بحث درباره Ranked Matchmaking و مباحث مربوط به آن - صفحه 80

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 80 از 90 نخستنخست ... 30707879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 791 به 800 از 893
  1. Top | #791
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    position 4 توی meta امروزی خیلی مهم شده

به همین خاطر من در ادامه چند تا بازی میزارم که تو اکانت اصلی بازی شده بین رنک ۳.۷ تا ۳.۸ که شما خواهید دید فرقی نمیکنه چقدر خوب بازی می کنید توی mid یا carry و یا حتی jungle بلکه فقط roam مهم هست که بازی رو می برید.
    بعد از اون چند تا بازی میزارم از average 5k تا 5.5k که خودمم داخلش هستم و می بینید که همیشه clockwerk به عنوان pos 4 پیک میشه. یک بازی clock و naix هر دو 7k هستن که اون رو حتما نگاه کنید و ببینید چطوری همکاری می کنند. من void هستم داخل اون بازی
    بعدش در آخر بازی خودم با clock توی اکانت اصلی و همون رنک 3.8 رو میزارم که سعی کردم تا حدی strat رو یادم بگیرم که البته به عنوان اولین تجربه خیلی خوب جواب داد.
    تصاویر رو در پست بعدی میزارم. یکم زمان بره چون باید ریسایز بشن...پس لطفا تا اون موقع صبر کنید.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. Top | #792
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    به همین خاطر من در ادامه چند تا بازی میزارم که تو اکانت اصلی بازی شده بین رنک ۳.۷ تا ۳.۸ که شما خواهید دید فرقی نمیکنه چقدر خوب بازی می کنید توی mid یا carry و یا حتی jungle بلکه فقط roam مهم هست که بازی رو می برید.
    بعدش در آخر بازی خودم با clock توی اکانت اصلی و همون رنک 3.8 رو میزارم که سعی کردم تا حدی strat رو یادم بگیرم که البته به عنوان اولین تجربه خیلی خوب جواب داد.

#1 Position
    Ursa Hero
    Radiant Bottom/Safe Lane
    3.8k Average MMR
    Click Screenshot

بازی خیلی خوب شروع شد. به طوریکه داخل lane آزاد بودم و solo kill داشتم. ولی draft جالبی نداشتیم و باید objective هارو سریع می گرفتیم تا بازی رو ببریم. بهمین خاطر ursa رفتم که non-greedy هست و زودتر online میشه
    early game همونطور که انتظارش می رفت خوب پیش می رفت ولی تیم نمی تونست return kill نده و تیم مقابل همیشه بعد از یک gank می تونستن return kill بگیرن که خیلی مهمه و باعث میشه از دور بازی خارج نشن
    علی رغم سفارشات بسیار به push دادن تیم ما همچنان دنبال kill گرفتن بود که آخرش از ۲ ۱۰ به ۵ ۱۰ رسیدم و ۳ بار متوالی مردم. با اینحال بعد از pa دومین damage دهی را داشتم حتی بالاتر از storm ولی فایده نکرد.
    نتیجه: !no position 1, at all

#2 Position
    Puck Hero
    Mid Lane
    3.7k Average MMR
    Click Screenshot

بازی رو با Lion شروع کردم ولی قرار شد puck پیک بشه که خودم پیشنهاد کرده بودم و همینطورم شد و swap انجام دادم.
    با گرفتن first blood در mid شروع بسیار خوبی داشتم و این روند ادامه پیدا کرد تا اواخر بازی که بردیم. ولی نکته قابل تامل اینجاست که علاقه به گرفتن kill همچنان وجود داره و تیم وقتی من نیستم خود سرانه اقدام به gank میکنن و می میرن...
    من از روی تجربه سعی کردم بیشتر با تیم باشم و کمتر farm کنم تا جلوی comeback تیم حریف رو بگیرم و در این راه حرکات در حد دمو هم انجام دادم که یک موردش رو باید صحنه آهسته دید تا متوجه بشید چقدر سریع در کسری از ثانیه و در طی ۵ الی ۶ حرکت invoker رو در hg می کشم و فرار می کنم.
    نتیجه: !if they let you mid, so be it

#2 Position
    Queen of Pain Hero
    Mid Lane
    3.8k Average MMR
    Click Screenshot

علی رغم دو بازی قبل شروع مایوس کننده ای داشتم. به طوریکه همون ابتدای بازی و قبل از rune spawn متوجه pudge نشدم و بلافاصله skill 1 رو گرفتم و dive کردم روی jakiro که منجر شد first blood بدم به حریف
    این مورد باعث شد وقتی من به lane بر می گردم necrophos حداقل level 2 باشه که اصلا خوب نیست ولی شرایط بدتر از این شد به طوریکه pudge و jakiro همچنان miss بودن و من می دونستم که نمی تونم جلو برم و از xp باز هم عقب افتادم تا جایی که necropho level 4 بود و من 2!
    ولی در ادامه برتری تجربه و مهارتم رو نشون دادم و تونستم در کنار یک kda خوب، بیشترین damage رو هم در بازی به ثبت برسونم در کنار اینکه سومین highest networth بازی هم باشم. با توجه به اینکه تیم حریف تمام objective ها و rosh رو زده بودن و ما mega creeps شده بودیم
    نتیجه: no matter how well you play, you still lose

#4 Position
    Clockwerk Hero
    Dire Top/Roaming Lane
    3.7k Average MMR
    Click Screenshot

همونطور که انتظارش رو داشتم بازی شروع راحتی داشت و تونستیم first blood رو بگیریم و بعد از اون با rotate هایی که به mid انجام دادم زمینه ساز ساخت dagon واسه nature شدم.
    در مقاطعی از بازی مخصوصا اون اوایل over aggressive بازی کردم و punish شدم ولی بعد ها به زمینه ساز gank ها و فرشته نجات nature از دست sb تبدیل شدم در کنار اینکه واسه tinker یک فاجعه هم بودم!
    اگر ب اسکرین شات دقت کنید خواهید دید بعد از tinker و nature که قاعدتا باید جزو top damage dealer ها باشن من در رتبه سوم هستم و این یعنی بالاتر از am و luna که هر دو full item بودن!
    نتیجه: !That, my friends, is why metal will never die

نتیجه کلی

اول از هر چیز در این محدوده از mmr ها و حتی تا خود 6k شما به یک یا چند هیرو خاص یا یک یا چند روش خاص نیاز دارید تا بتونید عمل boosting رو انجام بدید. ناگفته نماند که boosting برای کسانی استفاده میشه که به خاطر بی احتیاطی mmr زیادی رو از دست دادند و یا مثل بنده در گذر زمان و با کسب اطلاعات و نگاه کردن بازیهای حرفه ای و همبازی شدن با بازیکنان بهتر از خودشون تونستن پیشرفت کنند و صرفا استفاده همینطوری از اون باعث دور ریختن پولتون خواهد شد چرا که با باختن زیاد بر می گردید به جایی که بودید. البته من بارها شده توی average های 5k بازیکن دیدم که solo mmr 3.9 داشته ولی با اینکه نمی شناسمش حاضرم قسم بخورم از خیلی از 5k ها و 4kها بهتر بازی می کنه. البته در pos 5 که فکر نمی کنم در این مورد position اهمیت داشته باشه. من خودم تا به حال چندین اکانت دوتا ۲ را فروخته ام و همچنان فروشگاه کوچیکم در تلگرام دایر هست و بارها شده از همین انجمن بدون اینکه تاپیک یا پستی زده بوده باشم برای دیگران خرید های خارجی انجام دادم که چند مورد MMR Boosting هم شاملشون میشه. در طی این تجربیات خدمتتون عرض کنم که امروزه و در حال حاضر این کار بسیار فزونی پیدا کرده و افراد بسیار زیادی که غالبا روس هم هستند این کار را انجام میدن به همین خاطر شما چه متوجه بشید و چه نشید حداقل بین ۲۰ الی ۳۰ درصد از بازیهاتون و بسته به رنکتون احتمال داره در روز به یک Booster بر بخورید! بهمین خاطر اوضاع mmr برای بازی کردن solo خیلی مساعد نیست. همونطور که گفتم شما نیاز به یک روش یا هیرو خاص برای این کار دارید. مثلا در همین سفارشاتی که خودم برای بچه های انجمن گرفتم مشاهده شده boost با broodmother انجام شده بعدا در مورد دیگه مشاهده شده storm spirit یا wr در mid بوده یا مورد بعد مشاهده شده tinker, arc warden در mid بوده و... که بعد از 4.5k یا 5k شما فقط لازم دارید تا ساپورت بازی کنید و boost کنید! یک support خیلی خوب. همین الان هم هستن از دوستان ایرانی با رنک های بالا بین 6k تا 7k که فقط با ساپورت و یا نهایت offlane بازیهاشون رو می برن و بالاتر میرن! البته در این مسیر باید حواستون به رفتارتون در بازی و یا همون player behavior score هم باشه تا دچار هم تیمی های فحاش و... نشید. در رابطه با خودم هم من تا به حال بارها و بارها جلوی افراد 6k و 7k بازی کردم و با تعدادیشون در اکانت اصلیم در تعامل هستم ولی از اونجایی که به سطح حرفه ای عادت کردم شما ملاحضه می کنید که حتی در رنک 3k هم من خیلی lane رو push نمیدم و یا اگر core باشم سریعا bkb میارم یا وقتی همه miss هستن فکر می کنم smoke شده در حالیکه همشون jungle هستن و... که به طور کلی همیشه محافظه کار هستم که این کار در این سطوح اشتباه هست و از طرفی چون با افراد سطح بالا بازی کردم و بارها تو همین انجمن از 1v1 شدن توی mid با 6k ها و بردنشون اسکرین گرفتم و همچنین دوستان و اطرافیانمم هم همه از دوتا ۲ رفتن دیگه در خودم انگیزه ای نمی بینم که زحمت بکشم و به اونجاها برسم. ولی همچنان علاقه دارم در اون سطوح بازی کنم و به چالش کشیده بشم اما چون دیگه تقریبا کار از کار گذشته سعی می کنم بیام اینجا و تمام تجربیاتم رو در اختیار شما دوستان قرار بدم.
    پست بعدی رو ان شاءالله فردا قرار میدم. ریپلی اون بازیهارو هم حتما ببینید هرچند در پست به این موضوع اشاره خواهم کرد ولی برای تاکید بیشتر عرض می کنم.

موفقـ باشید
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

3. 6 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (07-22-2017),Ecsprt (07-22-2017),erebor (07-22-2017),masterhate (07-22-2017),Milad._.R (07-22-2017),Viper (07-22-2017)

4. Top | #793

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4790
    یوزرنیم استیم
    HiHi
    من نهایتا با رول Roam و Supp تا mmr 4400 رسیدم بیشتر Pudge و Riki و ES و Rubick اسپم کردم اما بعدش دیگه حسش نبود و رسید به دوره ای که حتی دوتا هم حال نمیداد و شروع کردم به تفننی رنک بازی کردن و رسیدم به 3700 اما راز رفتن از 2900 به 4400 یکیش همین Player Behavior Score و یکی دیگش این بود با هیرو هایی که معمولا اسپم میکردم یه الگوی تست شده رو پیش میگرفتم که میدونستم کار میدن و اکثر بازی هارو از روی اون الگو ها پیش رفتم که باعث بردن شد
    چه بسا بازی هایی که عقب افتاده بودیم اما بخاطر وارد کاشتن و سیف کردن کری تیم و ایجاد زمان برای کری بازی برگشت. نکته دیگه این که هایگراند رو دست کم نگیرید خیلی بازی ها بوده که بعد از افتادن تاورای تیر 2 برگشتن.
    [
    SIGPIC][/SIGPIC]

5. 3 کاربر مقابل از Ecsprt عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (07-22-2017),bayani (07-22-2017),FCB (07-22-2017)

6. Top | #794

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    واقعا من هم به پیچیدگی و فوق العاده تاثیر گذار بودن pos 4 رسیدم.

7. کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (07-23-2017)

8. Top | #795
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    بعد از اون چند تا بازی میزارم از average 5k تا 5.5k که خودمم داخلش هستم و می بینید که همیشه clockwerk به عنوان pos 4 پیک میشه. یک بازی clock و naix هر دو 7k هستن که اون رو حتما نگاه کنید و ببینید چطوری همکاری می کنند. من void هستم داخل اون بازی
    تصویر بازی مذکور
    این بازی برای ۸ روز پیش هست و اگر می خواهید دانلودش کنید تا منقضی نشده زودتر اقدام کنید.

تصویر بازی دوم
    در این مورد clock 5k هست و خیلی خوب early game رو تو دستشون می گیرن. یک حرکت دمو هم از خودم توش داره که دقیقش رو یادم نیست ولی در mid هم puck هم clock رو 2v1 solo kill می کنم.

- جبران خلیل جبران

9. Top | #796

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6028
    والا دوستان من نه بوستر هستم نه هیچی یه پلیر عادی فول ساپ هستم و افلاین هم بازی میکنم الان هم رنکم 4 هستش و من چند روز پیش نزدیک 12 بازی بردم پشت سر هم اما بعد اون 5 بازی پشت سر هم باختم اونم فقط به خاطر این که یا دونفر میرفتن مید یا یکی از بازی دراپ میشد یا یکی فیید میداد دقیقن مشابه هم... به نظرتون این شانسیه تک تک بازیام هم میتونم توضیح بدم

10. Top | #797

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    الان منی که از 14 بازی رنک 12 تا باختمو چیکار کنم . ای خدا بعضیا چطوری رنک بوست میکنن

11. Top | #798

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    فک کنم سال 2014 - 2013 خیلی فضای بهتر و راحت تری برای بوست بوده تا الان

12. Top | #799

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    6803
    یوزرنیم استیم
    Daniis
    نقل قول نوشته اصلی توسط dark druid نمایش پست ها
    فک کنم سال 2014 - 2013 خیلی فضای بهتر و راحت تری برای بوست بوده تا الان
    صد در صد شک نکن اون سال ها دوتا توی اوج خودش بود

13. Top | #800
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    ۲۰۰و خوردی mmr سر pudge داشتن توی تیم باختم!
    باورتون میشه؟ انگاری تمام pudge lover های دنیا رو بهشون زنگ میزنن همزمان با من find match می کنن

- جبران خلیل جبران

14. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (12-12-2017)

صفحه 80 از 90 نخستنخست ... 30707879808182 ... آخرینآخرین