نتایج نهایی در رابطه با سیستم Ranked Matchmaking - صفحه 23

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 23 از 47 نخستنخست ... 13212223242533 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 464
  1. Top | #221

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6108
    نقل قول نوشته اصلی توسط dark druid نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    شما بازی های اولتو خراب کردی وگرنه اون روش جواب مبداد
    بازی بعد از Bot Match خراب کردم درست چون نت خیلی Lag شد از شانس من ولی بعد جبران کردم KDA خوب نگه داشتم اما هیچ تغییری نمیکنه الان تو این وضعیت راهکار چیه؟

2. Top | #222

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    نقل قول نوشته اصلی توسط EMKILL نمایش پست ها
    بازی بعد از Bot Match خراب کردم درست چون نت خیلی Lag شد از شانس من ولی بعد جبران کردم KDA خوب نگه داشتم اما هیچ تغییری نمیکنه الان تو این وضعیت راهکار چیه؟
    اکانتو عوض کن از دوباره

3. کاربر مقابل از dark druid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

EMKILL (01-23-2017)

4. Top | #223

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط EMKILL نمایش پست ها
    سلام محمد جان آقا مشکل من چیه هرکار میکنم حتی رو HS نمیره واقعا دیگه موندم چه کار کنم شما نظری نداری استاد
    https://www.dotabuff.com/players/395826699
    سلام

استاد خودتی

رنک تقریبی این اکانتت 3119 هستش و شما تا قبل رسیدن به رنک میتونید تغییرش بدین یعنی هم میتونه بیاد پایین هم میتونه بره بالاتر پس بستگی به خودت داره ، به این معنی که شما همین رو ادامه بدین هم میتونه نرمال بمونه هم به vhs برسین حالا چه کار کنی که بره بالاتره :

2-3-4 بازی کافی نیست شما باید 10-20 بازی اینجوری برین ، مردن زیر 3 یا 4 ، و کیل هم بالای 9 و 10 باشه حداقل امکان 1 بار مردن باشه یا اصلا نمیرید . اگر بتونین اینکار رو کنین در 10-15 بازی اینده یه پیشرفت چشمگیری خواهید کرد ، هیرویی رو انتخاب کنید که توی طی این مدت کمترین مردن رو باهاش داشتین .

موفق باشید .

5. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

EMKILL (01-23-2017)

6. Top | #224

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6108
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    سلام

استاد خودتی

رنک تقریبی این اکانتت 3119 هستش و شما تا قبل رسیدن به رنک میتونید تغییرش بدین یعنی هم میتونه بیاد پایین هم میتونه بره بالاتر پس بستگی به خودت داره ، به این معنی که شما همین رو ادامه بدین هم میتونه نرمال بمونه هم به vhs برسین حالا چه کار کنی که بره بالاتره :

2-3-4 بازی کافی نیست شما باید 10-20 بازی اینجوری برین ، مردن زیر 3 یا 4 ، و کیل هم بالای 9 و 10 باشه حداقل امکان 1 بار مردن باشه یا اصلا نمیرید . اگر بتونین اینکار رو کنین در 10-15 بازی اینده یه پیشرفت چشمگیری خواهید کرد ، هیرویی رو انتخاب کنید که توی طی این مدت کمترین مردن رو باهاش داشتین .

موفق باشید .
    مرسی محمد جان
    بیشترین KDA با Sniper دارم 5.66 ولی خوب بعضی بازی ها همه Range پیک میکنن مجبورم Tank پیک کنم که خواه نا خواه Dead میره بالا

7. Top | #225

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6127
    سلام
    دوستان نظرتون راجع به این پروفایل چی هست؟
    https://www.opendota.com/players/404301186
    https://www.dotabuff.com/players/404301186

انتظار داشتم تا الان دیگه توی حداقل hs بندازتم...
    یه نکته ای که هست من به طور کلی امار مرگ هام خیلی پایینه با weaver، ولی خب کم first blood نمیشم :دی ... معمولا زیاد پیش میاد که توی بازی ها یه بار بمریم ولی خب همون یه بار fb باشه :دی این تاثیری داره توی این قضیه به نظره شما؟

اون truesight data overview هم تا قبل از این بازی اخری c+ بود. (تو این بازی هم first blood شدم :* )

=====

اپدیت:
    الان یه بازی دیگه هم کردم
    https://www.dotabuff.com/matches/2967799372

خب توی این بازی هم نه تنها hs نشد بلکه گویا افتادم توی دسته عقب مونده های ذهنی این بازی اولا که کلا دو تا مید داشتیم...Death Prophet و Tinker ... هرچی بهشون گفتم جان هرکی دوست دارین یکیتون یه هیرو دیگه برداره نشد که نشد...خلاصه منه اسلارک مجبور شدم سولو سیف لین بازی کنم ... تاپ لین هم تا تونستن فید دادن! همونطور که میبینید من تا اونجایی که میشد با سولو اسلارک کنار اومد سعی کردم بازی خودم رو بکنم ولی خب استت کاملا به فنا رفت دیگه...حالا با توجه به اینکه امار من تقریبا از همه نظر از بقیه هم تیمی ها بهتره ایا سیستم بازی این قضیه رو وارد محاسبات میکنه و به من یه ارفاقی میده یا نه؟
    ویرایش توسط fallofwinter : 02-02-2017 در ساعت 11:03 PM

8. Top | #226

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6127
    خب اقا من تصمیم گرفتم که اصلا شما رو هم با این پروفایل اپدیت کنم...شاید نمونه خوبی برای انالیز واسه کسایی که دنبال پروفایل اسمورف هستن هم باشه.

الان بازی بعدی رو کردم...باز هم نرمال اسکیل بود ولی خوشبختانه دیگه با retard squad نبودم ... الان(بعد این بازی https://www.dotabuff.com/matches/2968059381 ) بلاخره اوپن دوتا mmr تخمیمی رو برام زد که گذاشتش دقیقا 2713 یعنی دقیقا میانگین mmr کسایی که توی این بازیه بودن! با توجه به امارم توی این بازی پس مطمئنا باید طی بازی های اینده این عدد به شدت بره بالا. (البته امیدوارم اینطور بشه )

اگر خلاف قوانین سایت نباشه(اسپم محسوب نشه در حقیقت ) سعی میکنم با بازی های بعدی باز هم شما در جریان تغییرات بزارم.

به امید اینکه بازی بعدی حداقل hs باشه .

9. Top | #227

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    ظاهر بی اثر هستش چون هنوز تراش میندازه

@FCB

پنهان کننده: عکس مربوط به score
    opci 20170204010025 1

10. Top | #228
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    ظاهر بی اثر هستش چون هنوز تراش میندازه

@FCB

پنهان کننده: عکس مربوط به score
    opci 20170204010025 1
    اتفاقا در این مورد می خواستم پست بدم محمد

برعکس من فکر می کنم خیلی خوبه! ببین بازیکن خوب باهات نمیندازه البته نه اینکه کاملا نندازه اما ۵۰ ۵۰ هست احتمالش
    در عوض یک تیمی بهت میده که اصلا toxic نیستن و چرت و پرت نمیگن و خیلیم try hardن
    من متاسافنه از ۸۹۰۰ یکروزه شدم ۶۶۰۰! باید تا میتونم برم دوباره کامند جمع کنم. یک بازی بدجور اعصابم خورد شد ریپورت شدم و بازیهای بعدش هم با اعصاب خوردی بازی کردم و چت کردم و اینا تلمبار شد...
    آها راستی اینم بگم هیچوقت اگر بن شدی پسوند muted روی اسمت نزار :دی باعث میشه بیشتر ریپورتت کنن!
    کلا من به این نتیجه رسیدم چت ندم یا اگر چیزی شد یک My bad یا Sorry آماده داشته باشم هی spam کنم! rtz که این کارو میکنه ازش یاد گرفتم هی پشت هم spam میده sorry sorry

پ.ن: امتحان کن ببین اگر تعداد کامنت هات رو روی پروفایل بزاری و بعد هر روز کامند بشی آخر سر توی summary نشون میده یا نه...چون من فکر میکنم نشون نمیده...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

11. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_ai69 (02-04-2017)

12. Top | #229

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    اتفاقا در این مورد می خواستم پست بدم محمد

برعکس من فکر می کنم خیلی خوبه! ببین بازیکن خوب باهات نمیندازه البته نه اینکه کاملا نندازه اما ۵۰ ۵۰ هست احتمالش
    در عوض یک تیمی بهت میده که اصلا toxic نیستن و چرت و پرت نمیگن و خیلیم try hardن
    من متاسافنه از ۸۹۰۰ یکروزه شدم ۶۶۰۰! باید تا میتونم برم دوباره کامند جمع کنم. یک بازی بدجور اعصابم خورد شد ریپورت شدم و بازیهای بعدش هم با اعصاب خوردی بازی کردم و چت کردم و اینا تلمبار شد...
    آها راستی اینم بگم هیچوقت اگر بن شدی پسوند muted روی اسمت نزار :دی باعث میشه بیشتر ریپورتت کنن!
    کلا من به این نتیجه رسیدم چت ندم یا اگر چیزی شد یک My bad یا Sorry آماده داشته باشم هی spam کنم! rtz که این کارو میکنه ازش یاد گرفتم هی پشت هم spam میده sorry sorry

پ.ن: امتحان کن ببین اگر تعداد کامنت هات رو روی پروفایل بزاری و بعد هر روز کامند بشی آخر سر توی summary نشون میده یا نه...چون من فکر میکنم نشون نمیده...
    با من تیمی میندازه که انگار تازه موس دست گرفتن ، من چت نمیدم فقط از چت عمومی و اماده خود دوتا استفاده میکنم چون میدونم retred ppl نیازی به چت ندارن چون بیشتز این نمیتونه پلی بده حالا هرچی می خوای بهش بگو

در مورد کامند من مثلا 40 کامند میشدم توی 20 بازی ، فقط 17 تا رو توی summary نشون داد !

برای رفتن دوباره به 9k نیازی به کامند نداری ! من الان 60 بازیه بن نشدم که اینقدر شده با کاند نمیشه اینقدرش کرد

13. Top | #230
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    با من تیمی میندازه که انگار تازه موس دست گرفتن ، من چت نمیدم فقط از چت عمومی و اماده خود دوتا استفاده میکنم چون میدونم retred ppl نیازی به چت ندارن چون بیشتز این نمیتونه پلی بده حالا هرچی می خوای بهش بگو

در مورد کامند من مثلا 40 کامند میشدم توی 20 بازی ، فقط 17 تا رو توی summary نشون داد !

برای رفتن دوباره به 9k نیازی به کامند نداری ! من الان 60 بازیه بن نشدم که اینقدر شده با کاند نمیشه اینقدرش کرد
    پس فقط باید چت نکرد؟
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

صفحه 23 از 47 نخستنخست ... 13212223242533 ... آخرینآخرین