[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 37

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 37 از 1160 نخستنخست ... 27353637383947871375371037 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 361 به 370 از 11600
  1. Top | #361

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675

2. کاربر مقابل از Dav1d عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_ai69 (01-02-2015)

3. Top | #362

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    کاش دنیا یک پرچم داشت ، و مردمش بر اساس انسانیت رفتار کنن در هر مقامی در هر پستی در هر نژادی در هر پوستی و در هر سرزمین جغرافایی در این کره خاکی که باشن .

به قول دوستمون در همه جای زمین انسان های خوب و انسان های بد نیز وجود داره ، چشم ها را باید شست و جور دگر نگریست .

توی جملات شما بوهایی به مشام میرسه که نژادپرستی درش نمیان میشه ، اون وقت به کشورهایی مثل ... میگین نژادپرست .

زندگی خودت رو بکن دوست گلم ، تلاش کن و ادم خوبی باش به بچه هات یاد بده خوب باشن با فرهنگ باشن دروغ ندن و....... من ، شما و دیگری که اینجوری باشه نسل ها گسترش پیدا میکنن . نیازی به بحث های الکی نیست که بخواین از دست هم ناراحت شین

فقط این رو بدونین ، بیشترین ثروتی که الان من و شما داریم ، سلامتی ماست. واقعا ارزشمنده ، که باید شاکرش باشیم یا در کشوری زندگی میکنیم که امنیت زیادی داره وگرنه الان وضعیت ما مثل کشور های همسایه عراق و افغانستان بود .

به قول بزرگان نیمه پر لیوان رو ببین دوست عزیز . و در زندگیت انسانیت رو فراموش نکن همین کافیه و باعث میشه خدا ازت راضی باشه و خودت از خودت راضی باشی و اطرافیانت همینطور . نذار با افکارات منفی و ندارم ها و نداشتن ها و نکردن ها ، زندگی خودت رو تباه کنی و ازش لذت نبری ، در یک کلام بیاین خودمون رو اصلاح کنیم تا کشورمون در آینده از اینی که هست موفقتر ، بافرهنگ تر و با علم و دانش تر بشه ، یک کشور رو من و شما و فرزندان ما میسازن

یکی از بهترین عادت انسان های موفق عادت به شکر گذار بودن اون هاست . این رو بیشتر روانشناسان گفته اند .

دوست دارم به جای این بحث ها ، یک سری جمله های اموزشی و یادگیری و قشنگ بذارین تا همه لذت ببریم دور هم . خودم شروع میکنم

کورش بزرگ فرمایید : همیشه راستگو باشید حتی در بدترین لحظات عمر خود دروغ نگویید ( انسان های بزرگ دروغ گفتن رو بدترین گناه به حساب میاوردند )

موفق و سربلند باشید .
    کامل جامع ، حرف حق جواب نداره.

مهم نیست کجا متولد شدم و چگونه و کجا زندگی کرده ام
    مهم است در آنجا که بودم چگونه رفتاری داشته ام.

مشکل بیشتر کشور های جهان سوم ، شعور بیشتر مردم نسبت به دولت است.
    ترجیح میدهم طوری زندگی کنم که گویی خدا هست و وقتی مردم بفهمم خدا نیست، تا این که طوزی زندگی کنم که گویی خدا نیست تا وقتی مردم بفهمم خدا هست.
    ************************************************** ************************************************** ****************************
    برای کوبیدن به حقیقت لازم نیست خوب به آن حمله کنی فقط بد از آن دفاع کن.
    (شریعتی)
    پول جایزه اینترنشتال برای پلیر ها مثل جلیقه نجاتی هست برای شناگری که به ساحل رسیده (خودم گفتم حال کن :d )
    ************************************************** ****************************************
    در کشوری که ارزش زن به زیبایی او ، و ارزش مرد در ثروت او خلاصه میشود ، دنبال انسانیت نگرد.(فکر کنم طرف الان غرب رو میگه البته اوجا هنوز انسانیت پیدا میشه)
    ************************************************** ************************************************** **************************
    برهنگی تنها به یک تکه پارچه بستگی ندارد،برهنگی یعنی بی توجهی به انسانیت،شرافت انسانی و شخصیت انسان ها.(مادر تزار)
    ************************************************** ************************************************** *
    باران باش و ببار ، نپرس کاسه های خالی از آن کیست. کوروش کبیر
    خوشتون امد بازم میگذارم
    ویرایش توسط ATER : 01-02-2015 در ساعت 06:23 PM
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

4. 2 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dav1d (01-02-2015),Mohammad_ai69 (01-02-2015)

5. Top | #363

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    کامل جامع ، حرف حق جواب نداره.

مهم نیست کجا متولد شدم و چگونه و کجا زندگی کرده ام
    مهم است در آنجا که بودم چگونه رفتاری داشته ام.

مشکل بیشتر کشور های جهان سوم ، شعور بیشتر مردم نسبت به دولت است.
    ترجیح میدهم طوری زندگی کنم که گویی خدا هست و وقتی مردم بفهمم خدا نیست، تا این که طوزی زندگی کنم که گویی خدا نیست تا وقتی مردم بفهمم خدا هست.
    ************************************************** ************************************************** ****************************
    برای کوبیدن به حقیقت لازم نیست خوب به آن حمله کنی فقط بد از آن دفاع کن.
    (شریعتی)
    پول جایزه اینترنشتال برلی پلیر ها مثل جلیقه نجاتی هست برای شناگری که به ساحل رسیده (خودم گفتم حال کن :d )
    ************************************************** ****************************************
    در کشوری که ارزش زن به زیبایی او ، و ارزش مرد در ثروت او خلاصه میشود ، دنبال انسانیت نگرد.(فکر کنم طرف الان غرب رو میگه البته اوجا هنوز انسانیت پیدا میشه)
    ************************************************** ************************************************** **************************
    برهنگی تنها به یک تکه پارچه بستگی ندارد،برهنگی یعنی بی توجهی به انسانیت،شرافت انسانی و شخصیت انسان ها.(مادر تزار)
    ************************************************** ************************************************** *
    باران باش و ببار ، نپرس کاسه های خالی از آن کیست. کوروش کبیر
    خوشتون امد بازم میگذارم
    واقعا قشنگ بود

6. 2 کاربر مقابل از Dav1d عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (01-02-2015),Mohammad_ai69 (01-02-2015)

7. Top | #364
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    من کلا تویه جریان بحث نیستم و این پستیم که دارم میدم بدونه خوندن بیشتر پستای قبلیه.
    یه مدتیه من میبینم که دوستان دارن این سری بحث ها رو میکنن از جمله کشور فلانه بسار , این آقا فلان حرف و زده اون آقا فلان حرف رو.
    در ضمن یکی از دلایلی که تا الان چیزی نگفتم سفرم به مجارستان بوده و اینکه ممکن بود پستی که میخوام بدم از نظر بعضی دوستان به نوعی غرب زدگی تلقی بشه , برای همین تا الان چیزی نگفتم و بعد 3 ماه میخوام یه چیزی رو باهاتون در میون بزارم.

اول از همه اینکه بعد 2 هفته همه چیز براتون عادی میشه , نوع پوشش , نوع گردش , نوع تفریحات , همه چی براتون عادی میشه , انگار تو شهر خودتون هستین.
    دوم اینکه 99% مردم هیچ مشکلی با ایرانی بودنه آدم ندارن , باور کنین همین پریشب که جشنه کریسمس بود منو دوستان رفتیم بیرون یکم بگردیم , آتیش بازی رو دیدیم یه سری چیزا هم خوردیم ( :دی ) یه زوج انگلیسی دیدیم که ماله منچستر بودن , خیلی راحت گفتن ماله کجایین و این حرفا بعد از خودشون گفتن , از اینکه شاید یه روز بیان ایران , از اینکه تصمیم گرفتن وقتی تعطیلاتشون تو بوداپست تموم شد و برگشتن دیگه م....ب نخورن و خیلی چیزایه دیگه.
    یا برای مثال امتحان زبان مجاری داشتیم , یه دختری و تویه یه ب...ار دیده بودم که مجاری بود , کلا 1 بار همدیگه رو دیده بودیم , بنده خدا شبه امتحان کلی به ما کمک کرد برای امتحان ( کمک درسی دوستان :دی )
    یا مثاله دیگه تو دانشگاه فلسطینیا با همسایشون ( :دی ) و آلمان کنار هم میگن میخندن! در صوریته که دولتاشون دشمن خونیه هم بودن و هستن!

در مورد اعتقاداتم لطفا کسی رو مجبور به کاری نکنین , تو این دور و زمونه و این نسل , مردم عاقلن و متوجه هستن چی براشون خوبه و چی بد , اونی که صلاح میدونه دینی رو که به نظرش کامل ترینه انتخاب میکنه , اونیم که به نظرش صلاح نیست کلا هیج دینی رو انتخاب نمیکنه , و محمد خان , ما تو جایگاهی نیستیم که به بقیه بگیم چی براشون خوبه و چی بد.

چیزی که میخوام بگم اینه , انسانیت مهمه نه نژاد و ملیت و رنگه پوست.

شما هم با هم دوست باشین و اینقدر حرفه سیاسی نزنین در سایت رو میبندن :دی
    خب الان اونوقت چرا پست منو نقل قول کردی هوشنگ؟ :دی حرفات درسته اما ربطی به من نداره!

---------------------------------------------

کاری به خارج ندارم پوریا اما تو یک چیز خیلی مطمئنم و اون اینکه از نظر سیاسی حداقل بطور خازعانه 1 قدم از این جمع جلو تر هستم!

و با 10000000 دلیل میشه اثبات کرد تو کل 200 و اندی کشور دنیا بحث ما با بقیه کاملا" جداست...والسلام
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. Top | #365

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dav1d نمایش پست ها
    قشنگه و روز به روز تلاش کن تا از روز قبلت بهتر بشی و هنگام فرستادنش وقتی می خوای توی Forum به اشتراک بگذاری ، توی ابزار بالا دست راست A/A رو بزن تا برات عکسی که آپلود کردی نمایش بده بعد دوبل کلیک کن روی عکس تا برات صفحه ابزار مربوط به عکس باز بشه و اندازش رو بذار روی Medium و اوکی کن و پست رو بفرست تا عکست زیباتر نشون بده

از Ater عزیز هم تشکر فراوان میکنم بخاطر نوشته های زیباش .

9. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Dav1d (01-02-2015)

10. Top | #366

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    قشنگه و روز به روز تلاش کن تا از روز قبلت بهتر بشی و هنگام فرستادنش وقتی می خوای توی Forum به اشتراک بگذاری ، توی ابزار بالا دست راست A/A رو بزن تا برات عکسی که آپلود کردی نمایش بده بعد دوبل کلیک کن روی عکس تا برات صفحه ابزار مربوط به عکس باز بشه و اندازش رو بذار روی Medium و اوکی کن و پست رو بفرست تا عکست زیباتر نشون بده

از Ater عزیز هم تشکر فراوان میکنم بخاطر نوشته های زیباش .
    ممنون(pc که دیگه در دسترس نیست)

11. Top | #367

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    نقل قول نوشته اصلی توسط fcb نمایش پست ها
    کاری به خارج ندارم پوریا اما تو یک چیز خیلی مطمئنم و اون اینکه از نظر سیاسی حداقل بطور خازعانه 1 قدم از این جمع جلو تر هستم!
    :////////////////////// اینم نهایت خزوع شما

12. کاربر مقابل از Dav1d عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_ai69 (01-02-2015)

13. Top | #368

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    3-2 ماهه پینگم نوسان شدید داره شاید صبح ساعت 5 بشه 1 دست بازی کرد یه جوری دلم برای برای dota 2 تنگ شده .فقط دلم میخواد یه دست برم مچ با پینگ 200 اصلا با 4 تا روس فقط بشه :d
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

14. Top | #369

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    منم این شاتل آشغال فقط از ساعت 3 صبح تا ظهر یکم درست میشه و میشه بازی کرد ولی دیگه مثل قبلا حال دوتا بازی کردن ندارم
    76561198076661060

15. Top | #370

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    نامردا ایستا رو فیلتر کردن خدا فیلترشون کنه :o
    فقط کمک درسی بود؟ :d
    این رو از این لحاظ گفتم که گفتین یک چیزایی هم خوردین شاید ایشون یک سری کمک های دیگه م کرده باشه ولی آدم خودش نباشه :d
    زبان مجارستانی یاد میگیرین که چی بشه ؟ آقا این سلام چی میشه به زبونشون
    واقعی خیلی این خارجیا باحالن طرف با تاکسی زد به پلیسه بعد پلیسه 2ثانیه نگاهش کرد بعد رفت کنار که تاکسیه رد بشه هیچی هم به هم نگفتن گفتم حداقل فحش کاری نشه الان جریمش میکنه هیچکاری نکرد نه بوق بلدن بزنن اصلا یه وضی ...
    آخ آخ بوق زدن و خوب اومدی :دی
    سلام میشه Szia ( سیا ) کلا Sz اینجا S خونده میشه و S به تنهایی Sh خونده میشه :دی
    نمیدونم به خدا کرم دارن مجبورمون کردن مجاری پاس کنیم.
    نه چیزایه دیکه نخوردیم :دی

من دیگه حرفی ندارم !!

ما همگان سردرگم دنبال بهشتیم نگو اونجایی که شما رفتین بهشته !
    بهشت نیست , فقط مردم به خودت و شخصیت و رفتارت کار دارن نه پشت زمینه ی سیاسی و اجتماعی که متاسفانه تو ایران روش تاکید میشه.
    تو بابات دکتر نیست پس نمیتونی با منی که پدرم دکتره بگردی! فقط تو ایران این چیزا دیده میشه متاسفانه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    یکی از دوستان داشت میگفت ما ایرانی هستم ، ما برترین نژاد و... میخواستم در جوابش بگم (من آنم که رستم بود پهلوان) اصلا زمان هخامنشیان ایران و ایرانی آخره آخرش دیگه کار خوبی نبود که انجام نداده باشن ولی این یعنی این که الان له ما چک سفید امضا دادن؟
    برای من اصلا مهم نیست طرف ایرانی یا عرب ، روستایی یا شهری ، پول داره یا فقیر ،چیز های مهم اخلاق ، برخورد اجتماعی و.. هستن که شخصیت یه فرد رو تشکیل میدن.
    ترجیح میدم جهان وطن باشم تا ایران وطن ، این طوری دیگه همه خودی هستن و فقط میشه افراد رو از روی شخصیتشون تحلیل کرد.
    صحیح برادر :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    خب الان اونوقت چرا پست منو نقل قول کردی هوشنگ؟ :دی حرفات درسته اما ربطی به من نداره!

---------------------------------------------

و با 10000000 دلیل میشه اثبات کرد تو کل 200 و اندی کشور دنیا بحث ما با بقیه کاملا" جداست...والسلام
    چون پست گنده بود و یه مقداری عجیب , و اینکه زورم زیاده :دی
    شمام اگه میگی از بقیه بیشتر میدونی در مورد این مسائل , باشه , خوش به حالت :دی

جناب متفکر و سیاستمدار ، غرور چیز خوبی نیست که کلمه جمع رو میبندین و هرکس به اندازه خودش اطلاعات داره و هر کسی وارد بشه میتونه اطلاعت خوبی کسب کنه . ما امنیت سایت واسمون مهمتره وگرنه خیلی چیزها میشه گفت ، این بحث داشت تموم میشد و دوستان همت کردن که بحث عوض بشه ، شما هم به عنوان مدیر ارشد همکاری کنید خیلی خوب میشه با تشکر از شما !!!

الان محمد پیش خودش میگه این کیه که با من اینجوری صحبت میکنه فردار بنش میکنم از سایت :smile30:
    نه بابا محمد از این کارا نمیکنه :دی

16. 3 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (01-03-2015),Dav1d (01-03-2015),رهی (01-02-2015)