آموزش هیروی Magnus - دوتا 2 (براساس پچ 7.02) - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza2h نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    قرار نیست axe بره همون اول وسطشون 1 بکنه بعد تیم 5 نفر هست نه 2 نفر....
    استان التیمیت مگنوس نهایتا 4 ثانیه است......axe با مهارت اولش خودش میتونه بیشتر نیرو های دشمن را در حالت disable نگه داره ......این از نظر شما مچ نیست پس چی هست؟؟؟؟
    من انتهای پست هم نوشتم که هیروهای بیشتری با مگنوس مچ هستن اما من اینجا فقط نمونه اوردم فهمیدن مابقی کار سختی نیست......
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    برای اموزش هایی که اپدیت نمی شوند باید یک فکری کرد اگر مدیران انجمن اجازه بدن من اموزش tiny یا ursa نسخه بروزش رو برای دوستان اماده کنم ......البته اگه موافقن!!!!
    خوب حرف شما هم درست ولی کلا یه اسکیل اش با مگنوس مچه ولی disilapturهمه اسکیل هاش

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5019
    یوزرنیم استیم
    rf418
    نقل قول نوشته اصلی توسط frigidsoul نمایش پست ها
    واقعا قشن نوشتی خسته نباشی،فقط Monkey king رو به دوستان اگه میشه اضاف کن.این دوتا باهم میترکونن
    از اینکه به ما روحیه می دید ممنونم ........ اکثر هیروهای اتکر با مگنوس مچن .....منتها اگه من میخواستم همشون بیارم آموزش از حوصله خوندن خارج میشد

3. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5019
    یوزرنیم استیم
    rf418
    بنا به درخواست دوستان هیرو monkey king و disruptor به هیرو های دوست اضافه شد

4. کاربر مقابل از reza2h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

alia76972 (03-16-2017)

5. Top | #14

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    باتشکر از آموزش کامل شما
    البته درخت استعداد چیز جدیدیه و معمولا نمیشه گفت این بهتره یا اون یکی، باید شرایط رو هم در نظر گرفت از اونجایی که مگنوس میتونه تیم حریفو یه تنه دیزیبل کنه اگه ریسپاوندش کاهش پیدا بکنه سخت بشه کامبک کرد وحتی ممکنه کامبک بخورید البته باید مانارو هم در نظر داشت که عایا استفاده از اسکیل اول پشت سر هم به شما اجازه میده برای التیمیت مانا داشته باشید نکنه بپرید وسط و ضایع بشید
    از طرفی مگنوس همیشه کری نیست(نمیذارن فارم کنه) پس شاید در بعضی شرایط افزایش گلد در دقیقه کارساز تره ولی ممکنه استرنج کارامد تر باشه
    لذا من به طور کلی از دوستانی که جدید اموزش مینویسند و خودم! درخواست دارم هر دو حالت درخت استعداد رو توضیح بدن و شایط مختلفو بیان کنند
    باتشکر
    در مورد ریکی هم باید گفت اگه بتلفیوری ببنده و کلیو مگنوس رو هم بگیره مگنوس جمع میکنه و شماالتیمیت میذارید اینجاس که میگن gg riki
    ویرایش توسط samdeloges : 03-15-2017 در ساعت 02:50 PM
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

6. Top | #15
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    هیچوقت یادم نمیره تو ی بازی mag 5 تای حریف رو rp کرد و منم بلافاصله winter's curse

یعنی یکجورایی miscommunication بود چون جفتمون دنبال موقعیت بودیم و blink داشتیم. خلاصه rp رو قهوه ای کردم با این کارم چون 100% damage block میده 6 ww ولی باز کشتیمشون ب خیر گذشت
    نزدیک بود تراژدی tiny دوباره تکرار بشه
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

7. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza2h (03-15-2017)

8. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5019
    یوزرنیم استیم
    rf418
    نقل قول نوشته اصلی توسط samdeloges نمایش پست ها
    باتشکر از آموزش کامل شما
    البته درخت استعداد چیز جدیدیه و معمولا نمیشه گفت این بهتره یا اون یکی، باید شرایط رو هم در نظر گرفت از اونجایی که مگنوس میتونه تیم حریفو یه تنه دیزیبل کنه اگه ریسپاوندش کاهش پیدا بکنه سخت بشه کامبک کرد وحتی ممکنه کامبک بخورید البته باید مانارو هم در نظر داشت که عایا استفاده از اسکیل اول پشت سر هم به شما اجازه میده برای التیمیت مانا داشته باشید نکنه بپرید وسط و ضایع بشید
    از طرفی مگنوس همیشه کری نیست(نمیذارن فارم کنه) پس شاید در بعضی شرایط افزایش گلد در دقیقه کارساز تره ولی ممکنه استرنج کارامد تر باشه
    لذا من به طور کلی از دوستانی که جدید اموزش مینویسند و خودم! درخواست دارم هر دو حالت درخت استعداد رو توضیح بدن و شایط مختلفو بیان کنند
    باتشکر
    در مورد ریکی هم باید گفت اگه بتلفیوری ببنده و کلیو مگنوس رو هم بگیره مگنوس جمع میکنه و شماالتیمیت میذارید اینجاس که میگن gg riki
    کلا هیروهایی که دارای دمیج AOE (بهتر بگم در یک منطقه مشخص ) با این هیرو مچن .....اون 90 تا گلد در دقیقه هم چیز شاقی نیست ......اگر تیم ضعیف باشه حتما بازی رو واگذار میکنید ......اینو تو پست اول نگفتم تاثیر گذارترین ایتم برای این هیرو یک بوت mana و یک blink و نهایتا یک اقانیم تمام ....
    شما که نباید نگران ایتم باشید کری تیم باید این نگرانی رو داشته باشه.....ایتم بیشتر یعنی کمک بیشتر .....اون حداقل ایتم هایی که گفتم داشته باشید و سریع باشید دیگه خیلی سخت نیست

9. Top | #17

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    کلا هیروهایی که دارای دمیج AOE (بهتر بگم در یک منطقه مشخص ) با این هیرو مچن .....اون 90 تا گلد در دقیقه هم چیز شاقی نیست ......اگر تیم ضعیف باشه حتما بازی رو واگذار میکنید ......اینو تو پست اول نگفتم تاثیر گذارترین ایتم برای این هیرو یک بوت mana و یک blink و نهایتا یک اقانیم تمام ....
    شما که نباید نگران ایتم باشید کری تیم باید این نگرانی رو داشته باشه.....ایتم بیشتر یعنی کمک بیشتر .....اون حداقل ایتم هایی که گفتم داشته باشید و سریع باشید دیگه خیلی سخت نیست
    حرف شما درسته من سعی داشتم بگم به هر حال شرایط مختلف تلنت مختلف میخواد البته گفتم معمولا
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

10. کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza2h (03-15-2017)

11. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5019
    یوزرنیم استیم
    rf418
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    هیچوقت یادم نمیره تو ی بازی mag 5 تای حریف رو rp کرد و منم بلافاصله winter's curse

یعنی یکجورایی miscommunication بود چون جفتمون دنبال موقعیت بودیم و blink داشتیم. خلاصه rp رو قهوه ای کردم با این کارم چون 100% damage block میده 6 ww ولی باز کشتیمشون ب خیر گذشت
    نزدیک بود تراژدی tiny دوباره تکرار بشه
    اگر ریپلیش رو داشتی به عنوان wtf میزاشتم توی پست اول
    جسارت نباشه بلاخره شما مدیری

12. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5019
    یوزرنیم استیم
    rf418
    راستی در این مورد هم که کسی جواب نداد .....گفتم اجازه بگیرم پس فردا ما رو ban نکنن......چون بلاخره دست نوشته های مدیر سابقه دیگه
    اگر مدیران انجمن اجازه بدن من اموزش tiny یا ursa نسخه بروزش رو برای دوستان اماده کنم ......البته اگه موافقن!!!!

13. Top | #20
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    اگر ریپلیش رو داشتی به عنوان wtf میزاشتم توی پست اول
    جسارت نباشه بلاخره شما مدیری
    اونقدرام چیز خاصی نبود. هرچند اگر 2 زار یارام فهم داشتن و می فهمیدن چی شده اون موقع fail باحال تر میشد.

راستی در این مورد هم که کسی جواب نداد .....گفتم اجازه بگیرم پس فردا ما رو ban نکنن......چون بلاخره دست نوشته های مدیر سابقه دیگه
    اگر مدیران انجمن اجازه بدن من اموزش tiny یا ursa نسخه بروزش رو برای دوستان اماده کنم ......البته اگه موافقن!!!!
    بزارید. هر چقدر می تونید آموزش به روز بزارید. مانعی نیست.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

14. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Apdentist (03-15-2017)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع