[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 1037

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1037 از 1160 نخستنخست ... 37537937987102710351036103710381039104710871137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 10,361 به 10,370 از 11600
  1. Top | #10361

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soul Keeper نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    یه بلیط گرفتم واسه تفلیس گرجستان 5 شنبه برم ببینم چه خبره

بار اولمه از کشور میخام خارج بشم
    take care of urself and remember ur a dota player.

اگه پرسیدن از کجا اومدی،نگی I am a window

در ضمن نوب ،جدا مراقب خودت باش،لایو هم نزار

من میدونم میری اونجا تعداد پستا اینستات 3 برابر میشه میری از این ماشینا عکس میگیری میزاری اینستا :دی
    ویرایش توسط Apdentist : 06-26-2017 در ساعت 06:29 AM
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

2. 2 کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

qwerty (06-26-2017),Soul Keeper (06-26-2017)

3. Top | #10362

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    10 ماه از خدمت ما گذشت و من تازه دارم معاف میشم
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

4. کاربر مقابل از Persian Leopard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Apdentist (06-26-2017)

5. Top | #10363

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    4103
    یوزرنیم استیم
    jiani5
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    10 ماه از خدمت ما گذشت و من تازه دارم معاف میشم
    کجا خدمت میکنی چرا اینقدر دیر معافی داری میگیری معافی چی هستش
    والا من یه اموزشی رفتم 48روز بود و تمام البته بعد اموزشی برگه اعزامم واسه یگان زده بود بندر عباس! که خوب سر موقع مقرر رفتم بندر و پرونده ها رو رو کردم گفتم واسه تکمیل معافیم نیاز به گواهی اشتغال به خدمت دارم فرمانده اونجام ادم خیلی خوبی بود جناب زردشت داد بهم همون روز گواهی رو 3هفته هم مرخصی داد گفت برو دنبال زندگیت تا عمر دارم دعاش میکنم چون میتونست اذیت که بگه دو سه ماه خدمت بکن بعد بهت گواهی میدم
    الانم منتظرم کارتم بیاد در خونه
    اها راستی اگه فکر میکنی معافیت قطعیه دیگه نرو خدمت مشکلی هم ایجاد نمیشه من بعد اون 3 هفته مرخصی که داده شد بهم 2 ماهم غیبت داشتم(کارای معافی طول کشید)بعد نظام وظیفه گفت برو پلیس +10 برگه توجیه غیبت بگیر که اونم گواهی اشتغال به خدمت میخواد که رو پروندم داشتم کارمند اونجا میپرسه دلیل غیبت چی بوده تو هم یه چیزی سر هم میکنی میگی به اینا گیر نمیدن چون اصل معافی بوده که گرفتی
    ببین پروندت هر چی لازمه که از پادگان تهیه کنی بگیر ازشون و فورا بزن بیرون پشت سرتم نگا نکن

6. Top | #10364

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    take care of urself and remember ur a dota player.

اگه پرسیدن از کجا اومدی،نگی I am a window

در ضمن نوب ،جدا مراقب خودت باش،لایو هم نزار

من میدونم میری اونجا تعداد پستا اینستات 3 برابر میشه میری از این ماشینا عکس میگیری میزاری اینستا :دی
    هان؟ i am a window?

باورت میشه نمیدونم چی به چیه همینطور دارم میرم فقط به امید گوگل مپز و کمی انگلیسی بلد بودنم دارم میرم

البته خب تو اینترنتم خیلی تحقیق کردم

7. Top | #10365

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    نقل قول نوشته اصلی توسط RaLiYaN نمایش پست ها
    کجا خدمت میکنی چرا اینقدر دیر معافی داری میگیری معافی چی هستش
    والا من یه اموزشی رفتم 48روز بود و تمام البته بعد اموزشی برگه اعزامم واسه یگان زده بود بندر عباس! که خوب سر موقع مقرر رفتم بندر و پرونده ها رو رو کردم گفتم واسه تکمیل معافیم نیاز به گواهی اشتغال به خدمت دارم فرمانده اونجام ادم خیلی خوبی بود جناب زردشت داد بهم همون روز گواهی رو 3هفته هم مرخصی داد گفت برو دنبال زندگیت تا عمر دارم دعاش میکنم چون میتونست اذیت که بگه دو سه ماه خدمت بکن بعد بهت گواهی میدم
    الانم منتظرم کارتم بیاد در خونه
    اها راستی اگه فکر میکنی معافیت قطعیه دیگه نرو خدمت مشکلی هم ایجاد نمیشه من بعد اون 3 هفته مرخصی که داده شد بهم 2 ماهم غیبت داشتم(کارای معافی طول کشید)بعد نظام وظیفه گفت برو پلیس +10 برگه توجیه غیبت بگیر که اونم گواهی اشتغال به خدمت میخواد که رو پروندم داشتم کارمند اونجا میپرسه دلیل غیبت چی بوده تو هم یه چیزی سر هم میکنی میگی به اینا گیر نمیدن چون اصل معافی بوده که گرفتی
    ببین پروندت هر چی لازمه که از پادگان تهیه کنی بگیر ازشون و فورا بزن بیرون پشت سرتم نگا نکن
    تهرانم از محل خدمت تا خونمون یه ربع راهه
    معافیت چشم، وقتی رفتم خدمت 5.5 بود الان شده 8.5 دیپلمه هستم معاف دائمه اگه جنگ نشه این وسط :/
    اگه اتفاق خاصی پیش نیاد قطعا معاف میشم
    تو اون 2ماه برگه دادسرا نیومد برات؟ :/
    یه بدبختی که من دارم تو یه ناحیه مقاومت بسیج خدمت میکنم کل ناحیه 2تا دژبان داره یکیش منم نرم اون به فنا میره عملا
    آموزشی ما 60 روز بود با مرخصیایی که وسطاش رفتیم فکر کنم شد 45روز (5 روز پایان دوره،5روز میان دوره،5روز تشویقی برای رژه رفتن تو شهر)
    حالا ما یکی از پ های مورد نیاز زندگی تو این کشور رو داشتیم یه مقدار خدمت راحت تر بود ولی تو همین خدمت راحتم خیلی ها سیگاری شدن و خیلی چیزای دیگه که نمیشه گفت زندگی خیلی ها از هم پاشیده شد یکی زن داشت اومده خدمت ماهی 240تومان میگرفت اصلا نمیشد خرج زندگی شو در بیاره خیلی های دیگه همچین مشکلی داشتن
    بنده خداها سربازای لب مرز که هیچی معلوم نیست زنده از خدمت بیرون بیان
    خدا کنه یا وضعیت خدمت کردن رو بهتر کنن یا حداقل اختیاری کنن
    البته جوری شده همه میگن سرمون بره خدمت نمیکنیم (فقط مال ما خار داشت )
    ویرایش توسط Persian Leopard : 06-26-2017 در ساعت 07:11 PM

8. Top | #10366

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    4103
    یوزرنیم استیم
    jiani5
    تهرانم از محل خدمت تا خونمون یه ربع راهه
    معافیت چشم، وقتی رفتم خدمت 5.5 بود الان شده 8.5 دیپلمه هستم معاف دائمه اگه جنگ نشه این وسط :/
    اگه اتفاق خاصی پیش نیاد قطعا معاف میشم
    تو اون 2ماه برگه دادسرا نیومد برات؟ :/
    یه بدبختی که من دارم تو یه ناحیه مقاومت بسیج خدمت میکنم کل ناحیه 2تا دژبان داره یکیش منم نرم اون به فنا میره عملا
    آموزشی ما 60 روز بود با مرخصیایی که وسطاش رفتیم فکر کنم شد 45روز (5 روز پایان دوره،5روز میان دوره،5روز تشویقی برای رژه رفتن تو شهر)
    حالا ما یکی از پ های مورد نیاز زندگی تو این کشور رو داشتیم یه مقدار خدمت راحت تر بود ولی تو همین خدمت راحتم خیلی ها سیگاری شدن و خیلی چیزای دیگه که نمیشه گفت زندگی خیلی ها از هم پاشیده شد یکی زن داشت اومده خدمت ماهی 240تومان میگرفت اصلا نمیشد خرج زندگی شو در بیاره خیلی های دیگه همچین مشکلی داشتن
    بنده خداها سربازای لب مرز که هیچی معلوم نیست زنده از خدمت بیرون بیان
    خدا کنه یا وضعیت خدمت کردن رو بهتر کنن یا حداقل اختیاری کنن
    البته جوری شده همه میگن سرمون بره خدمت نمیکنیم (فقط مال ما خار داشت )
    نه بابا برگه دادسرا چی چیه شما به محض اینکه فهمیدی قطعا معاف میشی از همون لحظه مختاری که کلا نری خدمت هیچیم نمیشه خیالت تخت فقط باید قبلش چیزایی که لازمه رو از پادگانت بگیری واسه معافی بزاری لای پروندت الکی عمرتو تلف نکن میدونم محیط خوبی نداره اما اگه خدای نکرده معاف نشدی سعی کن انتقالی بگیری بری عقدتی سیاسی اگه نشد برو حفاظت اطلاعات این دوتا از همه راحت ترن.من دو ماهه اموزشیم بخش عقیدتی شانس ما نیرو میخواست برای کار با کامپیوتر(پاورپویت.ورد.اکسل) و چند تا چیز دیگه که یادم نیست خلاصه تست دادم قبول شدم رفتم همونجا..صبح از خواب پا میشدم بدون اینکه برم سر امار واستم 3ساعت الاف شم یه راست میرفتم عقیدتی صبحونه رو هم همونجا میخوردم خلاصه خیلی خوب بود
    اها راستی من از طریق ماده 6 قانون جامع حمایت از حقوق معلولان معافی گرفتم(خیلی قانون قرصو محکمیه واسه معافی)
    ویرایش توسط RaLiYaN : 06-26-2017 در ساعت 10:26 PM

9. Top | #10367

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    335
    به نظرتون ایمورتال broodmotherچقدر میارزه

10. Top | #10368

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    کسی اینجا the witcher بازی کرده؟
    من با dlc هاش خریدم بازیو شروع که کردم فقط quest هارو میرفتم بعد اینکه yen رو پیدا کردم این امیر فرانسویه یه مامورت میده که ظاهرا برای character لول 30 اینهاس من رفتم اونجا character ام هم لول 4 هست و کلا میمیریم باید چیکار کنم الان؟ گویا برای dlc ها هم هست این قسمتا یه جا نوشته بود

11. Top | #10369

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    من با dlc هاش خریدم بازیو شروع که کردم فقط quest هارو میرفتم بعد اینکه yen رو پیدا کردم این امیر فرانسویه یه مامورت میده که ظاهرا برای character لول 30 اینهاس من رفتم اونجا character ام هم لول 4 هست و کلا میمیریم باید چیکار کنم الان؟ گویا برای dlc ها هم هست این قسمتا یه جا نوشته بود
    کلا بیخیالش شو تا لول 30 شی . تا لول30 نشی نیمتونی ماموریت رو تموم کنی

12. Top | #10370

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    بازی کرده؟ this game is part of my life

امیر ؟ فرانسوی؟

اگر کوئست های بازی رو پشت سر هم ببری امکان نداره یه کوئست بده که انقدر با لولت اختلاف داشته باشه احتمال 99% رفتی یکی از کوئست های HOS یا blood and wine رو بازی کردی اره این کوئست ها که مال دی ال سیه فعلا برا تو نیست لولت رو ببر بالا تا به اونا هم برسی ( کلا چیزایی که با لولت خیلی اختلاف دارن تو بازی یه اسکلت قرمز بالاشونه چه کوئست چه دشمن فرق نمیکنه )

نکته: emhyr کلا معموریتی رو که بهت میده تا اخر داستان درگیرشی و ربطی به این نداره توی منو تو قسمت main quest کوئست های اصلی رو ببر درکنارشم میتونی secondary quest هم ببری

13. 2 کاربر مقابل از Soul Keeper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Persian Leopard (06-27-2017),Sharingan (06-27-2017)