[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 372

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 372 از 1160 نخستنخست ... 272322362370371372373374382422472872 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,711 به 3,720 از 11600
  1. Top | #3711

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    به نظرم اینا به جای اینکه بیان درس یاد بدن هوای اونور آسیا اینجوریه هوای اونور امریکا اونطوریه کوه هاش بلنده اون قسمت کوتاهه ... باید بیان یاد بدن چطوری کار گیر بیاری چطوری زندگی کنی از کجا بری وام گیر بیاری ... چطوری آشنا گیر بیاری پارتی بازی کنی والا
    76561198076661060

2. Top | #3712

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط A_W_Z_2 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    به نظرم اینا به جای اینکه بیان درس یاد بدن هوای اونور آسیا اینجوریه هوای اونور امریکا اونطوریه کوه هاش بلنده اون قسمت کوتاهه ... باید بیان یاد بدن چطوری کار گیر بیاری چطوری زندگی کنی از کجا بری وام گیر بیاری ... چطوری آشنا گیر بیاری پارتی بازی کنی والا
    یه داستان میخوندم
    طرف ایرانیه مهاجرت میکنه به استرالیا بعد پسرش رو میگذاره مدرسه.
    روز اول پسرش میگه امروز تو مدرسه یادمون دادن چطور مسئولیت پذیر باشم
    روز دوم میگه یادمون دادن مالیات چیه و را باید پرداخت کنیم و وظیفه دولت چیه
    روز سوم در مورد نظافت شخصی و عمومی و..
    پدره هر روز میپرسیده پس ریاضی ، علوم و.. چی چیز در مورد این ها نگفتن به شما؟
    یه روز پدره میره مدرسه از مدیره میپرسه آخه این چه وضعیه چرا درس یاد بچه من نمیدید؟
    یارو مدیر حرف خیلی قشنگی میزنه.
    میگه ما هم 50 سال پیش مثل شما فکر میکردیم ، میدونید چرا الان استرالیا خیلی بهتر از ایران هست ؟
    چون ما 50 سال پس عقیدمون رو عوض کردیم و این قوانینی که میبینید تنها دلیلی هست که امروز به این جا رسیدیم.

توی کشور ما قوانیم (مخصوصا برای آموزش و پرورش) جوری نوشته شدن که نه تنها پیشرفت نکنیم بلکه پست رفت کنیم
    انصافا دروغ میگم؟
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

3. 2 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (02-13-2016),Mohammad_ai69 (02-13-2016)

4. Top | #3713

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    323
    یوزرنیم استیم
    310748128
    داداش من لیسانس کامپیوتر هستم،سه ماه درسم تموم شده اونجایی که واسه کار نرقته باشم نیس اما هیچی به هیچی!
    رفتم دفترچه واسه خدمت پست کردم،افتادم واسه 9 ماه بعد!
    حالا این 9 ماه تکلیف ما با این وضعیت شغلی مملکت چیه؟! خدا داند، بعد از این 9 ماه و 2 سال تمام خدمت باید چیکار کنم؟! خدا داند
    کار ما از گلایه و شکایت از مملکت ..... ایران گذشته،ما مُردیم فقط دفنمون نکردن،واقعا جهنم دقیقا همینجاس...

5. 2 کاربر مقابل از Deuce عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Deadking (02-20-2016),Ray[A]n (02-16-2016)

6. Top | #3714

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    دارم میرم سراغ کاری که هیچ ربطی به رشتم نداره ای کاش 4 سال عمرم رو نمیگذروندم به پای مدرک بی خاصیت

7. Top | #3715

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    جالبه اين حرف هارو هم ميزنن در مورد مملكت بعدش ميگن هرچي باشه ايران امنيت داره
    باور كنين نداره
    همين سال قبل ساعت 8 شب تو خيابون قدم ميزدم يه معتادي خفتم كرد چاقو كشيد كه پول ميخوام
    تهش من پول ندادم با چاقو داشت ميزد دستشو گرفتم نميدونم چي شد برگشت رفت تو شيكمش
    بعد يه 30 40 تا شاهد آورد تو دادگاه ازم 8 ميليون گرف واسه ديه !!!
    مملكت نيس كه طويلس
    هر كي هر غلطي كه ميخواد ميكنه
    باور كنين من به شخصه حالم از اين پليس ها بهم ميخوره
    داشتم با ماشين از يه خيابون رد ميشدم ديدم تو گذرگاه مردم كه شلوغم بود چن تا معتاد نشستن دارن واكسن ميزنن
    بعد كسي باهاشون كاري نداره و دارن حالشونو ميكنن
    بعد مثلن تو يه خيابون يه جووني بيكاره اومده دور دور 30 40 تا نيروي ويژه سپاه بسيج همه ريختن اونجا دارن جووناي مردمو اذيت ميكنن
    تو كشوراي ديگه پليسو ميبينن احساس امنيت ميكنن منم پليس ميبينم تازگيا ميگم فرار كنم الان يه برچسبي چيزي ميزنن بهم
    مملكتمون از هيچ نظر در حد متوسط كه چه عرض كنم در حد بدم نيس
    خيلي تو ديواره خيلي
    بعد ادعامونم ميشه
    با عوض كردن رئيس جمهور و مجلس اينا هم درس بشو نيس
    مشكل از ريشس بايد از همون مهد كودك اينارو درس كنن كه فك نكنم عرضه اين كار رو داشته باشيم
    asuy untitled 1

Team Secret

8. 3 کاربر مقابل از Hooman.J عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Apdentist (02-13-2016),Deadking (02-20-2016),[DR.[mmL (02-13-2016)

9. Top | #3716

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    مشکل مملکت ما این هست که اعضای اصلیش همه سنشون بالاست!! یعنی یه فرد جوون توی سیستم اصلی مملکت ما نیست از رییس قوه قضاییه بگیر تا خود ... یه مشت ..

چند وقت پیش یکی داشت دعوا میکرد ای کاش هیچ وقت نمیرفتم،رفتم وسط جدا کنم ( فاز بهروز وثوقی ) بعد یکی مشت زد تو صورتم ،پلیش منو گرفته زنگ زده خونه،بچه شما نظم شهر ( لول شهر گفت!) رو بهم زده خلاصه بعد از 8 ساعت الافی و شهادت حضار که این بدبخت فقط اومده بوده جدا کنه،مارو ول کردن

پلیس رو میگی انگار من بچه 12 ساله ام بهم میگه حواست باشه برات پرونده درست نکردم نه بیا درست کن،مملکت ما فقط با خلافکاراست!
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

10. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (02-20-2016)

11. Top | #3717

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط BROCK LESNAR نمایش پست ها
    مشکل مملکت ما این هست که اعضای اصلیش همه سنشون بالاست!! یعنی یه فرد جوون توی سیستم اصلی مملکت ما نیست از رییس قوه قضاییه بگیر تا خود ... یه مشت ..

چند وقت پیش یکی داشت دعوا میکرد ای کاش هیچ وقت نمیرفتم،رفتم وسط جدا کنم ( فاز بهروز وثوقی ) بعد یکی مشت زد تو صورتم ،پلیش منو گرفته زنگ زده خونه،بچه شما نظم شهر ( لول شهر گفت!) رو بهم زده خلاصه بعد از 8 ساعت الافی و شهادت حضار که این بدبخت فقط اومده بوده جدا کنه،مارو ول کردن

پلیس رو میگی انگار من بچه 12 ساله ام بهم میگه حواست باشه برات پرونده درست نکردم نه بیا درست کن،مملکت ما فقط با خلافکاراست!
    دوستم داشته توی خیابون راه میرفته پلیس اومده کنارش گرفتنش تفتیشش کردن دیدن چیزی نداره با دستگاه استعلام گرفتن ( 16 سالشه ! ) بعد دیدن تو کار خلاف نیست بهش اخطار دادن زنگ زدن باباش بیاد دنبالش باباشم ترسیده بود .
    1891 01450728361

12. کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (02-20-2016)

13. Top | #3718

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    دوستم داشته توی خیابون راه میرفته پلیس اومده کنارش گرفتنش تفتیشش کردن دیدن چیزی نداره با دستگاه استعلام گرفتن ( 16 سالشه ! ) بعد دیدن تو کار خلاف نیست بهش اخطار دادن زنگ زدن باباش بیاد دنبالش باباشم ترسیده بود .
    عجب وضعیتیه اینجوریش رو ندیده بودیم
    اینجا مردم میزنن یکی میفرستن به دیار باقی بعده یه مدت حبس یا فراریشون میدن یا معلوم نیست با چه کوفتی ازاد میشن وضع دادگستری و چیزای مرتبط بهش واقعا خرابه

14. Top | #3719

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    والا شماها که میگید بریم یه کشور دیگه.کسی جلوتونو گرفته؟!(البته میدونم مشکل پوله)
    خدا توی قرآن میگه اگه از این نمیترسیدم که مؤمنان از دین برگردند خونه های کافران رو طلا میگرفتم!(مضمون همین معنی بود)
    آمریکا و ... که هممون الان آرزو داریم بریم اونجا ساکن بشیم.چیزی به نام دین وجود نداره!
    از اول که دوره بلوغ شروع میشه و ... همجنس بازی یاد میدن!واقعا دوست دارید توی اون مملکت باشید؟
    سن بلوغ پسران 12 و دختران 7 ساله.اگه واسه رفاه باشه.این رفاه بدون هیچ دینیه!
    همه جای دنیا اینه.
    یا رفاه و آسایش بدون دین.یا دین و بدون رفاه و آسایش!
    توی زمان امام حسین هم بود.امام حسین (علیه اسلام) توی بدترین شرایط دنیا قرار داشت.ولی میتونست دنیاش رو آباد کنه ولی بدون امیدی به آخرت بمیره.
    بله استثنا هم هست مثل حضرت ایوب و حضرت سلیمان و...
    نمیدونم ما دوست داریم فقط جای اون استثناها باشیم.
    من که افتخار میکنم توی مملکتی هستم که دین توش معنی داره!البته همه جایی توی ایران هست از بد بد تا عالی عالی.
    ولی توی خارج از کشور متوسط از نظر دین هم وجود نداره.
    چندتا مطلب هم خواستم بگم:
    یکی از دوستام میگفت (شنیده) آیت الله بحجت گفته جوونای ما ظهور رو میبینن.
    حدیث پیامبر (صلی الله علیه و آله و السلم) هم هست که می فرمایند یکی از نشانه های ظهور این است که تعداد زیادی در منا کشته میشوند.
    یکمی روی خودمون کار کنیم
    خودم رو با اون مقایسه کنم که هیچی نداره.و من رویای اون هستم(موقعیتی که من دارم)
    یه کلیپی دیدم واقعا زیباست.
    یه مردی بود (حیف اسمشو یادم نیست) ارث پدرش خیلی خیلی زیاد بود.
    چند کارخانه ی ماشین سازی از جمله فراری و ... و جزایر بسیار زیاد و زمین ها ناب توی آمریکا و ... که حتی فکرش دور از ذهنمونه.
    تمام این ثروت فقط یک شرط داشت!این که دست از دین بکشه!
    انصافا چند نفر ما اینکارو میکنیم؟!
    ولی اون تمام این ثروت رو ول کرد و شیعه شد.بعد از اون هم شهید شد.
    بهترین الگو میتونه برامون باشه!
    ویرایش توسط Slayer : 02-13-2016 در ساعت 11:53 PM

15. کاربر مقابل از Slayer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (02-20-2016)

16. Top | #3720

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    توی هیچ کدوم از نظراتی که ما گذاشتیم کسی نگفت آمریکا رو بیشتر دوست داره حرف نزار توی دهن ( لاقل من!) ولی دولت ما باید به خودش بیاد،تا کی بی نظمی تا کی بیکاری های بیش از حد تا کی بدبختی تا کی بچه های کار؟( خیلی توی ایران زیاد شدن.)

این واقعا راسته : پیام شاه

سلام بر ملّت ایران، چه خبر؟ دین و ایمانتون برقراره؟؟؟ فاحشه ها از خیابون جمع شدن؟ دیگه زندانها خالی شده؟؟ جوان هاتون رو شکنجه نمیدن؟ الان دیگه آب و برق مجانییه؟ پول نفت میاد به حسابتون؟ بدون ویزا میتونید برید آمریکا؟ دلار هنوز 68 ریاله؟ مشکل اعتیاد ریشه کن شد؟ دیگه همه حجابو رعایت میکنن؟ میگفتین بگذرد این روزگاره تلخ تر از زهر، حالا روزگار چون شکرتون اومد؟؟؟ قبرستونها که زمان من پر شده بود الان دیگه خالیه؟؟؟ عربها هنوز ازتون حساب میبرن و هنوز آقای خلیج فارسین؟؟؟
    من هم بد نیستم، اوّلش وضعم خوب نبود ولی انقدر گفتید خدا بیامرزتت رفتم بهشت.
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

17. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (02-20-2016)