مدیران را قورت بده !!! (fcb) - صفحه 4

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 58
  1. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    24
    یوزرنیم استیم
    amir_gogo
    اول از همه سلام
    ممد دلم نمیاد سوال سخت بپورسم

1-نظرت در مورد بیماری تالاسمی چیه؟
    2-چرا انقدر جنبه ی بازیت پایین ؟ (اگه قبول نداری ریپلی بازیای که قاتی کرده بودی رو بزارم :d)
    3-چرا تو بای فان جو میگیرت فک میکنی بازی رسمی نمیزاری بقیه بازیشونو کنن ؟
    4-نظرت در مورد مغز بازی چیه ؟
    5-یه خاطره از دوران Igg بگو (در مورد من و خودت سعی 5 خط باشه )
    6-در روز برا چند نفر قاطی میکنی؟
    7-چرا انقدر تو بازی بیجنبه ای مخصوصا تو بازی هایی که منو فرزاد توشیم (یه بار یادمه کم مونده بود سره یه بازی فان فوش ........... بهمون بدی)
    8-نظرت در مورد من چیه ؟
    9-تاحالا شده از خودت بدت بیاد
    10-چرا همه بهت میگن چرا انقدر نوبی ؟
    و در آخر یکم رو جنبه ی بازیت کار کن خیلی خرابه بازی های فان رو خیلی جدی میگیری واسه چی انقدر جدی میگیری ؟

2. 2 کاربر مقابل از amir_gogo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

♀♠♥ßKß♥♠♀ (06-02-2013),FCB (06-02-2013)

3. Top | #32

عنوان کاربر
    Banned
    شماره عضویت
    789
    یوزرنیم استیم
    استیم؟ اون دیگه چیه؟ خوردنیه ؟ تو جیب جا میشه؟
    سلام
    منم سوال داشتم:دی
    1-این زنه تو اواتارت کیه؟
    2-الناز <<ساکر>> دوست کیست؟:دی
    3-نظر راجبه این lol ----> چیه ؟ = Bane ؟
    4-این عکس شخصی milad._.r عکس خودشه؟:دی
    5-اگه یه روز زلزله اومد تو ساوه اول کدومو نجات میدی 1-کامپیوترت 2-بابات؟
    6-FCB معنیش Futbal Club Barcelona نمیشه؟
    7-به نظر میری بهشت یا جهنم؟

با تشکر

4. کاربر مقابل از Bane عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (06-02-2013)

5. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    117
    یوزرنیم استیم
    ° DD pain
    love mr save xD

6. کاربر مقابل از devil عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (06-02-2013)

7. Top | #34
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Darktoheaven نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام خسته نباشید
    1.چرا دوتاباز؟
    2.قدرت یا محبوبیت؟
    3.kotlیا shadow demon?
    4. منو دوس داری. ما که اصلان همو نمیشناسیم:دی
    5.این بارم میای بازیارو گزارش کنی تو تور نومنت؟
    6.فوتبال یا پینگ پونگ؟
    7.اموزش های میپو و تمپلار و اسکلت و انتی میجو تاسکو ببین که ماله خودمه از 5 نمره بده و از همه مهمتر عیب هاشونو بگو که می خوام تو اموزش های بعدی رفع کنم.
    شرمنده زیاده یه کم

سلام مرسی

1. متوجه نمیشم یعنی چی چرا دوتاباز؟ اگر منظورتون اسمش هست که یک اسمی میخواستیم که هم به دوتا مربوط بشه و هم دوتا 2 و هم اینکه ساده باشه

2. محبوبیت چرا که با محبوبیت قدرت خود ب خود و ناخواسته پیداش میشه

3. عشقم kotl هست طوریکه باهاش سابقه Godlike هم دارم :دی

4. هر کس که منو دوست داشته باشه دوستش دارم

5. دروغ چرا تا قبر آ آ آ :d بعضی گفتن صدات قشنگه اما تند تند حرف میزنی در عوض اطلاعات دوتات خوبه و سعی کن بیای و حالا منم حرف پیش نمیزنم تا اون موقع بائس دید عمری باقی است یا خیر

6. فوتبال به سبک بارسا اما الان اون چیزی که زیاد دنبال میکنم فوتسال هست :d

7. آموزش خوب از دید من باید همه جانبه باشه مثل آموزش پودج خودم در بخش دوتا که چون توش مهارت دارم همه چی رو دربارش گفتم و توضیح دادم اما دوتا 2 فرق میکنه...اگر شما میخوای آموزش هات برن بالای صفحه انجمن باید مثل آموزش سایلنسر و پاندا باشه که واقعا کامل هستند. یادم یکبار یک چیزی رو بهتون گفتم تو آموزش بعدی

اعمال کردید و باعث شد آموزشتون فهیمانه تر بشه و ازتون ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط MasteR نمایش پست ها
    1.به نظرت من چه جور آدمی هستم؟( میدونم خیلی وقت نیست آشنا شدیم)
    2.جورابت سوراخ باشه ولی سوراخش زایه نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟
    3.دوست داشتی اسمت یه چیز دیگه بود؟
    4.قبول داری ایرانیا جنبه شوخی ندارن؟
    5.تو چه فازی هستی؟ جدی؟ مسخره بازی؟ بی حوصله؟ مجازی؟
    6.یه عکس از خودت بذار (اختیاری)
    7.اگه استیم و دوتا 2 جمع بشه دوباره میری سراغ گارنا؟
    8.دیدم مهرداد و پوریا چند بار بهت میگن نوب واقعا نوبی؟
    9.تا حالا تو ترید با یه خارجی سرشو شیره مالوندی یه آیتم خفن ازش بگیری؟
    10.تا حالا شده تو دلت به یکی از بچه های سایت فحش بدی؟
    11.یه سری کلمه مینویسم اولین کلمه ای که به ذهنت رسید بنویس :
    - مادر
    - انتخابات
    - موز
    - در
    - میلاد
    - دوتا 2
    - موتور
    12.تا الان یکم قورتت دادم؟
    13.تو این سایت با کسی لجی؟ ( میتونی خصوصی هم بهم بگی)
    14.تو درسات چیزیو افتادی؟
    15.فکر میکنی دوتا 2 ایران در سطح جهانی بشه؟
    16.تو هم آره؟

1. مسئولیت شناس و اینکه چیزی رو بخوای میری دنبالش نظیر ساختن دمو برای دوتا 2 که رفته بودی انقدر دستورات کنسول رو گشته بودی تا تغییر زاویه رو پیدا کردی و... کلا واسه این انجمن زحمت کشیدی و در آینده هم انشالله با هم خواهیم بود

2. چند تا جوراب دارم که یه ذره ذقال ریخته روش خیلی کوچیک سوراخ شده اونارو میپوشم اما اگر باشه برم جایی مهمونی رسمی یا مجالس دیگه جوراب باید نو باشه البته اگر کفش هام معمولی باشه

3. ماجرای اسم من طولانی هست و به طور اتفاقی محمد نشده و از طرق مختلف به 3 نفر گفته شده اسم اینو بزارید محمد که اول میخواستن بذارن محمد صالح اما محمد شد. راستشم بخوای از اسمم بدم نمیاد چون مقام بالایی داره اما خودم اسم های فارسی رو خیلی دوست دارم نظیر کوروش

4. شوخی ما ساوه ای ها رو ببینی چی میگی؟ :دی شنیدی میگن شوخی شهرستانی خیلی بده؟ شوخی ساوه ای از بدم بد تره طوریکه دو نفر دهن یک نفر رو باز کنن یک شیشه نوشابه بریزن توش و یا یکی رو 1 روز ببندن به تیر برق :d

5. بستگی به محیطش داره...اخلاقم خیلی متفاوت هست و به همین خاطر آداب معاشرتم قویه معمولا تو محیط خانواده و رفقا و نزدیکان شوخ طبع و به قول ساوه ای ها اهل دیوونه بازی هستم اما تو محیط های فامیل و جاهای دیگه جدی هستم

یک چیز دیگه هم اینکه بعضی وقت ها رگ عشق رهبریم میزنه بالا تو خیابون یک سری ارشاد هایی انجام میدم نمونش عکس فعلی گوشیم

6. عکس از خودم جدید ندارم یک عکس دارم که مال دو سال پیش تو مغازه رفیقم هستم اونم با عینک دودی اینا که قیافم زیاد معلوم نیست اما چشم سعی میکنم تا آخر امروز یا این هفته یک عکس از خودم تو سایت بزارم

7. همین الانش که جمع نشده چند تا از بچه ها اصفهان و خوزستان که شماره دارن زنگ میزنن میگن شبا بیا بریم cw اما دیگه به گارنا برنمیگردم چون اون چیزی که اون اوایل من در اونجا دیدم و اون رفاقتی که بین بچه ها بود الان شده لات بازی و توانایی عفت کلام

8. نوب بودن یا نبودن من رو باید دیگران قضاوت کنند. اون 2 تا بحثشون جداس کلا اگر یکی از ماها ferrari هم باشه باز به هم نمیگیم پروفشنال

9. هم ایرانی هم خارجی ( آدم کثیفی شده بودم پففف ) اون موقع ها که dendro تازه اومده بود نام نمیبرم اما سر کسی کلاه گذاشتم که خودش یک کلاه برداری کرد و فرار کرد پس ببینید من کیم خلاصه 5 تا کومون دادم اون یکی رو گرفتم یک خارجی هم 2 تا رر دادم و ست Deadly nightshade هیروی TA رو گرفتم

10. واقعا بگم؟ :دی نه راستش اما نزدیک بوده چون خیلی رک بخوام بگم از آدم زبون نفهم خوشم نمیاد و اگر کسی از حرفم که مثلا میگم (شما) بره (تو) برداشت کنه، من میگم آره منظورم تو بود که روش کم شه صبرم زیاد هست ( اردیبهشتی ام دیگه )

اما وقتی به 2 نفر یک چیزی رو یاد بدم نفر سوم 10 میلیارد هم بده یادش نمیدم کلا با عدد 2 کار میکنم

11.

- اگر بزرگی خدا 10 باشه بزرگی عشق مادر 9/9999999 و من خاک زیر پای بچه های یتیمم

- از جَو بازی که میگن رای نمیدی خوب کاری میکنم خوشم نمیاد چون شعور این آدما رو کم میدونم و اینکه باید با دقت تمام رای داد لااقل اگر فردا اومدن گفتن فلانی اون کسی که رای دادی کمترین رای رو آورد من بگم باشه آرمان های همه رو بررسی کردم و برای من این یکی شایسته بود در کل یعنی انتخاب کورکورانه نباید داشته باشیم

- میوه مفیدی هست همین و بس

- 1خیلی بهش خوردم. 2 از این در به اون در ( در به در ) دنبالش بودم و فقط سایش تو ذهنم بود

- اگر منظورت میلاد.ر خودمون هست که آخه چی بگم بهتره بگم میلاد عشق پسته )) اما اگر اسم میلاد منظورت هست باید بگم از اسمش خوشم میاد و معمولا کسایی که اسمشون میلاد هست بچه های ساکتی هستند

- گرافیک وصف ناپذیر،امکانات بالا برای بازی،ارتباط ساده با بازیکن های حرف ای و تورنمنت های آنلاین،پشتیبانی فوق العاده قوی

- بسیار خطرناک اما وسیله ی عشق این حرفا ( لات بازی) بچه های ساوه که موتور های دهه 50 سوار میشن. اما موتور خوب هم تو ساوه زیاد داریم که قیمت یکیشون 175 میلیون هست ( امید میدونه )

12. نه بیشتر با سؤالات حال کردم هم جالبن و برای آدم رغبت میارن که جواب بده و هم بدون حاشیه

13. نه خدا رو شکر

14. آره حسابان رو افتادم و جبر رو خط مرزی حرکت میکنم

15. آره میشه توی آخرین بیانیه تورنمنت قبل هم گفتم یک سری علف هرز داریم که فقط میدونن دوتا چی هست و بازی چطوری تموم میشه و از دوتا 2 آیتم ترید کردنشو خوب بلدن اما بازیکن های خوب رو میستایم که همیشه با هم هستن و سر بلیط تورنمنت با هم دعوا میکنن و همیشه فکر استراتژی هستند و

ما 100% دوتا 2 ایران را جلو خواهیم برد انشالله گوش شیطون کر

16. 5 جور جواب برای این سؤالت دارم اما خب اینجا سایته هم آره هم نه میگم اخلاقم متفاوته اگر دیوونه بشم وسط خیابون میرقصم ! خدا وکیلی سابقشو دارم اگر + بشم میرم بسیج یقه فلور تن میکنم و حسابی با بچه ها برای آقا دعا میخونیم که جامعه رو قسمت چپه بدنشه
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Darktoheaven (06-02-2013),Karawana (06-02-2013),MasteR (06-02-2013)

9. Top | #35
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_gogo نمایش پست ها
    اول از همه سلام
    ممد دلم نمیاد سوال سخت بپورسم

1-نظرت در مورد بیماری تالاسمی چیه؟
    2-چرا انقدر جنبه ی بازیت پایین ؟ (اگه قبول نداری ریپلی بازیای که قاتی کرده بودی رو بزارم :d)
    3-چرا تو بای فان جو میگیرت فک میکنی بازی رسمی نمیزاری بقیه بازیشونو کنن ؟
    4-نظرت در مورد مغز بازی چیه ؟
    5-یه خاطره از دوران Igg بگو (در مورد من و خودت سعی 5 خط باشه )
    6-در روز برا چند نفر قاطی میکنی؟
    7-چرا انقدر تو بازی بیجنبه ای مخصوصا تو بازی هایی که منو فرزاد توشیم (یه بار یادمه کم مونده بود سره یه بازی فان فوش ........... بهمون بدی)
    8-نظرت در مورد من چیه ؟
    9-تاحالا شده از خودت بدت بیاد
    10-چرا همه بهت میگن چرا انقدر نوبی ؟
    و در آخر یکم رو جنبه ی بازیت کار کن خیلی خرابه بازی های فان رو خیلی جدی میگیری واسه چی انقدر جدی میگیری ؟
    امیر دهنت سر... کجایی نیستی از فرزاد شمارتو گرفتم گفت حالا حالا ها نمیاد نمیخواد زنگ بزنی

1. نمیدونم چی هست من رشتم ریاضیه از دکتر سایت بپرس ( پوریا )

2. جنبم بگیر نگیر داره امیر اما خب اغلب اوقات کم هست اما تا دلت بخواد بازی فان کردم مخصوصا با محمد جواد و نیما که نمونه ی بارز دو نفر بازیکن حرفه ای هستند xD

3. همیشه گفتم دوتا یک بازی فان نیست و رقابتی هست اگر کسی دوست داشته باشه فانش کنه برای همین هست که حالت wtf و... رو ایجاد کردند تا بازی از خشکی در بیاد منم نمیگم همش جدی تو اولش خوب بازی کن آیتم بیار با هم مین 20 میریم چشمه چیز کلک بازی

4. مغز بازی؟! بازی داریم تا بازی اما خب در مورد دوتا مغز بازی باید بره Mid و یا ساپورت بازی کنهکه اینها مهمترین ارکان بازی هستند.

5. زیاد یادم نمیاد امیر خیلی با هم بازی کردیم و امکان داره بخوام تعریف کنم 4 5 تا بازی رو قاطی کنم اما واقعا دورانی داشتیم در دوتا 1 با خودت و بقیه بچه ها که اولا واسه هیچ بشر دیگه ای تو ایران اینطوری نخواهد شد و دوما صمیمیت وصف ناپذیر بود به طوریکه تا ساعت 3 نصفه شب
    تو ریدکال mirana vs sf, pudge wars, imba بازی میکردیم و همش میخندیدیم :smile11:

6. 0 نفر اما همه از عصبانیتم میترسن اینم بازم به اردیبهشی بودنم مربوط میشه که صبر زیاد و خشم غیر قابل کنترل از خصلت هاش هست.

7. باو مگه کمبود دارم؟ امیر چرا اینجوری سؤال میکنی؟ اون بازی که اونجوری شد سر این بود من خودم به در و دیوار میزدم فارم میکردم شما کیل میدادید میخندید این مثل این بود زنبور مغزمو نیش زده باشه

8. بچه ای اهل حال و یکی از بازیکن های خوب دوتا و رفیق همیشگیم تو hlr 2 و 3 که 2 تایی تو هر تیمی بودیم بازی gg بود و میبردیم مخصوصا اگر داییت هم تو اون بازی میبود ))) یادش بخیر اون داییت

9. چند بار کارایی کردم تو دوران طفولیت که الانم یادش میوفتم میخوام آب شم برم تو زمین

10. واسه خودمم سؤال شده تا حالا هم 4 5 نفر اینو پرسیدن ای خدا بگم چی کارتون کنه پوریا و مهرداد

11. دوتا رو هیچوقت فان نمیگیرم مگر اینکه واقعا حالشو داشته باشم اما خدا وکیلی نمیدونم چرا فان هم میگیرم بازم بازی رو میبریم

امیر جان یه دونه ای داداش
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

10. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Darktoheaven (06-02-2013),Karawana (06-02-2013)

11. Top | #36
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bane نمایش پست ها
    سلام
    منم سوال داشتم:دی
    1-این زنه تو اواتارت کیه؟
    2-الناز <<ساکر>> دوست کیست؟:دی
    3-نظر راجبه این lol ----> چیه ؟ = Bane ؟
    4-این عکس شخصی milad._.r عکس خودشه؟:دی
    5-اگه یه روز زلزله اومد تو ساوه اول کدومو نجات میدی 1-کامپیوترت 2-بابات؟
    6-FCB معنیش Futbal Club Barcelona نمیشه؟
    7-به نظر میری بهشت یا جهنم؟

با تشکر
    سلام بفرمایید در خدمتم

1. amber heard هست که فیلم drive angry ـش هم در راه هست با همراهی nicolas cage

2. یکی از شخصیت های محبوب زندگی من

3. کلمه ی پرکاربردی هست در حالیکه مخفف league of legends هست اما خوب در چت برای صورت بدون حالت straight face بکار میره و حالا اون = bane رو متوجه نمیشم

4. بله عکس خود خزش هست

5. بابام که منو بیخیال میشه خودش فرار میکنه من میمونم و کامپیوتر که چون نمیتونم کیس رو بردارم فرار کنم مودم رو بر میدارم میرم :smile67:

6. اسم خاصی نداره اما اون چیزی که بین همه جا افاده به همون معنی هست اما برای من فقط FCB هست

7. هر جا که آب حمامش گرم باشه

خواهش میکنم

- جبران خلیل جبران

12. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Darktoheaven (06-02-2013)

13. Top | #37

عنوان کاربر
    Banned
    شماره عضویت
    54
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    امیر دهنت سر... کجایی نیستی از فرزاد شمارتو گرفتم گفت حالا حالا ها نمیاد نمیخواد زنگ بزنی

1. نمیدونم چی هست من رشتم ریاضیه از دکتر سایت بپرس ( پوریا )

2. جنبم بگیر نگیر داره امیر اما خب اغلب اوقات کم هست اما تا دلت بخواد بازی فان کردم مخصوصا با محمد جواد و نیما که نمونه ی بارز دو نفر بازیکن حرفه ای هستند xD

3. همیشه گفتم دوتا یک بازی فان نیست و رقابتی هست اگر کسی دوست داشته باشه فانش کنه برای همین هست که حالت wtf و... رو ایجاد کردند تا بازی از خشکی در بیاد منم نمیگم همش جدی تو اولش خوب بازی کن آیتم بیار با هم مین 20 میریم چشمه چیز کلک بازی

4. مغز بازی؟! بازی داریم تا بازی اما خب در مورد دوتا مغز بازی باید بره Mid و یا ساپورت بازی کنهکه اینها مهمترین ارکان بازی هستند.

5. زیاد یادم نمیاد امیر خیلی با هم بازی کردیم و امکان داره بخوام تعریف کنم 4 5 تا بازی رو قاطی کنم اما واقعا دورانی داشتیم در دوتا 1 با خودت و بقیه بچه ها که اولا واسه هیچ بشر دیگه ای تو ایران اینطوری نخواهد شد و دوما صمیمیت وصف ناپذیر بود به طوریکه تا ساعت 3 نصفه شب
    تو ریدکال mirana vs sf, pudge wars, imba بازی میکردیم و همش میخندیدیم :smile11:

6. 0 نفر اما همه از عصبانیتم میترسن اینم بازم به اردیبهشی بودنم مربوط میشه که صبر زیاد و خشم غیر قابل کنترل از خصلت هاش هست.

7. باو مگه کمبود دارم؟ امیر چرا اینجوری سؤال میکنی؟ اون بازی که اونجوری شد سر این بود من خودم به در و دیوار میزدم فارم میکردم شما کیل میدادید میخندید این مثل این بود زنبور مغزمو نیش زده باشه

8. بچه ای اهل حال و یکی از بازیکن های خوب دوتا و رفیق همیشگیم تو hlr 2 و 3 که 2 تایی تو هر تیمی بودیم بازی gg بود و میبردیم مخصوصا اگر داییت هم تو اون بازی میبود ))) یادش بخیر اون داییت

9. چند بار کارایی کردم تو دوران طفولیت که الانم یادش میوفتم میخوام آب شم برم تو زمین

10. واسه خودمم سؤال شده تا حالا هم 4 5 نفر اینو پرسیدن ای خدا بگم چی کارتون کنه پوریا و مهرداد

11. دوتا رو هیچوقت فان نمیگیرم مگر اینکه واقعا حالشو داشته باشم اما خدا وکیلی نمیدونم چرا فان هم میگیرم بازم بازی رو میبریم

امیر جان یه دونه ای داداش

اینارو میبینید حالا بزر از سایت در بیاد بیان استیم میان بهم فحش.... می کشن بعد 2تاشونم میان پیش من می گن با اون یکی کاری نداشته باشی ها چه حالی می ده اینجوری ادم حال می کنه

بعدش اون بازی ممد فارم کرد ولی من دیواین رفتم حال داد خدایی ایتم دوم دیواین بری

امیر 10 تا سوال کرد 9 تاش توش جنبه داشت یا مربوط به جنبه ممد می شد

به جای سوال 4 باید می پرسیدی تو که مغز نداری چجوری بازی می کنی این بهتر بود اونم می گفت همش منو می دن لاین solo فقط می گن ممد تورو خدا kill نده

جالیش اینه از igg فقط مپ هی فانشو یادش میاد اون بازی هایی که سالتو می زد می باختیم یادش نمی یاد ریپلی موجود حرف نزن که رو می کنم بخندن بهت ها خاطره هم یادش نمی یاد ولی بچه ها داستان مپ هک ممد خوب یادشون می یاد مگه نه نیما؟

راستی یه سوال یادم رفت چرا اینقدر نوبی؟خوب بیا با من بازی کن بازی یادت بدم نوووووووووووووببببب عکس هاپو نداره جلوش بزارم؟

14. کاربر مقابل از S.kelet عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (06-02-2013)

15. Top | #38

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    و میبردیم مخصوصا اگر داییت هم تو اون بازی میبود ) یادش بخیر اون داییت
    به نکته ی ظریفی اشاره کردی :دی
    امیر از داییت چه خبر ؟
    یادته میخواستی ازم WoW بگیری با گوشی داییت زنگ زده بودی؟
    یادش بخیر :دی

16. کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (06-02-2013)

17. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    618
    یوزرنیم استیم
    HiDDeN
    داستان مپ هک ممد خوب یادشون می یاد مگه نه نیما؟
    دورانی داشتیما ))

حرف از ترید شد،

ممد یادته 4تا تیکه Common ست Master assassin رو بت دادم Fail mythical پاندا رو گرفتم ؟ )

18. Top | #40

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    649
    یوزرنیم استیم
    Ir_devil
    1.بزرگترین سوتی که تو دوتا 2 دادی چی بود؟
    2.عکستو نمیدیو میپیچونی حداقل بگو چه شکلی هستی(فشن، ساده، خز) ؟
    3.تا حالا شده بخوای از نت بری و دیگه برنگردی؟
    4.بهترین تاپیکی که زدی؟
    5.چرا مردم از در که میخوان رد بشن تعارف میکنن ولی سر بریدگی ها به هم راه نمیدن؟
    6.چرا درباره موز کم توضیح دادی؟
    7.میخوای همینجا قورتت بدم؟
    8.چرا سه تار سه تا تار نداره؟
    9.چرا نمیشه با کت و شلوار کتونی پوشید؟
    ا10.ین همه جا چرا تو تاکسی در مورد موضوع های 30یا30 بحث میشه؟
    11.هنری هست که از انگشتات بباره؟
    12.بالا شهر شهرتون اسم محلش چیه؟
    13.یه جوک بگو
    14.دوست داری بین اعضا سر به تن کی نباشه؟(باید 1 نفرو بگی اگه نبود میتونی خودمو بگی)
    15.با این موافقی که چپ دست ها گیمر نمیشن؟
    16.چرا آشغال میریزی رو زمین؟ (میدونم میریزی چون منم میریزم)
    17.نظر و توضیحتو راجع به اینا بگو
    -مو
    -گارنا تاک
    -فوتوشاپ
    -مایکل جکسون
    -قرمز
    -بی فرهنگ

بازم میام قورتت بدم منتظر باش

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین