[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 884

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 884 از 1160 نخستنخست ... 384784834874882883884885886894934984 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 8,831 به 8,840 از 11598
  1. Top | #8831

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    ببینید مشکل اینجاست امثال rtz و miracle که smurf 7k دارن و دیگه با اکانت اصلیشون بازی نمیکنن اینه که دیگران اونارو میشناسن و بهشون اعتماد دارن میزارن بیان core

ما اگر core گیرمون بیاد support ـه احمقه :دی ببینید من اکثرا ۹۰٪ مواقع carry که باشم چون بعد از offlane تیم مقابل پیک میکنم و میدونم باید چی پیک کنم توی lane هیرو حریف رو kill میکنیم. حالا بسته به سطحش تعداد داره ۱ بار ۲ بار ۳ بار و...
    ساپورتای من که میبینن اینطوریه lane رو خالی میکنن میرن... به عبارت دیگه جو گیر میشن! بعدشم طرف مقابل عصبی شده و به دیگران میگه بیان یا هیروش هیرویی که اگر 6 بشه بیشتر فشار میاره مثل timber بعد میان سراغ منو منم می میرم. در این مواقعست که Babyrage is real :دی

من ۹ تا wain streak داشتم تو رنک اکانت اصلیم هنوزم میتونید برید ببینید هست. اونم ۶ ۷ تا هیرو مختلف همشونم carry! بحث سر اسکیل یا مهارت نیست چون ثابت شده است...تاپیک مجموعه ریپلی های حرفه ای دوتا 2 - by FCB هست که البته برای خوشی دل خودمه
    بحث سر اینه من میخوام با کمک دوستانی که مشتاق هستند و اطلاعات دارند مثل @Mohammad_ai69 بتونیم یکجور از این matchmaking سر در بیاریم بعد بقیش رو که دیگه بازی میکنیم. نه اینکه 1k 2k باشم انتظار 7k 8k داشته باشم.

اینارو گفتم اگر یک وقت می بینید ما داریم بحث mmr میکنیم حالا چه با محمد چه با دیگران بدونید قضیه اینطوریه.
    بعد اصلا این صحبتها به نفع همست. و هرچی باشه بهتر از پرسش های خصوصی یا بحث در مورد آب و هوا تو انجمن دوتا هست. نمیگم اینا به کل نباشه نه اما غالب انجمن هم نشن
    اکانت اول من رنک 1k داشت ، اکانت دوم هم 2k و خورده ای گرفت.
    از اونجا بود که فهمیدم اکانت سوم هم بسازم نهایت 3k میگیره و انتظار 5k رو نباید داشته باشم ، پس بیخیال رنک شدم و فقط برای fun پلی میدم...

"I'm the beast of bedtime tales."

2. Top | #8832

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    160 ت پول cod iw دادم 60 ت برای دانلودش بعد آنلاینش زیاد حال نمیداد رفتم bf1 خریدم 184ت برای دانلودش 60ت دادم تو 1 هفته 100گیگ دانلود کردم حسی که دارم
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

3. کاربر مقابل از Persian Leopard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza (10-04-2020)

4. Top | #8833
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABNightmare نمایش پست ها
    اکانت اول من رنک 1k داشت ، اکانت دوم هم 2k و خورده ای گرفت.
    از اونجا بود که فهمیدم اکانت سوم هم بسازم نهایت 3k میگیره و انتظار 5k رو نباید داشته باشم ، پس بیخیال رنک شدم و فقط برای fun پلی میدم...
    چه ربطی به حرف های من داشت؟

یعنی منظورتون اینه دست از ranked بردارم؟
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

5. Top | #8834

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    چه ربطی به حرف های من داشت؟

یعنی منظورتون اینه دست از ranked بردارم؟

منظور من تایید حرف های شما بود

"I'm the beast of bedtime tales."

6. کاربر مقابل از ABNightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (11-20-2016)

7. Top | #8835

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157
    نقل قول نوشته اصلی توسط dark druid نمایش پست ها
    ایتاچی اوچیها : )
    انیمش چطوریه با حاله ؟ من کلا یه سوباسا دیدم و یه دیجیمون تو دوره 8 9 سالگی . کلی خاطره دارم باشون .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    رنک یکی از مالک های اصلی این بازی هستش و یک جورایی به شما در این بازی هدفی میده . و نمیشه بیخیالش شد مگر اینکه دورهمی چندتا دوست باشید و بازی کنید براتون مهم نباشه چون تکی نمیرید بازی . اما کسی که تنهاست خودتونم تجربه کردین توی رنک نسبتا بالا رو ، بازی جذاب تر و لذت بخش تر خواهد بود توی پست های مختلف ما نیز اشاراتی کردیم که اگر سطح بازیکن هرچقدر باشه نهایتش با ایدی جدید 100-200 تا بالا پایین رنک داده میشه اما ایدی جدید برای کسانی هستش که در ایدی قدیمی تر زمانی که رنک اومد اطلاعات کافی ازش نداشتن به عنوان مثال خود من . و همینجوری بازی کردن و چه بسا شما طی چند سال بعد یا حتی چند ماه بد تجربه بهتری نسبت به قبل دارید و این باعث میشه رنک بهتری در ایدی جدید بدست بیارید اما بارها هم گفته شده که انتظار معجزه نیز نباید داشت .
    ببینید مشکل اینجاست امثال rtz و miracle که smurf 7k دارن و دیگه با اکانت اصلیشون بازی نمیکنن اینه که دیگران اونارو میشناسن و بهشون اعتماد دارن میزارن بیان core

ما اگر core گیرمون بیاد support ـه احمقه :دی ببینید من اکثرا ۹۰٪ مواقع carry که باشم چون بعد از offlane تیم مقابل پیک میکنم و میدونم باید چی پیک کنم توی lane هیرو حریف رو kill میکنیم. حالا بسته به سطحش تعداد داره ۱ بار ۲ بار ۳ بار و...
    ساپورتای من که میبینن اینطوریه lane رو خالی میکنن میرن... به عبارت دیگه جو گیر میشن! بعدشم طرف مقابل عصبی شده و به دیگران میگه بیان یا هیروش هیرویی که اگر 6 بشه بیشتر فشار میاره مثل timber بعد میان سراغ منو منم می میرم. در این مواقعست که Babyrage is real :دی

من ۹ تا wain streak داشتم تو رنک اکانت اصلیم هنوزم میتونید برید ببینید هست. اونم ۶ ۷ تا هیرو مختلف همشونم carry! بحث سر اسکیل یا مهارت نیست چون ثابت شده است...تاپیک مجموعه ریپلی های حرفه ای دوتا 2 - by FCB هست که البته برای خوشی دل خودمه
    بحث سر اینه من میخوام با کمک دوستانی که مشتاق هستند و اطلاعات دارند مثل @Mohammad_ai69 بتونیم یکجور از این matchmaking سر در بیاریم بعد بقیش رو که دیگه بازی میکنیم. نه اینکه 1k 2k باشم انتظار 7k 8k داشته باشم.

اینارو گفتم اگر یک وقت می بینید ما داریم بحث mmr میکنیم حالا چه با محمد چه با دیگران بدونید قضیه اینطوریه.
    بعد اصلا این صحبتها به نفع همست. و هرچی باشه بهتر از پرسش های خصوصی یا بحث در مورد آب و هوا تو انجمن دوتا هست. نمیگم اینا به کل نباشه نه اما غالب انجمن هم نشن
    به صراحت با هر دوتون مخالفم . حوصله ی بحثم ندارم

8. 3 کاربر مقابل از ♀♠♥ßKß♥♠♀ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (11-23-2016),IR_Prince (11-21-2016),Sharingan (11-20-2016)

9. Top | #8836

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط ♀♠♥ßKß♥♠♀ نمایش پست ها
    انیمش چطوریه با حاله ؟ من کلا یه سوباسا دیدم و یه دیجیمون تو دوره 8 9 سالگی . کلی خاطره دارم باشون .

به صراحت با هر دوتون مخالفم . حوصله ی بحثم ندارم
    اگه حوصله داری حدود 1000 قسمت انیمه ببینی بشین ببین
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

10. 2 کاربر مقابل از IR_Prince عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

♀♠♥ßKß♥♠♀ (11-23-2016),reza (10-04-2020)

11. Top | #8837

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    دوستان آموزش ويزيج تقريبا كامل بود كه لپتابم قفل كرد،تا هفته ديگه دوباره مينويسيم❤️

Sent from my iPhone using Tapatalk
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

12. Top | #8838

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    160 ت پول cod iw دادم 60 ت برای دانلودش بعد آنلاینش زیاد حال نمیداد رفتم bf1 خریدم 184ت برای دانلودش 60ت دادم تو 1 هفته 100گیگ دانلود کردم حسی که دارم
    مگه نبايد بري ادامه سربازي؟
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

13. Top | #8839

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    مگه نبايد بري ادامه سربازي؟
    روز برگم صبح ساعت 7 میرم ساعت 2 میام xD

وقت آزاد زیاد دارم
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

14. Top | #8840

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    کسانی که اینترنت پرسرعت دارن ،
    میتونید دو تا لینک زیر رو تست کنید ببینید سرعت کدوم بالاتره؟

کد:
    http://uupload.ir/video/DotaBaz+Top+Plays+Episode+11+(720).mp4
    کد:
    http://s9.picofile.com/d/8275649018/a0dc3132-d516-48fe-8aed-6d7de81298d5/DotaBaz_Top_Plays_Episode_11_Low_Quality_.mp4