[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 419

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 419 از 1160 نخستنخست ... 319369409417418419420421429469519919 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,181 به 4,190 از 11600
  1. Top | #4181

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3967
    عاقا 4 تا کیلل دادن تو 5 دیقه تو سیف لاین با لایف استیلر ندیده بودم ک دیدم. ی کیل نداشت 16 تا دد. بعد ب ما میگه فیدر. استیم باید ی چیزی داشتت باشه دستتو بکنی تو مانیتور خفه کنی طرفو. 2 تا لیو یکی هم رد داده بود کلا.

2. Top | #4182

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    من نمیگم گیم توی گرافیک خلاصه میشه
    ولی یکی از 4 فاکتوری هست که همه سایت ها و منتقد های بزرگ برای نمره دادن به بازی ها ازش استفاده میکنن
    1.گیمپلی(که شامل سرگرکننده بودن و مدت زمان و نوع و.. هم میشه)
    2.داستان
    3.گرافیک
    4.صدا گذاری.

موضوع این شما همون cod که داری روی ps4 بازی میکنی رو میتونی روی pc با کیفیت بهتری بازی کنی.(قبلا هم گفتم بازی انحصاری جای خودش رو داره و بحث من فقط سر بازی های مولتی پلتفرم هست)
    تازه بماند بازی های مثل WD و TW3 از قصد گرافیکشون رو پایین آوردن تا اختلاف بین کنسول ها و PC خیلی فاحش نباشه تا کنسول باز ها از خریدشون دلسرد نشن.(سازنده TW3 خودش این موضوع رو تایید کرد ، میتونید مطالبی که توس سایت ها معروف هست در رابطه با the witcher 3 graphics downgrade مطالعه کنید)
    همین الان کوانتوم بریک داری روی X1 با کیفیت 720 و 30fps اجرا میشه ، انصافا یه بازی شوتر 30fps مسخرست.
    سازندش گفته اگر بازی برای PC انتشار پیدا نمیکرد زحمات ما به چشم نمی امد.(چون تصمیم انتشار پیدا کردنش با ماکرو بوده)
    هنوز اول نسل هست بازی ها دارن 720p با 30fps اجرا میشن آخر نسل چی ؟ حتما 480 با 10fps اسمش هم میگذارید گیمینگ.
    من نمیگم فریم و گرافیک خیلی مهم هستن و بازی که گرافیک نداره اصلا به درد نمیخوره نه اصلا (به نظر من گیم پلی مهم ترین هست) ولی گرافیک و فریم مطلوب فاکتور های خیلی مهمی هستن.

کیفیت پایین + فریم پایین = فیلم با کیفیت پرده ای
    کیفیت بالا حداقل 1080 و فریم ریت مطلوب 60 = دیدن همون فیلم به با کیفیت بلوری

قبول دارم با 300 دلار نمیشه کیسی جم کرد که همون بازی ها رو با همون کیفیت بیاره ولی شما خبر داری سونی داره برای فروش هر کنسول ضرر میده ؟ و در آمد و سود دهیش از روی فروش بازی ها هست؟ اینجا آدم به این پی میبره که بازی کرکی روی PC عجب نعمتی هست.
    شما با خرید کنسول نسل جدید در دراز مدت ضرر مالی میکنید 260 تومن پول یه بازی ؟ come on
    قبول کنسول از پی سی ارزون تر هست ولی این جاست که تفاوت بین گیمر ها مشخص میشه که کی چقدر خرج میکه و چقدر برای گیمینگ ارزش قائل میشه.

اونی که با پراید تو مسابقات رالی شرکت میکنه به خودش میگه راننده حرفه ای ، اونی هم که با ماشن بنز تو فرمول یک شرکت میکنه به خودش میگه راننده حرفه ای ، ولی این دوتا اختلاف خیلی زیادی با هم دارن ، بحث کنسول و پی سی هم همین هست اختلاف خیلی زیاد هست ولی شما متوجه این اختلاف نشدی و میگی بازی X روی PC و کنسول یه لذت رو داره.

---

WillU :smile106: توی همون آماری که بالا دادم ( متای برای پایان 2015 هست) Willu بد ترین وضعیت رو داره. البته قبول دارم بازی های خیلی قشنگ هم داره ولی خیلی کمه و حتی با PS4 و X1 هم قابل مقایسه نیستن.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

3. 2 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (03-29-2016),pishva (03-28-2016)

4. Top | #4183

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    در اين متاها گيم انحصاري پيدا كردم اونم تو نسل هشت پيدا كردي خبرم كن
    Super Mario 3D World for Wii U Reviews - Metacritic
    Super Smash Bros. for Wii U for Wii U Reviews - Metacritic
    Bayonetta 2 for Wii U Reviews - Metacritic

من اونقدر براي گيمينگ ارزش قائل هستم كه همه كنسول هام اورجينال خورن (به جز x360)
    ماهي هم كفش 5 تا گيم ميخرم
    wiiu شكست خوردس ميدونم ولي بازيهايي درجه بالا داره كه هنوزم ps4 و x1 مانندشو ندارن اينو بايد قبول كني
    همين wiiu تو كل مملكتمون هركي داره بيشتر گيم از store ميخره اما من اونقدر ارزش ميدم با اينكه 1 ماهم تاخير داشته باشه سفارش ميدم فيزيكيش بياد
    دركل ater جون داداش فك نكن كه من فن كنسولم اصلن
    من خودم ، خودمو پي سي گيمر ميدونم چون اگه يادت باشه چند پست قبلم گفتم كه بيشتر تايمم واسه پي سي هست اما از تخريب الكي كنسول خوشم نمياد
    كار درستي نيس
    هركدوم از پلتفرم ها مزايا و معايبي دارن
    هميشه شعار من اين بوده كه بايد از هر بازي تو هر پلتفرمو انحصاريي بايد لذت برد
    حالا اين بحث تموم ميشه اينجا ولي كلن حتمن خودتم از رفتاريات اعصاب خوردكن دوستان فن خبر دارو تو سايت هاي ديگه
    اعصب نميزان
    جون تو آدم ديدم اومده به Uncharted گفته اشغال كه چي چون انحصاريه

"اونی که با پراید تو مسابقات رالی شرکت میکنه به خودش میگه راننده حرفه ای ، اونی هم که با ماشن بنز تو فرمول یک شرکت میکنه به خودش میگه راننده حرفه ای ، ولی این دوتا اختلاف خیلی زیادی با هم دارن ، بحث کنسول و پی سی هم همین هست اختلاف خیلی زیاد هست ولی شما متوجه این اختلاف نشدی و میگی بازی X روی PC و کنسول یه لذت رو داره."

اين جملرم اصلن قبول ندارم
    ميگم كنسول مثلن يه كامارو zl1 هست ولي پي سي ميتونه تا بوگاتي هم بره
    حالا ممكنه همون پي سي پيكان جوانان هم نباشه
    اينو كه قبول داري؟
    ویرایش توسط Hooman.J : 03-28-2016 در ساعت 10:41 PM
    asuy untitled 1

Team Secret

5. 2 کاربر مقابل از Hooman.J عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (03-29-2016),pishva (03-28-2016)

6. Top | #4184

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    بنظر من یکی از دلایلی که یه بازی رو میتونه زیبا کنه صدا گذاری یا موسیقی اون بازی هست مثلا همین دوتا2 صدا گذاریش حرف نداره! خیلی روی صدای هیروها کار شده یا مثلا witcher3 که موزیکش فوقلعادست مثلا من بعضی وقت ها میشینم پا ویچر الکی دور میخورم تو نقشه که فقط اهنگاشو گوش کنم و لذت ببرم!

7. کاربر مقابل از Soul Keeper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

pishva (03-28-2016)

8. Top | #4185

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من نمیگم گیم توی گرافیک خلاصه میشه
    ولی یکی از 4 فاکتوری هست که همه سایت ها و منتقد های بزرگ برای نمره دادن به بازی ها ازش استفاده میکنن
    1.گیمپلی(که شامل سرگرکننده بودن و مدت زمان و نوع و.. هم میشه)
    2.داستان
    3.گرافیک
    4.صدا گذاری.

موضوع این شما همون cod که داری روی ps4 بازی میکنی رو میتونی روی pc با کیفیت بهتری بازی کنی.(قبلا هم گفتم بازی انحصاری جای خودش رو داره و بحث من فقط سر بازی های مولتی پلتفرم هست)
    تازه بماند بازی های مثل WD و TW3 از قصد گرافیکشون رو پایین آوردن تا اختلاف بین کنسول ها و PC خیلی فاحش نباشه تا کنسول باز ها از خریدشون دلسرد نشن.(سازنده TW3 خودش این موضوع رو تایید کرد ، میتونید مطالبی که توس سایت ها معروف هست در رابطه با the witcher 3 graphics downgrade مطالعه کنید)
    همین الان کوانتوم بریک داری روی X1 با کیفیت 720 و 30fps اجرا میشه ، انصافا یه بازی شوتر 30fps مسخرست.
    سازندش گفته اگر بازی برای PC انتشار پیدا نمیکرد زحمات ما به چشم نمی امد.(چون تصمیم انتشار پیدا کردنش با ماکرو بوده)
    هنوز اول نسل هست بازی ها دارن 720p با 30fps اجرا میشن آخر نسل چی ؟ حتما 480 با 10fps اسمش هم میگذارید گیمینگ.
    من نمیگم فریم و گرافیک خیلی مهم هستن و بازی که گرافیک نداره اصلا به درد نمیخوره نه اصلا (به نظر من گیم پلی مهم ترین هست) ولی گرافیک و فریم مطلوب فاکتور های خیلی مهمی هستن.

کیفیت پایین + فریم پایین = فیلم با کیفیت پرده ای
    کیفیت بالا حداقل 1080 و فریم ریت مطلوب 60 = دیدن همون فیلم به با کیفیت بلوری

قبول دارم با 300 دلار نمیشه کیسی جم کرد که همون بازی ها رو با همون کیفیت بیاره ولی شما خبر داری سونی داره برای فروش هر کنسول ضرر میده ؟ و در آمد و سود دهیش از روی فروش بازی ها هست؟ اینجا آدم به این پی میبره که بازی کرکی روی PC عجب نعمتی هست.
    شما با خرید کنسول نسل جدید در دراز مدت ضرر مالی میکنید 260 تومن پول یه بازی ؟ come on
    قبول کنسول از پی سی ارزون تر هست ولی این جاست که تفاوت بین گیمر ها مشخص میشه که کی چقدر خرج میکه و چقدر برای گیمینگ ارزش قائل میشه.

اونی که با پراید تو مسابقات رالی شرکت میکنه به خودش میگه راننده حرفه ای ، اونی هم که با ماشن بنز تو فرمول یک شرکت میکنه به خودش میگه راننده حرفه ای ، ولی این دوتا اختلاف خیلی زیادی با هم دارن ، بحث کنسول و پی سی هم همین هست اختلاف خیلی زیاد هست ولی شما متوجه این اختلاف نشدی و میگی بازی X روی PC و کنسول یه لذت رو داره.

---

WillU :smile106: توی همون آماری که بالا دادم ( متای برای پایان 2015 هست) Willu بد ترین وضعیت رو داره. البته قبول دارم بازی های خیلی قشنگ هم داره ولی خیلی کمه و حتی با PS4 و X1 هم قابل مقایسه نیستن.
    تفاوت قیمتی بینه یه کنسول با یه ابر PC به قول شما خیلی زیاده. همونطور که قبلا هم بجث شد یه کنسول تا 300 $ قیمت داره جوری که یه لپتاپه فول 6500 یورو قیمتشه.
    از لحاظ کیفیت میخوای؟ 100 % و بدون شک PC , ولی چند نفر رو میشناسی همچین پولی رو برای PC بدن؟
    بازی های کرکی هم 2 تا داستان داره. یکی اینکه بلاخره این نسل کنسول ها هم کرک میشن و قیمت بازی هاش میاد پایین , یه طرف دیگه ی داستان اینه که کم کم بازی ها دارن میرن سمته آنلاین شدن , حتی برای Single Player شون هم شما باید کانکت باشید و اگه نباشید حداقل نصف بازی رو تو حالت Single Player از دست میدین , از جمله NFS جدید که هنوز براش کرک سالمی نیومده.
    دلیل این هم که شما تو اون عکس دیدی کلی بازیه خوب روی PC هست اینه که Programming روی PC انجام میشه در نتیجه کد نویسی و بازی سازی براش راجت تره.
    تویه همه ی بازی ها هم کیبورد و موس بهتر نیست , از جمله بازی های ورزشی و Fighting Games.
    یکی دیگه از تفاوتاشونم Atmosphere بازیها با دوستاته , به دفعات شده بیرون بودیم طرف گفته بریم خونه فلانی PS4 بازی کنیم ( از فیفا بگیر تا Just Dance ) , شما هیچوقت نمیتونی بگی هی حسن بیا بریم خونه من PC بازی کنیم , حتی اگه طرف بیادم اون حس کنسول رو به هیچ وجه نداره.
    یکی دیگه از برتری های کنسول اینه که تو بازیه آنلاین Cheat نداره بر خلاف PC , حتی تو همین استیم که خیلی Safe هست و حتی همین دوتا 2 بار ها شده طرف با اسکریپت پدر بازی رو در بیاره.
    در کل , بله PC کیفیته بالاتری داره از هر جهت , ولی کنسول هم مزایای خودش رو داره.

در ضمن , تفاوت کنسول با PC در حد تفاوت پرده با Bluray نیست.

9. 3 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Deadking (03-29-2016),FCB (03-29-2016),pishva (03-29-2016)

10. Top | #4186

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    دوستان کسی از سایت icg خریدی داشته؟! سرعت کارشون خوبه؟!

11. کاربر مقابل از Dav1d عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

pishva (03-29-2016)

12. Top | #4187

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dav1d نمایش پست ها
    دوستان کسی از سایت icg خریدی داشته؟! سرعت کارشون خوبه؟!
    من موسم رو خریدم
    با پیک سریع فرستاد عالی.

13. 2 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dav1d (03-29-2016),pishva (03-29-2016)

14. Top | #4188

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    الان حداقل پی سی گیمینگ 2.500 درمیاد که گرافیک 950 داره.
    اونی که پیکان جوانانه دیگه برای گیمینگ نیست برای کار های اداری هست.

پوریا جان الان کیسی بازی ها روز رو با کیفیت 1080 راحت 60fps بیاره نهایت 1500$ تموم میشه.

15. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

pishva (03-29-2016)

16. Top | #4189

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    الان حداقل پی سی گیمینگ 2.500 درمیاد که گرافیک 950 داره.
    اونی که پیکان جوانانه دیگه برای گیمینگ نیست برای کار های اداری هست.

پوریا جان الان کیسی بازی ها روز رو با کیفیت 1080 راحت 60fps بیاره نهایت 1500$ تموم میشه.
    کلا برای بازی های آنلاین معمول مثل dota2 و cs go و ... یه لپ تاپ معمولی هم جوابه . من مدل a53s asus دارم راضیم . کیس بخوای جمع کنی خیلی گرون در میاد !

"I'm the beast of bedtime tales."

17. کاربر مقابل از ABNightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

pishva (03-29-2016)

18. Top | #4190

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    اقا من یه 5-6 سالی از یه ماوس 30تومانی داشتم a4tech حالا می خوام یه ماوس گیمینگ بخریم بنظرتون بهترین ماوس برای دوتا2 چیه
    خودم Razer deathadder chroma 2014 مد نظر دارم ولی لامصب تحمشو ملخ خورده کل طبقات پایتخت رو گشفتم فقط یه جا داشت اونم میداد 330 که خیلی گرونه قیمت اصلیش 285 هست رفتم از اینفینیتی بگیرم طرف تو تلگرام گفته بود گارانتی 18 ماه داره رفتم دیدن تاریخ انقضای گارانتی 6ماه بعد بهش گفتم خود شرکت پانا 18 ماه دارین بدین گفت نه گارانتی خودمون رو می تونیم بهتون بدیم 18 ماه گارانتی خودشونم کخ بدرد نمیخوره منم نگرفتم من تا اومدم بگیرم دیجی کالا تموم کرد مارو تو خماری گذاشت اگه ماوس خوب میشناسین بگین
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

19. کاربر مقابل از Persian Leopard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

pishva (03-29-2016)