نظر سنجی :World MOBA games - صفحه 6

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 45678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 78
  1. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    من خودم مثه همه شما عمرم رفت سر دوتا و دوتا 2
    همیشه گفتم من دوتا 2 2012 و 2013 رو قبول داشتم فقط.بیشتر شمایی که از HOTS بد میگید اصلا بازیش نکردید و شاید هیچ کلیپ یا دمویی هم ازش ندیدین. من خودم فقط 1 بار بازی کردم ولی اینکه شما میاید دوتا 2 رو خدا میکنید کاملا چیز مسخره ایه.من قبول دارم دوتا 2 بازی قوی و پیشرفته و حرفه ای هست دوتا 2 هنوزم که هنوزه داره تغییرات روش اعمال میشه میخاید بد باشه؟ ریبورن،ایده ی دوتا 2،آپدیت های هفتگی و پیش زمینه ای به نام وارکرافت اینا همه دست به دست هم دادن تا این بازی اینطور شه. اما بحث سر بازی نیست بحث اصلی چیزیه که سرور های دوتا 2 رو آلوده کرده یعنی ازدیاد تازه وارد ها و فان پلیر ها. یکی میاد وسط بازی نیو متا میکنه گند میزنه به بازی یکی فید یکی...
    و بازی دوتا 2 با هر آپدیت بیشتر داره تو گِل فرو میره یه هیرو باگ میشه همیشه
    اگه اونجور بگید Pay 2 win خیلی از بازی ها پولی بودن و هستن همین کلش هم p2w هست هرکی بیشتر جم داشته باشه برد با اونه
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

2. 3 کاربر مقابل از رهی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (07-12-2016),Redemption (07-13-2016),Viper (07-12-2016)

3. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط رهی نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من خودم مثه همه شما عمرم رفت سر دوتا و دوتا 2
    همیشه گفتم من دوتا 2 2012 و 2013 رو قبول داشتم فقط.بیشتر شمایی که از HOTS بد میگید اصلا بازیش نکردید و شاید هیچ کلیپ یا دمویی هم ازش ندیدین. من خودم فقط 1 بار بازی کردم ولی اینکه شما میاید دوتا 2 رو خدا میکنید کاملا چیز مسخره ایه.من قبول دارم دوتا 2 بازی قوی و پیشرفته و حرفه ای هست دوتا 2 هنوزم که هنوزه داره تغییرات روش اعمال میشه میخاید بد باشه؟ ریبورن،ایده ی دوتا 2،آپدیت های هفتگی و پیش زمینه ای به نام وارکرافت اینا همه دست به دست هم دادن تا این بازی اینطور شه. اما بحث سر بازی نیست بحث اصلی چیزیه که سرور های دوتا 2 رو آلوده کرده یعنی ازدیاد تازه وارد ها و فان پلیر ها. یکی میاد وسط بازی نیو متا میکنه گند میزنه به بازی یکی فید یکی...
    و بازی دوتا 2 با هر آپدیت بیشتر داره تو گِل فرو میره یه هیرو باگ میشه همیشه
    اگه اونجور بگید Pay 2 win خیلی از بازی ها پولی بودن و هستن همین کلش هم p2w هست هرکی بیشتر جم داشته باشه برد با اونه
    داداش میای وسط بحث میکنی لاقل نظرات رو هم بخون خب برادر من ما هم داریم میگیم بازی های p2w بازی های جالبی نیستن چون یکی که خیلی پولداره قشنگ بازی رو در اختیار داره ولی دوتا اینطور بازی نیست .
    ویرایش توسط Apdentist : 07-12-2016 در ساعت 07:53 PM
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

4. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Slayer (07-12-2016)

5. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    We have come so far !!
    به هر حال هر کسی نظری داره. اینجا هم تاپیک نظر سنجیه من نظرمو راجع به سوالی که مطرح شده بود گفتم. منم همونطور که شما حرفای منو قبول نمیکنید، خیلی از حرفایی که زدید رو قبول ندارم.
    ولی به هر حال دوست ندارم این بحثا باعث ایجاد دلخوری بشه مخصوصا" با میلاد

6. کاربر مقابل از ''iMM عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Slayer (07-12-2016)

7. Top | #54

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.J نمایش پست ها
    خب وقتی رقیب اصلی که lol هست f2p عه هیش موقع نمیاد بازی رو پولی کنه
    من تو پست قبل از پست قبلیم گفتم نمیدونم متوجه شدید یا نه، هدف این شرکتای بزرگ صرفا اضافه کردن پلیره، حالا بازی هرچی مکانیکش راحت تر جماعت بیشتر میان طرفش، LoL این سیاستو پیش گرفت و زود تر از valve هم جنبید، دوتا 1 رو کپی کرد و با کمی تغییرات دادش بیرون شد League of legends. اصلا یکی از مدیرا یا developer های LoL (فکر کنم یکی از مدیرای اولین انجمن رسمی LoL) قبلا یکی از مدیرای سایت playdota.com بود، بعد از اینکه پاشد رفت LoL کل انجمن playdota.com رو پر کرد از تبلیغات LoL ، و هر کی که دنبال دوتا ولی با مکانیک ساده تر و البته گرافیک بهتر و کلا انجین بازی مدرن تر و ... دوتا 1 رو ول کرد رفت اونور.
    LoL کلا ساده تر از دوتاهه و f2p بودن دلیل اصلی این نیست که پلیراش بیشترن. هم زود تر شروع کرده و هم یه سیاستی رو پیش گرفته که کلا پلیر جمع کنه، خوب معلومه وقتی ادم که تازه از سبک moba خوشش اومده باشه LoL رو انتخاب میکنه چون راحت تره ولی وقتی میاد تو دوتا 2 سرش گیج میره.
    f2p شدن دوتا 2 به خاطر وجود رقیبی مثل LoL نیست کلا Valve قولشو داده بود که بعد از ریلیز شدن گیم از حالت beta، بازیو free کنه. منم دارم میگم از اون موقس که دوتا 2 داره به ..... میره، چون به محض Free شدن یه خروار پلیر میریزه تو بازی که تو پست قبلی گفتم چجور پلیری.

همیشه هم افضایش پلیرای یه بازی اون بازیو بهتر نمیکنه ولی خب، مانی میاره فور ولو، همین الانشم community LOL که چند برابر دوتا 2 جمعیت داره خیلی معروفه به toxic بودن،
    من نمیفهمم الان چون دوتا 2 هم چون یه رقیبی مثل LoL داره باید بره بشه مثل اون؟

شما انتظارات فضایی داری عزیز دل بنده
    هیچ موقع
    هیچ موقع
    و بازم میگم هیچ موقع هیچ بازی نمیتونه کاملن بالانس شه
    بالاخره یه هیرویی هم که یه ذره زیادی قوی باشه
    عزیز دلم بالانس نمیشه یه چیزه، میتونن نرف کنن یه چیز دیگه
    به عنوان مثال میتونن همونجوری که زدن تو سر OD بزنن تو سر هیرو های top pick rate یا نه؟
    مثلا میتونن بیان همونجوری که با یه نرف روش بازی od رو عوض کردن و از فرداش کسی پیکش نکرد، مثلا اینوکرو نرف کن، چرا اینکارو نمیکنن؟ دلیلشون این نیست که بازی بالانس نمیشه یا اصلا کلا دلیلشون به گیم پلی مربوط نمیشه دلیلشون اینه که چون اونایی که رفتن ایمورتال اینوکرو خریدن از فردا میرن اونو میفروشن، از اون روز دیگه هیشکی اون ایمورتالو نمیخره ، و یه کلام پول تو جیب ولو نمیره،
    حالا شما هی بیا بگو چون یه بازی MOBA هیچ وقت perfect نمیشه فلان.....

اینا اگه بخوان بازیو بالانس کنن میرن هیرو های دیگرو باف میکنن چون اینجوری نوبا هیرو های بیشتری میتونن بازی کنن پس ست های بیشتری میخرن، البته از اولین روز دوتا تا الان داشته باف میشده ولی از وقتی دوتا 2 اومده این روند شدت گرفته. بزرگترین پتچ های دوتا برای دوتا 2 اومدن .

همه مشاکلاتی هم که شما و دوستان میگن تو mmr پایین هست و یا normal match
    میگم که شما که قدیمی هستی صد در صد بازیتم خیلی خوبه راحت برو 4k 5k با 4 تا آدم بازی کن
    (من ادعای mmr ندارم خودم بیشتر normal بازی میکنم و فقط واسه شما راهکار میدم)

خیلی ممنون ولی این راهکار برای من همیشه جواب نمیده
    از وقتی وین ریتم زیاد شده بازیام از normal شدن high، ولی ارزو میکنم کاش normal میموندن اصلا من نمیفهمم چرا توی highskill bracket نوب بیشتره؟؟؟؟
    مثلا همین بازیه broodmother که 2 روز پیش رفتم، یادم نمیاد رنک بود یا نورمال ولی hs یا vhs بود. اول بازی گفتم من میرم وسط، dazzle تیممون شروع کرد به گریه کردن که اقا این میره مید Spiderling هاشو فید میده به alchmist نه وارد خرید نه چیزی فقط یه Courier که اونم نمیدونم خودش خرید یا ونومنسر خرید.
    alchmist فقط تا دقیقه 4 راحت بود بعد از اون 3-4 بار کشتمش تا دقیقه 8 نمیتونست از زیر تاور بیاد جلو تا اینکه دقیقه 8 تاور وسطو که انداختم kotl , nyx از تیم حریف اومدن پیله شدن به لاین وسط، دست kotl پنج تا Sentry، دست nyx هم dust. اون وقت اینونتوری dazzle بازی high skill رو دارم نگا میکنم که داره dagon میبنده، محض اطلاع courier رو هم خودم fly کردم و 4 تا sentry هم خودم خریدم ولی واسه حدودا 10 دقیقه kotl , nyx , alch مید بودن مخصوصا kotl که 24 ساعت اونجا بود که جلوش نمیتونشتم پوش بدم بعد meanwhile...
    لاین پایین ما pl داشتیم که با اینکه nyx ای که جلوش بود pl مارو free farm ول کرده بود اومده بود مید pl ما دقیقه 22 purge اورد Dazzle ما که با وارد کاری نداره داره dagon میبنده، از اونور ونومنسر ما هم داره فید میده با یدونه point booster که بکنتش aghanim ،........این فکر کنم وضع بازی hs تا دقیقه 20 بود اگه علاقه داشته باشی ادامه میدم بازی 60 دقیقه طول کشید البته من مین 30 میخواستم Afk کنم بزارم تیم حریف پوش بدن ولی اصرار کردن نزاشتن گفتن ریپورت میکنیم.......

از اون طرف از watch section هست دیگه میتونم بازی های 6k رو ببینم که چقدر فرق دارن با بازی های 2k ، همین 2 ساعت پیش یه بازی دیدم جاگرنات با یدونه ونگارد dive کرده زیر تاور جلو lina,slark,lion میره میمیره میگه gg afk....بازیشون بهتر از 2k هست باز دمشون گرم وقتی dragon lance میبندی نمیگن هیروت range نیست چرا بستی ولی تفاوتش به اندازه تفاوت بین 2 تا عدد 2000 و 6000 نیست
    این سیستم رنک به جای اینکه یه ladder باشه برای بهتر کردن بازی پلیرا شده یه بازار برای یه عده که پول دربیارن تا یه عده رو بفرستن بالا تا اون عده دوم بازی کسایی که 6k هستن رو هم خراب کنن. چون خراب کردن بازیای 2k کافی نیست

و در آخر بازم میگم هیچ اجباری برای dota بازی کردن نیست میتونین از سایر عناوین خوب هم سبک استفاده کنین
    :دی ما نگفتیم اجباری داریم بازی میکنم، اصلا اگه قراره صورت مسئله رو پاک کنیم چرا داریم بحث میکنیم، اتفاقا تو این زمینه که دوتا 2 تو سبک moba بهتر از بقیس کسی اینجا نیست که بگه نه، ولی ادم وقتی میره پتچای دوتا 2 رو میخونه یا یه نگاه که به Community میندازه میبینه که دوتا 2 داره میره که بشه LoL
    ویرایش توسط Viper : 07-12-2016 در ساعت 08:26 PM

8. کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Slayer (07-12-2016)

9. Top | #55

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    به قول دوستمون من هنوز خیلی مونده به شما ها برسم
    هنوز نوبم
    تایم بازیم هم خیلی کمه
    عذر میخوام به ساحت مقدستون توهین کردم
    هرچی شما میگین درسته
    asuy untitled 1

Team Secret

10. کاربر مقابل از Hooman.J عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Slayer (07-12-2016)

11. Top | #56

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    یه عده کلا حال میکنن بیاد دعوا کنن برن کاریشونم نمیشه کرد عادت کردن ولی خواهشا میلاد بار دیگه ban کن جدی!
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

12. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Slayer (07-12-2016)

13. Top | #57

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    به قول دوستمون من هنوز خیلی مونده به شما ها برسم
    هنوز نوبم
    تایم بازیم هم خیلی کمه
    عذر میخوام به ساحت مقدستون توهین کردم
    هرچی شما میگین درسته
    برادر من همون اول کاری مختصر مفید نوشته بودم دوتا ۲ به ... ما دعوا نداریم که شما دلیل خواستی منم با خودم گفتم خب هرچی بیشتر بهتر.
    یعنی الان دوتا داره pay 2 win میشه دیگه از نظر شما؟
    وقتی یه حرفی میزنین دلیلم چرا به گ.. کشیده شده؟
    شرمنده دیگه فقط من نمیدونستم که اگه دلیل خط هاش زیاد باشه offensive حساب میشه یا ignore میشه...در هر حال اگه از من رنجیدی معذرت میخوام

14. کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Slayer (07-12-2016)

15. Top | #58

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    یه عده کلا حال میکنن بیاد دعوا کنن برن کاریشونم نمیشه کرد عادت کردن ولی خواهشا میلاد بار دیگه ban کن جدی!
    تو کلا پیاز داغه فرومی میای دستور های مدیریتی میدی؟ :دی

یعنی بازی کوتاه باشه به شما حال میده؟
    به نظر من لذت دوتا تو همون end game و فول آیتم بودنشه
    دوتا بازی سنگینیه و حرفه ای همون طوری که خودت گفتی
    منم اینطور بازیی هارو میپسندم
    بازی هایی که مهارت توش حرف اولو بزنه
    خودشم منی که علاقه شدیدی به esports یه بازی میخوام که بشینم مثلن یکی 1 ساعت نگاش کنم و لذت ببرم نه 15 دقیقه
    این مثل اینه که شما میگی مثلن dark souls بازی نکن چون سخته
    برو یه انجمن hotsbaz بزن دیگه نیا اینجا

آقا اینجا دوتا باز عه؟
    ماشالا همه از دوتا ایراد میگیرن
    این جمله ات از پایه مشکل داره , یعنی چی اگه بازی کوتاه باشه بهتره؟ شما برو یه دست فیفا بازی کن 5 دقیقه است , آیا لذت بخش نیست؟
    کلا فرمول بازی های دوتا و LOL با بازی هایی مثله Hots فرق داره هومن جان , تویه Hots آیتم نداریم و همچنین XP برای همه Share میشه , و کلی Objective مختلف تویه هر مپ هست.
    من نگفتم هر چی بازی کوتاه تر باشه بهتره , پست قبلم رو میخوندی گفتم یه شخص که میخواد برای اول یه بازیی رو شروع کنه , ترجیح میده اونی رو انتخاب کنه که Fast Pace تره.
    طولانی بودن دوتا هیچ ربطی به مهارت در این بازی نداره , همونقدر که شما باید اطلاعات و تمرین داشته باشی تا بتونی خوب باشی تو دوتا , تویه هر بازیه دیگه هم به نوعه خودش باید داشته باشی. اینو کسی داره میگه بهتون که شاید روبیکش جز 5 تا روبیک برتر کشور باشه :دی ( زارت )
    در کل من از همون پسته اولم گقتم , دوتا از لحاظ Competitive در صدر جدوله و هیچ بازیی فعلا بهش نمیرسه , ولی اگه شما ترجیح میدی روزی 6 ساعت حرص بخوری صرفا چون با آنتی میج 500 تا کریپ بزنی که اسلارکتون فید بده و ببازین , دیگه سلیقه شماست و ما هم بهش احترام میزاریم.

از دوتا ایراد میگیریم چون تاپیک گفته نظراتتون رو بگین.
    در ضمن Hots هر هفته Free Hero Rotation داره که هفته ای 7 تا هیرو مجانی باز میشن و همچنین شما میتونی با In-game Money هیرو بخری حتما لازم نیست پول خرج بازی کنی
    ----------------

دوستان یکی 2 تا پست دیدم که به همدیگه گفتین که بازی رو پاک کن یا فلان کن , یا به شوخی گفتین فلانی رو بن کن و غیره.
    خواهش میکنم ازتون جو دوستانه رو خراب نکنین , از روز اول Humanity نظرات مختلف داشت و سر همین کلی جنگ شد و کلی ادم به فنا رفتن.
    در کل اینکه حواستون رو جمع کنید که بن کردن شما کار 3 ثانیه است , حتی شما دوست عزیز :دی

16. 3 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Redemption (07-13-2016),Slayer (07-12-2016),رهی (07-12-2016)

17. Top | #59

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    شما هم میتونین از تاور با اتک محدود ، بدون آیتم ، هیرو پولی ، بازی 10 دقیقه ای و هزاران جوایز ارزنده دیگر لذت ببرین
    asuy untitled 1

Team Secret

18. کاربر مقابل از Hooman.J عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Slayer (07-12-2016)

19. Top | #60

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    شما هم میتونین از تاور با اتک محدود ، بدون آیتم ، هیرو پولی ، بازی 10 دقیقه ای و هزاران جوایز ارزنده دیگر لذت ببرین
    خب عزیز من , من که دارم بهت میگم مکانیزم 2 بازی با هم فرق داره , وگرنه که میشد کپیه دوتا.
    در ضمن , Sarcasm حد و اندازه داره هومن خان , یکم ملایم تر هم میتونی Reply کنی.

20. کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Slayer (07-12-2016)

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 45678 آخرینآخرین