[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 145

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 145 از 1160 نخستنخست ... 45951351431441451461471551952456451145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,441 به 1,450 از 11600
  1. Top | #1441

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2118
    یوزرنیم استیم
    Storm2spirit
    داخل hots فک کنم بعد لول 25 همه تلنتا برات باز شن من خودم جونم در اومد تا illidan رو master کردم

2. Top | #1442

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2118
    یوزرنیم استیم
    Storm2spirit
    تو که کورتانات فعال نیست

3. Top | #1443

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    3. یکی از بهترین خصوصیاتش اینه که گلد نداره مثل دوتا نیس که یارو am کل بازیو تو فارم باشه(محدود بودن عناصر بازی در نتیجه تک بُعدی شدن بازی بازی ، محدود کردن خلاقیت فردی)

4. توی بازی هرتیمی xp بیشتر داشته باشه بهتره به همین دلیل همه سعی میکنن xp تیمو بالا ببرن ( تک وجهی بودن بازی ، از بین رفتن فعالیت های فردی ، محدود کردن خلاقیت فردی)

6. هر هفته 7تا هیرو free to play میشن که خیلی خوبه و باعث میشه با هر هیرو بازی کنی (محدود کردن بازی کن ها با پول ، هرچی بیشتر خرج کنی قو تر هستی )

7. چیزی به نام آیتم خریدن وجود نداره و کل قدرتتون به xp (لول) تیمه (باز هم محدود بودن عناصر بازی در نتیجه تک بُعدی شدن بازی ، محدود کردن خلاقیت فردی )

8. به نسبت xp که تو بازی برای تیمتون میگیرید آخر بازی کمی گلد میده ( بیشتر شبیه به wow هست. )

9. هرچی با یه هیرو بیشتر بازی کنید لولتون با اون هیرو بیشتر میشه و باعث میشه یه سری talent بیشتر براتون باز بشه برای انتخاب ( ، البته قبول دارم بازی زیاد بالانس نیست اما با MMR فاصله ها خیلی کم تر میشه )

10. بازی اونقدر اعصاب خورد کن نیست مثل دوتا ، (دوتا اعصاب خورد کن هست چون بازی خیلی حساس هست مثل فوتبال ، خاله بازی نیست که بری فبد بدی buyback نداشته باشی وایسی به بقیه لبخد بزنی ، تو dota همه چیز به در ثانبه رخ میده.)

در آخر این ها اکثرا حرف های منتقد های سایت های خارجی بوده.

بیلیزارد hots رو به عنوان یه بازی در سبک MOBA معرفی کرد گرچه عناصر بازی نشان میده شاهد یک MMORPG در محیط MOBA هستیم.

یعنی بیلیزارد امده wow رو با dota قاطی کرده ولی بیشتر از محتویات بازی wow استفاده کرده.

این دو بازی DOTA و HOTS سبکشون در اصل یکی نیست که بخوایم با هم مقایسه کنیم.

مثل این هست که بگی بازی جنرال بهتر از بازیCS هست.

البته به عنوان یه بازی MOBA + MMORPG چیزی خوبی از آب در امده.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

4. Top | #1444

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    نقل قول نوشته اصلی توسط ''iMM نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    همین که شاهین نجفی ( حروم*اده) گوش میدی برام کافیه بفهمم تفکراتت چطوریه و چجوری فک میکنی ، مخت پره مرز شده. دو تا آهنگ چرت و پرت گوش کردی فک میکنی دنیا رو روی سرت خراب کردن ، بدبختت کردن ، بیچارت کردن ، دیگه زندگی نداری ... آخه تو چی میفهمی از سینه آکنده از درد ؟؟ همین امنیت ایران اگه نبود ، اگه تو کشورای همسایه زندگی میکردی فک میکردی دستت به همین forum میرسید بیای نظر بدی ؟

دیگه ام خطاب به من چیزی نگو ، هنوز کار داری تا چرت و پرتای تو مخت پاک شه ، کار من نیست پاک کردنشون کار هیچ کدوم از بچه های توی انجمن هم نیست. خدا به دادت برسه ...

ادبم که نداری لایک خوردی خوشحال شدی؟[IMG]http://forum. * * * * * * * * * * * */images/invisible/smi/21.gif[/IMG]
    تو مغز فاسد امثال تو چی هست نمیدونم.منم کاری به تو ندارم تو خودت اومدی نقل قول میکنی وارد بحث های من میشی با بقیه خودتو بکش کنار جنبه نداری من میخام یچیز یاد بگیرم اگرم شد یچیز یاد بدم.
    تو تاحالا نشستی مطالعه کردی در رابطه با خداناباوری؟ آثار شاهین رو سر سری رد کردی میگن مرتده تو هم میگی مرگ بر او مرگ بر فلان بعد به مادرش توهین میکنی که پدر مادرش فوت کردن.
    الآن خودتو کلفت میدونی؟ [IMG]http://forum. * * * * * * * * * * * */images/invisible/smi/27.gif[/IMG] با مغزت چیکار میکنی که تا به قیامت همینه؟...
    شمس میگه:
    ابلیس فقیه است گر اینها فقهایند. خدایت نگهدارت. منم نقل قول نکن جوابم داری خصوصی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad._.R نمایش پست ها
    الان تو گفتی به زنا ظلم میشه ، از نظر من دروغه
    بیا ثابت کن با منبع معتبر اسلام ، قرآن
    دروغه؟[IMG]http://forum. * * * * * * * * * * * */images/invisible/smi/21.gif[/IMG]
    باشه فعلا یکم درگیرم ولی سعیم رو میکنم
    منابع معتبر از نظر شما چیه؟
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

5. Top | #1445

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2109
    یوزرنیم استیم
    M_Hunter78
    گدشته از اینا ...

من میگم ما ایرانیا داریم حال میکنیم با قانون نداشته کپی رایت . الان یه اهنگ میاد . دانلود . فیلم جدید میاد . دانلود .
    درسته که نداشتن قانون کپی رایت خیلی بده و حق اون فرد ضایع میشه ولی خارجیای بدبخت هر چی که میاد بیرون باید بخرن اونم گرون

6. Top | #1446

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi-Void نمایش پست ها
    گدشته از اینا ...

من میگم ما ایرانیا داریم حال میکنیم با قانون نداشته کپی رایت . الان یه اهنگ میاد . دانلود . فیلم جدید میاد . دانلود .
    درسته که نداشتن قانون کپی رایت خیلی بده و حق اون فرد ضایع میشه ولی خارجیای بدبخت هر چی که میاد بیرون باید بخرن اونم گرون
    وجدانن چه ربطی به بحث داشت :smile30:

اون خارجی که میگی کارمندش 3-5 هزار دلار در میاره بعد 3 دلار موزیک زورش میاد ؟

7. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FIFA_PES (08-13-2015),Mahdi-Void (08-12-2015)

8. Top | #1447

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3215
    یوزرنیم استیم
    iman_quick
    یه حدیث معتبر داریم که میگه : کسی که بی دلیل به پیامبر رحمت و خاندان او بی ادبی کند حرام زاده است
    یه داستان طولانی هم داره که تو مفاتیح الحیات نوشته آیت الله جوادی آملی اومده و تایید کرده ای حدیث رو . از اون سرین بدیعی گرفته تا شاهین نجفی که سگی بیش نیست چه شما (اگه حرفاش رو قبول داری و حال می کنی باش)
    DSC_0024.JPG
    ویرایش توسط BiGBoss0098 : 08-12-2015 در ساعت 03:14 PM
    حالا برو جلو دوستات قصه بساز از خونه
    بگو خوبم سلامم می رسونم
    بگو دورم ولی بخوای خودمو الانم می رسونم

9. کاربر مقابل از BiGBoss0098 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

''iMM (08-12-2015)

10. Top | #1448

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2109
    یوزرنیم استیم
    M_Hunter78
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    وجدانن چه ربطی به بحث داشت :smile30:

اون خارجی که میگی کارمندش 3-5 هزار دلار در میاره بعد 3 دلار موزیک زورش میاد ؟
    همینطوری . بحث عوض شه

11. Top | #1449

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3236
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rahi_jj نمایش پست ها
    ادبم که نداری لایک خوردی خوشحال شدی؟[IMG]http://forum. * * * * * * * * * * * */images/invisible/smi/21.gif[/IMG]
    تو مغز فاسد امثال تو چی هست نمیدونم.منم کاری به تو ندارم تو خودت اومدی نقل قول میکنی وارد بحث های من میشی با بقیه خودتو بکش کنار جنبه نداری من میخام یچیز یاد بگیرم اگرم شد یچیز یاد بدم.
    تو تاحالا نشستی مطالعه کردی در رابطه با خداناباوری؟ آثار شاهین رو سر سری رد کردی میگن مرتده تو هم میگی مرگ بر او مرگ بر فلان بعد به مادرش توهین میکنی که پدر مادرش فوت کردن.
    الآن خودتو کلفت میدونی؟ [IMG]http://forum. * * * * * * * * * * * */images/invisible/smi/27.gif[/IMG] با مغزت چیکار میکنی که تا به قیامت همینه؟...
    شمس میگه:
    ابلیس فقیه است گر اینها فقهایند. خدایت نگهدارت. منم نقل قول نکن جوابم داری خصوصی.

دروغه؟[IMG]http://forum. * * * * * * * * * * * */images/invisible/smi/21.gif[/IMG]
    باشه فعلا یکم درگیرم ولی سعیم رو میکنم
    منابع معتبر از نظر شما چیه؟
    داری واقعا از شاهین نجفی حمایت می کنی ؟؟!

12. Top | #1450

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2118
    یوزرنیم استیم
    Storm2spirit
    ater عزیز حرف سما درست که ایتم و نبودن گلد باعث کم شدن خلاقیت میشه به همین دلیلم هست که هر دو با سه ماه یک یا دو عدد مپ جدید میاد و تمام مپ ها با هم فرق دارند اون موقع هستش که خلاقیت میخواد ببینی از کجا گنک کنی به چه ترتیبی لول هاتو بزنی