[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 295

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 295 از 1160 نخستنخست ... 195245285293294295296297305345395795 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,941 به 2,950 از 11600
  1. Top | #2941

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    این که میگید بری یه کشور دیگه دلت برای این جا تنگ میشه دلیل روانشناسی داره.
    تو ایران چون مردم تو تنگنا هستن مثل سطح در آمد پایین ، قدرت خرید پایین ، آزادی **** و... این ها باعث میشه وابستگیشون نسبت به افراد خانواده خیلی زیاد بشه و شما با این طرز فکر بزرگ بشید که بدون خانواده نمیشه زندگی کرد.
    ولی تو کشور ها جهان اول این موضوع وجود نداره(یا خیلی کم هست).
    دل تنگی برای کشور خونه ، خانواده تنها دلیلش همین هست.
    من که جز مادرم کسی رو ندارم که دلم براش تنگ بشه ، مادرم هم کاملا با رفتن از ایران موافق هست.(انشاالله یا هم میرم.)

ایران هیچ چیزی نداره که آدم بخواد دلش براش تنگ بشه البته (مهمونی های عید نوروز ، عزاداری های محرم ، نیمه شعبان) این ها تنها چیز هایی هست که دلم براش تنگ میشه.

کسی نیست که بره بعد دلش برای 1 ساعت منتظر موندن برای دانلود یه فایل 200 میگی تنگ بشه یا حقوق 800 تومنی که با خر حمالی به دست میاد به هیچ جای آدم هم نمیرسه یا هوای خیلی خیلی کثیف تهران یا مترو داغون تهران که انقدر شلوغه که فقط بو عرق میاد
    ترجیح میدم خودم رو بند یه کشور نکنم و جهان وطن باشم.
    اگر جور بشه از ایران برم حالا هر کشوری که وضعیت بهتری نسبت به ما دارن مثل امریکا انگیلیس ، ژاپن کانادا ، مینویسم امضا میکنم که حتی پشت سرم هم نگاه نکنم.
    ایران برای مردم زیر خط فقر هیچ چیزی جز بد بختی نداره.
    بد ترین کشور دنیا (البته کشوری که توش جنگه حریانش فرق داره ، ما جنگ رو خیلی وقته پست سر گذاشتیم)

چرا باید برای کشورم دلم بسوزه؟
    چرا باید وطن پرست باشم؟
    ویرایش توسط ATER : 12-15-2015 در ساعت 09:25 PM
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

2. 3 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

♀♠♥ßKß♥♠♀ (12-15-2015),Ray[A]n (12-16-2015),Soul Keeper (12-16-2015)

3. Top | #2942

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    شما می خوای بری کشور هایی که ارزش دارن باید پولدار باشی که توی ایران هم با پول میشه زندگی شاهانه تر کرد فقط با یک چیز میتونی بری : علم . وسلام

اگر ننگ تروریستم بهت نچسبونن خیلی خوششانس بودی چرا نمی خواین بفهمین ما در همه جا محکومیم ایرانی و عرب مثل گا.... پیشونی سفیدن

4. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

♀♠♥ßKß♥♠♀ (12-15-2015)

5. Top | #2943

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157
    جدا از نت و گیمینگ این حرفا تو ایران دین و ادمای دینی زیادن هم ادم فوضول و نفهم-مثلا تو ازمون وردی شغلا سوال دینی می پرسن تا کاری - اصن خوشم نمیاد موقعیتش پیش بیاد بدون شک میرم .

6. Top | #2944

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    به چه قیمت . دوستانی داشتم رفتن طرف خونه زندگیش رو فروخته بعد برای اقامت گرفتن خود ایرانی ها تو کشورایی که می خوای بری کار اقامت انجام میدن بعد پول این بنده خدا ها رو خوردن اگر می خوای نفسی راحت بکشی از این کره خاکی برین چون تا محتاج میشی میدرنت

7. Top | #2945
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    یکم که بگذره طرز فکرتون درباره رفتن عوض میشه. این بحث هم همیشه طولانی هست.

فعلا" برید فکر نون باشید که خربزه آب است!
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (12-16-2015),Dav1d (12-16-2015)

9. Top | #2946

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    اونایی که بدون ویزا پو میشن میرن بایدم همچین بلاهایی سرشون بیاد با یه لیسانس بی ارزش اینجا میرن خارج تازه می خوان اقامتم بگیرن
    اینجوری پو میشن میرن یعنی کار که بلد نیستی زندگی خود هم می خوای داشته باشی عاشق چشم ابروی ما نیستن که
    برای رفتن یا باید پول داشت که اکثرا ندارن یا حرفه که بتونید با مدرک ثابت کنید همچین کاری بلدید مثلا ccna ccnp برنامه نویسی الگوریتم اقتصاد بازاریابی (یک سریشون مدرک دانشگاهی نیستن ولی تو ایران جاهایی هست که دوره میزارن مدرک معتبر میدن تو حوزه برنامه نویسی هم با رزومه میشه ثابت کرد که همچین کاری بلدین)
    چرا باید برای کشورم دلم بسوزه؟
    چرا باید وطن پرست باشم؟
    تنها عامل پیشرفت کشور ها تو تاریخ همین دو ویژگی هستن کسی برای خشنودی خدا نیومده کشور داری کنه یا این دو ویژگی رو داشته اومده کشورش رو بسازه یا اومده یه چیزی بکنه بره
    ---------
    کلا دوستانی که حرفه خاصی ندارن یا دارن نمی تونن ثابت کنن فکر خارج نکنن بدون ویزا رفتن یعنی یک چیزی بد تر از الان خودمون
    --------
    واقعا کسی هست برای بودن با خانواده آینده خوب رو رها کنه؟ فوقش تا 30 سالگی خانواده هست ولی شما می خواید 70 سال زندگی کنید حداقل!
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

10. Top | #2947

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3113
    پسر همسایه ما دکترای جراحی مغز داره رفته کاندا اونجا مدرکش رو پاره کردن گفتن مدرک ایران قبل قبول نیست بعد 3 سال هنوز کار اموز هستش
    ولی حقوقش 6 میلیونه حالا فرض کن کار اموزیش تموم شه چه عشقی میکنه ولی این مهم نیست
    نکته مهم که میخواستم بگم اینه مدرکت رو بردار بنداز تو اتیش گرم شی حداقل به یه دردی بخوره

11. Top | #2948

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    چه بحثی راه انداختم

اینم درسته که ادم با پول همه جا میتونه شاهانه زندگی کنه بحث این نیست بحث ازادیه برای مثال یه دختر ارزو های والا داره و میخواد به جایی برسه بنظرتون توی ایران میتونه به جایی برسه؟ همین که همه جا باید روسری سرش باشه محدودیت حساب میشه براش...( خواهشا روی این مثالی که زدم خیلی بحث نکنید حجاب اجباری فقط یه مثال بود )

اقا منم گیمرم از وقتی یادمه با میکرو و سگا بازی کردم هنوز ه هوزه هم دارم بازی میکنم هرجا میری میگی گیمری میخندن بهت میگن انقدر بازی نکن کور شدی! همین...

ولی اونور اب سومایل 16 ساله با تیمش 6میلیون دلار برنده میشن! این فرقشه

از فرهنگ گرفته تا اقتصاد و ازادی اینا همه اینجا مشکل داره

این یه بحثه اونم که میگین دل ادم واسه وطنش تنگ میشه یه بحث دیگه

ویرایش: نظر منم 95% مثل نظری که ater جان داد هست...
    ویرایش توسط Soul Keeper : 12-16-2015 در ساعت 02:02 AM

12. کاربر مقابل از Soul Keeper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ATER (12-16-2015)

13. Top | #2949

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    نقل قول نوشته اصلی توسط soul keeper نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    چه بحثی راه انداختم

اینم درسته که ادم با پول همه جا میتونه شاهانه زندگی کنه بحث این نیست بحث ازادیه برای مثال یه دختر ارزو های والا داره و میخواد به جایی برسه بنظرتون توی ایران میتونه به جایی برسه؟ همین که همه جا باید روسری سرش باشه محدودیت حساب میشه براش...( خواهشا روی این مثالی که زدم خیلی بحث نکنید حجاب اجباری فقط یه مثال بود )

اقا منم گیمرم از وقتی یادمه با میکرو و سگا بازی کردم هنوز ه هوزه هم دارم بازی میکنم هرجا میری میگی گیمری میخندن بهت میگن انقدر بازی نکن کور شدی! همین...

ولی اونور اب سومایل 16 ساله با تیمش 6میلیون دلار برنده میشن! این فرقشه

از فرهنگ گرفته تا اقتصاد و ازادی اینا همه اینجا مشکل داره

این یه بحثه اونم که میگین دل ادم واسه وطنش تنگ میشه یه بحث دیگه
    -همیشه مسئله محدودیت که میاد وسط میرین سر وقت حجاب یه دختری که ارزوی والا( )داره اگه روسریش رو برداره یا خودنمایی کنه به چیز خاصی میرسه؟! یا بدتر از اون ور پرت میشه پایین ؟! اخه عزیز از کی بدون حجاب بودن باعث پیشرفت و رسیدن به اهداف والا داره؟
    ما خودمونیم که این جامعه رو تشکیل میدیم تا وقتی هم که طرز زندگی درست رو یاد نگیریم تغییری ایجاد نمیشه
    -تا تلاشی توسط خود شما صورت نگیره گفتن این حرف ها کلا بی معنی و بچگانه است شما میخواید با گیمر بودن ادم موفقی باشید ؟! خوب مسلما نمیتونید مخصوصا تو این جامعه حتی تو جوامع دیگه هم که گیمر تقریبا جایگاهی پیدا کرده باز هم معدود کسایی موفق هستن که حتی این افراد هم اشخاص بی استفاده ای در جامعه هستن و حداقل از نظر من اصلا شخصیت بزرگی ندارن همچنین جایگاه خاصی ندارن شخصا اعتقاد دارم نباید گیم رو بیشتر از یه سرگرمی در نظر گرفت و ارزش بیشتری براش قائل شد
    این قضیه هرجایی که میری میگی گیمری ... رو کاملا حرف دوستانت رو تایید میکنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط fcb نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    یکم که بگذره طرز فکرتون درباره رفتن عوض میشه. این بحث هم همیشه طولانی هست.

فعلا" برید فکر نون باشید که خربزه آب است!
    :smile12:
    ویرایش توسط Dav1d : 12-16-2015 در ساعت 02:28 AM

14. Top | #2950

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    نه خوبه گفتم زیاد روش بحث نکنید یه مثال بود! اره من این مثال رو زدم چون محدودیت بدیه توی سال 2015 واقعا هچین چیزی زشته که خیلی ببخشید ادم با موی زن تحریک بشه میدونم بیشتر مرد ها روی این بحث حساسن. خیلی چیزاهم بوده که بخاطر این مسئله بانوان کشورمون نتونستن به جایی برسن فک کنم یه بار تیم فوتبال بانوان که به خاطر حجاب نزاشتنشون مسابقه بدن یادم نیست دقیق...

در کل اینو میخوام بگم که محدودیت اینجا خیلی زیاده