آموزش هیروی Monkey King - دوتا 2 ( 7.00 ) - صفحه 4

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 90
  1. Top | #31

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    آقا دعوا كه نداريم كه من دارم ميگم قبول داري به خاطر اسكيل يك و٤رش ميتونه توي ارلي گيم تك به تك بزنه؟؟
    خب پس بايد سريع گنك كنه و سعي كنه پا بگيره اگه نتونه دوحالت داره يا تيم حريف روش فوكوس كرده يا نوب بوده يا سعي كردن مدارا كنن تا كانتراش توي تيم حريف قوي بشن(شد سه حالت )
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza2h نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    گفنم با بازی تیمی نه تک روی (متن را کامل بخونید لطقا)
    ریکی اولتیش از مانکی هم قوی تره اخر بازی (خودتون که ریکی باز هستید و قطعا میدونید)
    عاره اون كار تيمي رو نديدم
    خب ديگه بهتر من ميگم ميتونه تنهايي بره وسط ٥ تا ديگه با تيم كه بهتره ولي در كل كري٢ عه اگه بخواي ليت گيم رو حساب كني كه خب كري ٣ ليت گيم حرف اولو ميزنه و يه سري كري هاي دو مثل جاگر و اسون و وويد(براي مثال) ولي من خودم تعريفم از باگ اينجوريه كه هيرويي كه بدون هيچ آيتمي بتونه توي زمان از بازي ١٠٠٪‏ هيل دشمنو بخوابونه و كيل بگيره باگه نداريم انصافا همچين هيرويي كه بتونه اول بازي همچين كاري بكنه ريكي بدبختم اول بازي يه داسته
    همچنين اين هيرو رو نميتونيد تنهايي گنك كنيد خب ميزندتون البته فك كنم لژيون كارشو بسازه تو دوئل آخه لژيونم از اون شير زناي بازيه ولي فك نكنم ريكي بتونه گنكش كنه در شرايط نت ورث برابر خب اين باگ نيست؟؟ من بزرگش نكردم ولي انصافا اونجوريم كه تو ميگي نرف نيست
    ویرایش توسط samdeloges : 12-16-2016 در ساعت 08:17 PM
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

2. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5019
    یوزرنیم استیم
    rf418
    نقل قول نوشته اصلی توسط samdeloges نمایش پست ها
    آقا دعوا كه نداريم كه من دارم ميگم قبول داري به خاطر اسكيل يك و٤رش ميتونه توي ارلي گيم تك به تك بزنه؟؟
    خب پس بايد سريع گنك كنه و سعي كنه پا بگيره اگه نتونه دوحالت داره يا تيم حريف روش فوكوس كرده يا نوب بوده يا سعي كردن مدارا كنن تا كانتراش توي تيم حريف قوي بشن(شد سه حالت )
    والا من فانتوم بودم دوبار dagger نوشجان کرد فرار کرد هیروهای دیگه رو نمی دونم
    فوکوس روی کری های تیم همیشه بوده و هست توی پچ قبلی هم بود نکته تازه ای نیست (والا من هر وقت کری رفتم توی لاین solo بودم یا ساپورت نداشتیم و... خلاصه بگم در بدتربن شرایط بازم وایسادم به روش خودم توی سخت ترین شرایط هم بازی کردم حتی بدون اینکه فارم درست و حسابی داشته باشم)
    ولی هیچ بار ندبدم ابن مانکی توی لاین solo باشه و قوی بشه این میشه سوپر باگ (یا به قول بچه ها فیلم هندی)
    عاره اون كار تيمي رو نديدم
    خب ديگه بهتر من ميگم ميتونه تنهايي بره وسط ٥ تا ديگه با تيم كه بهتره ولي در كل كري٢ عه اگه بخواي ليت گيم رو حساب كني كه خب كري ٣ ليت گيم حرف اولو ميزنه و يه سري كري هاي دو مثل جاگر و اسون و وويد(براي مثال) ولي من خودم تعريفم از باگ اينجوريه كه هيرويي كه بدون هيچ آيتمي بتونه توي زمان از بازي ١٠٠٪‏ هيل دشمنو بخوابونه و كيل بگيره باگه نداريم انصافا همچين هيرويي كه بتونه اول بازي همچين كاري بكنه ريكي بدبختم اول بازي يه داسته
    همچنين اين هيرو رو نميتونيد تنهايي گنك كنيد خب ميزندتون البته فك كنم لژيون كارشو بسازه تو دوئل آخه لژيونم از اون شير زناي بازيه ولي فك نكنم ريكي بتونه گنكش كنه در شرايط نت ورث برابر خب اين باگ نيست؟؟ من بزرگش نكردم ولي انصافا اونجوريم كه تو ميگي نرف نيست
    مشکل میدونی چی هست اینکه بیشتر کسایی که با مانکی روبرو میشن استراتژی درستی برا ی مقابله ندارن (بهش میگن اصل غافلگیری) اگر نقطه ضعف مانکی بدونن اینطور قوی نمیشه
    ریکی اول بازی هیچ وقت تنها حمله نمیکنه منتطر یک فرصت مناسب میمونه ....

3. Top | #33

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    والا من فانتوم بودم دوبار dagger نوشجان کرد فرار کرد هیروهای دیگه رو نمی دونم
    فوکوس روی کری های تیم همیشه بوده و هست توی پچ قبلی هم بود نکته تازه ای نیست (والا من هر وقت کری رفتم توی لاین solo بودم یا ساپورت نداشتیم و... خلاصه بگم در بدتربن شرایط بازم وایسادم به روش خودم توی سخت ترین شرایط هم بازی کردم حتی بدون اینکه فارم درست و حسابی داشته باشم)
    ولی هیچ بار ندبدم ابن مانکی توی لاین solo باشه و قوی بشه این میشه سوپر باگ (یا به قول بچه ها فیلم هندی)

مشکل میدونی چی هست اینکه بیشتر کسایی که با مانکی روبرو میشن استراتژی درستی برا ی مقابله ندارن (بهش میگن اصل غافلگیری) اگر نقطه ضعف مانکی بدونن اینطور قوی نمیشه
    ریکی اول بازی هیچ وقت تنها حمله نمیکنه منتطر یک فرصت مناسب میمونه ....
    بابا فانتمه ها شوخي نداره
    قبول دارم يه ذرم به خاطر اينكه امتحانشو پس نداده و ناشناختس باگيش زياده

Audrey Hepburn

4. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    بابا فانتمه ها شوخي نداره
    قبول دارم يه ذرم به خاطر اينكه امتحانشو پس نداده و ناشناختس باگيش زياده
    دقیقا چون ملت نمیدونن چجوریه و محدودیت های دمیجشو نمیدونن الان داره میترکونه . وگرنه اصلا هیرو باگی نیست . به زودی از پیک خارج میشه اصلا . البته از اونجایی که هیرو خیلی فانی هست ممکنه نشه
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

5. Top | #35

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    تك تك حرفاما در مورد مانكي كينگ پس ميگيرم و فقط همينو ميگم:
    اگه توي ارلي گيم بتونه چنتا كيل بگيره و يه سرو گردن بياد بالا، ميتونه ي كارايي بكنه ولي اگه اول كار چند بار بميريد يا كيل نگيريد هيچ كاري از دستتون بر نمياد چون كريپ زدن باهاش كار حضرت فيله دميجش كمه
    پس كسي اگه چنتا گيم باهاش بزنه به حرف من ميرسه . من جوون جاهل بودم نمي دونستم چه خبره

Audrey Hepburn

6. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5019
    یوزرنیم استیم
    rf418
    تك تك حرفاما در مورد مانكي كينگ پس ميگيرم و فقط همينو ميگم:
    اگه توي ارلي گيم بتونه چنتا كيل بگيره و يه سرو گردن بياد بالا، ميتونه ي كارايي بكنه ولي اگه اول كار چند بار بميريد يا كيل نگيريد هيچ كاري از دستتون بر نمياد چون كريپ زدن باهاش كار حضرت فيله دميجش كمه
    پس كسي اگه چنتا گيم باهاش بزنه به حرف من ميرسه . من جوون جاهل بودم نمي دونستم چه خبره
    ای بابا نگید این حرفا رو ..... بعد valve میاد این ها رو میخونه میگه مانکی گینک ضعیفه .... دوتا چیز دیگه هم بهش اضافه میکنه...
    ولی قبول دارم این مانکی خوب ساپورت های تیم مقابل کله میکنه هر هیرویی این فابلیت رو نداره ها
    من خودم wich بودم دو عدد 1 از مانکی خوردم بعد رفتم استراحت تا بیام
    ویرایش توسط reza2h : 12-17-2016 در ساعت 07:40 PM

7. Top | #37

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    ای بابا نگید این حرفا رو ..... بعد valve میاد این ها رو میخونه میگه مانکی گینک ضعیفه .... دوتا چیز دیگه هم بهش اضافه میکنه...
    ولی قبول دارم این مانکی خوب ساپورت های تیم مقابل کله میکنه هر هیرویی این فابلیت رو نداره ها
    من خودم wich بودم دو عدد 1 از مانکی خوردم بعد رفتم استراحت تا بیام
    باو بعضي ساپورتا ديزيبل ٣ هستن مثلا lion/treant/crystal/witch/lina و... ميترسم اگه درست پا نگيرين با مانكي ته بازي اينام بزنندتون

Audrey Hepburn

8. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5019
    یوزرنیم استیم
    rf418
    باو بعضي ساپورتا ديزيبل ٣ هستن مثلا lion/treant/crystal/witch/lina و... ميترسم اگه درست پا نگيرين با مانكي ته بازي اينام بزنندتون
    اینطور باشه مانکی میشه جک سال دوتا......بعد از این به بعد هر کی مانکی بر داره میگن noob هست (مثل tiches که هر کی بر میداره کلی فش میخوره)
    ویرایش توسط reza2h : 12-17-2016 در ساعت 09:16 PM

9. کاربر مقابل از reza2h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza11 (12-22-2016)

10. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3552
    یوزرنیم استیم
    2greenkey
    عجب چیزی بود ... حال کردم
    اون لولش که یکی رو 3 بار میزنه بالا سرش علامت میاد ... اونو انجام دادم بعد ی ULTI و اسپل 1 .... واو واااااااااااو ... صحنه دلچسبی بود ... فقط حیف دابل گرفتم بقیشو مفت خورا خوردن

Evil Geniuses

11. Top | #40

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5019
    یوزرنیم استیم
    rf418
    نقل قول نوشته اصلی توسط m411saw نمایش پست ها
    عجب چیزی بود ... حال کردم
    اون لولش که یکی رو 3 بار میزنه بالا سرش علامت میاد ... اونو انجام دادم بعد ی ULTI و اسپل 1 .... واو واااااااااااو ... صحنه دلچسبی بود ... فقط حیف دابل گرفتم بقیشو مفت خورا خوردن
    اون bonus dmg به خود هیرو میده چه ربطی به اولتی داره....
    ویرایش توسط reza2h : 12-18-2016 در ساعت 12:59 AM

12. کاربر مقابل از reza2h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza11 (12-22-2016)

صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین