لول باگ ها دوتا لود - صفحه 6

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 67
  1. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5684
    همین آندر لورد لول 3 باگه دمج منفی برای تو میخوره -7 به خودش هر کریپ +5 wtf

2. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6002
    چرا من نمیتونم فیلم هارو ببینم ایا از اینترنتم هستیا مشکلی هست

3. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6060
    یوزرنیم استیم
    cia
    داداش من شما اون ترکیبت کاملا درسته ولی به جای لول 2سایلنسر باید یا 2ی مورچه رو بزاری یا هیل اسکلت کینگ . برای ترکیب نزدیک زنتم 6 ترکس روی نزدیک زن ها کیلیدی میشه و طرف باید دیگه خیلی باگ باشه تا بتونه با این سر کنه. پس یا باید هیروهاتو عوض کنی یا 6 ترکسو. و راستی به جای 3 ابدون 3 هوسکار چیز جوابتریه میتونی هم 3 رکسار بزاری. به جای 6 ترکس 6 تینی بزار و 3 یورسا رو هم فراموش نکن. هیرو های پیشنهادی من برای این ترکیب فانتوم و لهجیونه. این ترکیب ها بهتره.

4. Top | #54

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6291

لول باگ

من یه لول باگ اتکر خیلی خوب جالب و البته فان میشناسم خب همه ی مامیدونیم گه ۳ اورسا ۲ وایپر ۳ اسلارک کاری که میکنن اینه که اتک بعدی از قبلی قوی تر میکنن اما اگه همه ی اونابا هم تویه ترکیب باشن عالی میشه ترکیب من اینه ۱ اسپریت بیریکر ۳اورسا ۳ اسلارک ۲ وایپر ۶ ترول و ۶ سایلنسر یک اسپریت بریکر روی قربانی میزنید بعدشم شیش ترول میکننین بعدش شیش سایلنسر واسه اینکه یارو نتونه از اسپل هاش استفاده کنه بعدش سریع میمیره

5. Top | #55

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6536

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmmid نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    بله کاملا درسته این یکی از چندین لول های خوف ناک هست که میشه با گرفتن لول های MISS مثل 3 assasin راحت ازش گذشت و همون طور که گفتین با خریدن یک mkb هم میشه با miss غلبه کرد. دیر یا زود می خواستم اینو بزارم که شما اقدام کردین. من هم اینو تا 5 ماه پیش نمی دونستم یکی از دوست هام بهم گفتش.
    اما نقطه ضعف هایی داره که با اونا میشه این هیرو و لول هاشو پوکوند. یه dps جلوش بیفته راحت می کشتش.
    skill 1+skill 2+skill 3+icon+3
    لول 3 ursa + لول 3 اسنایپر + آلتیمیت آهو یا enchan و در آخر لول 3 Templer Assasin یا همون TA.
    ولی فکر کنم برای پیک کردن این لول ها باید مد bo یا balacne off رو بزنین. و شاید هم من اشتباه می کنم و نیازی به زدن مد bo نباشه.
    دوست عزیز اگه هریف بلینک یا اینویز داشته باشه و بقیه لول هاش اتکر باشه میتونه راحت از پشت سرتون در بیاد و به فناتون بده یا همین بلینک و اینویز با لول های ناکر باز هم به فنا میرید اکثر افراد هم اینویز یا بلینک دارن نداشته باشن هم ایتمش رو میخرن این ترکیب دیگه منسوخ شده دوست عزیز

6. Top | #56

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6536

Exclamation

[QUOTE=mohmmid;26856]یه 4 تا لول باگه دیگه رو هم می خوام بزارم الان
    1- این لول باگ رو که زیاد هم باگ محسوب نمیشه و همه می دونند
    skill 3
    وقتی base مقابل جمع شد در او اواخر که خونه اصلی داشت جمع می شد یه جوری خودتونو بوکشین بعد زنده میشین و می تونین یا چشمه رو بزنین یا روشن موفق باشید.
    2-این لول باگ هم جالبه
    thumb + skill 3 یا skill 0
    یک هیرو پیک کنید برای مثال :Shadow Fiend
    برید به لاین و صبر کنید تا پاور آپ بیاد.فکر نکنم پاور آپ فرقی کنه ولی برای مثال ریجوریشن رو مثال میزنیم.
    پاور آپ رو داخل باتل کنید (توجه هر پاور آپ ۲ دقیقه داخل باتل میمونه و بعد ۲ دقیقه یوز میشه)
    چند ثانیه قبل از یوز شدن پاور آپ اگر هیروی مثل admiral زیر پای شما آب (lvl1) بکارد وقتی شما به هوا پرتاب میشوید پاور آپ به زمین می افتد.
    توجه:این پاور آپ قابل استفاذه هست.
    (من خودم شنیدم که زمان یوز شدن پاور آپ لول های دیگر مثل لول ۶ doom و لول۶ choronos و لول ۱ admiral پاور آپ رو به زمین میندازه)
    دوستانی که فهمیدن که هیچی ولی دوستانی که نفهمیدن در ریپلی زیر در دقیقه ۳۰ بازی این حرکت رو میتونن ببینن.
    bug
    3-این درباره ی لول باگ 2prophet هست که کجا برین تا بتونید فارم بزنید.
    -راحت ترین جا برای فارم کردن و همچنین بعد کشتن یونیت دوباره زنده میشوند.
    b33c00f3806686f71
    -در این مکان هم راحت میتوانید یونیت بزنید.
    b33cb3df504c581a2
    -اگر یار Senitnel باشید براحتی میتوانید اینجا بروید اما اگر یار Scourge باشید توصیه نمیشود.بعد کشتن یونیت زنده نمیشوند.
    b33c0078f96f3eac3
    -اینجا هم میتوانید یونیت بزنید بدون اینکه بهت برسند.بعد کشتنشان زنده نمیشوند.
    b33c433347b63bee4
    -در این مکان هم میتوانید یونیت بزنید اما اگر یونیت ها دور زن باشند بهتره نروید.
    b33cf35245d465135
    -در اینجا میتوانید یونیت های بزرگ را بزنید اما نیاز به اسکیل 3 میباشد.با کمک اسکیل 3 میتوانید انها را به نزدیک خود بکشید و راحت بزنید.
    e8e777ce8c1481551
    4-با این لول باگ می تونین مدت زمان 6 اسلارک رو تا 8 second برسونید.
    icon + skill 3
    اول باید 6 اسلارک رو بزنین بعد اون آخراش که هنوز تموم نشده آیتم رو بزنین( توجه وقتی می زنین آیتم رو در هنگام لول و اتک دیده می شین این برای این هست که سریع فرار کنید.)
    آلتیمیت دوم همه جا بنه ...... نمیشه گرفت :V

7. Top | #57

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6591
    یک نوع اتکر هست که اگه بلد باشی میتونی خودت بازی رو جمع کنی
    با این لولا
    ۳ و ۶ الچ ،۳ اگز ، و هر لولی که بدرد یه اتکر بخوره
    با این ترکیب تا دقیقه ۱۵ یا ۲۰ میری فارم و فقط یونیت میزنی تا ایتم هات فول شن بعد یهو میری تو گیمو تموم
    به نظر من هیرو های استرنج بهترین برای فارم هستن
    در ضمن اگر اگز نداشتین میشه با لول یکه دوم فارم کرد

8. Top | #58

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6591
    یه ترکیب دیگه که خودم عاشقشم برای اتکر اینا هستن
    لول ۳ و ۶ لایکن(گرگ) و ۶ عنکبوت (broodmother) و هر لول دیگه که هیرو رو شاخ کنه
    کافیه فقط شیش ها رو فعال کنی و بری تو دل حریفا

9. Top | #59

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6591
    نمیدونم مشکل از منه که نمیتونم فایل هایی که تو سایت هستنو دانلود و مشاهده کنم یا از سایت یا ‌...

10. Top | #60

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6591
    نقل قول نوشته اصلی توسط alfa 24 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    دوست عزیز اگه هریف بلینک یا اینویز داشته باشه و بقیه لول هاش اتکر باشه میتونه راحت از پشت سرتون در بیاد و به فناتون بده یا همین بلینک و اینویز با لول های ناکر باز هم به فنا میرید اکثر افراد هم اینویز یا بلینک دارن نداشته باشن هم ایتمش رو میخرن این ترکیب دیگه منسوخ شده دوست عزیز
    اینجا به نظر من بهترین لول ها برای این ترکیب اینه که حتی خودتم نمیری و به سختی گیر بیوفتی
    لول ۶ اهو ، لول ۶ گندار یا bounty hunter که اگه غیب شن یا تو تاریکی برن دیدو بشن ، یه لول برای اینویس کردن یا غیب شدن ، یه بلینک مثل انتی میج یا اکاشا ، دو ursa و دیگه هر لولی که خوب باشه مثلا ta
    تا طرف اومد بگیرت غیب میکنی ، اگه وارد داشت بلینک ، به خاطر شیش بونتی فرار هم نمیتونن بکنن
    با ترکیب دیگری هم میشه بازی کرد
    به جا شیش دوم شیش نایت و لول سه شو که بردای هم هیروت شاخ میشه

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع