قطعا" به طور تخصصی باهاش بازی میکنه و توی هر بازی سعی میکنه بازیشو باهاش بهتر کنه و حتی شیوه ی جدیدی برای بازی کردن باهاش ابداع کنه که جواب هم بده

همچین کسی رو مقایسه کن با یکی که بین 100+ هیرو یکیو برمیداره میاد میگه Mid Or Feed

کدوم بازیو بیشتر جدی میگیره ؟

الکی سعی نکن حرفی رو که من نزدم بزاری تو دهنم و بعد جوابی که مد نظرته تحویلم بدی ... حرف من از زمین تا آسمون با اونی که تو داری میگی مد نظر منه فرق میکنه
    اگه بخوام بحث کنم میدونم تهش جالب نمیشه
    ممکنه دلخوری ایجاد شه
    ولی این حرف رو جدی میگم
    وقتی از یه بازی لذت نمیبری و خودت نمیپسندیش سعی نکن الکی با دلایل که هیچ ربطی به خود گیم نداره تخریبش کنی
    برو بازی که دوس داری انجام بده
    اجباری نیس دوتا بازی کنی
    اینجا هم انجمن دوتاس واسه hots نیس
    اشتبا جایی اومدی ...

جهت اطلاع میگم من از زمانی معرفی hots تا کل بتا هاشو بازی کردم اون موقع که 20 تومن میفروخت بتا کی رو
    دوتا از hots آسون تره؟ من بحث رو همینجا تموم میکنم
    ویرایش توسط Hooman.J : 07-12-2016 در ساعت 07:07 PM
    asuy untitled 1

Team Secret

16. Top | #40

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    اگه بخوام بحث کنم میدونم تهش جالب نمیشه
    ممکنه دلخوری ایجاد شه
    ولی این حرف رو جدی میگم
    وقتی از یه بازی لذت نمیبری و خودت نمیپسندیش سعی نکن الکی با دلایل که هیچ ربطی به خود گیم نداره تخریبش کنی
    برو بازی که دوس داری انجام بده
    اجباری نیس دوتا بازی کنی
    اینجا هم انجمن دوتاس واسه hots نیس
    اشتبا جایی اومدی ...

جهت اطلاع میگم من از زمانی معرفی hots تا کل بتا هاشو بازی کردم اون موقع که 20 تومن میفروخت بتا کی رو
    دوتا از hots آسون تره؟ من بحث رو همینجا تموم میکنم
    من هرچی که باشه از تو بیشتر Dota بازی کردم و از تو هم بیشتر دوستش دارم
    نیازی هم به ثابت کردنش به تو ندارم
    جای درستی هم هستم
    به خاطر پشتیبانی از HotS و Blizzard هم هیجوقت کوتاه نمیام

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین