پرسش و پاسخ در مورد دوتا 2 - صفحه 508

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 508 از 515 نخستنخست ... 8408458498506507508509510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,071 به 5,080 از 5144
  1. Top | #5071

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    9570
    ممنون که راهنمایی کردی ولی تعجبم از اینه من تو 10 سال بازی کردن در دوتا 2 هیچ وقت از نرم افزار تقلب استفاده نکردم به نظر شما چطور این اتفاق افتاده اگر میدونی بهم بگو ممنون

2. Top | #5072

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranlove1371 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    در ضمن اگر میشه ببین این پیغام وسط با اون قرمز بالا سمت چپ چی میگه و من باید چیکار کنم
    سلام، در خصوص بن شدنت احتمالش هست که شخص دیگه ای وارد اکانتت شده باشه همزمان
    مگه اینکه بازیای قبلیت خیلی اباندون کرده باشی و behavior اسکورت پایین بوده باشه که اون اباندون آخری که زده بودی یجور حکم تیر خلاص واسش داشت و یه سال بن شدی

تو اکانت جدیدی که زدی از شماره همراه جدیدی استفاده کن و ارور قرمز رنگ مربوط به اینه که قبل بازی رنک باید شماره همراه سینک بشه با اکانت
    و مورد دیگه اینکه باید 100 ساعت all pick یعنی Unranked بازی کنی تا اجازه بازی تو رنک رو بهت بده و به نظرم واست بهتر هم هست چون خیلی وقته بازی نکردی اینجوری میتونی هم تمرین کنی هم تلاش خودتو کنی که رنک بهتری باز شه برات

3. 2 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (07-28-2021),Milad._.R (07-27-2021)

4. Top | #5073

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    9570
    فقط اینو میتونم بگم که اصلا اباندون نمیکنم تحت هیچ شرایطی من مطمئنم سیستم استیم به یکباره قاطی کرد که این مشکل پیش اومد تو همه این سال ها همچین چیزی ندیده بودم پیش بیاد تحت هیچ شرایطی بابت توضیحاتم ممنون
    ویرایش توسط iranlove1371 : 07-27-2021 در ساعت 09:11 PM

5. Top | #5074

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    فقط اینو میتونم بگم که اصلا اباندون نمیکنم من مطمئنم سیستم استیم به یکباره قاطی کرد که این مشکل پیش اومد تو همه این سال ها همچین چیزی ندیده بودم پیش بیاد تحت هیچ شرایطی بابت توضیحاتم ممنون
    بعضی اوقات حتی بدون اینکه شما Cheat کنی , اگر برنامه ای مثله Cheat Engine رو سیستمت داشته باشی حتی اگه بسته هم باشه شما ممکنه بن شی.
    و متاسفانه هیچ کاری نمیتونی در موردش بکنی , شما برای همیشه اکانتت مسدود هست و فقط رویه دوتا هم نیست , تمام بازی هایی که از این سیستم استفاده میکنن مثله Counter Strike و Team fortress هم برای اکانت شما قابل دسترسی نیست.

6. 4 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (07-27-2021),FCB (07-28-2021),Milad._.R (07-27-2021),reza (07-28-2021)

7. Top | #5075

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    9570
    من حرف های همتون رو قبول دارم ولی وقتی من از هیچ برنامه چیتی استفاده نکردم و حتی نصب هم ندارم تو یه سیستم این یه اشتباه بزرگ از طرف استیم میشه من فقط منظورم این بود انقدر هم که ادعا میکنن سیستمشون بدون عیب نیست بعضی مواقع گردن بیگناه ها رو هم قطع میکنن مثل من البته میگم تو طول این همه سال اولین بار بود همچین چیزی رو می دیدم ولی برای کسی که مثلا برای یه اکانت زحمت کشیده و کلی آیتم داره و تو رنک بالا پلی میده بالای 5k (منظورم به خودم نیست )
    این یه فاجعه است یعنی طرف نابود میشه تقریبا حالا رنک و باز میشه برگردوند ولی آیتم ها چی میشه
    ویرایش توسط iranlove1371 : 07-27-2021 در ساعت 09:16 PM

8. کاربر مقابل از iranlove1371 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (07-29-2021)

9. Top | #5076

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    من حرف های همتون رو قبول دارم ولی وقتی من از هیچ برنامه چیتی استفاده نکردم و حتی نصب هم ندارم تو یه سیستم این یه اشتباه بزرگ از طرف استیم میشه من فقط منظورم این بود انقدر هم که ادعا میکنن سیستمشون بدون عیب نیست بعضی مواقع گردن بیگناه ها رو هم قطع میکنن مثل من البته میگم تو طول این همه سال اولین بار بود همچین چیزی رو می دیدم ولی برای کسی که مثلا برای یه اکانت زحمت کشیده و کلی آیتم داره و تو رنک بالا پلی میده بالای 5k (منظورم به خودم نیست )
    این یه فاجعه است یعنی طرف نابود میشه تقریبا حالا رنک و باز میشه برگردوند ولی آیتم ها چی میشه
    حق با شماست و تویه هر سیستمی یک درصد خطایی وجود داره.
    متاسفانه کاریش نمیشه کرد.

10. کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza (07-29-2021)

11. Top | #5077

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    من چند ساله از استیم استفاده میکنم و احتمال همچین خطایی خیلی بعیده!
    شاید تو گیمنت لاگین کردی استیمت رو و شخص دیگه ای از همون سیستم لاگین شده به اکانتت
    یا پسوردت رو شخص دیگه ای داشته و همزمان با تو لاگین شده یا شخص دیگه ای به ایمیلت دسترسی داشته
    یا اینکه کسی وارد اکانتت شده از آی پی دیگه ای و سطح بازیش با اکانت تو خیلی بالاتر بوده و سیستم بوستر شناسایی کرده
    همه اینا برای بهتر شدن سیستم و زمینه سازی بهتر واسه ورود افراد جدید هست واسه همین سیستم شناسایی اسمورف و بوست رفته رفته پیشرفته تر میشه واسه همینه کمتر ازین دسته پلیرها تو بازی میبینم و بازی خیلی سالم تر شده نسبت به چند ماه قبل به نظرم سیستم درفت بهتر شده اتفاقا

12. Top | #5078

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    9570
    منم خیلی سال بازی کردم البته از گیم نت شروع شد و دوتا 1 بعد دوتا 2 اومد گیم نت که خیلی سال دبگه نمیرم این اتفاق برای اکانت جدیدم دوباره افتاد 2 روزه اکانت رو ساختم بر همین تعجب میکنم ولی فکر کنم فهمیدم احتمالا از چیه فکر میکنم من موقع بازی نباید به فیلتر شکن وصل بشم یعنی وسطای بازی قطعش کردم بعد دوباره برای یه کاری دوباره وصلش کردم فکر کنم آپی من که تغییر میکنه سیستم فکر میکنه یه اتفاقایی مثل هک اکانت داره میفته فکر کنم از همینه نمیدونم دقیقا ولی فکر کنم سیستم تشخیص داده شخص دیگه ای داره وارد اکانت میشه
    ویرایش توسط iranlove1371 : 07-29-2021 در ساعت 04:56 PM

13. کاربر مقابل از iranlove1371 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza (07-30-2021)

14. Top | #5079

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    9570
    آقا من تا حالا نه پتل پس خریدم نه دوتا پلاس الان میخوام بدونم این پیغام به دلیل اینکه آی پی من هنوز ایرانه میاد یا نه چون هنوز شارژ پولی ندارم همچین پیغامی رومیده بعد رفقایی که پتل پس خریدن تا حالا یا دوتا پلاس راهنمایی کنن بهترین روش تغییر آی پی چیه یعنی خودتون از چه نرم افزاری استفاده میکنید ممنون

untitled 9sy

15. Top | #5080

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    9570
    دیگه کسی نیست جواب بده

کلمات کلیدی این موضوع