بحث و گفتگوی The International 2014 - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 21 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 209
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Lo4DinG نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    به نظر من NewBee قهرمانه در ضمن هرکی بتونه حدس بزنه کی قهرمانه 100 لول میگیره که خودش خیلیه :hurrhurrplz::hurrhurrplz::hurrhurrplz::hurrhurrpl z::badassplz::badassplz:
    باید تیم اول تا ششم رو درست و به ترتیب حدس بزنی تا 100 لول بگیری، اگرم به ترتیب نباشه فقط 20 لول میگیری. به تنهایی تیم اولو حدس زدن جایزه ای نداره.
    NewBee هم عمرا همون TongFu پارساله + Xiao8. من پارسال طرفدار TongFu بودم امسالم بیشتر از بقیه تیما طرفدار Mouse و Newbee ام ولی این دوتا عمرا به جمع 6تای اول برسن.
    شش تا تیمی که من انتخاب میکنم اینا هستن : NA'VI . Alliance , Titan , DK , iG , Empire. بازم بازیا شروع شه تا ببینیم چی میشه

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2576
    یوزرنیم استیم
    NoVaiSDeaD
    نه اشتباه نکنید هر کس بتونه 6 تیم برتر رو به ترتیب جایگاهشون حدس بزنه 100 لول میگیره فکر کنم
    به هر حال همینجا از آقا محمد FCB درخواست دارم پیشبینیشون رو اعلام کنند بعد از مسابقات مقدماتی به نظرات ایشون من ایمان آوردم :llamacanplz::llamacanplz::llamacanplz::llamacanpl z::llamacanplz::llamacanplz::llamacanplz:

تیم Alliance هم واقعا قوی داره کار میکنه حداقل این چند روز دیدیم که تیمی توی Dream League نتونست جلوشون قدرتنمایی کنه به جز بازی های دیشب Cloud 9 که واقعا فوق العاده بازی کرد اما در نهایت بازی آخر رو واگذار (شاید واگزار ) کرد
    NaVi هم که مصطفی گفت واقعا نشون نمیده که چطور میخواند کار کنند و واقعا معلوم نیست ولی مسلما امسال برای قهرمانی امسال راه واقعا سختی رو پیش رو داره

3. کاربر مقابل از HoMaYoON عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Reza Y (06-18-2014)

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2576
    یوزرنیم استیم
    NoVaiSDeaD
    دوست عزیز تیم هایی مثل Cloud9 - EG رو دست کم گرفتید همچنین Titan با عملکردی که از خودش نشون داده پتانسیل قرار گرفتن جز 6 تیم برتر رو نداره به نظرم

5. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط HoMaYoON نمایش پست ها
    دوست عزیز تیم هایی مثل Cloud9 - EG رو دست کم گرفتید همچنین Titan با عملکردی که از خودش نشون داده پتانسیل قرار گرفتن جز 6 تیم برتر رو نداره به نظرم
    شما هم Titan رو دست کم گرفتی محض یادآوری این تیم همون Orange پارساله فقط Mushi با Yamateh عوض شده. تو یه سال خیلی چیزا درمورد تیم عوض میشه ولی بازم من این تیمو نسبت به EG و Cloud9 بیشتر قبول دارم.
    حالا بازم میگم ti شروع بشه تا ببیننیم کی چجوری بازی میکنه.

6. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    999
    یوزرنیم استیم
    126127955
    بنظرم 6 تیم برتر این سال اینان :
    1.Na`vi
    2.EG
    3.Dk
    4.Alliance
    5.Empire
    6.Could9
    ولی بازم میگم امکان داره هر اتفاقی بیوفته
    Because you cant understand something
    dose not make it WRONG

7. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    Alliance
    DK
    Newbee
    na'vi
    mouz
    empire
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

8. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    من خودم به شخصه طرفدار سرسخت Alliance هستم ولی اینو بگم که امسال ( حداقل تا الان ) Na'Vi پشیز نبوده ، بهش اصلا دل نبدین !! با اون همکاری اسفبار توی بازی های Champion's League و باخت جلوی تیم RoX.KIS حال من یکی رو که به هم زد ...
    نمیگم RoX.KIS قوی نیست ولی به نظرم بازیکن های Na'Vi دنبال معروف شدن هستن ، هر کدومشون میخوان به تنهایی بازیو ببرن . توی مسابقات اخیرش ، این حرف من کاملا صدق میکنه

9. Top | #28
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    سلام :smile11:

پیش بینی TI کار سختی هست و این رو قبول دارم اما اگر بخوایم روی کاغذ همه رو در بهترین عملکرد حساب کنیم خب مسلما" DK اول هست

خیلی از بچه ها تا به اینجا که پست دادن جز بعضیشون اصلا نمیدونن EG و Empire الان جزو مدعیان Aegis هستند و باختشون در Dream League کاملا مشهود بود که الکی هست مثلا EG که همه بازی هاش رو باخت 20k دلار گرفت رفت (2EZ4RTZ) :coolguyshadesplz:

امسال هم هر تیمی قهرمان بشه خدا درصد Alliance نیست یک دوما" Na'vi هم نیست. پس لطفا بیخیال این Fanboy بازیهای مسخره بشید و یکم واقع بین باشید. Newbee هم ترکیبش شناخته شده هست اما چیزی کمتر از DK ندارن همونطور که iG امسال برگشته به دوران 2012 که داشت.

اینجوری نمیشه باید بشینم یک تاپیک بزنم درباره تیم های TI :imspeechlessplz:
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

10. 5 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

HoMaYoON (06-17-2014),M.Lo4DinG (06-17-2014),Reza Y (06-18-2014),Sharingan (06-17-2014),Viper (06-17-2014)

11. Top | #29

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    1027
    یوزرنیم استیم
    Four-Eyes
    فکر کنم [A] اوله
    البته navi - dk - new bee و 1-2تا تیم دیگه هم شانس دارن

12. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    سلام :smile11:

پیش بینی TI کار سختی هست و این رو قبول دارم اما اگر بخوایم روی کاغذ همه رو در بهترین عملکرد حساب کنیم خب مسلما" DK اول هست

خیلی از بچه ها تا به اینجا که پست دادن جز بعضیشون اصلا نمیدونن EG و Empire الان جزو مدعیان Aegis هستند و باختشون در Dream League کاملا مشهود بود که الکی هست مثلا EG که همه بازی هاش رو باخت 20k دلار گرفت رفت (2EZ4RTZ) :coolguyshadesplz:

امسال هم هر تیمی قهرمان بشه خدا درصد Alliance نیست یک دوما" Na'vi هم نیست. پس لطفا بیخیال این Fanboy بازیهای مسخره بشید و یکم واقع بین باشید. Newbee هم ترکیبش شناخته شده هست اما چیزی کمتر از DK ندارن همونطور که iG امسال برگشته به دوران 2012 که داشت.

اینجوری نمیشه باید بشینم یک تاپیک بزنم درباره تیم های TI :imspeechlessplz:

من خودم طرفدار پرو پاقرص Empire هستم ...
    همش رو empire شرط بندی میکردم ، برا همین مجبور بودم بازیشو ببینم .... همرو برد به جز یه بازیش ... خدایی میتونه مقام بیاره ...
    1891 01450728361

صفحه 3 از 21 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین