پرسش و پاسخ در مورد دوتا 2 - صفحه 345

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 345 از 515 نخستنخست ... 245295335343344345346347355395445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,441 به 3,450 از 5145
  1. Top | #3441

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    سلام به همه دوتا باز ها من چند روز پیش سوالی پرسیدم در مورد نصب و اجرای دوتا دو که اقای واردن پاسخ دادن حلال من دیروز دوتا 2 رو گرفتم و وداخل لب تاپ ریختم و وقتی داخل پوشه رفتم و روی ایگون دوتا 2 اوکی کردم (هنوز برنامه استیم رو نصب نکرده و به اینترنت وصل نبودم) دوتا دو باز شد و اتفاقا رفتم وروی گزینه پرکتیس ویث بوت اوکی کردم و هیروی بلود سیکر رو انتخاب کردم ولی چون خیلی دوتا1 بازی کرده بودم و به دوتا دو عادت نداشتم خیلی نوووب بازی میکردم :d
    حالا سوال من اینجاست الان من با این دوتا دو ای که ریختم میتونم مثل شما انلاین بازی کنم؟

2. Top | #3442

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4358
    یوزرنیم استیم
    365155602
    حتما باید روی steam باشه تا انلاین بازی کنی

3. Top | #3443

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4264
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام به همه دوتا باز ها من چند روز پیش سوالی پرسیدم در مورد نصب و اجرای دوتا دو که اقای واردن پاسخ دادن حلال من دیروز دوتا 2 رو گرفتم و وداخل لب تاپ ریختم و وقتی داخل پوشه رفتم و روی ایگون دوتا 2 اوکی کردم (هنوز برنامه استیم رو نصب نکرده و به اینترنت وصل نبودم) دوتا دو باز شد و اتفاقا رفتم وروی گزینه پرکتیس ویث بوت اوکی کردم و هیروی بلود سیکر رو انتخاب کردم ولی چون خیلی دوتا1 بازی کرده بودم و به دوتا دو عادت نداشتم خیلی نوووب بازی میکردم :d
    حالا سوال من اینجاست الان من با این دوتا دو ای که ریختم میتونم مثل شما انلاین بازی کنم؟
    اینی که شما میگی فکر میکنم نسخه کرک شدش باشه که مال پچ خیلی وقت پیشه و فقط هم میشه با بات بازی کرد ! چون تا جایی ک میدونم تا وقتی که استیم رو باز نکرده باشین نمیشه رفت تو دوتا 2. کاری که شما باید انجام بدی اینه که بک آپ بازیو از کسی بگیری تا از طریق استیم ریستور کنی یا اگه نه با استیم باید دانلود کنی

4. Top | #3444

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    از کسی که دوتا دو رو برام ریخت پرسیدم میشه انلاین بازی کرد گفت اره میشه و گفت این نسخه به روزش هست
    الان اگه استیم رو بگیرم و بخام انلاین هم بازی کنم بنظرتون نمیشه ؟
    سوال بعدی ام این هست که تو سایت یه اموزش ابتدایی درمورد ایتم بستن وچند تا نکته کوچیک رو تو روند بازی بهم یاد بده دستم یخورده راه بیوفته؟(اموزش هیرو نمی خوام چون بنظرم نوع بازی هیرو ها و استراتژی شون و اسکیل هاشون زیاد تغییر نداشته و اصلیت خودشو حفظ کرده )
    فعلا کم کم بقل دوتا 1 دوتا دو هم بازی کنم اگر هم نشد با این نسخه انلاین بازی کرد بعدا که یاد گرفتم میرم یه جور دیگه اش رو میگیرم
    راستی چجوری میشه میشه گرافیک بازی رو یخورده اورد پایین تر چون فقط از نظر گرافیک یخورده لب تاپم تو فشاره ممکنه بسوزه:d

5. Top | #3445

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5263
    یوزرنیم استیم
    359642486
    یه سوال
    میشه کاری کرد که وقتی میخوایم از جایی به جای دیگه بریم با ایتم town portal scroll سریع تر بشه؟؟
    انگار بعضی هیرو ها سریع تر میرن و بعضی ها یکم کند تر

6. Top | #3446

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نه فک نمی کنم راهی وجود داشته باشه

7. Top | #3447

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4358
    یوزرنیم استیم
    365155602
    نقل قول نوشته اصلی توسط PokerFace نمایش پست ها
    اینی که شما میگی فکر میکنم نسخه کرک شدش باشه که مال پچ خیلی وقت پیشه و فقط هم میشه با بات بازی کرد ! چون تا جایی ک میدونم تا وقتی که استیم رو باز نکرده باشین نمیشه رفت تو دوتا 2. کاری که شما باید انجام بدی اینه که بک آپ بازیو از کسی بگیری تا از طریق استیم ریستور کنی یا اگه نه با استیم باید دانلود کنی
    نه میشه استیم رو ببند برو این ادرس Steam\steamapps\common\dota 2 beta\game\bin\win64 بعد روی Dota2 کلیک کن باز میشه برا من باز شد

8. Top | #3448

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4358
    یوزرنیم استیم
    365155602
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    از کسی که دوتا دو رو برام ریخت پرسیدم میشه انلاین بازی کرد گفت اره میشه و گفت این نسخه به روزش هست
    الان اگه استیم رو بگیرم و بخام انلاین هم بازی کنم بنظرتون نمیشه ؟
    سوال بعدی ام این هست که تو سایت یه اموزش ابتدایی درمورد ایتم بستن وچند تا نکته کوچیک رو تو روند بازی بهم یاد بده دستم یخورده راه بیوفته؟(اموزش هیرو نمی خوام چون بنظرم نوع بازی هیرو ها و استراتژی شون و اسکیل هاشون زیاد تغییر نداشته و اصلیت خودشو حفظ کرده )
    فعلا کم کم بقل دوتا 1 دوتا دو هم بازی کنم اگر هم نشد با این نسخه انلاین بازی کرد بعدا که یاد گرفتم میرم یه جور دیگه اش رو میگیرم
    راستی چجوری میشه میشه گرافیک بازی رو یخورده اورد پایین تر چون فقط از نظر گرافیک یخورده لب تاپم تو فشاره ممکنه بسوزه:d
    نه میشه استیم رو نصب کن بعد اینکه استیم نصب کردی برو قسمت File > Backup and restore games اونجا ادرس دوتا2 رو بده بعد از اینکه دادی حتما اپدیت میخواد ولی خیلی زیادنه

9. Top | #3449

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    نقل قول نوشته اصلی توسط imanme نمایش پست ها
    یه سوال
    میشه کاری کرد که وقتی میخوایم از جایی به جای دیگه بریم با ایتم town portal scroll سریع تر بشه؟؟
    انگار بعضی هیرو ها سریع تر میرن و بعضی ها یکم کند تر
    ربطی به هیرو نداره. وقتی بیشتر از 1 نفر همزمان رو یه تاور tp کنن نفرات دوم به بعد همینطور مدت tp شون طولانی تر میشه.
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

10. Top | #3450

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4358
    یوزرنیم استیم
    365155602
    یه سوال اگه کسی اکانتش لیمیت باشه و بخواد ایتم از سایت ها بخره نمیتونه؟ باید ان لیمیت باشه؟

کلمات کلیدی این موضوع