[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 102

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 102 از 1160 نخستنخست ... 252921001011021031041121522026021102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,011 به 1,020 از 11595
  1. Top | #1011

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    توی موضوع آزاد که کلا اسپم آزاده

میگم من چرا اینقد بیکار و الافم؟ الان 3:45 دقیقه شب هست و من هنوز توی سایت آنم

لول دوستان ادمیرال بولداگ رو اینوایت دادم دو -3 بار رد کرد بعد اومد پارتی گفتم

wow i saw ur game u was rly good

goft

so?

گفتم

can i add u pls? for watch ur games?

لیو داد از پارتی

اینجاست که میگن داغونم کردی :tongueblush:
    ویرایش توسط Apdentist : 06-27-2015 در ساعت 02:59 AM
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

2. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (06-27-2015)

3. Top | #1012

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    یارو اینوکر پیک کرده رفته مید جلوی blood seeker تا دقیقه 2 رفته 5-0 شده و تا دقیقه 9 هم 11-0 شده ....... منم از عمد همینطور رفتم فید دادم .... این باز خوبه من توی بازی undying بودم
    این یکی ت*میه که techies توی تیم حریف بود (خیلی خوب مین میذاشت بی پدر ) و من PA پیک کردم witch doctor ********** یه وارد نخرید که هیچ تازه میگفت میخوام bkb بگیرم ..... منم از لجش تا آخر بازی رفتم تو دشمنا فید دادم
    70% بازی هایی که رفتم اینجوری بوده (اون هاییشم که بردیم واسه come back بوده) یعنی نمیدونم valve اینارو از عمد میندازه به من؟؟؟؟؟دقیقا چیکار باید کنم؟؟؟؟اصلا چرا من با اینا میوفتم ؟؟؟؟؟
    1891 01450728361

4. کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (06-28-2015)

5. Top | #1013

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3113
    یک بازی رفتیم الان 1ساعت 14 دقیقه طول کشید
    هردو تیم پارتی بودیم هردو هم ایرانی بازی تا دقیقه 40 به نفع حریف بود من بونتی هانتر برداشته بودم با اون خون کم میون دشمن که میشد فانتوم اساسین زئوس فانتوم لنسر تاینی و یه هیرو دیگه که اسمشو نمیدونم
    زئوس که رفرشر بسته بود دوبار التی میزد من میمردم اخرش این شدو فیند تو تیم ما انقدر فید داد منم گفتم ریپورتت میکنم اونم کلان لیو داد یه کم گلد رسید بهم بتل فیوری بستم رفتم فارم اخرش هم دیگه تیم حریف مگا کریپس گرفت
    ماهم داشتیم از اجیس محافظت میکردم که دیگه فول فارم شدم یه پوش مید دادیم تاور 3-4 رو زدیم و بردیم دلم برای حریف سوخت زئوس که میگفت رنک 4k بود میبریم از این جور چیزا چرم گرفتیم هممون شرط بستیم لیو بدید بزارید سریع تر ببریم
    خب بهر حال اخرش ری*یم بهشون بردیم این مچ ایدی خواستید ببینید بازی باحالی بود من بد تعریف کردم
    1588441168

6. Top | #1014

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    یارو اینوکر پیک کرده رفته مید جلوی blood seeker تا دقیقه 2 رفته 5-0 شده و تا دقیقه 9 هم 11-0 شده ....... منم از عمد همینطور رفتم فید دادم .... این باز خوبه من توی بازی undying بودم
    این یکی ت*میه که techies توی تیم حریف بود (خیلی خوب مین میذاشت بی پدر ) و من PA پیک کردم witch doctor ********** یه وارد نخرید که هیچ تازه میگفت میخوام bkb بگیرم ..... منم از لجش تا آخر بازی رفتم تو دشمنا فید دادم
    70% بازی هایی که رفتم اینجوری بوده (اون هاییشم که بردیم واسه come back بوده) یعنی نمیدونم valve اینارو از عمد میندازه به من؟؟؟؟؟دقیقا چیکار باید کنم؟؟؟؟اصلا چرا من با اینا میوفتم ؟؟؟؟؟
    mmrت =>؟
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

7. Top | #1015

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    نقل قول نوشته اصلی توسط admiral.aokiji نمایش پست ها
    یک بازی رفتیم الان 1ساعت 14 دقیقه طول کشید
    هردو تیم پارتی بودیم هردو هم ایرانی بازی تا دقیقه 40 به نفع حریف بود من بونتی هانتر برداشته بودم با اون خون کم میون دشمن که میشد فانتوم اساسین زئوس فانتوم لنسر تاینی و یه هیرو دیگه که اسمشو نمیدونم
    زئوس که رفرشر بسته بود دوبار التی میزد من میمردم اخرش این شدو فیند تو تیم ما انقدر فید داد منم گفتم ریپورتت میکنم اونم کلان لیو داد یه کم گلد رسید بهم بتل فیوری بستم رفتم فارم اخرش هم دیگه تیم حریف مگا کریپس گرفت
    ماهم داشتیم از اجیس محافظت میکردم که دیگه فول فارم شدم یه پوش مید دادیم تاور 3-4 رو زدیم و بردیم دلم برای حریف سوخت زئوس که میگفت رنک 4k بود میبریم از این جور چیزا چرم گرفتیم هممون شرط بستیم لیو بدید بزارید سریع تر ببریم
    خب بهر حال اخرش ری*یم بهشون بردیم این مچ ایدی خواستید ببینید بازی باحالی بود من بد تعریف کردم
    1588441168
    آیتم بندی زئوس رو نگاه دیزولاتور و 2 تا دواین و ماسک مدنس بسته ....

والا منم هر دفعه برنده شدم با come back بود

همیشه نوب ترین های جهان یارم میشن

ولی عادت کردم دیگه عصبانی نمیشم تازگی
    ویرایش توسط Deadking : 06-28-2015 در ساعت 02:42 AM

8. Top | #1016

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    خداییش تو رنک مچ و هم تیمی مثل من بد شانس نیست انقدر تیم بد میده بهم
    اول کار که رنک اومد من از 13 تا تی بی دی 11 تاشو بردم رنک 2700 داد بهم بعد یک مدت رسیدم به 3000 بعد انقدر تیم ضعیف بهم داد اومدم رو 2600 (پییییف) یک مدت طولانی وسط 2700 2600 گیر کرده بودم تا یهو کلی باختم شدم 2400 با بدبختی تیم های ضعیف خودم رو کشوندم 2650 الان 26 دست پشت سر هم باختم رنکم شده 2200 |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| |||||||||
    ساپورت میرم کریمون بازی بلد نیست هی فید میده تا افلاین لینمون فید میده میان جممون میکنن یا من کری میرم کسی ساپورت نمیره یا اگر هم میره وارد که هیچ حداقل ایتم ساپورتر هم نمیره
    ناموسا با اراکل بشر میبندن؟
    تو فکرشم یک اکانت دیگه بخرم حداقل از لحاظ روانی در امنیتیم
    واقعا تیم میتام فلج مغزین
    شایدم من نوبم داره باورم میشه ولی بعیید میدونم 200تا کامند و اینها دارم لول ام هم 222 هست 2 - 3 ساله دارم دوتا 2 بازی میکنم واقعا دارم دیونه میشم کسی راه حلی داره بگه
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

9. Top | #1017

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3113
    نقل قول نوشته اصلی توسط Deadking نمایش پست ها
    آیتم بندی زئوس رو نگاه دیزولاتور و 2 تا دواین و ماسک مدنس بسته ....

مچ ایدی رو بده بازی رو نگاه کنم یکم بخندم

والا منم هر دفعه برنده شدم با come back بود

همیشه نوب ترین های جهان یارم میشن
    احتمالان فروخته رفرشر رو چون با همین رفرشر تا دقیقه 35 2-3 اولترا گرفت

10. Top | #1018

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    چیز کاملا طبیعیه . به نظر من تا international وضعیت همینه . پچ جدید فوق العاده جالبه . بازی اصلا دیگه به lead نیست . با یه درفت خوب یه فایت خوب بازی کلا برمیگرده .
    دیشب یه بازی رفتیم که کاملا هندی بردیم . اونا داشتن ترون مارو مینداختن اچ پیش حدود 500 بود که من الکی رفتم وسطشون ( یارام ای اف ک بودن ) بعد یارام اومدن همشون مردن . tier 2-3-4 داشتن . رفتیم تا برسیم به بیسشون 2 بار زنده شدن به طور کاملا هندی 2 بار دیگه تو فایت زدیمشون بردیم بازی رو .

به نظرم از افرادی که بازی میکنن هنوز نصفشون این پچ رو بلد نیستن . ولو باید به یه فکری باشه
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

11. Top | #1019

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    آره. اصلا بوستر ها برای بقیه دیگه پلی نمیدن مگر محدوده 2-3 k توی 4-5-6-7 بوستر ها بازی نمیکنن. چون با پچ آشنا نیستن.

12. Top | #1020

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    یک چیز جدید !

به طور قطعی کسایی که 3.5k mmr هستن بازیشون خیلی بهتر از 4k ها هست ، اصلا این 4k ها حرامز**** هستن که دومی ندارن ! نکنه راه رو دارم اشتباه میرم هرچی رنکم بیشتر میشه بازی کن ها نوب تر میشن !
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

13. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (06-28-2015)