Ban Trade For Ever !!!!!!!

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1800
    یوزرنیم استیم
    IR_Vahshat

Unhappy Ban Trade For Ever !!!!!!!

با سلام ,
    دوستان این روزا واسه من روز های بدیه اونم به دلیل این بن ترد استیم . و طبق تماسی که با ساپورت داشتم مثل اینکه این بن ترد همیشگیه
    من صحبتی هم با یکی از ادمین های استیم داشتم و او می گفت که شما کریر قلابی ( تگ شده ) به کسی به عنوان یک کریر Unusual دادید . :smile5:

ولی قضیه به این صورت بود :

یه روز یکی از اد لیست های من به ما پیام داد , گفت که Unusual Baby roshan دارم و ارزش رو نمیدونم , ( منم اولین بارم بود که Unusual Courier ترید می کردم ) خلاصه رفتم سرج زدم دیدم ارزش این کریر بالاست و بهش 11 کی Offer دادم
    اونم قبول کرد و ترید کردیم , شب همون روز یه نفر یه Arcana Lina داشت , منم پیشه خودم گفتم ارزش کریرم به این Arcana میرسه , خلاصه بهش offer دادم و اونم قبول کرد و ترید کردیم .

حالا این روزا این قضیه واسه استیم بزرگ شده و من رو ترید بن کرده , :smile53:

باحال اینجاست که من بدون این که بفهم این کریر قلابیه 11 کی بهش دادم و با یک Arcana ترید کردم .

آیدی من هم یک آیدی نسبتا قدیمی و بسیار برای من مهم است , آیتم هاش هم زیاده ولی دیگه .... :smile13:

لیست آیتم ها :

24 Treasure
    Mirana Legendary Set
    Phantom Assassin Legendary Set
    Phantom Assassin Legendary Set
    Lycan Legendary Set
    Time Break VOIDE
    ...

دوستان به نظرتون چی کار کنم ؟ :smile62: منتظر کمک هاتون هستم :smile12:

2. کاربر مقابل از dark_queen عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

NaVaRo (12-22-2013)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1811
    یوزرنیم استیم
    NaVaRo
    داداش گلم چرا به اونا (استیم)نگفتی که خودت اینو ترید گرفتی ؟! بعد هم که ... :smile58:
    خدا صبرت بده :smile12:

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1800
    یوزرنیم استیم
    IR_Vahshat
    نقل قول نوشته اصلی توسط NaVaRo نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    داداش گلم چرا به اونا (استیم)نگفتی که خودت اینو ترید گرفتی ؟! بعد هم که ... :smile58:
    خدا صبرت بده :smile12:
    سلام , داداش من بهشون گفتم اینا رو , ولی اونا میگن که تو کلاهبرداری :smile14:

بازم تشکر بابت راهنمایی

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    175
    یوزرنیم استیم
    Mr.Legendary
    لطفا کل متن ارسال و دریافتی که انگلیسی صورت گرفته رو بزار
    اینطوری بهتر میشه کمک کرد و یک سوال : شاکی الان کیه ؟ اون که به جاش Arcana داده ؟

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    به استیم ساپورت بگو Arcana رو میدم بهش courier رو پس میگیرم اگه اینکار شد بعد میتونی ریپورت اونیکه courier رو داده بهت بدی اونم بن شه خودتم آنبن میشی البته اگه اونا قبول کنن.

7. کاربر مقابل از A_W_Z_2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Four-Eyes (12-23-2013)

8. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1811
    یوزرنیم استیم
    NaVaRo
    خوب 11 کی دوستمون چی می شه ؟!

9. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    نقل قول نوشته اصلی توسط NaVaRo نمایش پست ها
    خوب 11 کی دوستمون چی می شه ؟!
    خوب دیگه میخواد آنبن شه یا نه ؟ 11 کی هم از دستش نرفته اگه اون بن شه شاید مجبور شه courier رو پس بگیره.

10. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1800
    یوزرنیم استیم
    IR_Vahshat
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Legendary نمایش پست ها
    لطفا کل متن ارسال و دریافتی که انگلیسی صورت گرفته رو بزار
    اینطوری بهتر میشه کمک کرد و یک سوال : شاکی الان کیه ؟ اون که به جاش Arcana داده ؟

والا من با کسی هم که به نظر اسکم شده چت کردم , اون گفت من شاکی نیستم , فقط از این که کسی که منو اسکم کرده و حالا به دام افتاده خوش حالم

الان من فقط دنباله اینک که آیدی از بن ترید در بیاد , اگه اندازه ارزش Arcana ازم کی هم کم بشه مشکلی نیست

11. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1800
    یوزرنیم استیم
    IR_Vahshat
    نقل قول نوشته اصلی توسط a_w_z_2 نمایش پست ها
    به استیم ساپورت بگو arcana رو میدم بهش courier رو پس میگیرم اگه اینکار شد بعد میتونی ریپورت اونیکه courier رو داده بهت بدی اونم بن شه خودتم آنبن میشی البته اگه اونا قبول کنن.
    این پیام رو من دیروز به استیم ارسال کردم و فعلا جوابی دریافت نکردم , و این رو هم بدون که من در حال حاضر نه میتونم چیزی بگیرم و نه میتونم چیزی بدم :p

12. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1800
    یوزرنیم استیم
    IR_Vahshat
    دوستان اینم متن هایی هست که من به کمک یکی از ADMIN های استیم به ساپورت ارسال کردم ( با این Admin یه داستانی درست کردیم برای این قضیه )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hello, I have recently become aware that i am banned from trading on steam. My brother and I share an account to play dota 2 and he scammed another user. He renamed one of my items to seem as if it were something entirely different to make the trade heavily in our favor. I do not condone this action and I wish to make it right. The value of this item is 13 keys and I wish to replace what my brother has taken from this person in hopes of shortening my current trade ban. I have spoken with Ty (Steam Community :: Ty) and explained the situation, he is understanding and is willing to forgive if i can make this right. I know that these actions are unexcusable but I wish to make things right no matter how the end verdict falls. Please let me know if there is anything else I can do to help sway this situation into my favor. Thank you very much for your time.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hello Ali,

Thank you for contacting Steam Support.

We apologize for the delay.

Your account was reported for actions relating to item trading scams.

Your trading privileges have been suspended permanently. We have a zero tolerance policy for scamming.

For more information on our Steam Trading Policy please visit the following FAQ:
    https://support.steampowered.com/kb_...9958-MJDG-3003

Additionally, Valve reserves the right to refer the matter to the appropriate authorities if such activity continues.

The Steam Subscriber Agreement can be found at:
    Steam Subscriber Agreement

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    hi ,
    steam , i am not a scammer . one day i get this (unusual baby roshan tagged) from one of my add list (mammad_arrow) and i give 11 treasure key for that , i didn't know that is fake (because i traded my first unusual courier) , 1 day later (Guess) my brother trade that for one item (Fiery Soul of the Slayer) , he thought that is orginal unusual too , he didn't know that is a fake courier too , and he did a normal trade (because we thought that is 13 - 14 treasure key).
    i am not a scammer , look at my id , my invetory , my level in dota 2 and ... . i hate from scammers and i always report them ,
    i think you incriminate me steam , i don't know why i must do a scam when i am old user in steam ,
    if you think i am a scammer and don't trust me , you can lose 13 key from my invetory and give to scammed user ,
    but unban me please , i very need to my id , because i have a store in my country too :X
    i placed 1 screen shot (when i get this courier and when my brother get Fiery Soul of the Slayer with that courier) maybe can help you .

Thanks Steam i am waiting for your replay :X

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Hello Ali,

We are unable to provide any details on the specific trade(s) that were reported as item/gift trading scams. This trade suspension will not be removed and will expire at the time noted above.

Valve's Privacy Policy prevents us from releasing any account information except to comply with court orders or laws that require us to disclose such information.

For further information, please see this link:

Privacy Policy:
    http://www.valvesoftware.com/privacy.htm

For more information on our Steam Trading Policy please visit the following FAQ:
    https://support.steampowered.com/kb_...9958-MJDG-3003

This issue is not up for further discussion. We will not be able to assist you further with this issue.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Hello steam,

i don't want any information from you . i have one question only and that is very important for me .

What when my account will be unban ? ( How many Days ? )

Please Answer to me steam , Thanks

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hello Ali,

It is permanent.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hello steam ,

i have a think . unban me and i will get a arcana for Ty (Steam Community :: Ty) and i will get my courier from him ,

i wait for your replay ,

Thanks steam

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین