[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 318

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 318 از 1160 نخستنخست ... 218268308316317318319320328368418818 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,171 به 3,180 از 11600
  1. Top | #3171
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط BROCK LESNAR نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    حالا میفهمم چرا اسم این تاپیک رو کردی بیا تو بگو الان چه حسی داری از بدنساز بود فک کردم اولش از روی اون گذاشتی بعدش با خودم گفتم تو شاید نری اصلا باشگاه ،مکمل اصل هم خوبه من دیروز یه whey ایزوله خریدم
    آره اینطوری بهتره. موضوع آزاد شامل تمام مسائل میشه و بقیه تاپیک ها خاک میخورن. نه چرا باشگاه میرم. بعد از 3 ماه هم دوباره تمرینات رو شروع کردم. whey ایزوله از کجا گرفتی؟ من سر اون داستان حجت فروشنده سایتش به هیچ جا اعتماد ندارم جز تن ورز...

نقل قول نوشته اصلی توسط Soul Keeper نمایش پست ها
    امکانش هست ما هم بتونیم از این سایت خرید کنیم؟ کسی میتونه برامون بخره؟ چون من خودم خیلیه دنبال یه اکانت طرفا 4.5k میگردم
    بله من میتونم براتون انجام بدم
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. Top | #3172

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    آره داش،ولی حجت واقعا مطمن مطمن خیلی کارش درسته،من قبلا ازش خرید کردم اصل بود چون کدش رو دادم به سایت بادی بیلدینگ گفتن درسته محصول اصله.

من ایزوله رو از مربی باشگامون گرفتم اونم قابل اعتماده،تن ورز کراتین نداره؟ حال نداشتم کامل بگردمش،اونجا اصلا کامل؟
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

3. Top | #3173
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط BROCK LESNAR نمایش پست ها
    آره داش،ولی حجت واقعا مطمن مطمن خیلی کارش درسته،من قبلا ازش خرید کردم اصل بود چون کدش رو دادم به سایت بادی بیلدینگ گفتن درسته محصول اصله.

من ایزوله رو از مربی باشگامون گرفتم اونم قابل اعتماده،تن ورز کراتین نداره؟ حال نداشتم کامل بگردمش،اونجا اصلا کامل؟
    همش که خب تقلبی نبوده اما لا ب لاش رد میکرده میرفته...

چرا داره. اتفاقا" بهترین کراتین رو هم داره! cell tech هست که به نظر من بهترین کراتین موجود تو بازار هست.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. Top | #3174

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    یک سوال برای من پیش اومده
    بیشتر پسر ها (98%) برای این که دخترا بهشون توجه کنن (در واقع مخ دختر بتونن بزنن) میرن بدن سازی {{{ مطمئنا هدف از این کار هم ازداج که نیست یه کار دیگست که خودتون میدونید }}}
    حالا راهی که میرن اینه کلی پول میدن کلی پدر خودشنون رو در میارن میرن باشگاه کم غذا می خورن کلی عرق میریزن تا بالاخره با یکی دوست میشن
    حالا در راستای هدفشون مجبورن حداقل چند بار فرد مورد نظر رو ببرن رستوران - کافی شاپ - سفرهخونه و ... (تازه کلی هزینه همین وسط هست)
    تا اخر یک شبی به نتیجه برسه که تازه 100% هم نیست
    خیلی راحت بدون صرف زمان و بدبختی گرسنگی و با هزینه کمتر میشه به اون هدف والا رسید فقط با حدود 100تومان! (تازه کمتر هم هست )
    برای پسری که هدفش این نیست پس براش مهم هم نیست که 1 روزه بازو و سینش دراد یا 2 سال پس نمیره مکمل و دارو و هزارتا کوفت و زهرهمار دیگه بگیره
    امیدوارم کسی به خودش نگیره ولی اگه واقعا کسی هستین که هدفتون اون نیست و میرید بدن سازی تازه دارو هم مصرف میکنید یک روز بشینید ببینید با خودتون چند چندین
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

5. کاربر مقابل از Persian Leopard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (01-11-2016)

6. Top | #3175

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2325
    یوزرنیم استیم
    single6661
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.J نمایش پست ها
    دارم مي سوزم
    رفتم بازي Newbee و LGD رو ديدم كه تو بازي دوم Chuan هيروي Rubick رو پيك كرد
    يه ستي داشت من فقط به اون توجه ميكردم بازي از بيخ به فراموشي رف
    يه ستي بود شامل
    Golden Staff of Perplex - Dota 2 Wiki
    كه الان يك مليون تومن پولشه
    بك هيرو اين بود
    Golden Ornithomancer Mantle - Dota 2 Wiki
    كه براي عده محدودي دراپ شد كه كلن ماركت نميشه و فقط افراد معدودي دارنش و قيمتش ممكن ازقبلي هم بيشتر باشه
    بقيه قسمتاشم از ست هاي مختلف بود
    كلن هيرو از دور طلايي ديده ميشد
    بعد برين شو آف كنين من آركانا دارم
    این شنل اش خیلی عالیه ولی اصلا پیدا نمیشه.من کل سایت های ترید و مارکت رو گشتم پیدا نکردمش ):
    One Shot One Kill No Luck All Skill

7. Top | #3176

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    یک سوال برای من پیش اومده
    بیشتر پسر ها (98%) برای این که دخترا بهشون توجه کنن (در واقع مخ دختر بتونن بزنن) میرن بدن سازی {{{ مطمئنا هدف از این کار هم ازداج که نیست یه کار دیگست که خودتون میدونید }}}
    حالا راهی که میرن اینه کلی پول میدن کلی پدر خودشنون رو در میارن میرن باشگاه کم غذا می خورن کلی عرق میریزن تا بالاخره با یکی دوست میشن
    حالا در راستای هدفشون مجبورن حداقل چند بار فرد مورد نظر رو ببرن رستوران - کافی شاپ - سفرهخونه و ... (تازه کلی هزینه همین وسط هست)
    تا اخر یک شبی به نتیجه برسه که تازه 100% هم نیست
    خیلی راحت بدون صرف زمان و بدبختی گرسنگی و با هزینه کمتر میشه به اون هدف والا رسید فقط با حدود 100تومان! (تازه کمتر هم هست )
    برای پسری که هدفش این نیست پس براش مهم هم نیست که 1 روزه بازو و سینش دراد یا 2 سال پس نمیره مکمل و دارو و هزارتا کوفت و زهرهمار دیگه بگیره
    امیدوارم کسی به خودش نگیره ولی اگه واقعا کسی هستین که هدفتون اون نیست و میرید بدن سازی تازه دارو هم مصرف میکنید یک روز بشینید ببینید با خودتون چند چندین
    عقبی برادر . الان ساکشن هم 100 بهت نمیدن .
    جدای از این حرفا کلا پسرا خوششون میاد هیکلشون خوب باشه . کیه که خوشش نیاد ! با مکمل برای کسایی که نمیخوان حرفه ای بدنسازی کنن که موافق نیستم ولی حتی اگه به اون بهونه هم باشه لاقل بدن سرحال میمونه .
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

8. 2 کاربر مقابل از IR_Prince عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (01-11-2016),mrc4ever (01-11-2016)

9. Top | #3177
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط IR_Prince نمایش پست ها
    جدای از این حرفا کلا پسرا خوششون میاد هیکلشون خوب باشه . کیه که خوشش نیاد ! با مکمل برای کسایی که نمیخوان حرفه ای بدنسازی کنن که موافق نیستم ولی حتی اگه به اون بهونه هم باشه لاقل بدن سرحال میمونه .
    اضاقه میکنم به حرفاتون:

بدون مکمل نمیشه حرفه ای بود! همونطور که خیلی از بازیکنای دوتا 2 بهترین موس و کیبورد رو دارند یک بدنساز حرفه ای هم بهترین استک مکمل رو میخواد، بهترین باشگاه رو میخواد، بهترین برنامه تمرینی رو میخواد و... حالا دارو فرق میکنه اما مکمل از اسمش معلوم هست کارش چی هست.

--------------------------------------------------------------------------

قبلا" هم تذکر دادم کسی در مورد چیزی اطلاع نداره دوستانه بپرسه یا تحقیق کنه. هیچ وقت یکطرفه به قاضی نرید. کافر همه را به کیش خود پندارد.

10. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Apdentist (01-11-2016)

11. Top | #3178

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    من بدنسازی رو فقط برای سرحال بودن میخوام مکمل هم اگه آدم بخوره ( اصلش رو) تمرین هم کنه عوارض نداره،اینا جوه الکی هست که میدن.

محمد کراتین چی خوردی؟ یه یارو بود 17 سالش بود کراتین تقلبی خورده بود کلیش داغون شده بود باباش اومده بود دم باشگاه ،میگفت من اینجارو تخته میکنم مردک نمیتونه جلو پسرش رو بگیره قایمکی چیز تقلبی نخره میخواد در یه باشگاره رو تخته کنه..
    ویرایش توسط Apdentist : 01-11-2016 در ساعت 11:11 AM
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

12. Top | #3179

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    اول مکمل ها چه تقلبی باشه چه اصل بازم میگم اثرات مخربی داره که باعث نازایی هم میشه یا اصلا همین هرمون لکنت زبون میاره ، من اینو جایی نخوندم بلکه توی خیلی ها دیدم ، اتفاقا محمد جان بدون مکمل هم میشه حرفه ای کار کرد اما خرجش 5 برابر میشه خودم کار کردم که میگم اینقدر هم صاحب باشگاه که مربی هم بود باهم خیلی داشتیم گفت مکمل بخور بدنت حیفه و من نخوردم اما هزینه طبیعی سنگین بود الان هم که مشکلی برام پیش اومد وگرنه توی 1 سال دیه میموندیم یه سبک از شاخه های بدنسازی رو که تو ایران کمه میاوردیم تو منطقه ، زمانی که ادم در حال پیشرفته بدشانسی میاره

درسته شما علم داری ولی بی سوادم نیستیم که نظر میدیم ، توی باشگاه ساعت ما همه به ما خیره میشدن براشون این انرژی و سبک عجیب بود طرف میرفت زیر 140 ، به ما میگفت چه میکنین شما یه روز اومد با ما گفت من دیه غلط بکنم با شما تمرین کنم اینجوری روش فشار اومد ، ما زیرساخت عالی داشتیم همه چی طبق برنامه و اصول

......................

حالا کسانیم که دوست دارن استفاده کنن حداقل روش صحیح استفاده کنن به طور مثال اگر شما کراتین استفاده میکنید ، این کراتیم دو صورت هستش یا تبدیل به انرژی میشه یا رسوب میکنه توی کلیه ها ، برای حداقل جلوگیری در بدنسازها روزانه 16 لیوان اب استفاده کنید الان یکی میاد میگه چجوری ، شما هر 2 ساعت 2 لیوان اب بخوری یا هر ساعت 1 لیوان ، میشه همون اما بعضی ها به دلیل کار هر 2 ساعت 2 لیوان اب بخورن ، این کار باعث میشه حداقل اسیب به کلیه هاتوی وارد بشه و اینکه شما هرچه اب بیشتری در دوران کراتین مصرف کنید این کراتین بهتون بیشتر انرژی میده اصول و ساختار کراتین اینطوریه که اب بدن رو جذب و تبدیل به انرژی میکنه

13. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[DR.[mmL (01-11-2016)

14. Top | #3180

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    نقل قول نوشته اصلی توسط fcb نمایش پست ها
    اضاقه میکنم به حرفاتون:

بدون مکمل نمیشه حرفه ای بود! همونطور که خیلی از بازیکنای دوتا 2 بهترین موس و کیبورد رو دارند یک بدنساز حرفه ای هم بهترین استک مکمل رو میخواد، بهترین باشگاه رو میخواد، بهترین برنامه تمرینی رو میخواد و... حالا دارو فرق میکنه اما مکمل از اسمش معلوم هست کارش چی هست.

--------------------------------------------------------------------------

قبلا" هم تذکر دادم کسی در مورد چیزی اطلاع نداره دوستانه بپرسه یا تحقیق کنه. هیچ وقت یکطرفه به قاضی نرید. کافر همه را به کیش خود پندارد.
    یک سوال من از شما دارم
    چرا می خواین تو بدن سازی حرفه ای باشین؟
    کلا از اول هم انتضار نداشتم کسی بیاد بگه شما درست میگ ولی کلا حقیقت تلخه اخرشم کسی که میره میبینه مردم چی می خوان برای چی پول میدن برای چی زمان میذارن میشیم کافره
    (جهت اطلاع حرفه ای شدن تو بدن سازی یعنی شما می خوای بری خارج تو مسابقات هیکل نشون بدی واسه مردم برنده شی شما تجلی رویای آمریکایی هستین)
    نمیدونیم حرفه ای شدن تو دوتا رو باور کنیم کار کردن تو رستوران رو یا حرفه ای شدن تو بدن سازی رو ولی کلا میگم زنگی فقط فرست حرفه ای شدن تو یک کارو میده
    اینها همش بهونه است دارو و اینجور چیزا یعنی طرف می خواد ره 100ساله رو یک روزه بره

عقبی برادر . الان ساکشن هم 100 بهت نمیدن .
    ما که چند تا پیدا کردیم :d
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد