[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 1125

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1125 از 1160 نخستنخست ... 125625102510751115112311241125112611271135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11,241 به 11,250 از 11598
  1. Top | #11241

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    یه متا رو تست کنین جالبه
    جلوی هیرو هایی که بش پسیو ندارند اکس پیک کنین +یه هیروی ای که رنک استان خوب داره
    یک راست برین meter hammerبخرید و اسکیل اول رو مکس کنین چون durbاش 3.5ثانیه است و meter hammer هم 2.5ثانیه طول میکشه
    برای اول بازی با استان یارتون خودتون رو برسونید به حریف کال کنین و مترهمر یوز کنین دیمج و استان خوبی میدین و برای midgameهم بلینک بخرین با بلید میل و بعدش اول بلینک بعد کال بعد بلید میل بعد مترهمر و درنهایت بتلهانگر و التی اینجوری شما 3.5+2ثانیه حریف رو استان و کال میکنین و 5.5ثانیه هم زمان قابل ملاحظه ای هست
    وقتی لول تون به 20رسید برید برای خرید اگنیم و بعد هم اکتراین کور و تلنت لول 25 110dpsبتل هانگر رو بگیرید اینجوری هر 4ثانیه بتل هانگری دارید که 160dpsمیزنه و اگر بتل هانگر همزمان روی 5 نفر یا یونیت استفاده شه 200تا اچ پی ریج به وسیله اکتارین کور میگیرین و +دمیج وحشتناک بالا که که در طول موندن بتل هانگر روی حریف فک کنم 1600تا دمیج بخوره که با کمبو های هیرویی مثل وارلاک یا دارک سیر و ... تیم فایت های خوبی میگیرین
    اینو توی رنک 3600تست کردم حدود هشت مچ که 5تاش رو بردم و اون 3تا هم دوتاش به دلیل این بود ک حریف وید و اسلاردار پیک داده بود و اون یکی هم تیم واقعا خیلی خیلی عقب بود
    حالا تست کنین خودتون از اکس بازی کردن لذت میبرین

2. 4 کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (06-13-2019),FCB (06-13-2019),Milad._.R (06-12-2019),Sharingan (06-13-2019)

3. Top | #11242
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    axe بازی کردن همیشه لذت بخش بوده. قدیما یک بازی که هیچ امیدی به بردش نبود رو باهاش کامبک کردم و هیچوقت یادم نمیره. مدت زیادی تو متا نبود. هیروهای ضدش همچنان در متا هستن و همین مانع میشه که خیلی پیک نشه. امیدوارم کاملا برگرده
    meme hammer هم خیلی حال میده :d من با treant بیشتر باهاش حال میکنم
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (06-13-2019),bayani (06-14-2019)

5. Top | #11243

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    axe بازی کردن همیشه لذت بخش بوده. قدیما یک بازی که هیچ امیدی به بردش نبود رو باهاش کامبک کردم و هیچوقت یادم نمیره. مدت زیادی تو متا نبود. هیروهای ضدش همچنان در متا هستن و همین مانع میشه که خیلی پیک نشه. امیدوارم کاملا برگرده
    meme hammer هم خیلی حال میده :d من با treant بیشتر باهاش حال میکنم
    اره واقعا حال میده . دوست دارم برگرده به اوج.
    یه متا میراکل واسه امبر اسپیریت رفت که hammer اورده بود خیلی حال کردم

6. کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (06-14-2019)

7. Top | #11244

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    بهترین خبر این چند وقت اخیر واسم رفتن matu از liquid بود
    درکل که بنظرم kickَ شد ولی اعلام شده انگار خودش جدا شده
    هایلایت های بازیشو و اینترنشنالشو دیدم و خیلی خاطرات زنده شد.
    من خیلی دوست دارم miracle برگرده به رول اصلیش و mid پلی بده.لذت دیدن بازیهاش توی مید خیلی بیشتره.گرچه توی پابلیک اکثرا مید میره.ولی درکل carry هم فوق العاده پلی میده.لامصب خیلی کم پلیر توی این سطح دیدم که هم pos1 هم pos2 ش معرکه باشه.
    خبرایی اومده که shadow قراره اضافه بشه به liquid .اگه اینجور باشه عالیه.واقعا پلیر دوست داشتنی هست.هیچ وقت پلیش با void توی فینال TI و اون بش های عجیب غریبی که میزد یادم نمیره.
    همیشه رویای دیدن بازی های miracle , rtz توی یه تیم داشتم
    در کل امیدوارم یه Carry وحشی در سطح resolution و Ace و ramzes و rtz بیاد به تیم که مشکل تیم توی این رول حل بشه بعد از مدت ها
    ویرایش توسط bayani : 06-14-2019 در ساعت 09:08 PM

8. 3 کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

♀♠♥ßKß♥♠♀ (06-14-2019),ba4ma3n (06-16-2019),erebor (06-14-2019)

9. Top | #11245

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    7053
    کسی از شما دوتابازان عزیز میدونه چطور میشه فهمید تیم های معروفی مثل لیکویید سکرت تو رشته دوتا2 در حال حاظر از چه تجهیزات جانبی(کیبورد موس مانیتور پد) استفاده میکنن؟
    من هر چی تو نت سرچ کردم به نتیجه ای نرسیدم/اگه بشه فهمید از چه وسایلی استفاده میکنن کار خیلی اسون میشه خیالت راحته چیزی داری استفاده میکنی که بهترینه تو دوتا2 و نیازی به ازمونو خطا نداره

پ.ن:حقیقتش میخوام هر چی زودتر سیستم گیمینگ ببندم متاسفانه صبر کرده بودم دلار بیاد پایین چون رسیده بود به کانال 12تومنی امیدوار شدم گفتم بالاخره داره میاد پایین یکم بیشتر صبر کنم اما امروز که چک کردم دیدم نخیر!الکی دلمو خوش کرده بودم.الانم تا گرونتر نشده مجبورم سیستممو ببندم امیدی به این دولت نیست

10. Top | #11246

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط ba4ma3n نمایش پست ها
    کسی از شما دوتابازان عزیز میدونه چطور میشه فهمید تیم های معروفی مثل لیکویید سکرت تو رشته دوتا2 در حال حاظر از چه تجهیزات جانبی(کیبورد موس مانیتور پد) استفاده میکنن؟
    من هر چی تو نت سرچ کردم به نتیجه ای نرسیدم/اگه بشه فهمید از چه وسایلی استفاده میکنن کار خیلی اسون میشه خیالت راحته چیزی داری استفاده میکنی که بهترینه تو دوتا2 و نیازی به ازمونو خطا نداره

پ.ن:حقیقتش میخوام هر چی زودتر سیستم گیمینگ ببندم متاسفانه صبر کرده بودم دلار بیاد پایین چون رسیده بود به کانال 12تومنی امیدوار شدم گفتم بالاخره داره میاد پایین یکم بیشتر صبر کنم اما امروز که چک کردم دیدم نخیر!الکی دلمو خوش کرده بودم.الانم تا گرونتر نشده مجبورم سیستممو ببندم امیدی به این دولت نیست
    ببین اگه یه پلیر بیشتر برات مهمه باید بری صفحه twitchاشون از اونجا نگاه کنی که اکثرا میزنن چه موس و کیبورد و ... ای استفاده میکنن
    برای تیم ها هم باید سایت خود تیم رو باز کنی و از قسمت ای که اسپانسر هارو معرفی میکنه از اونجا ببینی
    مثلا https://www.twitch.tv/sumayyl
    برای سومیل هس
    https://www.twitch.tv/midone
    اینم برا میدوان
    ویرایش توسط alia76972 : 06-17-2019 در ساعت 08:47 AM

11. کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ba4ma3n (06-17-2019)

12. Top | #11247

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442

سیستم گیمینگ که شده یه رویا
    اوایل سال 96 یه سیستم گیمینگ خیلی خوب با 7تومن تموم میشد اما الان با 7تومن میان رده هم نمیشه خرید و در واقعیت بد تر این ماجرا اینه که ای کاش قطعات کامپیوتر با دلار 8 تومنی مختص به واردات حساب میشد یا اصلا با دلار 15هزار تومنی
    اما الان داره با دلار20هزار تومنی حساب میشه و اگر بخای قطعات کم یاب تر بخری با دلار 22هزار تومنی
    واقعا شرایط وحشتناک شده من سال 96 اواخر اش میخاستم یه 1050ti+ssd+liqiuld coolerبخرم که یه با یه سری مدلی که مد نظر داشتم در میومد 1100+250+200که میشد 1.5حدودا اما نخرید صبر کردم به امید اینکه یه مقدار ارزون شه یا تخفیف ویژه بخوره تو سایتا اما الان اگه بخام بخرم 2800+550+480در میاد که بیخیال اش شدم

13. Top | #11248
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

سلام
    اینجا برو یک نگاه بنداز. لیست بازیکن ها و سخت افزارشون هست. البته قدیمیه ولی خب این چیزا، چیزی نیست که هر سال عوض بشه
    من خودم هم چند وقت پیش اتفاقی و از روی کنجکاوی یک خورده گشتم ببینم بهترین موس برای دوتا چیه که نهایت به Sensei 310 رسیدم. موس sumail از زمان قبل عرضه رسمی این موس تا به بعد همین بوده. ری‌ویوهاش هم خوندم اکثرا میگفتن خیلی خوش دسته و از جنس پلاستیکیش ناراضی بودن
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

14. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ba4ma3n (06-17-2019)

15. Top | #11249

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8446

Smile سلام

من کسری هستم تازه امدم سلام به همغ

16. 6 کاربر مقابل از wind ranger عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (06-25-2019),ba4ma3n (06-19-2019),erebor (06-19-2019),FCB (06-19-2019),pishva (06-19-2019),Sharingan (06-19-2019)

17. Top | #11250

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6737
    یوزرنیم استیم
    miladxtra73
    خوش اومدی دوست عزیز