[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 1064

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1064 از 1160 نخستنخست ... 64564964101410541062106310641065106610741114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 10,631 به 10,640 از 11598
  1. Top | #10631

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    نقل قول نوشته اصلی توسط fever361 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    ببخشید ولی چرا چرت میگین ؟ بازی هایی که تو سطح دوتا طرفدار دارن انگشت شمارند و تو 70 درصدشون بازیکنا واسه سیستم رنکینگ پشیزی ارزش قائل نیستن چون هر بازی رو که مثال بزنین هم نقص داره هم بارها باگ سیستم تو یوتیوب و غیره پخش شده ... من فقط یه دلیل اعتیاد رو میگم که از نظر روانشناسی هم درسته ; انسان از یکنواختی بدش میاد ... شما اگر یه بازی ( گیم آفلاین ) رو تا آخر تموم کنی به احتمال 90 درصد دیگه میزاریش کنار مگه اینکه شروع دوباره برای تو آیتم جدید یا غیره باز کنه که اینهم شکست یکنواختی هست ... الان متاسفانه که بازی های آنلاین روز به روز قشنگ تر و پیچیده تر هم داره میشه به شما این امکان رو میده که چه به صورت خطی ( مثل بازی های MMORPG که مثال آشناش WOW هست ) یا به صورت رقابتی که انواع مختلی داره , شما هر بار یه چیز جدید رو امتحان کنید و چون مطمئنین که طرف مقابلتون هم یه انسانه دیگست , شما رو به بازی وامیداره تا مثلا ترقی کنید مثل بازی clash of clans ... حالا تو بازی های مثل دوتا ترقی خاصی وجود نداره که شخص بگه منی 5 سال پاشم هیروم گنده تر یا قویتر از یه تازه وارده ... پس چی پلیر دوتا رو تو بازی نگه میداره ؟ زمانی که شما صرف کردین تا این بازی رو یاد بگیرین که حداقل 1 ماه طول میکشه اونم تازه به صورت کلی و خیلی کار داره تا جزئیاتو یادبگیرین که تو همین زمان باعث عادت کردن شما به این بازی میشه , حالا مسائل دیگه مثل کساییکه فکرمیکنن بازی بالانسه یا pay to win نیست و عدالت توشه و جذبش میشن به کنار ... کلا هم کسی که اولین بار میاد سمت بازی مثل دوتا 2 حالت داره ( به چشم بارها دیدم ) : 1 . یا کلامنصرف میشه چون پیچیدست و یادگیریش کلی وقت میبره . 2 . یا مثل من و شما دیگه اسیر میشه ...
    دوست عزیز خیلی 6 7 سال دوتا 2 بازی کردن صرفا واسه اسیر شدن یا عادت به دوتا ؟!
    همین ATER ده هزار بار ترک دوتا 2 داد و آخرین بار توی همین انجمن گفت دیگه نمیتونم و انجمنم نمیام و اعصابمم و خورده و ...
    چند وقته بعدش اومد یه آیدی از من خرید و هنوزم داره بازی میکنه ! محمد حسنی که اینقد اعصایشو پای دوتا 2 هدر داد واسه عادت داشتن بود ؟!
    به قول محمد علاقه به خود بازی اصل کاره نه این چیزایی که شما و FRIGIDSOUL گفت !...

2. کاربر مقابل از Slayer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Amin_AssAssin (09-11-2017)

3. Top | #10632

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    اولا چه ربطی به حرف من داره؟
    دوما اینکه من شمارو نمی دونم ولی به خودم ثابت شده اگر اونقدری که اونا بازی می کنن و امکانات دارن منم داشتم الان کمه کم چندباری ti رفته بودم. ولی من اون روی سکه رو می بینم که تهش هیچی نیست حتی اگر ۱۰ میلیون دلار ببرم...
    خداوکیلی با این حرفت خیلی موافقم !
    من دیشب اولین بار توی عمرم با پینگ 95 پلی دادم !
    توی ایران دیگه غیر ممکنه با پینگ زیر 90 بازی کنی ...
    شما میراکل رو بذاری با پینگ 100 و خورده ای و پکت لاس و دیلای و غیره و غیره واقعا بازم میتونه همونطوری با اینوکر بازی کنه ؟!!

4. 3 کاربر مقابل از Slayer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (09-11-2017),FCB (09-11-2017),Fery (09-11-2017)

5. Top | #10633

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    اولا چه ربطی به حرف من داره؟
    دوما اینکه من شمارو نمی دونم ولی به خودم ثابت شده اگر اونقدری که اونا بازی می کنن و امکانات دارن منم داشتم الان کمه کم چندباری ti رفته بودم. ولی من اون روی سکه رو می بینم که تهش هیچی نیست حتی اگر ۱۰ میلیون دلار ببرم...
    خب قطعا محیط هم خیلی تاثیر داره همه میتونن به اون نقطه ti برسن ولی بستگی به شانسشونم داره

6. کاربر مقابل از dark druid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

7. Top | #10634

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415
    من فکر میکردم این جکا که درمورد باشگاه بدنسازی میگن همش علکیه ولی نه انگار ،یک ماهه میرم باشگاه هر حرکتی که میزنم دوستان میگن داداش اشتباه میزنی

8. 4 کاربر مقابل از Fery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (09-11-2017),FCB (09-11-2017),FIFA_PES (09-22-2017),Vanish_Q (09-11-2017)

9. Top | #10635

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415
    نقل قول نوشته اصلی توسط slayer نمایش پست ها
    خداوکیلی با این حرفت خیلی موافقم !
    من دیشب اولین بار توی عمرم با پینگ 95 پلی دادم !
    توی ایران دیگه غیر ممکنه با پینگ زیر 90 بازی کنی ...
    شما میراکل رو بذاری با پینگ 100 و خورده ای و پکت لاس و دیلای و غیره و غیره واقعا بازم میتونه همونطوری با اینوکر بازی کنه ؟!!
    تو یکی از استریما دیدم طرف پینگش 100 شد(bsj) لفت داد گفت با این پینگ بالا نمیتونم پلی بدم!

10. 2 کاربر مقابل از Fery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (09-11-2017),erebor (09-11-2017)

11. Top | #10636

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    پینگ و موس و کیبورد و سیستم خوب و صندلی هم تاثیر دارن ولی مهم ترین وسیله بازم خودتی الان من باور دارم اگه همین میراکل بیاد تو همین شرایط ما پلی بده بازم صد برابر از ما بهتر بازی میکنه

12. 2 کاربر مقابل از dark druid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (09-11-2017),Fery (09-11-2017)

13. Top | #10637

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4496
    نقل قول نوشته اصلی توسط fcb نمایش پست ها
    قدیما خیلی خوب بود. واقعا دوتا حال میداد

ولی دوتا ۲ الان فقط 7k حال میده...تازه اونم بحث رقابتی بودنش خیلی بیشتره تا فان بودنش ولی این fpl که جدیدا اومده واقعا یک چیز دیگست. حتی دیدنش هم حال میده...یاد fairplay و ipg میوفته آدم
    فقط دوتا رو تنهایی بازی کردن مخصوصا دوتا ۲ کاملا عصبی می کنه آدم رو. الان مدتی هست با بچه ها شبی یک دست میریم دوتا فارغ از برد و باختش هر بازیش به کل mmr و اینا میرزه...dab هم همینطوره ولی یکسری بدی هایی هم داره اما با این وجود بازم از رنک بهتره
    fpl چیه؟؟

14. کاربر مقابل از TeNSai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

15. Top | #10638

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6453
    نقل قول نوشته اصلی توسط frigidsoul نمایش پست ها
    من فکر میکردم این جکا که درمورد باشگاه بدنسازی میگن همش علکیه ولی نه انگار ،یک ماهه میرم باشگاه هر حرکتی که میزنم دوستان میگن داداش اشتباه میزنی
    البته این نسبیه
    من چند جا باشگاه رفتم ... یه حرکتی که این باشگاه میگفت رو اونجا میزدم میگفتن داری اشتباه میزنی باشگاه بعدی رفتم حرکت باشگاه قبلی رو میگفت داری اشتباه میزنی

یه بارم داشتم حرکت میزدم یه پسره اومده بنده خدا فک کنم کلا 20 کیلو بود اومد گفت داداش داری اشتباه میزنی , (منم پیش خودم گفتم لابد راست میگه دیگه) گفتم تو بیا درستش رو بزن ... دیدم بنده خدا خودش داشت خیلی اشتباه میزد بعد اخرسر گفت یاد گرفتی ؟
    ویرایش توسط Vanish_Q : 09-11-2017 در ساعت 01:52 PM

16. 2 کاربر مقابل از Vanish_Q عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (09-11-2017),Fery (09-11-2017)

17. Top | #10639
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط TeNSai نمایش پست ها
    fpl چیه؟؟
    یک لیگه از طرف faceit برگزار میشه برای بازیکنای حرفه ای توی اروپا و آمریکای شمالی
    10 نفر برای بازی انتخاب میشن بعد از بین اونها دو نفر کاپتان میشن و یار کشی می کنن و بعد که یار کشی تموم شد ربات از توی بازی اینوایت لابی میده میرن تو بازی cm میزنن
    بسته به عملکردت توی بازی و برد و باختت امتیاز می گیری و بر اساس امتیاز توی رنکینگ قرار داده میشی که جایزه نفر اول یا نفرات اول 20 هزار دلار هست.
    اینم لینکاش:
    https://www.faceit.com/en/hub/e63293...board?season=1
    https://www.faceit.com/en/hub/5aa025...pe/leaderboard
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

18. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (09-11-2017),bayani (09-13-2017),erebor (09-11-2017),TeNSai (09-13-2017)

19. Top | #10640

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6908
    طی چند سالی که پلی کردم به این نتیجه رسیدم که هیروی am به 3 چیز نیاز داره و اگر این سه چیز باشه 100% تیم am وین میگیره ولو اینکه بدترین ضد am هم تیم حریف پیک کنه :
    1-کسی که am پلی میده با این هیرو بایستی خیلی پرو باشه و تا حد ممکن باید بی نقص عمل کنه و نکات ریزش رو بدونه
    2-تیم am نوب نباشن بتونن خوب دفاع کنن بدون am و اگرم 2 3 تا فایتم بگیرن که عالی میشه
    3-بازی به لیت کشیده بشه
    100% win