The International 2018 - گفتگو + حواشی - صفحه 4

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 4 از 14 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 134
  1. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157
    به نظر من امسال یا VP یا یه تیم چینی قهرمان می شه امسال لیکویید خیلی tilting بود شخصا زیاد امیدی ندارم
    تیم های NA هم بد نیستن ولی فک نمی کنم بتونن بالا بیان اونام زیاد steady نبودن

2. 2 کاربر مقابل از ♀♠♥ßKß♥♠♀ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (08-04-2018),FCB (08-03-2018)

3. Top | #32
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط ♀♠♥ßKß♥♠♀ نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    به نظر من امسال یا VP یا یه تیم چینی قهرمان می شه امسال لیکویید خیلی tilting بود شخصا زیاد امیدی ندارم
    تیم های NA هم بد نیستن ولی فک نمی کنم بتونن بالا بیان اونام زیاد steady نبودن
    من اینجوری حدس میزنم: EG Liquid VP Top 3
    ولی هرچقدر به مغزم فشار میارم نمی‌تونم حدس بزنم کی قهرمان میشه بینشون فقط واستید ببینید EG با ترکیب جدید چه می‌کنه
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

♀♠♥ßKß♥♠♀ (08-03-2018),bayani (08-03-2018)

5. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    امسال بنظرم از نظر هیجان بهترین Ti این چند سال اخیر میشه
    چون همه تیم های خوب و پلیر های تاپ توی این تورنومنت حضور دارن.
    دوست دارم یه تیم جدید و نوپا امسال قهرمان بشه. امسال تیم های غربی اماده تر از تیم های شرقی هستن و شانسشون بیشتره.گرچه واقعا Ti دقیقا مثه چمپیونز لیگه و قضیش با بقیه تورها و لیگا فرق داره.
    توی این وضعیت اسفناکه دلار و شرایط بد اقتصادی ، تنها چیزی که میتونه کمک کنه واسه یه مدت به هیچی فکر نکنم یه Ti پر از هیجانو استرسه.

6. کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (08-03-2018)

7. Top | #34
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها
    امسال بنظرم از نظر هیجان بهترین Ti این چند سال اخیر میشه
    چون همه تیم های خوب و پلیر های تاپ توی این تورنومنت حضور دارن.
    دوست دارم یه تیم جدید و نوپا امسال قهرمان بشه. امسال تیم های غربی اماده تر از تیم های شرقی هستن و شانسشون بیشتره.گرچه واقعا Ti دقیقا مثه چمپیونز لیگه و قضیش با بقیه تورها و لیگا فرق داره.
    توی این وضعیت اسفناکه دلار و شرایط بد اقتصادی ، تنها چیزی که میتونه کمک کنه واسه یه مدت به هیچی فکر نکنم یه Ti پر از هیجانو استرسه.
    پیش بینیت هم بگو. به نظرت top 6 کیا میشن؟
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (08-04-2018)

9. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    بنظرم در حال حاضر VP بیشترین شانس قهرمانی رو داره.دلیلشم اینه که به قول capitalist این تیم بر عکس تیم های دیگه یه متای خاص برای پیک دادن داره که گرچه تیم های دیگم این تاکتیک رو میدونن ولی باز هم نمیتونن جلوشون رو بگیرن. مثل همین پیک ریت بالای dk و dp و ... توی این 7 سالی هم که دوتا رو دنبال میکردم تا به امروز هیچ تیمی ثبات virtus pro رو نداشته که مثلا چند سال پشت سر هم همیشه خوب باشن اونم با یه روستر تقریبا ثابت( اگه OG سابق رو فاکتور بگیریم یا یه دوره از EG)

TL و VP و Secret بخوام بت کنم رو اینا میزارم
    lgd و OG و EG

10. 3 کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (08-05-2018),FCB (08-04-2018),Gashtal (08-05-2018)

11. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    اول یه خبر خوب
    چند تا پست بالا گفتم که اصلا شانس خوبی نداشتم برای ایتم های دراپ شده مثل اینکه یه باگ بوده و به همه یه ده تا لول اپ یا ایتم های ریر رو داده

و بحث اینتر نشنال
    بنظر من تیم های psg.lgdو vp بیشترین شانس رو دارن و احتمال 70 درصد میگم که فینالیست هستن
    تیم لیکویید هم خوبه اما باید به این نکته توجه داشت که تیم لیکویید درخشش خوبی توی میجر و ماینر ها داشته و صد البته برنده اینرنشنال شده و خوب مورد توجه هست تیم اشو تیم های روی لیکویید فکوس میکنن و جلوش بسسیار tryhardپلی میکنن بخاطر همین زیاد شانس اش رو بالا نمیبینم
    و یه سری تیم های هم مثل eg و فناتیک با تغییر روستر هاشون بسیار بهتر از اینترنشال قبلی شدن
    تیم فناتیک با امدن abed از dc و امدن universاز eg و با وجود ee تیم بسیار خوبی شده و بازی هاش رو در سامیت 9 دیدم بسیار تیم منسجم و خوبی بود اما توی درفت ها احساس مشکل میکردن
    تیم eg با حظور s4و flyجان تازه ای گرفته و همون طور که میدونیم برنده سامیت 9 هم شد و به عنوان تیم اول از qulifaier naامدبالا و پس از نتایج بدی که توی فصل اخیر گرفت در حال حاظر بسیار بهتری شده
    تیم og با رفتن s4وflyهمه ازش نا امید بودند که با اومدن دو بازیکن جدید که سابقه بدی هم ندارند(اسماشون رو لغوی یادم نمونده)توانستن به اینترنشال بیان که البته فک کنم شانس بالایی ندارند
    یه تیم دیگه هم که بهش امید دارم vici gaming هس که برنده dacشد
    تیم سکرت هم بیشتر از همه بازیکن هاش puppyرو قبول دارم بخاطر درفت ها و استراتژی های فوق العادش

12. 2 کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (08-05-2018),FCB (08-04-2018)

13. Top | #37
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    اول یه خبر خوب
    چند تا پست بالا گفتم که اصلا شانس خوبی نداشتم برای ایتم های دراپ شده مثل اینکه یه باگ بوده و به همه یه ده تا لول اپ یا ایتم های ریر رو داده

و بحث اینتر نشنال
    بنظر من تیم های psg.lgdو vp بیشترین شانس رو دارن و احتمال 70 درصد میگم که فینالیست هستن
    تیم لیکویید هم خوبه اما باید به این نکته توجه داشت که تیم لیکویید درخشش خوبی توی میجر و ماینر ها داشته و صد البته برنده اینرنشنال شده و خوب مورد توجه هست تیم اشو تیم های روی لیکویید فکوس میکنن و جلوش بسسیار tryhardپلی میکنن بخاطر همین زیاد شانس اش رو بالا نمیبینم
    و یه سری تیم های هم مثل eg و فناتیک با تغییر روستر هاشون بسیار بهتر از اینترنشال قبلی شدن
    تیم فناتیک با امدن abed از dc و امدن universاز eg و با وجود ee تیم بسیار خوبی شده و بازی هاش رو در سامیت 9 دیدم بسیار تیم منسجم و خوبی بود اما توی درفت ها احساس مشکل میکردن
    تیم eg با حظور s4و flyجان تازه ای گرفته و همون طور که میدونیم برنده سامیت 9 هم شد و به عنوان تیم اول از qulifaier naامدبالا و پس از نتایج بدی که توی فصل اخیر گرفت در حال حاظر بسیار بهتری شده
    تیم og با رفتن s4وflyهمه ازش نا امید بودند که با اومدن دو بازیکن جدید که سابقه بدی هم ندارند(اسماشون رو لغوی یادم نمونده)توانستن به اینترنشال بیان که البته فک کنم شانس بالایی ندارند
    یه تیم دیگه هم که بهش امید دارم vici gaming هس که برنده dacشد
    تیم سکرت هم بیشتر از همه بازیکن هاش puppyرو قبول دارم بخاطر درفت ها و استراتژی های فوق العادش
    EG دومین تیم از NA اومد
    قهرمان DAC 2018 هم Mineski شد.
    ممنون بابت کامنت

- جبران خلیل جبران

14. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

alia76972 (08-04-2018)

15. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    EG دومین تیم از NA اومد
    قهرمان DAC 2018 هم Mineski شد.
    ممنون بابت کامنت
    اها بلع سوتی دادم
    مینسکی شد ولی فک کنم فینال با ویکی بود ؟ یا نه؟
    تیم اول optic اومد بالا؟

اون دوتا بازیکن og هم ana و topsonبودن

کسی پیشنهادی برای ti predictionsنداره
    یکی دوتا دیدم یکی از کستر معروف tobiwan و یکی دیگه از امیر فانتوم که با هم هیچ وجه تشابهی نداره
    (بنظر خودم برای توبی وان بهتره چون نا سلامتی کستره! ولی خوب بازم شک دارم)

پ ن : تیم newbee رو هیچ کس زیاد بهش توجه نمیکنه
    توی فصل اخر دوتا ماینر رو قهرمان شد توی فینال یکی از ماینر ها لیکویید رو هم شکست داد
    (این تیم های چینی واقعا توی اینترنشال میترکونن از تیم هایی که ادم انتظاری نداره ولی خیلی خوب وارد عمل میشن مثل tiقبلی که دو تیم از یک باشگاه lgd &lfy تونستن توی گروه خودشون اول باشن و تیم newbee که تا فینال هم رفت )

16. Top | #39
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    اها بلع سوتی دادم
    مینسکی شد ولی فک کنم فینال با ویکی بود ؟ یا نه؟
    تیم اول optic اومد بالا؟
    نه فینال با PSG.LGD بود بازی به گیم ۵ کشید Mineski برد.
    تیم اول از NA تیم VGJ.Storm اومد ti8

- جبران خلیل جبران

17. Top | #40

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    35
    یوزرنیم استیم
    Gashtal
    نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها
    بنظرم در حال حاضر VP بیشترین شانس قهرمانی رو داره.دلیلشم اینه که به قول capitalist این تیم بر عکس تیم های دیگه یه متای خاص برای پیک دادن داره که گرچه تیم های دیگم این تاکتیک رو میدونن ولی باز هم نمیتونن جلوشون رو بگیرن. مثل همین پیک ریت بالای dk و dp و ... توی این 7 سالی هم که دوتا رو دنبال میکردم تا به امروز هیچ تیمی ثبات virtus pro رو نداشته که مثلا چند سال پشت سر هم همیشه خوب باشن اونم با یه روستر تقریبا ثابت( اگه OG سابق رو فاکتور بگیریم یا یه دوره از EG)

TL و VP و Secret بخوام بت کنم رو اینا میزارم
    lgd و OG و EG
    best doto , rush doto که راشش هم ایهام داره . البته یه چیز دیگه هم میگن. Drink V*ODKA Play DOTKA
    دوتا الان یعنی vp و liquid . حس واقعی بازی دوتا رو اینا به من القا می کنن. مابقی بازیشون تیپیکاله و به قول مدیری " مابقی همه نامردن"
    وی پی به جدیتشون تو گیم و تیم فایت بینهایت زیباشون.
    liquid هم به همچیشون . از mc همه کاره بگیر تا gh که انگاری پلپل کردن تو باتش. تی ای قبلی بیشترین مسافت طی شده یه پلیر تو تومپ رو gh داشت. از درفت های کروکی تا اخرت تیم فایت های دوتا .
    چینی ها رو هم دست کم نگیرین . اینا از بچگی حس رقابت و تیم ورک رو دارن . تو هر چیزی باید با خدا نفر رقابت کنن و نظم داشتن ، خصلت چینیاست. اما بازیشون تیپیکاله. من حال نمیکنم با بازیشون.

قهرمان هم تیمیه که تمرکزش رو از دست نده . البته امید وارم liquid باشه.

zai م ارزوست

صفحه 4 از 14 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین