پرسش و پاسخ در مورد دوتا 2 - صفحه 471

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 471 از 515 نخستنخست ... 371421461469470471472473481 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,701 به 4,710 از 5144
  1. Top | #4701

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7089
    کی دوباره حال داره 110 مچ بره از اول ؟
    مچ برم افزایش پیدا نمیکنه؟

2. Top | #4702

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6753
    یوزرنیم استیم
    hoseinsanjabian3
    و چجوری مدالمو زیاد کنم؟ فقط با وین؟

3. Top | #4703

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bbbvvv نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    کی دوباره حال داره 110 مچ بره از اول ؟
    مچ برم افزایش پیدا نمیکنه؟
    چرا افزايش پيدا ميكنه ولي به شرطي كه نبازيد و ببريد

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinsanjabian3 نمایش پست ها
    و چجوری مدالمو زیاد کنم؟ فقط با وین؟
    بعله تنها راهش بردن گيم هاي رنكه
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

4. Top | #4704

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    7127
    سلام یه سوال داشتم فقط در صورتی که هیچ باختی نداشته باشی ازاولین گیم با اون 10 تا tbd کاری ندارم منظور از اول اوله فقط در این صورته که رنک Divine برات باز میشه مثلا من یه اکانت ساختم از 50 گیم 5 تا اونو باختم 45 تا برد ذاشتم اکانتو لیو دادم ازش الانم یه اکانت ساختم از 6 گیم 1 دونشو باختم اگر با 1 باخت رنک Divine باز نمیشه اینم لیو بدم در ضمن gpm وxpm و avg تو باز شدن رنک دیواین مهم هست یا خیر چون من همیشه بالای 500 امارم با تشکر.
    ویرایش توسط davoodmld50 : 12-14-2017 در ساعت 04:18 PM

5. Top | #4705

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    نقل قول نوشته اصلی توسط davoodmld50 نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم فقط در صورتی که هیچ باختی نداشته باشی ازاولین گیم با اون 10 تا tbd کاری ندارم منظور از اول اوله فقط در این صورته که رنک Divine برات باز میشه مثلا من یه اکانت ساختم از 50 گیم 5 تا اونو باختم 45 تا برد ذاشتم اکانتو لیو دادم ازش الانم یه اکانت ساختم از 6 گیم 1 دونشو باختم اگر با 1 باخت رنک Divine باز نمیشه اینم لیو بدم در ضمن gpm وxpm و avg تو باز شدن رنک دیواین مهم هست یا خیر چون من همیشه بالای 500 امارم با تشکر.
    داداش به سطح بازیت ربط داره ساپورتم بازی کنی میتونی برسی دیواین که البته من بعید میدونم ، الکی نیست هر کسی نمیتونه برسه divine حداقل 5-6 سال بازی میخواد

6. Top | #4706

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6753
    یوزرنیم استیم
    hoseinsanjabian3
    داداشا OpTic vs. Fnatic بنظرتون کی میبره؟

7. Top | #4707

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    7127
    سلام لطفا samdeloges جوابم رو بده چون عالی راهمایی میکنه یه سوال داشتم فقط در صورتی که هیچ باختی نداشته باشی ازاولین گیم با اون 10 تا tbd کاری ندارم منظور از اول اوله فقط در این صورته که رنک Divine برات باز میشه مثلا من یه اکانت ساختم از 50 گیم 5 تا اونو باختم 45 تا برد ذاشتم اکانتو لیو دادم ازش الانم یه اکانت ساختم از 6 گیم 1 دونشو باختم اگر با 1 باخت رنک Divine باز نمیشه اینم لیو بدم در ضمن gpm وxpm و avg تو باز شدن رنک دیواین مهم هست یا خیر چون من همیشه بالای 500 امارم با تشکر.

8. Top | #4708

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط davoodmld50 نمایش پست ها
    سلام لطفا samdeloges جوابم رو بده چون عالی راهمایی میکنه یه سوال داشتم فقط در صورتی که هیچ باختی نداشته باشی ازاولین گیم با اون 10 تا tbd کاری ندارم منظور از اول اوله فقط در این صورته که رنک Divine برات باز میشه مثلا من یه اکانت ساختم از 50 گیم 5 تا اونو باختم 45 تا برد ذاشتم اکانتو لیو دادم ازش الانم یه اکانت ساختم از 6 گیم 1 دونشو باختم اگر با 1 باخت رنک Divine باز نمیشه اینم لیو بدم در ضمن gpm وxpm و avg تو باز شدن رنک دیواین مهم هست یا خیر چون من همیشه بالای 500 امارم با تشکر.
    به طور كلي بردو باخت سهم كمتري توي تعيين سطح يك پلير داره
    اگه توي سايت دوتاباف بريد متوجه ميشيد كه هر بازي سطح بندي شده( گيم براكت) از normal skill/high skill/ very high skill اكثر ما پلير ها داريم توي سطح نرمال اسكيل بازي ميكنيم كسي كه سطح بازي هاش توي نرمال اسكيل باشه نميتونه بيشتر از رنك ٣.٢ كسب كنه كه اون هم علاوه بر بردو باخت به چيز هاي ديگه توي بازي بستگي دارند كه به نقش مربوط ميشه براي مثال در صورتي كه مشخص بشه نقش شما كري بوده براي شما جمع كيل و اسيست تقسيم بر تعداد مرگ ها مهمن و ميزان فايت كه بعد از هر گيم همه به صورت عدد از ٠ تا ١٠ توي بازي ثبت ميشه و قابل ديدنه و اگه ساپ پلي داده باشيد تعداد وارد ها و ديوارد كردن ها و البته اسموك و هيل و عدد مربوط به ساپورتينگ مهمه يا براي پوشر پوش مهمه اين ها چيز هايي هستند كه باعث ميشه يك نرمال اسكيل و يا زيرش از گاردين تا آركون سه يك رنك رو بگيره حتي توي رنك جديد من به شخصه ديدم كه از توي كاليبريت يك نرمال اسكيل، لنجند صفر در اومده يعني بالاتر از سطح بندي رنك قبلي
    High skill معمولا از حدود ٣.٥k تا ٤-٥ و very high skill بالاتر از اون بنابر اين صرفا بردن تعداد مشخصي گيم توي كاليبريت نميتونه شما را از يك براكت به بالا منتقل كنه و بايد از قبل به براكت بالا رسيده باشيد. اين بدست نمياد مگه با تمرين زياد و بازي كردن رنك
    بايد بهترين هيروتونو پلي بديد سطح گيم شما دقيقا به ميزان رنك شما مربوطه و زماني به سطح بالاتر ميرسيد كه رنك شما بالا بره
    راه ديگه اينه كه با كسايي بازي كنيد كه سطح بالايي دارند و ساپورتشون كنيد(نه خيلي بالا چون توي فايند مچ سيستم دچار مشكل ميشه حداكثر ٧٠٠ اختلاف رنك) بعد كم كم هم سطح شما بالا ميره هم رنكتون كه توي سيستم جديد بيشتر از قبلي كارآمده و راحت تره
    —————
    نميگم بردو باخت مهم نيست ولي سطح شما مهم تره كه اين سطح به چيز هاي زيادي بستگي داره كه چند موردشو بالا گفتم
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

9. 2 کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad._.R (12-14-2017),Viper (12-15-2017)

10. Top | #4709
    Alx
    Alx آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4188
    بهترین روش برای اینکه فقط به 10 تا بازی tbd مربوط کنید رنکتونو اینه که فقط بات پلی بدید و بعدش برید گیمای tbd. البته نمیدونم این هنوز تو دوتا2 جواب میده یا نه

11. Top | #4710

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    7127
    سلام ممنون از راهنمایی پس یعنی gpm و xpm هیچ تاثیری نداره درسته منظور شما اینه که تو رولی که بازی میکنم بهترین بازیم رو بکنم و تمام وظایف اون رول رو به بهترین وجه انجام بدم فقط در مورد باخت یعنی اگر بیش از دو باخت باشه دیگه قید اکانت رو بزنم برای divin درسته

کلمات کلیدی این موضوع