[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 203

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 203 از 1160 نخستنخست ... 103153193201202203204205213253303703 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,021 به 2,030 از 11600
  1. Top | #2021

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    خدای من خدای من !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیشب ما گذاشتیم دانلود کنه این reborn رو و رسید به 5 گیگ و پرید باز گذاشتم تا بعد از ظهر رفتم بیرون یهو بادی اومد با خاک انگار هسته ای زدن تا داخلش نباشی باور نمی کنی بخدا با موتور بودم ادم بود که پرتاب میشد خیلی وحشتناک بود با رعد و برق وحشتناک ، انگار اخر زمان . مثل یه قسمت call of duty ، خیلی بد بود یهو بارون شدید گرفت تو بارون ، در راه برگشت موتورم خاموش شد هیچ کس تو جاده نبود تنها بودم حس خیلی بدی داشتم مثل موش ابکش شدم یهو دیدم یه مغازه بازه رفتم داخل هیچکس نبود مثل مغازه های ارواح و فیلم ترسناک ها تاریکی مطلق ، کسیم نبود . تا اینکه دادشم اینا با ماشین منو پیدا کردن و برگرشتم خونه تا الان هم برق نبود باید باز reborn دانلود کنم الان شده بار سوم :smile30:

واقعا خدا بهم رحم کرد یهو درخت یا بوته میومد تو صورتم خیلی وحشت کردم اما بازم به رام ادامه دادم خیلی سخت بود موتور از کنترل خارج شده بود
    از فیلم ترسناک باحال تر بود

"I'm the beast of bedtime tales."

2. Top | #2022

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    می خواستم فیلم بگیرم چون جهانی میشد این صحنه در حد 20 دقیقه ای بود اما از بس موقعیت خطرناک بود باید موتور رو دو دستی میگرفتم با تمام قدرت که چیزیم نشه و چشام نمیدیدن

باورم نمیشد به خونه برسم اما باز تلاش کردم

3. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (09-11-2015),WardeN (09-15-2015)

4. Top | #2023
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meepo نمایش پست ها
    What? جلبه توجه چیه؟ فک کردم میلاد پست رو داده،من نمیدونم چرا نمیشه اشتباه کرد... واقعا که.. شما رئیس جمهور آمریکا نیستین که به خام جلب توجه کنم متاسفم برای طرز فکر
    رئیس جمهور آمریکا هم باشی همه میدونن اسمت باراک هست هیچکس حسن صدات نمیکنه چون هیچ وجه شباهتی وجود نداره! همین هم هست که حرص من رو درمیاره چون هر دلیلی قابل تامل هست جز اینکه بگید سهوا" این رو نوشتید...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

5. Top | #2024

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    به اون دینی که داری سهوا بود، still dont believe?
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

6. Top | #2025
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meepo نمایش پست ها
    به اون دینی که داری سهوا بود، still dont believe?
    اوکی! اما باورش سخته خداییش...من خودمو کسِ خاصی نمیدونم اما برای یک لحظه حس کردم فکر میکنی گوشام مخملیه! آخه آبی کجا سبز کجا
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

7. Top | #2026

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2790
    این ریبورن هم داستانی شده بچه ها دیگه اعصاب ندارن
    تا فردا درست نشه کل فروم میفتن به جون هم خخخ

8. Top | #2027

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirbkt نمایش پست ها
    این ریبورن هم داستانی شده بچه ها دیگه اعصاب ندارن
    تا فردا درست نشه کل فروم میفتن به جون هم خخخ
    کار کاره انگلیسیاس!
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

9. Top | #2028

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2118
    یوزرنیم استیم
    Storm2spirit
    من دیوانه با دوستم بیرون بودیم که تق تگرگ ریخت رو سرم و چنان با کله افتادم زمین که کلا به f رفتم

10. Top | #2029

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    ادعای گرانقیمت​ترین بازیگر زن ایران!!
    تب قدرت و شهرت از دیرباز تا امروز بلاهای مختلفی را سر انسان​ها آورده است. در این شرایط آشوب و بلاتکلیفی سینمای ایران، این تب حال خیلی ها را بد کرده است.
    یکی از بانمک​ترین نمونه​هایش، گرانترین بازیگر زن سینمای ایران ( البته به روایت خودش) لیلا اوتادی است. او در پی آن است تا به شیوه فرانکنشتینیسم از خود سوپراستاری آنچنانی بسازد. فرانکنشتین که در خاطرتان هست؟ همان آدم چهل تکه​ایی که هر قسمت از بدنش توسط یک پرفسور دیوانه از مرده​ها دزدید می​شد و بهم دوخته می​شد که در نهایت انسانی غول​پیکر و بی​محتوا به نام فرانکنشتین از آن ساخته شد.
    در این بازار شلوغ و ترافیک بازیگرهایی که برای یدک کشیدن لقب سوپراستاری هرکاری می​کنند، این بازیگر جوان روش عجیب و فرانکنشتین واری برای خود برگزیده است. او تصمیم گرفته از هرکدام از ویژگی​های استارهای سینما تکه​ایی را بردارد به خودش بدوزد و تا در نهایت یک جامه سوپراستاری بر تن داشته باشد.

اوتادی، وقتی به دیدار نمایشگاه طلا و جواهرات دست​ساز مهناز افشار رفت تیتر زد که تنها بازیگری در ایران است که صاحب برند طلا و جواهرات است. (حرفی زد که طلافروشان بزرگ بازار مثل زمردیان و گوهربین سال هاست جرات گفتنش را ندارند.)

وقتی دید گلشیفته فراهانی با دی کاپریو همبازی شده خبر داد که قرار است با جود لاو در یک پروژه همبازی باشد. (پروژه ای که هیچ​کس اسم کارگردان و تهیه کننده​اش را نمی​داند و هیچ اثری از ساخته شدنش در اینترنت و هیچ رسانه خبری دیگری نمی​توان یافت.) چند روز بعد هم خودش خبر را تکذیب و کرد و منتی آنچنانی بر سر ارشاد گذاشت که به خاطر وفاداری خود به اصول ارشاد نوین از بازی از آن پروژه انصراف داده است.

وقتی دید نمایشگاه عکس هدیه تهرانی چه جنجالی برپا کرد و بار دیگر اسم او را سر زبان ها انداخت خبر داد که قرار است بزرگترین نمایشگاه عکس خاورمیانه را از عکس​های شاخص خود از سفرهایش به دور دنیا برگزار کند. (که همه سینمای ایران بی صبرانه در انتظار افتتاحیه این نمایشگاه می​سوزند.)

وقتی دید نیوشا ضیغمی می​خواهد تهیه کننده شود و پروانه ساخت اولین فیلمش را گرفته بلافاصله او هم دست به کار شد و بر حسب اتفاق سراغ پیمان عباسی همان نویسنده​ای رفت که نیوشا ضیغمی با او قرارداد همکاری پیوسته دارد و می​خواهد فیلم «شیطان شلوار لی می​پوشد» را با فیلمنامه او جلوی دوربین ببرد. (که شاید تنها خبر نزدیک به واقعیت درباره او باشد. کافیست بتواند 300 میلیون پول حلال فراهم کند.)

اوتادی در تازه​ترین شاهکارش هم اعلام کرده که گران​ترین بازیگر زن سینمای ایران است و 75 میلیون برای بازی در فیلم «پیتزا مخلوط» دستمزد گرفته است. در صورتی که تهیه​کننده کار رسماً اعلام کرده که دستمزد ایشان 17 میلیون تومان است. (کارشناسان بر این باور بودند که اگر این تهیه کننده آنقدر ناشی است که 75 میلیون تومان به … دستمزد داده حتما 100 میلیون به یوسف تیموری، 140 میلیون به علی صادقی و 200 میلیون به مجید صالحی و برای پروژه بعدی هم 2 و نیم میلیارد دستمزد را برای محمدرضا گلراز کنار گذاشته است.)

اینها چند نمونه از اخباری است که اوتادی این روزها از خودش منتشر می​کند و چند روز بعد هم آنها را تکذیب می​کند و بر این باور است که یکبار در انتشار خبر مطرح می​شود و یکبار هم موقع تکذیب آن. شاید بر اساس همین روند بتوان پیش بینی کرد که اخبار بعدی او تا پایان سال 94 به چه شرحی است:

– ترجمه کتاب خاطرات ژولیت بینوش از زبان فرانسوی و ترجمه خاطرات اوریانا فالاچی از زبان ایتالیایی (چون نیکی کریمی خاطرات مارلون براندو را ترجمه کرده است.)

– طبق دعوت رسمی سازمان ملل قرار است به عنوان سفیر صلح فعالیت کند و در یونیسف هم به عنوان یکی از اعضای اصلی کابینه از او دعوت به همکاری شده است. (چون مهتاب کرامتی پایش به یونیسف باز شده.)

– مربی افتخاری بدنسازی تیم والیبال بارسلونا است. (چون محمدرضا گلزار مربی بدنساز تیم والیبال ارتعاشات صنعتی شده.)

– برگزاری وتهیه بزرگترین کنسرت آسیا با حضور خوانندگانی چون آندره بوچیلی، کریس دی برگ و ساسی مانکن. (چون محمدرضا گلزار کنسرت موسیقی برگزار است.)

– قرار است به زودی کمپانی پرفیوم فرانسه عطری به نام اوتادی وارد بازار کند. (چون شبیه این قرارداد را با خانوم بیانسه بسته است.)

– بلیت فرست کلاس افتخاری برای او صادر شده تا با اولین اتوبوس فضایی در کنار دیوید بکهام و همسرش سفری به کره ماه داشته باشد!

خلاصه اگر این روزها شنیدید که کهکشان تازه کشف شده​ای به نام اوتادی نامگذاری شد خیلی تعجب نکنید…!
    شهر شلوغ است و در این دنیای بی​حساب و کتاب هرچیزی امکان پذیر است. شاید همین روش جنجالی​اش کارساز شد، نمونه​اش اینکه همین الان با همین مطلب او ناخواسته یک دگمه دیگر به لباس فرانکنشتینی اش اضافه کرده و برای یقه لباسش هم کافیست جوابیه ای برای این یادداشت صادر کند.
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

11. 2 کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

WardeN (09-15-2015),رهی (09-11-2015)

12. Top | #2030

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2078
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    یعنی وافعا فیلم ب گند بودن و آشغال تر از این Mad Max ندیده بودم...

ته شیطان پرستی نبود ک هیچ چقدرم مزخرف نبود ک هیچ وافعا مسخره تموم شد!!

حیف اون بازیگرا نبود؟ کثافطا میدونستن یکسری مثل من این فیلمو نسنجیده به خاطر جانی دپ دانلود میکنه
    Turbo Kid 2015

اینو ببین خیلی از مد مکس بهتره