[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 1106

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1106 از 1160 نخستنخست ... 1066061006105610961104110511061107110811161156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11,051 به 11,060 از 11600
  1. Top | #11051

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    7053
    دوستان راهنماییم کنید لطفا
    سرویس ptp برای گیم جواب میده؟؟واقعا نمیدونم از کجا میشه فهمید که برای گیم مناسبه یا نه تو نت چیزی پیدا نکردم
    تقریبا 1تومن خرج داره خب ادم باید بفهمه جواب میده که ادم هزینه کنه؟کارشناسش میگه ptp سرویس گیمینگ (مثل Adsl)نداره ولی از اونجایی که سرعتش خیلی بالاست پینگت رو پایین میاره
    20تومن به حساب شاتل ریختم کارشناس اومد بازدید کرد بالا پشت بومو گفت اوکیه اینجا خوب جواب میده
    حالا من موندم بگیرم ممکنه پینگم از چیزی که الان هست بدتر شه! الان 95 ام/
    لطفا هر کسی تجربه ای پیشنهادی چیزی داره بگه که هم من و هر کسی دیگه ای که همچین فکری داره تا حدودی یه چیزایی دستگیرش بشه
    راستی من مشهدم

2. Top | #11052

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط ba4ma3n نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    دوستان راهنماییم کنید لطفا
    سرویس ptp برای گیم جواب میده؟؟واقعا نمیدونم از کجا میشه فهمید که برای گیم مناسبه یا نه تو نت چیزی پیدا نکردم
    تقریبا 1تومن خرج داره خب ادم باید بفهمه جواب میده که ادم هزینه کنه؟کارشناسش میگه ptp سرویس گیمینگ (مثل Adsl)نداره ولی از اونجایی که سرعتش خیلی بالاست پینگت رو پایین میاره
    20تومن به حساب شاتل ریختم کارشناس اومد بازدید کرد بالا پشت بومو گفت اوکیه اینجا خوب جواب میده
    حالا من موندم بگیرم ممکنه پینگم از چیزی که الان هست بدتر شه! الان 95 ام/
    لطفا هر کسی تجربه ای پیشنهادی چیزی داره بگه که هم من و هر کسی دیگه ای که همچین فکری داره تا حدودی یه چیزایی دستگیرش بشه
    راستی من مشهدم
    اگه منظورت اینجوریه که انتن داره و اینا باید بگم گیم نت های تهران و شهر ری چند تاشون دارن و پینک اشون از مخابرات و همراه اول و ایرانسل یه 10تا کمتره حدودا 75تا 83هست ولی صد در صد به منطقه ربط داره شاید جای شما بیشتر هم بشه پینک یا شاید هم کمتر( فک نمیکنم توی ایران بشه کمتر از 65 گرفت جای شما هم خیلی خوب باشه نهایتا 70میگیری) و نکته بعدی سرعت اینترنت ربطی به پینک نداره سرعت بالا باعث میشه که پاکت لوز نداشته باشی که اونم سرعت 2 مگ باهاش مشکلی نداره

3. کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ba4ma3n (07-18-2018)

4. Top | #11053

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    7053
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    اگه منظورت اینجوریه که انتن داره و اینا باید بگم گیم نت های تهران و شهر ری چند تاشون دارن و پینک اشون از مخابرات و همراه اول و ایرانسل یه 10تا کمتره حدودا 75تا 83هست ولی صد در صد به منطقه ربط داره شاید جای شما بیشتر هم بشه پینک یا شاید هم کمتر( فک نمیکنم توی ایران بشه کمتر از 65 گرفت جای شما هم خیلی خوب باشه نهایتا 70میگیری) و نکته بعدی سرعت اینترنت ربطی به پینک نداره سرعت بالا باعث میشه که پاکت لوز نداشته باشی که اونم سرعت 2 مگ باهاش مشکلی نداره
    مرسی از جوابت/گاهی اوقات برای من پینگ با همین adsl به 75 ام میرسه که بینظیره/حالا از اونجایی که شما میگی گیم نت ها میزارن و پینگشونم 10تا پایین تره پس میشه روش حساب کرد
    والا کارشناس که میگفت اینجا خوب جواب میده(چون خونه ما تو مجتمع هست و برج بلندیه و ساختمون دیگه اطرافش نیست/یعنی ساختمون ما از همه ساختمون های دیگه این اطراف بلندتره)پس با توجه به حرفای شما اون کارشناس میتونه پینگ مناسبی رو واسه دوتا2 بده
    دوستان کسی دیگه هم نظری داره بگه لطفا خیلی خیلی سپاس/مرسی از شما alia76972

5. Top | #11054

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    سلام دوستان منو یه سایت اسکم کرد چندید بار اومدم اینجا و از بچه ها پرسیدم که سایت winskinnsاسکمره یا نه که کسی پاسخ نداد و 120دلار منو اسکم کردن
    حالا به عنوان یه عضو دو یا چند ساله از شما میخام که به سوالم حتما پاسخ بدید خواهشا
    کسی میدونه یا بلده چجوری ایتم ترید شده رو میشه پس گرفت؟
    خواهش میکنم اگه میدونین جواب بدین

6. Top | #11055

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    سلام دوستان منو یه سایت اسکم کرد چندید بار اومدم اینجا و از بچه ها پرسیدم که سایت winskinnsاسکمره یا نه که کسی پاسخ نداد و 120دلار منو اسکم کردن
    حالا به عنوان یه عضو دو یا چند ساله از شما میخام که به سوالم حتما پاسخ بدید خواهشا
    کسی میدونه یا بلده چجوری ایتم ترید شده رو میشه پس گرفت؟
    خواهش میکنم اگه میدونین جواب بدین
    من به شخصه اطلاعی ندارم ولی شما که دیدی کسی جواب نداد ( یعنی نمی شناخت اون سایت رو ) چرا رفتی باهاشون Gamble کردی؟ :دی

7. 2 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (07-18-2018),Mahdi-Void (07-18-2018)

8. Top | #11056

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    من به شخصه اطلاعی ندارم ولی شما که دیدی کسی جواب نداد ( یعنی نمی شناخت اون سایت رو ) چرا رفتی باهاشون Gamble کردی؟ :دی
    شما یه سر برو داخل سایت قسمت چت اش دارن چت میکنن و سایت یجور نشون میده که فعاله
    و من واقعا قصدم کمک به یه بنده خدایی بود که اون بنده خدا اسکمر از آب در اومد
    خودمم فک میکنم رفته و اسکم شدم
    ولی خوب برای اخرین تلاش رفتم داخل قسمت ترید و اسکم ریپورت دادم اون یارو رو
    و در مرحله دوم داخل قسمت ساپورت تمام ماجرا رو براشون توضیح دادم و درخواست برگشت ایتم هارو دادم (انگلیسی ام خوب نیست خیلی خیلی بد نوشتم نامه رو خدا کنه بفهمن )
    الان یه چیزی شما داخل کشور خارجی زندگی میکنین انگلیسی تون خوبه؟ اگر نیاز شد میتونم ماجرا رو خصوصی بگم برام یه نامه انگلیسی بنویسید ؟ انلاین هستین؟

9. Top | #11057

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    شما یه سر برو داخل سایت قسمت چت اش دارن چت میکنن و سایت یجور نشون میده که فعاله
    و من واقعا قصدم کمک به یه بنده خدایی بود که اون بنده خدا اسکمر از آب در اومد
    خودمم فک میکنم رفته و اسکم شدم
    ولی خوب برای اخرین تلاش رفتم داخل قسمت ترید و اسکم ریپورت دادم اون یارو رو
    و در مرحله دوم داخل قسمت ساپورت تمام ماجرا رو براشون توضیح دادم و درخواست برگشت ایتم هارو دادم (انگلیسی ام خوب نیست خیلی خیلی بد نوشتم نامه رو خدا کنه بفهمن )
    الان یه چیزی شما داخل کشور خارجی زندگی میکنین انگلیسی تون خوبه؟ اگر نیاز شد میتونم ماجرا رو خصوصی بگم برام یه نامه انگلیسی بنویسید ؟ انلاین هستین؟
    خیر من داخله کشور نیستم , مشکلی نداره اگه کارت درست نشد بهم خصوصی بده ببینیم چه خبره.

10. 3 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (07-21-2018),bayani (07-21-2018),Viper (07-21-2018)

11. Top | #11058
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    امشب Summit 9 شروع میشه با شرکت ۶ تیم که ۵ تا از اونها از شرکت کننده های TI8 هستند.
    این تورنمنت تا ۴ روز بعد هم ادامه داره و مبلغ کل جایزش صد هزار دلار هست.

بخاطر اینکه توی Pro Circuit فصل آتی نیستش من در تاپیک مخصوص قرار ندادم این مطلب رو و از طرفی تو این برهه بدون تورنمنت دوتا این تورنمنت واسه سرگرمی چیز خوبیه
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

12. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (07-25-2018),bayani (07-25-2018),erebor (07-25-2018),Mahdi-Void (07-25-2018)

13. Top | #11059

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    7723
    یوزرنیم استیم
    reza_aorax
    چت باکس خیلی خیلی خلوته...رد میشید یه اهم هم بگید بلکه اعضا از غارهاشون بیان بیرون.
    .What is forb? It is a plant that we don't know its profits yet

14. Top | #11060

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    https://www.dotabuff.com/matches/4023919140
    با اسکیل سوم اوراکل یه ksهایی میشه کرد xd