G-o-T - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 66
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    گفته بودم این یورون داره برامون شاخ میشه کسی گوش نکرد
    اگه نکشنش بیش از این حرفا خسارت میزنه اینا که چیزس نیست
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

2. Top | #22
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    یعنی اون جایی که ارتش لنیسترها رفتن حمله کنن به tyrell من گفتم ای دهنتون.... از قدیم راست گفتن دست بالای دست بسیاره ها :دی
    تیریون خیلی راحت و به ظاهر هوشمندانه برنامه ریزی کرده بود ولی اینا دستش رو خوندن و حالام به خاک سیا نشستن با این وضعیت...
    سرسی به اون طرف گفت امشب رو استراحت کن و مهمون ویژه من باش فردا که برگشتی به iron bank کل قرضم رو یکجا پرداخت می کنم. من با خودم گفتم ?wtf نگو با پولهای tyrell بوده خیلی حال کردم با این حرکت
    واقعا توی این دنیای پر از سیاست و بازی مغزها حضور یکی مثل brandon که می تونه آینده رو ببینه خودش قطعا یک عمل cheatingـه :دی ?any vac ban
    ولی آخر این قسمت هم خیلی جالب شد و اون راز بر ملا شد. حیف من آرشیو کامل سریال رو ندارم وگرنه می رفتم فصل 5 قسمت 5 یا 8 اگر اشتباه نکنم دوباره اون قضیه رو مرور می کردم ببینم این کجا حرکت زد

پیش بینی از آینده هم قطعا باید گفت که arya و brandon و samwell و کلا تمام کاراکترهای underrated نقش های مهمی رو ایفا خواهند کرد و سیر داستان اونطوری که همه فکرش رو می کردن نیست. چون قسمت اول آدم به وجد میاد میگه gg we won الان قسمت 3 میاد میگه gg we lost
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

3. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (07-31-2017),A_W_Z_2 (07-31-2017),bayani (08-03-2017),samdeloges (07-31-2017)

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2118
    یوزرنیم استیم
    Storm2spirit
    tell cersei it was me

5. 3 کاربر مقابل از amin00988 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (07-31-2017),FCB (07-31-2017),samdeloges (07-31-2017)

6. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    قسمت بعد جیمی در راه برگشت با طلاها و ارتش لنیسترها احتمالا با یه دراگون بزرگ مواجه میشه
    76561198076661060

7. 3 کاربر مقابل از A_W_Z_2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (07-31-2017),hamedlim (08-03-2017),samdeloges (07-31-2017)

8. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5352
    سریال خیلی خوبه ولی به شخصه یکم قسمت سه حالم رو گرفت و خداکنه در ادامه اینجور پیش نره.
    یهو همه چیز رسید به همو انگاری یک تلپورت داشتن از اینجا به اونجا رسیدن این لشکر به این بر اون یورنم که دیگه همه جا هست.
    ولی این وسط اینا اینقدر سریع جابجا میشن ولی هنوز ارتش مردگان نرسیده خب این ناهماهنگی زمانی در سریال هست که امیدوارم در فسمت های بعدی اینجور نباشه
    وبسایت دریای طراحی با هدف آموزش فتوشاپ و بالا بردن دانش علاقمندان به حوزه گرافیک راه اندازی شده است

seadesign.ir

9. 3 کاربر مقابل از hamedlim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (08-04-2017),Amin_AssAssin (08-06-2017),A_W_Z_2 (08-03-2017)

10. Top | #26

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedlim نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سریال خیلی خوبه ولی به شخصه یکم قسمت سه حالم رو گرفت و خداکنه در ادامه اینجور پیش نره.
    یهو همه چیز رسید به همو انگاری یک تلپورت داشتن از اینجا به اونجا رسیدن این لشکر به این بر اون یورنم که دیگه همه جا هست.
    ولی این وسط اینا اینقدر سریع جابجا میشن ولی هنوز ارتش مردگان نرسیده خب این ناهماهنگی زمانی در سریال هست که امیدوارم در فسمت های بعدی اینجور نباشه

اين كه چيزي نيس
    فصل قبل وريس با سرعت باد از دورن برگشت بعد تو كشتي دنيريس بود

Audrey Hepburn

11. 2 کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (08-06-2017),A_W_Z_2 (08-03-2017)

12. Top | #27
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedlim نمایش پست ها
    این چیزا تو صنعت فیلم سازی همینطوره. یعنی اتفاقات در پشت پرده تصویری که ما می بینیم در حال وقوع هستن

مثل مثلا یک فیلمی که توش بمب هست و تایمر بمب رو 1 دقیقه هست و شما از همون لحظه با خودت شروع می کنی شمردن و تا بمب بترکه می بینی 5 دقیقه شد
    یعنی میخواد بگه جهان درگذر و جریان هست ولی در عین حال ما توجهمون رو به یک جا می تونیم معطوف کنیم.
    ببینید تو قسمت 2 اون طرف (greyworm) خداحافظی می کنه میره برای جنگ و دیگه نشونش نمیدن تا قسمت 3 که حمله میکنه. یعنی در خلل تمام اون اتفاقات بعد از اون صحنه خداحافظی این در حال سفر بوده و وقتی کار به جایی میرسه که باید نشونش بدن، نشونش میدن
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

13. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (08-06-2017),Persian Leopard (08-06-2017)

14. Top | #28

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges

Audrey Hepburn

15. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    دیشب خواب دیدم یکی که نمیشناختمش ( کچل و لاغر و دراز بود ) گلوی یکی از اژدهاهای دنریس رو برید

اژدهاعه قبل اینکه بمیره وریس رو آتیش زد

16. 2 کاربر مقابل از ''iMM عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (08-06-2017),FCB (08-05-2017)

17. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5352
    نقل قول نوشته اصلی توسط fcb نمایش پست ها
    این چیزا تو صنعت فیلم سازی همینطوره. یعنی اتفاقات در پشت پرده تصویری که ما می بینیم در حال وقوع هستن

مثل مثلا یک فیلمی که توش بمب هست و تایمر بمب رو 1 دقیقه هست و شما از همون لحظه با خودت شروع می کنی شمردن و تا بمب بترکه می بینی 5 دقیقه شد
    یعنی میخواد بگه جهان درگذر و جریان هست ولی در عین حال ما توجهمون رو به یک جا می تونیم معطوف کنیم.
    ببینید تو قسمت 2 اون طرف (greyworm) خداحافظی می کنه میره برای جنگ و دیگه نشونش نمیدن تا قسمت 3 که حمله میکنه. یعنی در خلل تمام اون اتفاقات بعد از اون صحنه خداحافظی این در حال سفر بوده و وقتی کار به جایی میرسه که باید نشونش بدن، نشونش میدن
    کاملا درست هست صحبت هاتون ولی می شد همون در حال سفر بودنشون رو یک اشاره ای بهش میکردن و یا یک تکه چند دقیقه ای نشون میدادن تا این حس از اینجا سریع میرن اونجا به ما منتقل نشه و در جریان همین سفر به شخصیت ها هم پرداخته بشه. نمونش سفر ند استارک فصل یک. حالا باز من این رو زرنگ بازی نویسنده ها میدونم که تا این قسمت سه یک سری گزینه ها رو کلا حذف کردن تا بیشتر وقت روی کارکتر های دیگه بزارن. که فکر میکنم همینجورم هست و طبق لو رفتن قسمت چهارم و نظرات کسانی که این قسمت و دیدن مثل اینکه این قسمت خیلی خوب بوده فردا صبح ببینیم چی هست d:
    وبسایت دریای طراحی با هدف آموزش فتوشاپ و بالا بردن دانش علاقمندان به حوزه گرافیک راه اندازی شده است

seadesign.ir

18. 2 کاربر مقابل از hamedlim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (08-07-2017),samdeloges (08-06-2017)

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین