[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 155

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 155 از 1160 نخستنخست ... 551051451531541551561571652052556551155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,541 به 1,550 از 11598
  1. Top | #1541

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    نقل قول نوشته اصلی توسط Deadking نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    به به وارکرفت جدید ....

خدا کنه این دوتا 2 ورشکست شه والو هم ای پی اش رو برای فروش بذاره و بلیزارد بخره

تا از شر نحس این والو و استیم و سرورهاش راحت شیم اه اه اه

شرکت احمق تر و دزد تر از این والو ندیدم ... به حرف طرفدارهاشم گوش نمیده

كل PC Gaming مديون Valve هست
    PC Gaming درحال انقراض بود كه Valve با Steam نجاتش داد
    و همچنين نت شما وضعيت مناسبي نداره دليلي بر بد بودن سرورهاي دوتا نيس
    كل بالانس DotA Allstars هم مديون IceFrog هست نه بليزارد
    و اگه علاقه زيادي به DotA 2 ندارين و به نظرتون بازيش مشكل داره ميتونين بازي جديد نيمچه Moba بليزارد يعني HotS رو دانلود كنيد و لذت ببريد ، نصف هيروهاشم با دوتا مشتركه
    و بهتره قبل اينكه پستي رو ارسال كنيم يه بار ديگه بر گرديم نگا كنيم ببينيم چي نوشتيم

2. 3 کاربر مقابل از Hooman.J عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ray[A]n (08-17-2015),The7{th}Nightmare (08-17-2015),WardeN (08-17-2015)

3. Top | #1542

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    بلیزارد پولی هست ولی دزد نیس مثل والو

پولی بودن شرف داره به دزد بودن

سیستم و سیاست هاش مثل والو براساس دزدی نیس

مثل والو هردفعه که با یه سیستم جدید انلاین شدی نمیاد بگه برو داخل ایمیلت و کد وارد کن

مثل والو نمیاد آیتم هایی که برات فرستادن رو نذاره بگیری و 7 روز از ترید محرومت کنه فقط بخاطر اینکه ای پی ات عوض شده ( آخه یکی نیس بگه مرتیکه گاو برامون آیتم فرستادن خودمون که نمیخواهیم آیتم بدیم که بخواهیم اسکم کنیم )

مثل والو نمیاد مچ میکینگ فوق اشغال بذاره چون یه دست خوب بازی کردی دست بعد هرچی نوب سگه یارت کنه

مثل والو نمیاد ادد کردن بقیه و خیلی چیزای دیگه رو پولی کنه

مثل والو نمیاد بگه 3 دفعه باید تو چارمت پیروز بشی تا ست بگیری ولی 2 دفعه ببازی چارمت حذف میشه ( عملا کاری کردن که 90% اوقات آدم ببازه تا مجبور شه از شاپ استیم اشغال خودشون با پول ایتم بخره )

مثل والو نمیاد یه هیرو مثل لیشراک رو سوپر باگ کنه ... یه هیروی دیگه مثل اوراکل رو تا سر حد مرگ ضعیف طوری که win rate اش 38 شه ....

مثل والو نمیاد سرورهای آشغال تحویل آدم بده پُر از لگ و دی سی ....

درسته برای بازی تو سرور بلیزارد باید پول داد ولی 500 هزار نفرم همزمان انلاین شن دی سی نمیشی

مثل والو نمیاد هفته ای *** مگ آپدیت بده هی

بازم بگم ؟؟؟

در ضمن دوتا هم در اصل مال بلیزارد بود و والو دزدیش ....

بعد جالبه بلیزارد بیچاره هم کوچکترین شکایتی نکرد بخاطر این دزدی فقط یه خورده عصبانی شد همین
    ویرایش توسط Deadking : 08-17-2015 در ساعت 11:14 AM

4. Top | #1543

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.J نمایش پست ها
    كل PC Gaming مديون Valve هست
    PC Gaming درحال انقراض بود كه Valve با Steam نجاتش داد
    و همچنين نت شما وضعيت مناسبي نداره دليلي بر بد بودن سرورهاي دوتا نيس
    كل بالانس DotA Allstars هم مديون IceFrog هست نه بليزارد
    و اگه علاقه زيادي به DotA 2 ندارين و به نظرتون بازيش مشكل داره ميتونين بازي جديد نيمچه Moba بليزارد يعني HotS رو دانلود كنيد و لذت ببريد ، نصف هيروهاشم با دوتا مشتركه
    و بهتره قبل اينكه پستي رو ارسال كنيم يه بار ديگه بر گرديم نگا كنيم ببينيم چي نوشتيم
    دوست عزیز HotS هنوز توی مرحله بتا هست ....... به وقتش از دوتا هم بهتر میشه
    1891 01450728361

5. کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (08-17-2015)

6. Top | #1544

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    دوست عزیز HotS هنوز توی مرحله بتا هست ....... به وقتش از دوتا هم بهتر میشه
    Heroes of the Storm به صورت رسمي منتشر شده و بتاش ماه ها هست كه تموم شده

اينم جهت اطلاع شما

http://www.metacritic.com/game/pc/dota-2
    http://www.metacritic.com/game/pc/heroes-of-the-storm
    ویرایش توسط Hooman.J : 08-17-2015 در ساعت 12:05 PM

7. کاربر مقابل از Hooman.J عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (08-17-2015)

8. Top | #1545

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770

مثل والو هردفعه که با یه سیستم جدید انلاین شدی نمیاد بگه برو داخل ایمیلت و کد وارد کن

مثل والو نمیاد آیتم هایی که برات فرستادن رو نذاره بگیری و 7 روز از ترید محرومت کنه فقط بخاطر اینکه ای پی ات عوض شده ( آخه یکی نیس بگه مرتیکه گاو برامون آیتم فرستادن خودمون که نمیخواهیم آیتم بدیم که بخواهیم اسکم کنیم )

مثل والو نمیاد بگه دفعه باید تو چارمت پیروز بشی تا ست بگیری ولی دفعه ببازی چارمت حذف میشه.
    مثل والو نمیاد یه هیرو مثل لیشراک رو سوپر باگ کنه ... یه هیروی دیگه مثل اوراکل رو تا سر حد مرگ ضعیف طوری که win rate اش 38 شه ....

بعد جالبه بلیزارد بیچاره هم کوچکترین شکایتی نکرد بخاطر این دزدی فقط یه خورده عصبانی شد همین
    ولو تا حالا چیزی ازشما بلند کرده میگی دزد؟

کد وارد کردن برای ایمن کردن آیتم های خود شما هست ایران امده ولو رو فیلتر مردم هر بار باید با به آی پی جدید وصل بشن چه ربطی به ولو داره ؟

از بس توی استیم دزد امده و هرکی میاد یه steam offer میده توش مینویسه به شما فلان $ بعد از این پول میده و میپیچه میره !

اد کردن هم دقیقا برای همین دزد ها هست هی بن میشدن باز میرفتن آیدی جدید میساختن

دوست عزیز چارم یه چیز مجانی هست کسی شمارو مجبور نکرده آیتم بدی چارم بگیری.

کسی که هیروی ها رو تغیر میده Valve نیست یه فردی به اسم Icefrog هست نه شرکت Valve !!!!!

خخخخ سرور آشغالی ؟ هر وقت شما با اینترنتی بهتر وصل شدی اون وقت بگو سرور های ولو آشغالی هست(نت ایران همینه گرچه من هر وقت با کاهش پینگ وصل شدم هیچ مشکلی نداشتم)

دوتا بازی گسترده ای هست برای همینه هفته ای به طور میان گین 100 مگ براش آپ میاد (باز هم اگر نت بهتر داشتی این 100 مگ رو تو 5 دقیقه دان میکردی از این حرف ها نمیزدی.

دوتا برای بیلیزارد بود خخخخخخخ دوتا برای Icefrog هست . دوتا یه مپ ساخته شده به دست Icefrog در قسمت مودینگ مپ Warcraft III بود اصلا ربطی به بیلیزارد نداره که Icefrog بخواد ساخته خودش رو بده دست کسی مثل ولو یا بچه ها محل با بندازه دور !!(چهار دیواری آختیاری)
    داستان هیرو ها ، skill ها ، کل نقشه و.. به دست خود ولو ساخته شده.

شما در جریان نبودی بیلیزارد شکایت کرد چند بار یکی او اوایل(که در شکست خورد و کاری از پیش نبورد) یکی هم برای هیروی Sk که بعدا شد WK.

شما نبودی اون زمان بیلیزارد سرور هاش و تمام سایت هاش رو برای ایرانی ها بسته بود و نه میشد بازی کرد نه مییشد وصل بشی (فقط با قند شکن وصل میشدن بازی میکردن)

ما این همه سال داریم به Steam وصل میشیم یه بار بسته نشد رو ایرانی ها.

در آخر من خودم از سیستم matching ولو خوشم نمیاد.
    ویرایش توسط ATER : 08-17-2015 در ساعت 11:56 AM
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

9. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

WardeN (08-17-2015)

10. Top | #1546

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463

پولی بودن شرف داره به دزد بودن

سیستم و سیاست هاش مثل والو براساس دزدی نیس

مثل والو نمیاد مچ میکینگ فوق اشغال بذاره چون یه دست خوب بازی کردی دست بعد هرچی نوب سگه یارت کنه

مثل والو نمیاد بگه 3 دفعه باید تو چارمت پیروز بشی تا ست بگیری ولی 2 دفعه ببازی چارمت حذف میشه ( عملا کاری کردن که 90% اوقات آدم ببازه تا مجبور شه از شاپ استیم اشغال خودشون با پول ایتم بخره )

درسته برای بازی تو سرور بلیزارد باید پول داد ولی 500 هزار نفرم همزمان انلاین شن دی سی نمیشی

بازم بگم ؟؟؟

همه اين موارد ،موارد امنيتي هست
    اكانت شما پر بازي F2P هست ولي بسياري از افراد تو اكانتشون بيش از 100 تا گيم 50 60 دلاري دارن
    همه و همه براي امنيت خود شما هست و حتمن دليلي داره و حتمن در Valve افرادي هستن كه اين موارد رو بيشتر از شما ميفهمن
    آيتم و ست چيزي كاملن زينتي هست و در روند گيم تاثيري نداره و شما هم نبايد انتظار داشته باشي كه Valve بازي دوتا 2 رو در راه خدا ساخته باشه
    بايد از اين بازي درآمد داشته باشه
    بالاخره يا بايد يه چيزي رو پولي كنه تو روند گيم پلي تاثير داشته باشه و يا نه يه چيزي مثل همين آيتمو ست كه زينتي محسوب ميشن و تو روند گيم پلي تاثيري نداره
    سرور هاي دوتا هم هزار بار بگين من بازم ميگم كه شايد اين سرورها تو ايران مشكل ساز باشن ولي كليتي خيلي هم عالي هستن (با اينكه قبول دارم سرور هاي Blizz يه ذره بهتر هستن)
    بالانس گيم هم گفتم و بازم ميگم به Icefrog ربط داره نه به Valve و Icefrog سالهاست مسئوليت دوتا رو بر عهده داره پس بازم تو اين زمينه خيلي بيشتر از شما ميدونه
    همه آپديت ها هم براي رفع باگ و اضافه كردن ست و ... هستن و تا حالا آپديت بد نداشتيم و حجمي بودن نت شما بازم ربطي به Valve نداره
    Icefrog هم بيشتر از همه به گردن دوتا حق داره كه اونم طرف Valve هست

11. کاربر مقابل از Hooman.J عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

WardeN (08-17-2015)

12. Top | #1547

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    ولو تا حالا چیزی ازشما بلند کرده میگی دزد؟

کد وارد کردن برای ایمن کردن آیتم های خود شما هست ایران امده ولو رو فیلتر مردم هر بار باید با به آی پی جدید وصل بشن چه ربطی به ولو داره ؟

از بس توی استیم دزد امده و هرکی میاد یه steam offer میده توش مینویسه به شما فلان $ بعد از این پول میده و میپیچه میره !

اد کردن هم دقیقا برای همین دزد ها هست هی بن میشدن باز میرفتن آیدی جدید میساختن

دوست عزیز چارم یه چیز مجانی هست کسی شمارو مجبور نکرده آیتم بدی چارم بگیری.

کسی که هیروی ها رو تغیر میده Valve نیست یه فردی به اسم Icefrog هست نه شرکت Valve !!!!!

خخخخ سرور آشغالی ؟ هر وقت شما با اینترنتی بهتر وصل شدی اون وقت بگو سرور های ولو آشغالی هست(نت ایران همینه گرچه من هر وقت با کاهش پینگ وصل شدم هیچ مشکلی نداشتم)

دوتا بازی گسترده ای هست برای همینه هفته ای به طور میان گین 100 مگ براش آپ میاد (باز هم اگر نت بهتر داشتی این 100 مگ رو تو 5 دقیقه دان میکردی از این حرف ها نمیزدی.

دوتا برای بیلیزارد بود خخخخخخخ دوتا برای Icefrog هست . دوتا یه مپ ساخته شده به دست Icefrog در قسمت مودینگ مپ Warcraft III بود اصلا ربطی به بیلیزارد نداره که Icefrog بخواد ساخته خودش رو بده دست کسی مثل ولو یا بچه ها محل با بندازه دور !!(چهار دیواری آختیاری)
    داستان هیرو ها ، skill ها ، کل نقشه و.. به دست خود ولو ساخته شده.

شما در جریان نبودی بیلیزارد شکایت کرد چند بار یکی او اوایل(که در شکست خورد و کاری از پیش نبورد) یکی هم برای هیروی Sk که بعدا شد WK.

شما نبودی اون زمان بیلیزارد سرور هاش و تمام سایت هاش رو برای ایرانی ها بسته بود و نه میشد بازی کرد نه مییشد وصل بشی (فقط با قند شکن وصل میشدن بازی میکردن)

ما این همه سال داریم به Steam وصل میشیم یه بار بسته نشد رو ایرانی ها.

در آخر من خودم از سیستم matching ولو خوشم نمیاد.
    بله اتفاقا از من آیتم دزدیده

آیتم هایی که از یه نفر خریده بودم رو بخاطر عوض شدن ای پی ام برای طرف دوباره پس فرستاده

این دزدی نیس پس چیه ؟!

اگه من میخواستم با ای پی مختلف برای کسی ایتم بفرستم اشکالی نداشت بن ام میکرد چون شاید اسکمر بودم

ولی موقعی که خودم میخوام ایتم بگیرم هم اومده 7 روز بن ام کرده تا این حد دزده

در ضمن اگه برای امنیت خودمه ... چیزی که به نفع من باشه نباید زورکی باشه

اگه آدم هستن بیان کد ایمن کردن ایتم رو دلخواهی کنن یعنی هرکس خواست دیگه نداشته باشه

من نخوام آیتم هام ایمن باشه باید کی رو ببینم ؟؟؟ نخوام کسی برام ایتم فرستاد فقط چون ای پی ام عوض شده 7 روز بن نشم باید کی رو ببینم ؟

در ضمن شما برو تو انجمن های خارجی خیلی ها از همینی که گفتم شکایت کرده بودن و مختص به ایران نیس

طرف گفته بود بخاطر اینکه فقط یه بار از کافی نت به اکانت استمم انلاین شدم آیتم هام Unvalable ( غیر دسترسی شدن ) و 100 تا فحش داده بود

بعدشم دوتا رو ایس فراگ نساخته فقط گسترش داده و به اینی که امروز هست رسونده

سازنده های دوتا 2 نفر دیگه بودن که الان سازنده های LOL شدن

بلیزارد هم تمام سرورهاش رو نبسته بود فقط سرور رسمیش battle net رو برای ایرانی بسته بود

که اجباری هم نبود کسی حتما بره تو اون سرور بازی کنه ... میتونست به هزاران سرور رایگان ایرانی و خارجی بره برای جهان وارکرفت

من خودم اونموقع 1 سال تمام داشتم توی سرورهای ایرانی wow رو بازی میکردم همون موقعی که battle net تحریم شده بود

بعدشم تمام اون شخصیت های دوتا 2 مال بلیزارد هستن که والو با تغییر در قیافه هاشون به اسم خودش ثبت شون کرده

ایس فراگ هم اون شخصیت هارو از کجا آورده بود تو دوتا ؟ معلومه از بازی Warcraft که مال بلیزارد بود ... اونم بی اجازه

13. کاربر مقابل از Deadking عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

velgard (08-17-2015)

14. Top | #1548

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    دوست دارید بحث کنید ؟ این از نت ماست نه مشکلات valve یا .....

بعدشم دوست داره مجانی باشه یا پولی . اینقدر علم داره که بازی به این گرافیکی رو ساخته ادم هایی داره که برنامه نویسی کنه واسش اینا مجانی کار میکنن ؟ این همه پول سرور داده که مفت مجانی استفاد کنین ؟ مگه ماه تو پیشونیتون دیده ؟ اونم فکرشو وقتشو همه چیشو گذاشته پس داره نون علمش رو میخوره . بلدی برو اینکار کارو کن به جای بحث یه چیزی بذار که دیگران استفاده کنن یه کار مفید تو عمرت انجام بده . اینو به شخص خاصی نگفتم کلی بود

15. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Four-Eyes (08-17-2015)

16. Top | #1549

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    بله اتفاقا از من آیتم دزدیده

آیتم هایی که از یه نفر خریده بودم رو بخاطر عوض شدن ای پی ام برای طرف دوباره پس فرستاده

این دزدی نیس پس چیه ؟!

اگه من میخواستم با ای پی مختلف برای کسی ایتم بفرستم اشکالی نداشت بن ام میکرد چون شاید اسکمر بودم

ولی موقعی که خودم میخوام ایتم بگیرم هم اومده 7 روز بن ام کرده تا این حد دزده

در ضمن اگه برای امنیت خودمه ... چیزی که به نفع من باشه نباید زورکی باشه

اگه آدم هستن بیان کد ایمن کردن ایتم رو دلخواهی کنن یعنی هرکس خواست دیگه نداشته باشه

من نخوام آیتم هام ایمن باشه باید کی رو ببینم ؟؟؟ نخوام کسی برام ایتم فرستاد فقط چون ای پی ام عوض شده 7 روز بن نشم باید کی رو ببینم ؟

در ضمن شما برو تو انجمن های خارجی خیلی ها از همینی که گفتم شکایت کرده بودن و مختص به ایران نیس

طرف گفته بود بخاطر اینکه فقط یه بار از کافی نت به اکانت استمم انلاین شدم آیتم هام Unvalable ( غیر دسترسی شدن ) و 100 تا فحش داده بود

بعدشم دوتا رو ایس فراگ نساخته فقط گسترش داده و به اینی که امروز هست رسونده

سازنده های دوتا 2 نفر دیگه بودن که الان سازنده های LOL شدن

بلیزارد هم تمام سرورهاش رو نبسته بود فقط سرور رسمیش battle net رو برای ایرانی بسته بود

که اجباری هم نبود کسی حتما بره تو اون سرور بازی کنه ... میتونست به هزاران سرور رایگان ایرانی و خارجی بره برای جهان وارکرفت

من خودم اونموقع 1 سال تمام داشتم توی سرورهای ایرانی wow رو بازی میکردم همون موقعی که battle net تحریم شده بود

بعدشم تمام اون شخصیت های دوتا 2 مال بلیزارد هستن که والو با تغییر در قیافه هاشون به اسم خودش ثبت شون کرده

ایس فراگ هم اون شخصیت هارو از کجا آورده بود تو دوتا ؟ معلومه از بازی Warcraft که مال بلیزارد بود ... اونم بی اجازه
    دوست عزيز انگار اهل بحث با منطق نيستي
    اين قانون هست و كسي زور نكرده كه شما Dota 2 بازي كنيد و عضو استيم باشيد
    پس اگه ميخوايد عضو Valve باشيد بايد قوانينشم بپذيرين
    ببين فقط به اين فكر كن تو اكانتت Gta V هست و با هزار تا لول آپ يه از خدا بي خبر هكش كردو همه زحمات و وقتت به هدر رفت ، اون موقع جد و آباد Gabe رو قرين رحمت ميكني

درمورد Dota هم كلش مديون IceFrog هست
    بله درسته شخصيت ها براي Blizz بودن حرفي نيس
    ولي اصل بازي بالانسيشه ، گيم پليشه كه به خاطر تلاش هاي IceFrog هست كه به اينجا رسيده
    دوتا رو هم هركي ساخته مطمئنا Blizz نبوده (Eul) و فقط از شخصيت هاي Blizz براي ايجاد اين گيم (به عبارتي Map) استفاده شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    دوست دارید بحث کنید ؟ این از نت ماست نه مشکلات valve یا .....

بعدشم دوست داره مجانی باشه یا پولی . اینقدر علم داره که بازی به این گرافیکی رو ساخته ادم هایی داره که برنامه نویسی کنه واسش اینا مجانی کار میکنن ؟ این همه پول سرور داده که مفت مجانی استفاد کنین ؟ مگه ماه تو پیشونیتون دیده ؟ اونم فکرشو وقتشو همه چیشو گذاشته پس داره نون علمش رو میخوره . بلدی برو اینکار کارو کن به جای بحث یه چیزی بذار که دیگران استفاده کنن یه کار مفید تو عمرت انجام بده . اینو به شخص خاصی نگفتم کلی بود
    منم همينو ميگم كو گوش شنوا
    خب بازي F2P بود به اين معني هس كه نبايد سازنده ازش سودي ببره؟

17. Top | #1550

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.J نمایش پست ها
    وست عزيز انگار اهل بحث با منطق نيستي
    +++
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many