[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 1034

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1034 از 1160 نخستنخست ... 34534934984102410321033103410351036104410841134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 10,331 به 10,340 از 11598
  1. Top | #10331

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad Warlord نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    از پلیرهای ایرانی متنفرم
    Tarkan آلبوم داده ها
    فئق العادس

2. Top | #10332

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4739
    اینم شانس ما از Level Bundle
    k6eh untitled
    http://forum.dotabaz.com/image.php?type=sigpic&userid=4739&dateline=1492099  693

3. 4 کاربر مقابل از Hossein.IR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (06-22-2017),samdeloges (06-22-2017),Soul Keeper (06-23-2017),Viper (06-23-2017)

4. Top | #10333

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    من نقل قول بعضی از دوستان بگم

شاید این افکارم مثل یک هفته پیش تغییر کنه باز ولی افکارم کاملا وارونه شد طی این یک هفته اخیر که یک تصمیم برای خودم توی زندگی گرفتم

اگر ما بیکاریم اگر که قول دوستمون یک مرده متحرکیم همش تقصیر خودمونه . همش تقصیر منه ، ولی کاری که میکنیم همش دنبال مقصریم همش میگیم کشور برامون کاری نکرده . من چه کاری کردم برای کشور ؟ من چه کاری کردم برای مردم ؟

چقدر تلاش کردم که زندگی برای خودم بسازم ؟ یا فقط توی خونه نشستم و میگم بیان منو ببرن سرکار . چی بلدم ؟ اونایی که دم از کشورهای دیگه میزنن بدون با این سطح سواد من و سطح تلاش من یک کارتون خواب اروپایی هم بیشتر از من و جونای امثال من کار بلده

من خودمو مستقیم مثال میزنم . تا نگم همش جونای ما . چون بعضی ها واقعا تلاش میکنن .

میگم من رفتم لیسانس برق الکترونیک گرفتم و انتظار دارم برم سرکار ، یکی بیاد بگه چقدر مطالعه داشتی میگم صفر . بگن چقدر تلاش داشتی و با مدارها کار کردی میگم صفر . پس انتظار چی رو دارم ؟

اونی که هر مهندسی پزشکی و ... رو گرفته و با تلاش اینکارو کرده و حرفی برای گفتن داره من اسمم رو اسم دختر میذارم اگر این خاک لازمش نداشته باشه

کارمون شده مصرف و مصرف و مصرف . نهار شمام صبحونه زنده داری و پرسه زدن توی دنیای مجازی . این ها لازمه اما نمیشه باهشون زندگی 24 ساعته کرد و برای ایندمون ، خود شخص هیچ تلاشی نکنه

اگر بهم اجازه بدادن کل جونای بیکار این مرز و بوم رو جمع میکردم میگفتم چی بلدی ؟ هم من هم شما میدونید 80 یا 90 % اصلا فرق مدفوع گرگ با کشک رو نمیدونن ( کسانی که ندیدن چون با هم شبیح هستن شده یه مثال )

واقعا دوستان ما ادم های بدی هستیم که خودمون زندگیمونو نابود کردیم و همچنان میکنیم و میندازم تقصیر پدر مادر جامعه کشور اقتصاد و .... و فقط هم ادعا داریم تنها چیزی که داریم همون ادعای تو خالی هستش

دوتا 2 رو هم مثال میزنم چون اینجا انجمن دوتا هستش . همون هایی که میگن از ایرانی خوشمون نمیاد یا روس یا ترک ( از جمله خودم ) خداییش دقت کردین اینقدر توی بازی فوحش میدیم که حد نداره ؟ ولی در ماقبل انتظار داریم همه بهمون احترام بذارن

اگر این زندگی من هستش مسئول من هستم اگر بیکارم مسئول من هستم اگر زندگیم بی کیفیت یا یکنواخته مسئول من هستم من مسئول تمام اتفاقات زندگی خودم هستم

یه کارگر رو پیدا کن و یک فردی که سوار ماشین گرون قیمت خودش هست ، از هر دوتاش بپرس چرا به اینجا رسیدی . هر دوشون بهت خواهند گفت .

تنها چیزی بدون تلاش کردن نصیبمون میشه شکست و یکنواختی و بیکاری هستش

تا همین یک هفته پیش می خواستم هر کاری کنم که از این کشور برم ولی الان خوشحالم که میبینم یک سری افکار پوچ و بی پایه بود

می خواستم به جایی برم که دارای امنیت باشه و در ارامش باشم . ولی امروز فهمیدم کشور من امنیتی برای من فراهم کردن که پاریس و لندن نتونست . کشور من برای من امنیتی فراهم کرد که بتونم بیام توی این سایت با خیال راحت برای شما بنویسم

قبول دارم خیلی چیزا مانع هستن ولی اگر این موانع نبود لذت موفقیت معنایی نداشت ، دریایه طوفانیه که ناخدا رو ناخدا میکنه نه دریایی ارام اروپایی ( که جدیدا چندان هم ارام نیست )

برادر من ، دوست من ، خواهر من . هر کسی که داره این مطلب رو میخونه . من و تو این کشور رو میسازیم اگر میتونی کاری برای این خاک کنی اگر میتونی کاری یاد بگیری که کمکی به مردم کنی این خاک هم از تو قدردانی میکنه

اگر نکرد بعد شاکی باش نه اینکه توی خونه گرم و نرمت نشستی و هیچکاری نکردیم و انتظار بی خودی داریم .

من کوچکتر از همه شما هستم که بخوام حرفی بزنم که بوی نصیحت بده ، فقط حرف دلمو زدم و تفکراتم چی بود و چی شد شاید یک نفر بخونه و مثل من نظرش برگرده و تلاش کنه تا با هم زندگی رو بسازیم .

و در اخر هم به خودم افتخار میکنم ایرانی هستم و از تمام افرادی که برای این مرز و بوم تلاش میکنن خسته نباشید میگم . درود بر همشون .

5. 11 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amin00988 (06-22-2017),dark druid (06-24-2017),Ecsprt (06-24-2017),erebor (06-23-2017),Fery (06-23-2017),FIFA_PES (07-16-2017),Hooman.J (06-22-2017),qwerty (06-22-2017),RaLiYaN (06-23-2017),samdeloges (06-22-2017),Viper (06-23-2017)

6. Top | #10334

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط frigidsoul نمایش پست ها
    خداوند کسانی را که legion jungler میروند لعنت کند

بابا لجیون آفلنش خوبه نمیدونم چرا هی میرن جانگل باهاش ،یکی از گیمام لجیون پیک دادم رفتم آفلن Timber گفت میرم فید میدم میخواستم سولو باشم تو باید بری جانگل (ماهم نرفتیم ایشون هم بازی رو به ...داد)ملت روانین والا
    وقتی با لژیون جنگل میتونی توی6 دقیقه لول6 بشی هم لول هیرو مید بعدم جوین بدی هیرو مید دشمنو بکشی اصن بهشته چرا بره لین کلا؟؟

واللللللا
    ساپورتمونم که نمیکنن باید بری بقل آنتی میج پلی بدی تو لین
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

7. Top | #10335

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6222
    یوزرنیم استیم
    qwerty
    @Mohammad_ai69
    80 یا 90 % اصلا فرق مدفوع گرگ با کشک رو نمیدونن > 30
    ** [ مدیران ]این emote wutface ادد کنید لطفا

8. Top | #10336

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    335
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.J نمایش پست ها
    Tarkan آلبوم داده ها
    فئق العادس
    اره خوبه

9. Top | #10337

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    wtf

اومدم battle bundle خریدم تریژر هارو بهم داد 80 تا لول هم داد apply کردم لول ها اضافه نشد

1 ساعته گرفتمش هنوز لول battle pass اضافه نشده

ez volvo

تا کمی دیگه نیومد تیکت میدم استیم
    ویرایش توسط Soul Keeper : 06-23-2017 در ساعت 07:28 PM

10. Top | #10338

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soul Keeper نمایش پست ها
    wtf

اومدم battle bundle خریدم تریژر هارو بهم داد 80 تا لول هم داد apply کردم لول ها اضافه نشد

1 ساعته گرفتمش هنوز لول battle pass اضافه نشده

ez volvo

تا کمی دیگه نیومد تیکت میدم استیم
    پسر تو سابقه نداشته اینقد خوش شانس باشی چی شده یهویی از همه جا شانس اومده سراغت؟

کی میای شیراز ،نوب؟
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

11. Top | #10339

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    پسر تو سابقه نداشته اینقد خوش شانس باشی چی شده یهویی از همه جا شانس اومده سراغت؟

کی میای شیراز ،نوب؟
    این خو بد شانسیه الان قاطیم چرا 80 تا لول اکتیو کردم هنوز اضافه نشده!

الان دوست دارم برم وسط شهر اولتی sf بزنم

12. کاربر مقابل از Soul Keeper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

erebor (06-23-2017)

13. Top | #10340

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415
    سریع برید توی Top watch دومین تورنومنت اینتر نشنال دوتا ایرانی دارن Cast میکنن ،به عبارتی مسابقه فارسی داره گزارش میشه!
    ------------------

اینم آیدی مچ:
    3269106986
    ویرایش توسط Fery : 06-23-2017 در ساعت 10:14 PM