نتایج نهایی در رابطه با سیستم Ranked Matchmaking - صفحه 35

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 35 از 47 نخستنخست ... 25333435363745 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 464
  1. Top | #341

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    کیه اینی که میگی؟ پ.خ کن یا همینجا بگو
    آخه تعجب آوره 3.5 با بازی خوب. باید دید طرف کی بوده
    مگر اینکه واقعا دیگه smurf رو فلج کرده باشن که دمشون گرم!
    توی twitch هست همین ترکه هست معمولا 700-1200 میبینن بازیشونو . لینکشم اینه :

لینک

نه دیه خنثی هم نکردن معولا اگر دیه باشیش اینوکرش خوبه

2. Top | #342
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    توی twitch هست همین ترکه هست معمولا 700-1200 میبینن بازیشونو . لینکشم اینه :

لینک

نه دیه خنثی هم نکردن معولا اگر دیه باشیش اینوکرش خوبه
    چ جالب این موقع boost کردن twitch هم میکنه؟
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

3. Top | #343

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط fcb نمایش پست ها
    چ جالب این موقع boost کردن twitch هم میکنه؟
    اره تعجب میکنم ندیده بودی همیشه جز 10 نفر اول هست :d

4. Top | #344

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    یه جورایی سیستم TBD خیلی بد شده ، دیگه new id اصلا توصیه نمیشه . الان یکی از booster ها رو میدیدم کارش خوبه و در واقع به جز بوست ، بازی های tbd رو هم انجام میداده و این دفعه با بازی خوب بیشتر از 3.5k نتونست بزنه
    مطمئنی ؟
    اولین اکانت دوتا 2 که داشتم رو ول کرده بودم یه مدت (همه ی گیم ها ns بود)
    امروز 5 تا دیگه tbd داشت رفتم از avg 2500 شد 3400 !
    تازه نرماله همه ی گیم هاش !(البته 5 تا گیم رو بردم و توی هر بازی کمتر از 20 تا کیل نداشتم ...)

5. Top | #345

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phant0m نمایش پست ها
    مطمئنی ؟
    اولین اکانت دوتا 2 که داشتم رو ول کرده بودم یه مدت (همه ی گیم ها ns بود)
    امروز 5 تا دیگه tbd داشت رفتم از avg 2500 شد 3400 !
    تازه نرماله همه ی گیم هاش !(البته 5 تا گیم رو بردم و توی هر بازی کمتر از 20 تا کیل نداشتم ...)
    مگه چیزیم هست که ادم بتونه در موردش 100 % بگه ؟ تا الان که دیدم مشکل شده نه اینکه رنک بالا نده ، نه . فقط میگم کمی مشکل تر شده

6. Top | #346

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6127
    خب با این یکی اکانتم هم بلاخره رنک باز شد و اولین بازی رنک انداختم توی 2900...البته میشد خیلی بیشتر از اینا بشم اگر فقط اسپم میکردم ولی خب وسط راه به شدت حوصلم سر رفت و این باعث شد که هیرو های جدید پیک کنم و امار بیاد پایین و بقیه ماجرا...به همین دلیل گفتم 10 تا بازی tbd رنک رو دوباره میارم بالا که شانسمون مثل اینکه کپ رو گداشتن رو 3500 حالا این به کنار اولین بازی رنک هم که رفتم اولا که weaver عزیز دلم رو بن کردن نامردا ولی خب مشکلی نیست...اسنایپر برداشتم رفتم سیف لین...بازی داشت خوب پیش میرفت که دقیقه 5 تیمبر ساو لعنتی لیو داد از تیم ما !!! اخه این شانسه ؟!!! اولین بازی از 10 بازیه tbd باید همچین جونوری توی تیمم باشه؟! خلاصه منم نامردی نکردم و ادامه دادم...تا دقیقه 30 امارم 10/0/3 بود حدودا که خب با توجه به اینکه یکی هم ازمون لیو داده بود خیلی اماره خوبیه و میشد با همین امار منم لیو بدم و مطمئن باشم واسه بازی بعدی میندازتم توی 3k...که خب ادمیزاد طمعکاره و منم طمع کردم اما خب طمع کردن همانا و شکست خوردن هم همانا...بازی طولانی شد و ما هم توی بیس خودمون حبس شدیم که طبعا باعث شد xpm و gpm به مقدار قابل توجهی بیاد پایین...و در نهایت دو بار هم طعم مرگ رو چشیدم ( :دی ) و بازی به این شکل تمام شد :

https://www.dotabuff.com/matches/3039808661

به امید اینکه بازی های بعدی اینطوری حالم گرفته نشه...البته هنوز فکر میکنم که واسه بازی بعدی توی 3k بیوفتم ولی خب دیگه انگار کپ رو گذاشتن 3.5k و بیشتر نمیشه کالیبره کرد.
    ویرایش توسط fallofwinter : 03-07-2017 در ساعت 09:47 AM

7. کاربر مقابل از fallofwinter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad.S (03-07-2017)

8. Top | #347

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    دوستان تا میتونید score رو ببرید بالا ، نتیجه رو خواهی دید

من بخاطر این بی خاصیت های مخابراتی 3 بار رفتم توی low و score من از 9.7 اومد به 7 ! و حالا میبینم چقدر هم تیمیم فرق دارن با هم

کلیپی دیدم از یوتیوب بیانگر این بود که شما اگر ریپورت شدین با افرادی که ریپورت شدن هم تیمی میشین اگر leave دادین با افرادی که leave داده میفتین و اگر کامنت خوردین با افرادی که کامنت خوردن میفتین در واققع اصلش اینه که اگر score بالایی داشته باشین با افرادی که score بالا دارن هم تیم میشید من زبان انگلیسیم خوب نیست اینها رو ازش فهمیدم برای همین کلیپ رو براتون میذارم که اگر خواستین ببینینش :

لینک از یوتیوب

9. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (03-07-2017),Viper (03-07-2017)

10. Top | #348

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6127
    خب بازی دوم هم انجام دادم که متوسط این دفعه روی 3100 بود( )...این بازی هم از تیم شانس نیاوردم، همون اول یکی رندوم کرد و اوگر افتاد که کلا تنها ایتم ساپورتی که گرفت کوریر اول بازی بود.(100 تا کلا خرج ساپ کرد، تا اخر بازی نه واردی نه اسموکی نه هیچی ) همه هم کلی بدبختو flame کردن (البته حقش بود تا حدی ) ولی به نظر من به همون اندازه جاگرنات هم گند زد تو بازی با این ایتم بستن و فارم کردنش( تازه همون mkb رو هم من بش نگفته بودم نمیبست...هرچند به نظرم lockdown بیشتر نیاز داشتیم...ولی هیچ جوره بش نمی اومد بتونه ابیزمال فارم کنه ) ...خودتون نگاه کنید خلاصه (من weaver بودم) :

https://www.dotabuff.com/matches/3039970354

خوبیش اینه که باز امارم خوب شد و احتمالا بازی بعد میشه حول و حوش 3.4k ...

فقط نگرانم یارو نکروفوس سکته نکنه الان، بس که بد بخت حرص خورد با جاگرنات و اوگر

11. کاربر مقابل از fallofwinter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad.S (03-07-2017)

12. Top | #349

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6127
    خب بازی سوم هم انجام شد و من مطمئن شدم توی هم تیمی واقعا شانس ندارم ... البته میدونم اگر واقعا یکی بازیش خوب باشه باید بتونه این بازی ها رو خودش تنهایی دربیاره ولی خب من اونقدر خوب نیستم و نمیتونم، از جهتی هم از هم تیمی ها بهتر میرم و به خاطر اوسکل بازی اونا میبازیم و این اعصاب خورد کنه...به هر حال این بازی هم متوسط رنک باز رفت بالا (3250 شد ) که خب امارم بد نبود ولی نسبت به دو بازی گذشته خیلی افت کرد.

(weaver منم)

https://www.dotabuff.com/matches/3040927355

الان با این امار ممکنه بازی بعدی باز هم رنک رو ببره بالا؟ (شاید امار خودم چنگی به دل نزنه ولی وقتی به بقیه تیم نگاه کنی محاله متوجه نشی چه گندی زدن...مخصوصا مگنوس واقعا رو اعصاب بود...یه rp به موقع نزد امیدوارم بازی این مسئله رو در نظر بگیره)

بازی های بعدی سعی میکنم استورم مید یا نکرو افلین برم...بهتر میشه باشون بازی رو دراورد...(یا حداقل من اینطوری هستم، خصوصا نکرو که فکر میکنم یکی از باگ ترین هیرو های این متا باشه )
    ویرایش توسط fallofwinter : 03-07-2017 در ساعت 08:40 PM

13. کاربر مقابل از fallofwinter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad.S (03-07-2017)

14. Top | #350

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6127
    خب بازی چهارم هم انجام شد و باز هم با weaver رفتم...چرا؟ چون دیدم همه کری برداشتن هیچکی هم حاضر نبود پیکش رو عوض کنه منم گفتم گور باباشون...حالا که اینطوره منم واسه خودم بازی میکنم فقط که البته نتیجه خوبی نداشت...یک نکته مهم اینجا ذکر باید بشه...اقا هیچ وقت flame نکنید...نتیجه خوبی نداره به جان خودم...فقط باعث میشه اعصاب بقیه به هم بریزه و نتونن درست بازی کنن...sf کلا earlygame رو فقط فید داد...یعنی هیچ کار مفیدی نکرد...توی تیم فایت ها هم همه کار ها رو ما میکردیم...ولی در کمال تعجب ایشون از دست همه هم شاکی بودن و همش مشغول flame کردن بود! من نمیدونم چطوری حواسم نبود و جای mkb رفتم و heart بستم...این اشتباهی که من کردم، قبولش هم دارم... ولی مطمئنا اگر من نبودم به هیچ وجه نمیتونستن پوش بدن و تا اواسط بازی هم هر تاوری از تیم مقابل افتاده بود به خاطر من بود و مسلما اگر اینطور بازی نکرده بودم خیلی زود تر باخته بودیم...اما دلیل اینکه اخر بازی از دستمون در رفت این بود که ایشون که حالا فارم هم شده بود دوباره زبون در اورده بود و شروع کرد با شدت بیشتری flame کردن...و ایندفعه هدفش هم من بودم و قشنگ هر 10 ثانیه یه بار میگفت منو ریپورت میکنه که mkb نبستم.( خودشم mkb نداشت البته هیچکی mkb نداشت در حقیقت ) و قشنگ من تمرکزم رو از دست دادم و اصلا نتونستم بازی کنم دیگه...خلاصه برعکس بازی های قبل این باخت بخشیش هم به خاطر بازی ضعیف من بود...همگی توی این بازی اشتباهاتمون تاثیرش رو گذاشت و من هم مثل بقیه...ولی مطمئنا اگر اون حیوون از اول بازی flame نمیکرد شاید خیلی بهتر و با اعتماد به نفس تر بازی میکردیم و حتی با همچین لاین اپی هم میتونستیم بازی رو ببریم...

https://www.dotabuff.com/matches/3041616330

نکات : باز هم رنک رفت بالا و شد 3300 ( بازی هم بلاخره توی دوتاباف high skill ثبت شد.) ولی با توجه به امار مطمئنا واسه بازی بعدی بالاتر نمیره...
    تصمیم گرفتم کلا این ده بازی رو با weaver و sniper برم که امارم خوب بشه فقط...هیرو هایی مثل pa و نکرو و استورم که باهاشون امار برد خوبی دارم رو میزارم برای بعد از کالیبره شدن که میخوام بوست کنم.

بسه دیگه...برم تمرین کنم که ساعت 10 کلاس دارم.... از ساعت 5:30 که بلند شدم تو فکر دوتا بودم از کار و زندگی انداختمون.

==================

پ.ن : دوستان یه موقع فکر نکنن که من الان با mmr 3300 دارم چه حالی میکنم در صورتی که trash هست این skill bracket و من هنری نکردم که خودمو به اینجا رسوندم...در حقیقت باید اینو مد نظر داشته باشن که من کلا نزدیک به پنج ماهه شروع کردم دوتا بازی کردن و با توجه به اینکه توی بازی های انلاین تجربه ای هم نداشتم از پیشرفت خودم راضی هستم و این گزارش ها رو هم دارم میزارم واسه کسای دیگه که در سطح خودم هستن و میخوان بدونن با اکانت جدید بازیشون چطور پیش میره...گفتم شاید از تجربه های من استفاده کنن.

پ.ن 2: این sf دقیقا از همون ادم هایی بود که توی اون تاپیک گفتم ریپورتشون میکنم چون واقعا لازم دارن...بازی های قبل مثلا جاگر بد رفت ولی از عمد نبود...ادم toxicـی هم نبودش بیچاره...خب بیچاره با جاگرنات بلد نبود...دلیل نمیشه ریپورتش کنم...ولی این sf واقعا اعصاب همه رو به هم ریخته بود...از اول گند زده بود به بازی و طلب کار هم بود...قشنگ مصداق بارز communication abuse بود و منم ریپورتش کردم و نوش جونش و به امید اینکه بن بشه و توی بازی های دیگش اینطوری روی اعصاب هم تیمی هاش راه نره...البته اشتباه از خودم بود که گفتم شاید چیز مفیدی بگه یه موقع و تا اخرای بازی میوتش نکردم.
    ویرایش توسط fallofwinter : 03-08-2017 در ساعت 09:13 AM

صفحه 35 از 47 نخستنخست ... 25333435363745 ... آخرینآخرین