آموزش هیروی Spectre - دوتا 2 - صفحه 7

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 76
  1. Top | #61

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2117
    من هر وقت تیم حریف لنسر داره اسپکتر رو میگرم :d

2. Top | #62

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7588
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-Wanted نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    نخیر دوست عزیز اشتباهه
    فقط اسکیل سومش 22% خسارت وارد شده رو غیر فعال میکنه
    مگه اینکه ووید با یکی دوتا ساپورت بریزه سرش آره
    ولی تو مبارزه های تیمی کم نمیاره
    فک کنم کلینکز بتونه اذیتش کنه و نزاره فارم کنه با سه اینویس با orb سایلنس و با یک و دو و شیش کیل بگیره حتی میتونی انقدر اذیتش کنه که نتونه فارم کنه و توس دقیقه 30-35کلینکز تیمشونو جمع کنه

3. کاربر مقابل از Mr.ArSalaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mahdi-Void (05-07-2018)

4. Top | #63

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7730
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-Wanted نمایش پست ها
    نخیر دوست عزیز اشتباهه
    فقط اسکیل سومش 22% خسارت وارد شده رو غیر فعال میکنه
    مگه اینکه ووید با یکی دوتا ساپورت بریزه سرش آره
    ولی تو مبارزه های تیمی کم نمیاره
    ترول و وید به راحتی میتونن بزننش با bkb
    اگرم بر فرض محال ترول نتونه بزندش وید حتما تو التیمیتش توی تیم فایت های این هیرو رو بیچاره میکنه چون اگه یکم خوب کار کنه و ساپرترای حریف رو با اسپکتر گیر بندازه ( البته اگه فول ایتم باشه ) میتونه سریع ساپرترای اسپکتر رو حذف کنه و باعث بشه اسپک تنها بمونه و بعدش با یارا بریزه سرشو حسابشو برسه . در کل بهترین کری بازی ویده و اخر بازی در صورت بازی درست تو اول بازی هیچ هیرویی نمیتونه بزندش 😻
    شرمنده اگه خیلی حرف زدم

5. Top | #64

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
    ترول و وید به راحتی میتونن بزننش با bkb
    اگرم بر فرض محال ترول نتونه بزندش وید حتما تو التیمیتش توی تیم فایت های این هیرو رو بیچاره میکنه چون اگه یکم خوب کار کنه و ساپرترای حریف رو با اسپکتر گیر بندازه ( البته اگه فول ایتم باشه ) میتونه سریع ساپرترای اسپکتر رو حذف کنه و باعث بشه اسپک تنها بمونه و بعدش با یارا بریزه سرشو حسابشو برسه . در کل بهترین کری بازی ویده و اخر بازی در صورت بازی درست تو اول بازی هیچ هیرویی نمیتونه بزندش 😻
    شرمنده اگه خیلی حرف زدم
    اولا اگر اسپیک تر از فارم جلو تر باشه یا نه هم اندازه وید فارم کرده باشه نمی تونه اسپک رو بزن
    دوما عزیز فیلم سینمایی نیست که وید همه رو توی کرونو بگیره و ...
    سوما بهترین و یا بد ترین هیرو نداریم توی بازی
    بعدش bkb چه ربطی داره به اسپیکتر اخه کدوم اسکیل اسپک با bkbخنثی میشه اسکیل دو و سه این هیرو رو که میخوره بلید میل و دو ستا ایتم دیگه داشته باشه ترول و وید رو باهم میزنه
    بنظرم بهترین کانتر هاش میتونه وایپر slardar دزل نکرو تیمبرساو فونیکس پنگول و کلا هیرو هایی که ارمور منفی میدن یا دمیج پیور و یا درصدی
    فک نمیکنم فیزیکال دمیج خالی بتونه کاری بکنه جلوی این هیرو

6. کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mahdi-Void (07-04-2018)

7. Top | #65

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5019
    یوزرنیم استیم
    rf418
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    اولا اگر اسپیک تر از فارم جلو تر باشه یا نه هم اندازه وید فارم کرده باشه نمی تونه اسپک رو بزن
    دوما عزیز فیلم سینمایی نیست که وید همه رو توی کرونو بگیره و ...
    سوما بهترین و یا بد ترین هیرو نداریم توی بازی
    بعدش bkb چه ربطی داره به اسپیکتر اخه کدوم اسکیل اسپک با bkbخنثی میشه اسکیل دو و سه این هیرو رو که میخوره بلید میل و دو ستا ایتم دیگه داشته باشه ترول و وید رو باهم میزنه
    بنظرم بهترین کانتر هاش میتونه وایپر slardar دزل نکرو تیمبرساو فونیکس پنگول و کلا هیرو هایی که ارمور منفی میدن یا دمیج پیور و یا درصدی
    فک نمیکنم فیزیکال دمیج خالی بتونه کاری بکنه جلوی این هیرو
    بهترین کانترش فانتوم اساسین بعدش لژیون کامندر هست چون کریتکال رو نمی تونه برگردونه ....بعد اسکیل سومش اگر bkb بزنید جلوش مجیکال بزنید بر نمیگردونه ....... اسپکتر نسبت به وید بله خیلی ضعیف تر هست ...... بهترین ایتمی که اسپکتر و میشه کانتر کرد سیلور ایج هست راحت اسکیل 2 و 3 اسپکتر رو تادیده میگیره .......viper و doom و هیروهایی از این دست تا زمانی جلوی اسپکتر قوی هستند که ایتم نیاورده باشه ........ void هم به نسبت اسپکتر چه در فارم چه در تیم فایت ها موثر تر هست .......زمانی که اسپکتر توی تیمتون پیک میشه اگر میخواید این هیرو توی درگیری های حودی نشون بده بهتر هیرو های کنسلر زیاد داشته باشین

8. 2 کاربر مقابل از reza2h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (07-06-2018),FCB (07-06-2018)

9. Top | #66

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza2h نمایش پست ها
    بهترین کانترش فانتوم اساسین بعدش لژیون کامندر هست چون کریتکال رو نمی تونه برگردونه ....بعد اسکیل سومش اگر bkb بزنید جلوش مجیکال بزنید بر نمیگردونه ....... اسپکتر نسبت به وید بله خیلی ضعیف تر هست ...... بهترین ایتمی که اسپکتر و میشه کانتر کرد سیلور ایج هست راحت اسکیل 2 و 3 اسپکتر رو تادیده میگیره .......viper و doom و هیروهایی از این دست تا زمانی جلوی اسپکتر قوی هستند که ایتم نیاورده باشه ........ void هم به نسبت اسپکتر چه در فارم چه در تیم فایت ها موثر تر هست .......زمانی که اسپکتر توی تیمتون پیک میشه اگر میخواید این هیرو توی درگیری های حودی نشون بده بهتر هیرو های کنسلر زیاد داشته باشین
    من متوجه نشدم برچه اساسی میگین ضد اش هست
    طبق شناختی که من از اسپک دارم هیرو تانک ای هست و با یه کریت نمیمیره و خوب اگر فانتوم حتی مقداری فارم بهتری هم کرده باشه وقتی بپره روی اسپک و اسپک یه بلید میل باز کنه فانتوم تمومه و یه نکته بعدی اینه که شما منظورتون توی تیم فایته یا تک به تک
    اگر توی نک به تک باشه که لژیون بخاد دوعل بگیره داخل دوعل خودش میمیره از اسپک فک کنم بدونین چرا بخاطر اسکیل دوم اسپک و اینکه اگر تک به تک باشه اسکیل سوم لژیون کمتر فعال میشه اگر هم توی تیم فایت و بازی پابلیک باشه اصلا و ابدا حرف شما منتطقی نیست چون ممکنه توی بازی بی نهایت اتفاقات و پیک های جور واجور و سطح فارم و لول و نوع ساپورتر ها و مکان فایت و... دخیل باشن که نمیشه گفت لژیون کانتر شه و از اون ور هم همین اتفاق برای فانتوم هم هست و درمورد فانتوم همینا صدق میکنه
    وید هم اگر بخاد فول اتکر کنه با برگشت دمیج های اتک خودش ذوب میشه مگر اینکه ساپورتر ها و سبک ایتم بندی ها جوری باشه که بتونن اسپک رو کانتر کنن
    و در اخر دوم و وایپر رو هم درست گفتین اگر bkbو ایتم های اساسی دیگه اش رو بیاره این دوتا حرفی ندارن جلوش بزنن ولی کووو تا اون ایتم هارو بیاره و من منظورم اول تا ارلی گیم بود وگرنه در لیت گیم میتونه خیلی چیز ها عوض بشه !

10. Top | #67

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    7053
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    من متوجه نشدم برچه اساسی میگین ضد اش هست
    طبق شناختی که من از اسپک دارم هیرو تانک ای هست و با یه کریت نمیمیره و خوب اگر فانتوم حتی مقداری فارم بهتری هم کرده باشه وقتی بپره روی اسپک و اسپک یه بلید میل باز کنه فانتوم تمومه و یه نکته بعدی اینه که شما منظورتون توی تیم فایته یا تک به تک
    اگر توی نک به تک باشه که لژیون بخاد دوعل بگیره داخل دوعل خودش میمیره از اسپک فک کنم بدونین چرا بخاطر اسکیل دوم اسپک و اینکه اگر تک به تک باشه اسکیل سوم لژیون کمتر فعال میشه اگر هم توی تیم فایت و بازی پابلیک باشه اصلا و ابدا حرف شما منتطقی نیست چون ممکنه توی بازی بی نهایت اتفاقات و پیک های جور واجور و سطح فارم و لول و نوع ساپورتر ها و مکان فایت و... دخیل باشن که نمیشه گفت لژیون کانتر شه و از اون ور هم همین اتفاق برای فانتوم هم هست و درمورد فانتوم همینا صدق میکنه
    وید هم اگر بخاد فول اتکر کنه با برگشت دمیج های اتک خودش ذوب میشه مگر اینکه ساپورتر ها و سبک ایتم بندی ها جوری باشه که بتونن اسپک رو کانتر کنن
    و در اخر دوم و وایپر رو هم درست گفتین اگر bkbو ایتم های اساسی دیگه اش رو بیاره این دوتا حرفی ندارن جلوش بزنن ولی کووو تا اون ایتم هارو بیاره و من منظورم اول تا ارلی گیم بود وگرنه در لیت گیم میتونه خیلی چیز ها عوض بشه !
    کلا جلو این هیروهایی که از اتک خودت بهت دمیج میدن که فک کنم همین دوتا هم هست centur با spectre و البته ایتم blade mail جلو اینا تنها چیزی که هیروی کری لازم داره لایف استیله و وقتی با لایف استیل اتک بده همون دمیجی که برمیگرده به هیرو لایف استیل میشه و عملا خنثی میشه و شما راحت میتونی جلوی این هیرو ها واستی/ جلو ایتم Blade mail هم satanic میارید و تو ریتورن ساتانیک روشن میکنید وای میستید باهاش اتک به اتک میکنید این از این
    ولی چیزی که مشخصه اینه که توی لیت گیم و فارم زیادی که spectre کرده باید ازش ترسید خیلی خفنه
    کلا یه سری هیرو ها تو لیت گیم دو کری مقابل هم پتانسیل زدن همدیگرو دارن و نکته مهم اینه که تو فایتی که میخواد شکل بگیره کری شما در پوزیشن بهتری قرار داشته باشه و کری مقابلتون در پوزیشن درست خودش نباشه
    مثل هیروی های anti mage vs troll یا همین spectre vs pa دو طرف میتونن همدیگرو بزنن و همونطور که گفتم چیزی که مهمه جایگیری صحیحه و البته تیم فایت

11. Top | #68

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط ba4ma3n نمایش پست ها
    کلا جلو این هیروهایی که از اتک خودت بهت دمیج میدن که فک کنم همین دوتا هم هست centur با spectre و البته ایتم blade mail جلو اینا تنها چیزی که هیروی کری لازم داره لایف استیله و وقتی با لایف استیل اتک بده همون دمیجی که برمیگرده به هیرو لایف استیل میشه و عملا خنثی میشه و شما راحت میتونی جلوی این هیرو ها واستی/ جلو ایتم Blade mail هم satanic میارید و تو ریتورن ساتانیک روشن میکنید وای میستید باهاش اتک به اتک میکنید این از این
    ولی چیزی که مشخصه اینه که توی لیت گیم و فارم زیادی که spectre کرده باید ازش ترسید خیلی خفنه
    کلا یه سری هیرو ها تو لیت گیم دو کری مقابل هم پتانسیل زدن همدیگرو دارن و نکته مهم اینه که تو فایتی که میخواد شکل بگیره کری شما در پوزیشن بهتری قرار داشته باشه و کری مقابلتون در پوزیشن درست خودش نباشه
    مثل هیروی های anti mage vs troll یا همین spectre vs pa دو طرف میتونن همدیگرو بزنن و همونطور که گفتم چیزی که مهمه جایگیری صحیحه و البته تیم فایت
    با حرف شما صد در صد موافقم البته باید اضافه کرد که وایپر هم جزو اون هیرو ها که دمیج رو بر میگردونن هست
    و خوب با اپدیت های اخر و امدن ایتم هایی نظیر nellufer و استفاده به موقع اون میشه جلوی خیلی از استراتژی هارو گرفت

12. Top | #69
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    خب از یکطرف که spec رو باف می کنه از طرف دیگه ursa که ضدش هم هست رو باف می‌کنه. چرا هیچ کدومتون نامی از ursa نبردید؟ توی بازی های 5v5 هم مثال از همه پوزیشن میشه زد ولی بیخیال

راستی بهترین هیرو جلوی cent و spec همون wr هست
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

13. Top | #70

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    خب از یکطرف که spec رو باف می کنه از طرف دیگه ursa که ضدش هم هست رو باف می‌کنه. چرا هیچ کدومتون نامی از ursa نبردید؟ توی بازی های 5v5 هم مثال از همه پوزیشن میشه زد ولی بیخیال

راستی بهترین هیرو جلوی cent و spec همون wr هست
    درسته که اورسا باف شده ولی کلا بنظرم از اونجا که لیت گیم قدرت هارد کری های دیگه رو نداره نمیشه خیلی جزو کانتر اسپکتر بحساب اوردش ، البته من از دید یه 4k پابلیک به قضیه نگاه میکنم.

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین