پرسش وپاسخ + انتقادات و پیشنهادات تورنمنت دوتا 2 سایت دوتاباز

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 117

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    238
    یوزرنیم استیم
    katzong
    ۱.اگه کسی دیر جواب میده دلیل نمیشه که حق با اون نیست . شاید طرف کارو زندگیشو مهمتر از پست دادن تو این سایت و کل کل کردن با بعضی آدم های معلوم الحال دیده !!!

2.در طی بازی تیم ما H-P با تیم SO^RP اتفاقات عجیبی افتاد که لازم دیدم اینجا هم بنویسم ..هر چند که داریم از یه فرد شکایت میکنیم پیش خود همون فرد و این به اصطلاح ادمین قراره خودش به شکایت علیه خودش رسیدگی کنه !!!!

اعتراضات تیم ما : حضور بازیکن غیر قانونی در تیم حریف + اعتماد نداشتن به کسی که برای اولین بار گزارشگر این مسابقات میشه !!! اونم کسی که با شخص بنده همین تازگی مشکلی پیدا کرده و رابطه ی صمیمانه ای با پلیر های تیم حریف داره !!!!

بازی اول : لابی سر ساعت توسط saveh ساخته شد وتیم ما وتیم حریف وارد شد.. در بین پلیر های حریف بازیکنی به نام ajax بود که خودش و تیمش در این مسابقات شرکت دارند و این کاملا خلاف قوانینه !!! کسی که ادمین هستش چه طور قوانین رو نمیدونه ؟ یا اینکه فکر کرده چون خودش ناظر بازی خودش هست دیگه کسی به کارش کار نداره !!!چون خودش لابی رو ساخته طبعا خودش هم فقط می تونه start game کنه...

ولی چند پست قبلتر طوری نوشته که اگه کسی ندونه فکر میکنه اصلا روحشم خبر نداشته ajax تو تیم دیگه هست و تا این آقا فهمیده یکی دیگه بازی رو استارت کرده ..در طی B/P یکی دیگه از ادمین های سایت با کنترل بازی متوجه خلاف می شه و بهش تذکر میده و به تیم ما هم پیغام داد که بازی رو ترک کنیم !!!
    تو فاصله بین خروج از بازی اول شروع بازی دوم بنده خودم شخصا به saveh به عنوان ناظر بازی p.m دادم که آقا جان اگه پلیر ندارین مشکلی نیست ما می تونیم ساعت بازی رو عوض کنیم و لطفا گزارشگر هم عوض کن من بهش اعتماد ندارم ...

اما کو گوش شنوا ...saveh ادعا کرد که این گزارشگر ٫ گزارشگر رسمی سایت هستش و ما تعویضش نمی کنیم...در حالی که من خودم ۱ ساعت قبل بازی سایت رو که مرور می کردم فقط ۴ تا گزارشگر رسمی داشت !!! نمی دونم این یارو از کجا پیداش شد !!! اونم کسی که با هم مشکل داریم !!!! اصلا چرا نرفت بازی دیگه رو گذارش کنه ؟؟؟؟؟

من نگاه دوباره نکردم رپلی ها رو که ببینم free داده شده یا نه... اما هر کی دیگه جای من بود شک میکرد... اصلا این آقا نمی خواسته فری بده , چرا باید تیم ما تو موقعیتی قرار داده بشه که کل بازی فکرش به همین موضوع باشه ؟؟؟

بازی کنی هم که به عنوان یاره ذخیره آوردن شک کردیم که دوباره همون ajax باشه .ولی یارو خودش ادعا کرد من ۴ ماه دوتا بازی نکردم و الان saveh زنگ زده بعد ۴ ماه آن شدم...

ازش پرسیدیم خوب شما که چند ماه نبودین چطور به سرعت ۱-۲ دقیقه آپدیت کردی که خودش هم جوابی نداشت بده ..با یه مقایسه کوچک بین تعداد بازی هاو زمان بازی های این یار ذخیره با ajax برامون ثابت شد که پلیر عوض نشده بلکه ID عوض شده ..خود من می تونم هر لحظه که اراده کنم با حداقل ۳ تا آیدی همزمان آن بشم...با یکی توی COD می رم ..هر کی هم نگاه کنه به اون آیدی فکر می کنه دارم یه بازی دیگه می کنم ...اما اگه وسط بازی دوتا کسی به آیدی اصلیم پیام بده دیگه نمی تونم جواب بدم !!!! و نکته همین جاست...

بعد پایان بازی اول یکی از بازیکن های ما Emergency حاضر نشد با وجود شرایطی که از طرف داور بازی ایجاد شده بود به بازی ادامه بده و تو حد فاصل بازی اول ودوم ما بایدمی گشتیم پلیرذخیره پیدا می کردیم..

لازم نیست دیگه بگم چه قدر اعصاب پلیر های تیم ما به خاطر این رفتارها داغون بود و تنها چیزی که ما ازش حرف نمی زدیم دوتا بود..کلا بازیو فراموش کرده بودیم...

بازی دوم : شرایط این بازی هم اصلا عوض نشده بود . . .منم همچنان اعتراض تیم رو نسبت به این وضعیت به saveh به عنوان داور بازی اعلام می کردم تا خودش از تخلفات خودش جلوگیری کنه !!!! عجب طنزی شده !!!!

یه کم که از بازی دوم گذشت saveh شروع کرد به تمسخر و تحقیر تیم ما ......والا NAVI هم که بازی هاشو برنده می شده٫ شروع نمی کنه به تمسخر حریف ..چه برسه به این یارو...

لازمه که همین جا از تک تک بازیکن های تیم خودمون تشکر کنم..تو اون اوضاع آشفته ..با اون اوضاع داغون عصبی و تحقیر و تمسخر های دائمی که از طرف داور بازی شامل حال ما شد ٫ بازم کنترل خودشونو از دست ندادن و حرف نا مربوطی تایپ نکردن..

تحقیر کردن هاش که تموم شد.. ما رو با لفظ (( چاقال )) صدا کرد...!!!! هر کسی که معنی این حرفو نمی دونه روی لینک زیر کلیک کنه تا معنیشو بفهه !!!!

فارسی شهری - چاقال

اون قدر معنی زشتی داره که نمیشه اینجا نوشت ...اینجا یکی از بازیکن های ما اعتراض می کنه که چرا فهش میدی !!!! saveh میگه که چاقال که فهش نیست !!!!!!!! پلیر ما میگه خوب اگه فحش نیست پس م-*-*-ر خودته !!!!

حالا حرف من اینه که اگه این یارو نمی دونسته معنی چاقال رو٫ یا فکر می کرده معنی خوبی داره ٫ یا اصولا تو خانوادش چاقال بودن و کاربرد این ناسزا نرماله ٫ که چرا وقتی پلیر ما حرف خودشه به خودش نسبت داد ناراحت میشه !!!و چرا پلیر ما به اتهام فحاشی به

ادمین بازی حزف میشه ؟؟؟اما اگه نه !!! پس چرا خودش شروع می کنه به تمسخر و تحقیر و فحاشی به تیم حریف !!!

خواسته تیم ما : والا تو قوانین مسابقات نوشته شده که توهین برابر است با بن شدن از مسابقات..هیچ جایی هم ندیدم که نوشته شده باشه فلانی از قوانین معاف است !!!! هر آدم منصفی با نگاه کردن به بازی دوم خیلی راحت می فهمه که آیا این قانون شامل

حال پلیر ما میشه یا این داور بازی ؟؟؟؟ اتفاقات دیگه بازی هم اصلا دیگه مهم نیست ..

رپلی ها رو هم ایجا آپ کردم تا برین راحت ببینین ...

replays - Download - 4shared

نکته 1 : متاسفانه یادم رفت از جواب های شکیل و با مسمایی که داور این بازی در جواب به اعتراض های من در p.m دادن screenshot بگیرم..وگرنه اونا هم واسه خودش دنیایی بود

نکته ۲ : اگه رپلی اشتباهی آپ کردم و یا رپلی کار نمیکنه پیغام خصوصی بدین تا درست کنم یا بهتون مستقیما ایمیل کنم...

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    نقل قول نوشته اصلی توسط katzong نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    ۱.اگه کسی دیر جواب میده دلیل نمیشه که حق با اون نیست . شاید طرف کارو زندگیشو مهمتر از پست دادن تو این سایت و کل کل کردن با بعضی آدم های معلوم الحال دیده !!!

2.در طی بازی تیم ما H-P با تیم SO^RP اتفاقات عجیبی افتاد که لازم دیدم اینجا هم بنویسم ..هر چند که داریم از یه فرد شکایت میکنیم پیش خود همون فرد و این به اصطلاح ادمین قراره خودش به شکایت علیه خودش رسیدگی کنه !!!!

اعتراضات تیم ما : حضور بازیکن غیر قانونی در تیم حریف + اعتماد نداشتن به کسی که برای اولین بار گزارشگر این مسابقات میشه !!! اونم کسی که با شخص بنده همین تازگی مشکلی پیدا کرده و رابطه ی صمیمانه ای با پلیر های تیم حریف داره !!!!

بازی اول : لابی سر ساعت توسط saveh ساخته شد وتیم ما وتیم حریف وارد شد.. در بین پلیر های حریف بازیکنی به نام ajax بود که خودش و تیمش در این مسابقات شرکت دارند و این کاملا خلاف قوانینه !!! کسی که ادمین هستش چه طور قوانین رو نمیدونه ؟ یا اینکه فکر کرده چون خودش ناظر بازی خودش هست دیگه کسی به کارش کار نداره !!!چون خودش لابی رو ساخته طبعا خودش هم فقط می تونه start game کنه...

ولی چند پست قبلتر طوری نوشته که اگه کسی ندونه فکر میکنه اصلا روحشم خبر نداشته ajax تو تیم دیگه هست و تا این آقا فهمیده یکی دیگه بازی رو استارت کرده ..در طی B/P یکی دیگه از ادمین های سایت با کنترل بازی متوجه خلاف می شه و بهش تذکر میده و به تیم ما هم پیغام داد که بازی رو ترک کنیم !!!
    تو فاصله بین خروج از بازی اول شروع بازی دوم بنده خودم شخصا به saveh به عنوان ناظر بازی p.m دادم که آقا جان اگه پلیر ندارین مشکلی نیست ما می تونیم ساعت بازی رو عوض کنیم و لطفا گزارشگر هم عوض کن من بهش اعتماد ندارم ...

اما کو گوش شنوا ...saveh ادعا کرد که این گزارشگر ٫ گزارشگر رسمی سایت هستش و ما تعویضش نمی کنیم...در حالی که من خودم ۱ ساعت قبل بازی سایت رو که مرور می کردم فقط ۴ تا گزارشگر رسمی داشت !!! نمی دونم این یارو از کجا پیداش شد !!! اونم کسی که با هم مشکل داریم !!!! اصلا چرا نرفت بازی دیگه رو گذارش کنه ؟؟؟؟؟

من نگاه دوباره نکردم رپلی ها رو که ببینم free داده شده یا نه... اما هر کی دیگه جای من بود شک میکرد... اصلا این آقا نمی خواسته فری بده , چرا باید تیم ما تو موقعیتی قرار داده بشه که کل بازی فکرش به همین موضوع باشه ؟؟؟

بازی کنی هم که به عنوان یاره ذخیره آوردن شک کردیم که دوباره همون ajax باشه .ولی یارو خودش ادعا کرد من ۴ ماه دوتا بازی نکردم و الان saveh زنگ زده بعد ۴ ماه آن شدم...

ازش پرسیدیم خوب شما که چند ماه نبودین چطور به سرعت ۱-۲ دقیقه آپدیت کردی که خودش هم جوابی نداشت بده ..با یه مقایسه کوچک بین تعداد بازی هاو زمان بازی های این یار ذخیره با ajax برامون ثابت شد که پلیر عوض نشده بلکه ID عوض شده ..خود من می تونم هر لحظه که اراده کنم با حداقل ۳ تا آیدی همزمان آن بشم...با یکی توی COD می رم ..هر کی هم نگاه کنه به اون آیدی فکر می کنه دارم یه بازی دیگه می کنم ...اما اگه وسط بازی دوتا کسی به آیدی اصلیم پیام بده دیگه نمی تونم جواب بدم !!!! و نکته همین جاست...

بعد پایان بازی اول یکی از بازیکن های ما Emergency حاضر نشد با وجود شرایطی که از طرف داور بازی ایجاد شده بود به بازی ادامه بده و تو حد فاصل بازی اول ودوم ما بایدمی گشتیم پلیرذخیره پیدا می کردیم..

لازم نیست دیگه بگم چه قدر اعصاب پلیر های تیم ما به خاطر این رفتارها داغون بود و تنها چیزی که ما ازش حرف نمی زدیم دوتا بود..کلا بازیو فراموش کرده بودیم...

بازی دوم : شرایط این بازی هم اصلا عوض نشده بود . . .منم همچنان اعتراض تیم رو نسبت به این وضعیت به saveh به عنوان داور بازی اعلام می کردم تا خودش از تخلفات خودش جلوگیری کنه !!!! عجب طنزی شده !!!!

یه کم که از بازی دوم گذشت saveh شروع کرد به تمسخر و تحقیر تیم ما ......والا NAVI هم که بازی هاشو برنده می شده٫ شروع نمی کنه به تمسخر حریف ..چه برسه به این یارو...

لازمه که همین جا از تک تک بازیکن های تیم خودمون تشکر کنم..تو اون اوضاع آشفته ..با اون اوضاع داغون عصبی و تحقیر و تمسخر های دائمی که از طرف داور بازی شامل حال ما شد ٫ بازم کنترل خودشونو از دست ندادن و حرف نا مربوطی تایپ نکردن..

تحقیر کردن هاش که تموم شد.. ما رو با لفظ (( چاقال )) صدا کرد...!!!! هر کسی که معنی این حرفو نمی دونه روی لینک زیر کلیک کنه تا معنیشو بفهه !!!!

فارسی شهری - چاقال

اون قدر معنی زشتی داره که نمیشه اینجا نوشت ...اینجا یکی از بازیکن های ما اعتراض می کنه که چرا فهش میدی !!!! saveh میگه که چاقال که فهش نیست !!!!!!!! پلیر ما میگه خوب اگه فحش نیست پس م-*-*-ر خودته !!!!

حالا حرف من اینه که اگه این یارو نمی دونسته معنی چاقال رو٫ یا فکر می کرده معنی خوبی داره ٫ یا اصولا تو خانوادش چاقال بودن و کاربرد این ناسزا نرماله ٫ که چرا وقتی پلیر ما حرف خودشه به خودش نسبت داد ناراحت میشه !!!و چرا پلیر ما به اتهام فحاشی به

ادمین بازی حزف میشه ؟؟؟اما اگه نه !!! پس چرا خودش شروع می کنه به تمسخر و تحقیر و فحاشی به تیم حریف !!!

خواسته تیم ما : والا تو قوانین مسابقات نوشته شده که توهین برابر است با بن شدن از مسابقات..هیچ جایی هم ندیدم که نوشته شده باشه فلانی از قوانین معاف است !!!! هر آدم منصفی با نگاه کردن به بازی دوم خیلی راحت می فهمه که آیا این قانون شامل

حال پلیر ما میشه یا این داور بازی ؟؟؟؟ اتفاقات دیگه بازی هم اصلا دیگه مهم نیست ..

نکته 1 : متاسفانه یادم رفت از جواب های شکیل و با مسمایی که داور این بازی در جواب به اعتراض های من در p.m دادن screenshot بگیرم..وگرنه اونا هم واسه خودش دنیایی بود

نکته ۲ : اگه رپلی اشتباهی آپ کردم و یا رپلی کار نمیکنه پیغام خصوصی بدین تا درست کنم یا بهتون مستقیما ایمیل کنم...
    پس از اندی سال جواب دادی آقا جواد ! من هیچ نظری ندارم که چرا و چگونه منو به این بازی ربط میدین ، من اومدم تو بعد چند دقیقه ممد گفت برو بیرون اینا ناراضی هستن منم اعصابم خورد شد که چرا میگی بیا و بعد میگی برو گذاشتم رفتم بازی ! تو بازی هم اندی ملت از میلاد گرفته تا نیما و ... پی ام دادن که گلابی گلابی ! اصلا این گلابی کیه مارو گلابی کردن ؟
    خیلی خیلی ممنون از جناب taraghe با اون لحن صحبت کردنش !
    خلاصه که در هر اتفاقی افتاده به من ربطی نداره ! کم اسم مارو ببر بالا ! حکایت Free دادن elite شده ؟
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

3. کاربر مقابل از Ajax عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MasterJoint (03-15-2013)

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    113
    یوزرنیم استیم
    Darksoldier
    نقل قول نوشته اصلی توسط katzong نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote

فارسی شهری - چاقال

جواد جان در مورد حرفایی که زدی کاری ندارم
    ولی ajax هم زمان با بازیه شما داشت با من حرف میزد این ثابت نمیکنه؟
    نکنه این همه آدم که بهش پیام دادن دارن دروغ میگن شما اگه چیزی ثابت شد پای Ajax رو بکش وسط
    خداوندا هرگز نگویمت دست من بگیر
    عمریست گرفته ای مبادا رها کنی..

5. Top | #4
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    اولا سلام

آخه عزیز من شما انقدر وقتتون پر هست که اصلا وقت نمیکنید دوتا بازی کنید و به سایت سر بزنید هر موقع هم میایید سایت ما یک سری پست های مسخره و همانند افراد لوده و دلقک میزارید که آخرش هم توسط دوست خوبم مهرداد نزدیک بود اخطار بگیرید پس شما معلوم الحال تر هستی

حسین رو راستیتش چه میخوای باور کن چه میخوای باور نکن برام مهم نیست اما راستش اینه اون شب حسین اینا بازی نداشتن و من هم گفتم خب یکی از قوانین Standin بازی نکردن در اون Stage برای تیم دیگر هست که حسین بازی نکرده بود چرا که بازی اولشون بدلیل حاضر نشده AoC برنده اعلام شدند.

اما خب دقیقا همون لحضه ای که تاپیک رو استارت کردم حسین تو Voice Chat بهم گفت خب ممد درسته من بازی نکردم اما عضو تیم که هستم ! خب بعد از استارت هم کاری نمیشه کرد جز خروج از بازی که حسین هم دقیقا این کار رو انجام داد و از بازی خارج شد.

در رابطه با فربد من کاری به کار شما همین الآن شده باشه نیما فراری از تیم خودت رو میارم اینجا شاهد باشه که طرف 3 روز بود داشت تمرین گزارشگری برای سایت میکرد اون روز هم که من تاپیک مرحله حذفی رو میزدم آفلاین بود که بهش بگم فربد واقعا 100٪ گزارشگر میشی یا نه؟ که به همین خاطر فعلا اسم اون چهار نفر مونده منم تا الآن ادیت نکردم

این هم مطمئن باش طرف به قول خودش با یکی از بازیکنای شما بیشتر از من و دیگران رفیق بوده و اگر قرار بوده فری بده به اون میداده. از طرفی شما اگر شک داشتید طرف این کار رو میکنه یا نه به یکی از کثیر الدوستانتان پی ام میدادید که بازی رو نگاه میکرد میگفتید فلانی گزارشگر دقیقه فلان صداش قطع نشد؟ اتفاق خاصی نیفتاد؟ خیلی راه هست

اما خب نه که شما وقتت پر هست بازی هم به زور میرسی انجام بدی و خیلی هم مظلوم هستید بیخیال این موضوع شدید.

بازی کنی هم که به عنوان یاره ذخیره آوردن شک کردیم که دوباره همون ajax باشه .ولی یارو خودش ادعا کرد من ۴ ماه دوتا بازی نکردم و الان saveh زنگ زده بعد ۴ ماه آن شدم...ازش پرسیدیم خوب شما که چند ماه نبودین چطور به سرعت ۱-۲ دقیقه آپدیت کردی که خودش هم جوابی نداشت بده
    خوبه طرف گفت 4 ماه بازی نکردم نگفت 4 ماه آن نشدم. بازی نکردن علیرضا هم بدلیل بودن رفیقاش در دوتا 1 هست و آنلاین شدندش در دوتا 2 به دلیل خود بنده هست که از زمانیکه 2 گیگابایت آپدیت اومد بهش پی ام دادم آن باشه تا یک روز نیاد ببینه باید 5 گیگ دانلود کنه که تازه همون 2 گیگ رو هم من بهش دادم و بقیه رو تا اون روز خودش کرده بود.

خود من می تونم هر لحظه که اراده کنم با حداقل ۳ تا آیدی همزمان آن بشم...با یکی توی COD می رم ..هر کی هم نگاه کنه به اون آیدی فکر می کنه دارم یه بازی دیگه می کنم ...اما اگه وسط بازی دوتا کسی به آیدی اصلیم پیام بده دیگه نمی تونم جواب بدم !!!! و نکته همین جاست...
    خب اولا شما این کار رو انجام بده و با سه تا آیدی آن شو به طور همزمان ثانیا مگر خودت نمیگی نمیتونی پیام های آیدی اصلیت رو جواب بدی؟ پس چرا حسین جواب میداد؟ (حاجی خودت جواب خودت رو دادی)

تمسخر تیم ما؟ lol خوبه ریپلی حاضر هست...شما به من میگید خوبه ممد جون دمت گرم ادمین هستی و تقلب میکنی و فلان که منم جواب دادم تیمی مثل شما نیازی به تقلب نداره که راستش هم گفتم در ثانی جای دیگر گفتی ما خیلی با هم بازی کردیم گاهی شما بردید گاهی ما ! که من گفتم واستا واستا کی شما ما رو بردید؟ ریپلی بده خب

که جواب دادی یعنی ما و شما تا حالا با هم بازی نکردیم؟ که خب این اصلا جواب سؤال من نیست و یعنی انحراف
    حاجی دینت اسلام نیست چند نفر هم میدونن و نمیدونی تهمت چقدر بد چیزی هست و از ایرانی بودن فقط فارسیشون رو بلدی دائمی وقتی به کار میره که ثانیه پشت ثانیه ما به شما بخندیم و شر و ور بگیم. بله بله حرف نامربوط اصلا تایپ نکردن اما شما نیدده باشی فحش آخر بازی رو بالای 10 نفر دیدن که نیاز به توضیح و مقدار رکیک بودنش نداره

اینطوری بهت بگم که فحش طرف از اون چاقال گفتن من هم بسیار بد تر بود تو که حالا روت نشد معنی اون رو بنویسی من دیگه چی کنم؟

فارسی شهری - چاقال
    خیلی حال داد ! حداقل یک هزارم اون فحشی که ب من دادن نیست

اولا تا به اینجا بهت شما گفتم اما اینجا رو میگم یارو باباته ! پس تو خانواده رفیق شما که دم از ک* میزنه لابد باباش به ننش یاد داده اونم به بچش پس خانواده ما از نظر فحاشی هم پایین تر و با شعور تر هست هه

شما برو دادگاه بگو آقای قاضی این چند نفر جو رو طوری تنظیم کردن که بنده رو به ناسزا گفتن بکشونن که بهنده هم یک ناسزا با عنوان چاقال گفتم و اونها هم باز جواب من رو میدادند اما من دیگر هیچی نگفتم و اونها ادامه میدادند به تهمت و همچنین فحش. ببین قاضی بهت چی میگه

دمت گرم خدا خیرت بده

دادا تو رو خدا جون بچت برام میل کن ما بچه ها ساوه اصلا بلد نیستیم ریپلی دانلود کنیم یا ببینیم

-----------------------------------------------

جواب ها کاملا منطقی بود این رفیق مسیحی ما هم که خودم دقیق نمیدونم هست یا نه اما خداییش از 3 نفر شنیدم که هست رو هم باهاش تا میتونستم به خوبی رفتار کردم علی رغم تهمت های پی در پی و دروغ هایی که میگفت از این به بعد هم هر ارسالی در رابطه با این موضوع بی برو برگشت حذف خواهد شد.

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

6. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-15-2013),tuj (03-15-2013)