نتایج نهایی در رابطه با سیستم Ranked Matchmaking - صفحه 38

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 38 از 47 نخستنخست ... 283637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 464
  1. Top | #371

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6202
    یوزرنیم استیم
    BloodyAssault
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من حدسش رو میزدم. چون این پسره که محمد لینک توییچش رو داد خیلی خوب نتیجه می گرفت ولی باز 3.5 شد.
    اینجوری کیفیت بازیهای رنک هم بهتر میشه و حق کسی هم ضایع نمیشه. مگر اون کسی که تازه میاد با دوتا 2 آشنا میشه و ب lvl 20 میرسه بیشتر از 3.5 میتونه calibrate کنه؟

تنها فایده ای که این smurf واسه من داشت این بود که بازیم چندین برابر بهتر شد. (البته من خودم رو استثنا میدونم no offense) دیگران فوقش میخوان از x برسن به x+نیم ولی من قشنگ x10 شدم. رفیقام هستن دیگه هم پارتی های قدیمی... << کلی گفتم این خط آخرو خارج از نقل قول حساب کن شما
    فک نکنم درست باشه
    آخه من وقتی رنک رو شروع کردم رو normal skill بودم تازه سه تا بازیه آخر رنکم hs شد ولی رنک 3370 داد بهم.
    مطمینا اگه کسی که رو vhs فیکس شده رنک رو شروع کنه بالا تر از 3500 بهش میده

2. Top | #372
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط BloodyAssault نمایش پست ها
    فک نکنم درست باشه
    آخه من وقتی رنک رو شروع کردم رو normal skill بودم تازه سه تا بازیه آخر رنکم hs شد ولی رنک 3370 داد بهم.
    مطمینا اگه کسی که رو vhs فیکس شده رنک رو شروع کنه بالا تر از 3500 بهش میده
    نمیدونم. چون ندیدم بازیا این طرف چه اسکیل برکتی بود.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

3. Top | #373

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    خسته شدم از بس دنبال راه گشتم برای بوست 2k ، هرچی هم گفتن و پیدا کردیم ج نداد 4 بازی میبری ، حتما باید یه یارهایی بندازه که 4 بازی بعدی رو ببازی تا برگردی سری جای قبلی ، یارو توی score 9k مریضه میره فید میده اونم کسی که رفته mid یا safe line ، حالا هرچی من بخوام توی افلاین عالی باشم بخوای بری safe یا mid نمیذارن و دعوا میشه ، جنگلم بری میبینی خودت فولی اما یارهات اینقدر توی feed بودن که اونا 5 تاشون فول هستن

4. Top | #374

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4818
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    خسته شدم از بس دنبال راه گشتم برای بوست 2k ، هرچی هم گفتن و پیدا کردیم ج نداد 4 بازی میبری ، حتما باید یه یارهایی بندازه که 4 بازی بعدی رو ببازی تا برگردی سری جای قبلی ، یارو توی score 9k مریضه میره فید میده اونم کسی که رفته mid یا safe line ، حالا هرچی من بخوام توی افلاین عالی باشم بخوای بری safe یا mid نمیذارن و دعوا میشه ، جنگلم بری میبینی خودت فولی اما یارهات اینقدر توی feed بودن که اونا 5 تاشون فول هستن
    هیرو اسپم کن راحت میتونی بوست کنی
    من خودم تینکر با امبر اسپم می کنم
    کسی نمیدونه این چرا نمیره روی high skill دیگه چه کنمش؟
    https://www.dotabuff.com/players/416180446

5. Top | #375

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6127
    احتمالا بازی های بعدی بره hs چون امارت خوبه...ولی خب اگر فقط 2 تا هیرو اسپم میکنی اونجا به مشکل میخوری.

جالبیش اینجاست که شما که خوب باشی و توی hs بازی کنی، کسی که سطح پایین تر باشه و یه مدت با تو پارتی باشه و صد البته خیلی هم بد بازی نکنه، با اون هم بازیتون می افته توی hs دیگه...من توی تعطیلات همینطوری شدم...یکی از دوستام اومده بود خونمون چند روز...رنک پارتیش 1000 بود...سولو از اون هم پایین تر...ولی بعد چند بازی که با هم رفتیم درنهایت باز دوباره انداختمون توی hs...البته به نظر خودم طرف استعداد بازی کردن رو داشت و بخصوص با اورسا بد نمیرفت، ولی خب چون همش داشت با یه عده نوب میرفت خودشم پیشرفت نمیکرد...کلا بدترین ادم ها همینا هستن...کسایی که بازیشون افتضاحه و قبول هم نمیکنن...میانگین سولو رنکشون 400 بود بعد یه بازی باهاشون پارتی رفتم، به ویور رفتن من گیر میدادن و اخرشم منو سرزنش میکردن! میگفت اگه رادیانش میخریدی میبردیم همین رفیقم مطمئنا اگر یکم از اینا فاصله بگیره و صد البته وقت کافی رو هم بذاره راحت میتونه رنکش رو بکشه بالا...کلا وقتی میبینید کسی بد بازی میکنه و حرف بقیه رو هم گوش نمیده تنها راهش اینه که از توی اد لیست حذفش کنید بره...چون بازی شما رو هم تا اونجایی که بتونه خراب میکنه همیشه.
    ویرایش توسط fallofwinter : 03-31-2017 در ساعت 06:31 PM

6. Top | #376

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4818
    نقل قول نوشته اصلی توسط fallofwinter نمایش پست ها
    احتمالا بازی های بعدی بره hs چون امارت خوبه...ولی خب اگر فقط 2 تا هیرو اسپم میکنی اونجا به مشکل میخوری.

جالبیش اینجاست که شما که خوب باشی و توی hs بازی کنی، کسی که سطح پایین تر باشه و یه مدت با تو پارتی باشه و صد البته خیلی هم بد بازی نکنه، با اون هم بازیتون می افته توی hs دیگه...من توی تعطیلات همینطوری شدم...یکی از دوستام اومده بود خونمون چند روز...رنک پارتیش 1000 بود...سولو از اون هم پایین تر...ولی بعد چند بازی که با هم رفتیم درنهایت باز دوباره انداختمون توی hs...البته به نظر خودم طرف استعداد بازی کردن رو داشت و بخصوص با اورسا بد نمیرفت، ولی خب چون همش داشت با یه عده نوب میرفت خودشم پیشرفت نمیکرد...کلا بدترین ادم ها همینا هستن...کسایی که بازیشون افتضاحه و قبول هم نمیکنن...میانگین سولو رنکشون 400 بود بعد یه بازی باهاشون پارتی رفتم، به ویور رفتن من گیر میدادن و اخرشم منو سرزنش میکردن! میگفت اگه رادیانش میخریدی میبردیم همین رفیقم مطمئنا اگر یکم از اینا فاصله بگیره و صد البته وقت کافی رو هم بذاره راحت میتونه رنکش رو بکشه بالا...کلا وقتی میبینید کسی بد بازی میکنه و حرف بقیه رو هم گوش نمیده تنها راهش اینه که از توی اد لیست حذفش کنید بره...چون بازی شما رو هم تا اونجایی که بتونه خراب میکنه همیشه.
    من فکر میکردم 6 ساله دارم دوتا پلی میدم xD ولی زمان ساخت اکانت اولمو دیدم برا ماه سوم 2016 است خیلی به خودم امیدوارد شدم چون اون اکانت وقتی کالیبره کردم رنکش اومد روی 1500 و تازه تا 800 هم رفتم ولی بر گردوندومش بالا بعد از این که سومین اکانتم که رنکش 3 کا بود فروختم برگشتم گفتم با این پلی بدم بوستش کنم تا 1800 آوردم پشیمون شدم گفتم میرم یه 3500 کالیبره می کنم.
    باو این اکانت قبلیه حداقل روی 4 کا باز میشد شانس ما سایت opendota زده بود 4 کا من بوک گرفته بودم چند دست با این نوبای رنک پایین رفتم ابیوس اومد روی 2800 میخواستم دوباره سولو برم بیاد بالا که یه روز اشتباهی رنک پلی کردم و دیدم بغل گیم زده میانگین رنک 3 کا حیف شد واقعا قبل از این آپدیت 3500 هم بود حالا این یکی رو میترکونم

7. Top | #377

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4818
    fdgdfgd
    این اکانت جدیده
    سایت open dota سایت بهتریه نسبت به دوتاباف
    رنک حدودی رو هم میگه

8. Top | #378

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4818
    حالا اینو ببینید فر بخورید
    20170331205514 1
    طرف با بات هایی که ساخته بوده کالیبره کرده
    رنک 10 کا
    kda 180
    استیم آیدیش هم هست: 132488966

9. Top | #379

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR_tired نمایش پست ها
    حالا اینو ببینید فر بخورید
    20170331205514 1
    طرف با بات هایی که ساخته بوده کالیبره کرده
    رنک 10 کا
    kda 180
    استیم آیدیش هم هست: 132488966
    خبرت قدیمیه و این ایدی ignore شده

10. 3 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Apdentist (03-31-2017),erebor (03-31-2017),Slayer (03-31-2017)

11. Top | #380

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    اگه واقعا کسی kda رو ببره روی 40 50 مثلا بعد کالیبره کنه رنک 6000 یا 7000 میده ؟

صفحه 38 از 47 نخستنخست ... 283637383940 ... آخرینآخرین