[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 460

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 460 از 1160 نخستنخست ... 360410450458459460461462470510560960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,591 به 4,600 از 11600
  1. Top | #4591

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3256
    یوزرنیم استیم
    siahishab11
    همه مردم فکر دارن و میتونن راه غلط و درست رو تشخیص بدن
    اگر هم نتونن با یه بار شکست درس عبرت میگیرن و راهشونو پیدا میکنن
    درباره بت زدن هم هیچ اشکالی از نظر من نداره
    چون اگه به حرام و حلال باشه که دیگه همه دارن میخورن
    اینا یه چیزایی بود که مونده تو گذشته
    خود بعضیا که همینارو میگفتن بعدا ......

در نهایت کاری که خودتون میدونین درسته رو انجام بدین که بعدا شرمنده خودتون نشید

2. کاربر مقابل از Hybrid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FIFA_PES (09-28-2017)

3. Top | #4592

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    شما خودتم دقت کردی چی گفتی ؟ به عمق جملت فکر کن ، چیزی که شما گفتی یعنی اینکه خودشون مال خودشون رو نغض میکنن یعنی اگر نغض نبود جلوش گرفته میشد پس در اساس اشتباست . هرانچه به نفع باشه حلال و هرچه به ضرر حرام . تنباکو یادته یا خوندی ، چون در اون زمان از لحاظ واردات و پخش و یا صادرات پولی دریافت نمیکردن و این حق برای کشورهای دیگه بود برای جلوگیری از سود گفتن حرام تا مردم استفاده نکنن . اما چرا بعدها حالال شد ؟ میگم فکر کنید و بی پایه صحبت نکنید برای همینه
    مردم ھرگز اگاه نخواهندشد مگر تاریخ راسىن را مطالعه کنند * تاریخ که با بى طرفى و بدون قضاوت نوشته شده باشد
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

4. Top | #4593

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    شما خودتم دقت کردی چی گفتی ؟ به عمق جملت فکر کن ، چیزی که شما گفتی یعنی اینکه خودشون مال خودشون رو نغض میکنن یعنی اگر نغض نبود جلوش گرفته میشد پس در اساس اشتباست . هرانچه به نفع باشه حلال و هرچه به ضرر حرام . تنباکو یادته یا خوندی ، چون در اون زمان از لحاظ واردات و پخش و یا صادرات پولی دریافت نمیکردن و این حق برای کشورهای دیگه بود برای جلوگیری از سود گفتن حرام تا مردم استفاده نکنن . اما چرا بعدها حالال شد ؟ میگم فکر کنید و بی پایه صحبت نکنید برای همینه
    حرفی که شما میزنی برای سود بانکی درست ولی اخه چرا ربطش میدی به شرط بندی ؟! شرط بندی از اول اسلام حرام بوده و هیچ صحبتی هم در مورد تغییرش نشده و نمیشه چون مثل سود بانکی تغییری درش ایجاد نشده که بعضی مراجع بیان با استدلال های پوچ حلالش کنن شما هم نمیتونی .
    من هنوز اصرار شما تو حلال کردن یه همچین چیز واضحی رو درک نمیکنم هیچ وقت هم قبول به حلال بودنش نمیکنم
    در ضمن شما از مرجع تقلید خاصی پیروی میکنید؟! اگه اره پس نمیتونید بگید شرط بندی حلاله چون هیچ مرجع تقلیدی نگفته که حلاله پس شما هم نمیتونید بگید اگه هم از هیچ مرجع تقلیدی پیروی نمیکنید پس حرفتون از اساس اشتباس چون اصلا شما مربوط نمیشین به این حلال و حروم کردن های الکی بعضی از مراجع و بر اساس عقل خودتون میرین جلو که البته این روش هم خودش مشکلات بدتری رو پیش میاره
    در کل بهتره خودتون رو اینطوری درگیر نکنین همین حرف شما شاید باعث بشه بعضی ازدوستان بیان این کار رو انجام بدن و اگه این کار مشکل شرعی داشته باشه مسلما دامن شما رو هم میگیره
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hybrid نمایش پست ها
    همه مردم فکر دارن و میتونن راه غلط و درست رو تشخیص بدن
    اگر هم نتونن با یه بار شکست درس عبرت میگیرن و راهشونو پیدا میکنن
    درباره بت زدن هم هیچ اشکالی از نظر من نداره
    چون اگه به حرام و حلال باشه که دیگه همه دارن میخورن
    اینا یه چیزایی بود که مونده تو گذشته
    خود بعضیا که همینارو میگفتن بعدا ......

در نهایت کاری که خودتون میدونین درسته رو انجام بدین که بعدا شرمنده خودتون نشید
    یه قسمتی از حرف های شما هم مثل این دوستمونه که میگه بقیه دارن یه کاری رو اشتباه انجام میدن ما هم مجاز به انجامش هستیم
    ما اگه میتونستیم همه کارهای درست و غلط رو تشخیص بدیم مسلما بعد پیامبر دیگه نیازی به 12 امام نبود که مشکلات مردم رو برطرف کنن
    ویرایش توسط Dav1d : 04-17-2016 در ساعت 10:44 AM

5. کاربر مقابل از Dav1d عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ecsprt (04-17-2016)

6. Top | #4594

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    بذار دامن من و تمام مردم دنیا رو بگیره ، بهشت برای ایران و این هایی که نام برده ای ساخته نشده در غیر این صورت باید به خالق شک کرد ( مردم دنیا چون حرام حلال حالیشون نی دیه همه برن جهنم ؟ ) . من هم مرجع تقلیدم انسانیت هستش اگر ضرری کنم پای خودم تموم میشه ایتم خودم هست و رضایت کامل دارم . اونیم که ایتم گذاشته به رضایت خودشه ، پس به کسی ربطی نداره که بیاد حرام یا حالاش کنه خلاص .

در مورد بانک هم سودش حرامه ، بالا پایین بیاین این رو نمیشه کتمان کرد ربطش هم به اینکه چیزی که بخوان و به ضررشون باشه حرام و چیزی که به سودشونه حلاله . یک افغانی میلیارد در اطراف ماست هرچی پول داره توی خونه داره میگه اگرم بذاریم بانک یک ریال سود دریافت نمیکنیم چون حرام هستش و پولی هست که براش زحمت نکشیدیم ، اما ایتمی که شرطبندی میکنی با هم فکری یا فکر کردن یا جستجو و شناخت تیم ها این کار رو میکنی همه چیز که نباید بیل دستت باشه

در ضمن کسیم که نخواد فکر کنه من تا 100 سال بیام دلیل و منطق براش بیارم بازم حرف تکراری خواهد زد که طوطی وار توی مغش با قلم چکش فرو کردن

در این مورد دیگه بحثی نمیکنم اوناهایی که باید میگرفتن خودشون با این چند پست منظور بنده رو متوجه شدن

من ضد چیزی یا کسی نیستم به همه هم احترام میذارم من هم خالق یکتا رو میپرستم و هیچ شکیم توش نیست اما بعضی انسان ها اومدن قوانین خالق رو به نفع خودشون تغییر دادن

7. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (04-17-2016),samdeloges (04-18-2016)

8. Top | #4595

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    ببخشيد كه جمله هايي رو كه بهش اعتقاد دارم رو براي شما بيان كردم الزاما نياز نيست همه ي حرف هايي كه ميگم من در اوردي باشه مسلما ادم خيلي برجسته اي نيستم كه بتونم خيلي مسائل رو در نظر بگيرم بعد يه حرف رو بزنم ولي حداقل ميتونم به حرف هاي بقيه گوش بدم و با منطق و تفكر روشون به اين نتيجه برسم يه قسمت هايش رو هم خودم بگم. ولي شما چون حرف هاتون جداي از اشتباه هست و خودتون ميتونين جداي از هر كسي همه غلط ها درست ها رو تشخيص بديد نيازي به تفكر روي حرف هاي بقيه نداريد
    بدترين مشكل ما اينه كه فكر ميكنيم دور اطراف ما همه احمقن و ما عقل كليم ،چرا براي شما اينقدر سخته كه بفهمين من هم انسانم قدرت تفكر دارم روي همه حرف هايي هم كه زدم فكر كردم و شما تنها انساني نيستين كه اهميت ميده به اين جور مسائل از شما انتظار يه همچين برخوردي رو نداشتم ( اطلاع نداشتم كه شرط بندي در گذشته به اين شكل بوده كه دو طرف راضي نبودن از پولي كه ميزاشتن وسط به همين دليل حرام بوده ولي خب خوبه كه مطلع شدم الان همه راضي هستن از ايتمي كه ميزارن وسط به همين دليل ديگه حرام نيست ، اين حلال و حرام ها كه توسط اسلام وضع شده صرفا جهت كمك به خود شخص بوده به همين دليل اين جمله در قرآن گفته شده اِنَّا هَدَْيناهُ السَّبيلَ اِمَّا شاكِرًا وَ اِمَّا كَفُورًا)
    ویرایش توسط Dav1d : 04-17-2016 در ساعت 12:34 PM

9. کاربر مقابل از Dav1d عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Milad._.R (04-17-2016)

10. Top | #4596

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    دوستان یکم سعی کنید حرفایی که میزنید از رو عقده کارایی که آدمای کثیف به اسم اسلام - نه به اصل اسلام - انجام میدن نباشه

همچین کسایی که با خون مردم کاخ میسازن فقط در ایران و اسلام نیستن ، تو بقیه ادیان مسیحیت و بودایی و ... هم وجود دارن

نمیشه از روی اعمالی که اونا انجام میدن ، هرچی میخواید به اسلام و مراجع با سوادی که جمعیت 1.7 میلیاردی مسلمونا قبولشون دارن بگید و بهشت و جهنم و حلال و حرومو همه ببرین زیر سوال

بحث بت بود

من مث شما مرجع تقلید نیستم که بیام بگم بِت حلاااااااااله حلاله یا حروووومه حرومه

ولی اینو میدونم

من 2 سال پیش با trade کردن شب و روز زحمت کشیدن از 1 کلید ( هنوز key حذف نشده بود ) تونستم سرمایه جمع کنم
    کم کم به 25 کلید رسیدم که میتونستم باهاش خیلی چیزا بگیرم

تا اینکه شروع کردم به بت
    25 کلیدم بار ها تا 1 کلید اومد و بار ها تا 100 کلید و 400 کلید رفت ( عکسشم میزاشتم قبلا دوستان دیدن هنوزم هست )

ولی دیگه کلیدا مال من نبود ، خلاصه بگم : به شرط بندی عادت کرده بودم و معتاد قمارش شده بودم | مطمئنم هر کی تجربه بت داره حرف منو تایید میکنه

عاقبت هیییییچی برام نموند
    حتی 1 کلید

من درک کردم چه ضربه ای بهم زد ، تا 1 ماه من شب خوابم نمیبرد ، 1000$ رو چطوری یه لحظه ای باختم
    و بعدش فهمیدم چرا "حرام" عه

امید است شماها بدون ضربه خوردن بفهمید
    چون اگه اینطور نباشه قطعا یه روزی ضربشو که خوردید میفهمید که خییییلی بده

11. 3 کاربر مقابل از ''iMM عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (04-17-2016),Hossein.IR (04-17-2016),Viper (04-17-2016)

12. Top | #4597

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    نقل قول نوشته اصلی توسط samdeloges نمایش پست ها
    مردم ھرگز اگاه نخواهندشد مگر تاریخ راسىن را مطالعه کنند ** تاریخ که با بى طرفى و بدون قضاوت نوشته شده باشد
    در اینجا جا داره سخنی از ناپلئون بگم :
    تاریخ را فاتحان نوشته اند

13. Top | #4598

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    دوست گلم من قصد ناراحتی شخص شما رو ندارم مغز بنده همیشه هم گفتم ناقص هستش خیلی ناقص و من هیچوقت ادعای کامل بودن نکردم و نخواهم شد حتی اگر ملیاردها سال هم اینجا زندگی کنم چون تنها کسی که کامل هستش خالقه ، نه موجود یا انسان یا فرد خاصی .

عقل من و شما ناقصه همینطور که کل دنیا ناقص هستن ، خوب این که شکی توش نیست .

خودت جواب بده :

همه ما دم از خداوند و شیعه و پیغمبر و امام میزنیم جوری که مالک زمین و بهشتیم اما خودت و انصافت تو این 70 میلیون نفر ، چند نفرش قرآن که کلام خدا و سفارش پیغمبر هستش رو با ترجمه خوندن و فهیمن که چی گفت ؟ بگرد تو کل افرادی که میشناسی چند نفرش کامل خوندنش و در موردش فکر کردن ؟ چند بار خوندن ؟ خودت جواب بده ، افرادی که یکبار این کار رو نکردن که تقریبا 95 % این مردم رو تشکیل میدن انصافا باید حرف از خدا بزنن یا پیغمبر ؟ ما کجا داریم سیر میکنم برادر

مگه هرکسی یه چیزی گفت شما باید باورت بشه ؟ خالق یه قدرت فکر و تصمیم گیری به شما داده که با مطالعه ارتقاش بدی تا قدرت تصمیم گیریت هم بهتر بشه پس نگین که همه نمیتونن برا خودشون تصمیم بگیرن

اگر فکر میکنید تند روی کردم من از شما معذرت خواهی میکنم در صورتی که من هیچوقت ادعای بزرگ بودن نداشتم و نخواهم داشت .

پیشنهاد میکنم ترجمه قران رو بخونید چند بار ، که بفهمید از چه کسی پیروی میکنید یا خداوند شما چه گفته

14. 3 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (04-17-2016),Dav1d (04-17-2016),FCB (04-17-2016)

15. Top | #4599

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4739
    نقل قول نوشته اصلی توسط ''iMM نمایش پست ها
    دوستان یکم سعی کنید حرفایی که میزنید از رو عقده کارایی که آدمای کثیف به اسم اسلام - نه به اصل اسلام - انجام میدن نباشه

همچین کسایی که با خون مردم کاخ میسازن فقط در ایران و اسلام نیستن ، تو بقیه ادیان مسیحیت و بودایی و ... هم وجود دارن

نمیشه از روی اعمالی که اونا انجام میدن ، هرچی میخواید به اسلام و مراجع با سوادی که جمعیت 1.7 میلیاردی مسلمونا قبولشون دارن بگید و بهشت و جهنم و حلال و حرومو همه ببرین زیر سوال

بحث بت بود

من مث شما مرجع تقلید نیستم که بیام بگم بِت حلاااااااااله حلاله یا حروووومه حرومه

ولی اینو میدونم

من 2 سال پیش با trade کردن شب و روز زحمت کشیدن از 1 کلید ( هنوز key حذف نشده بود ) تونستم سرمایه جمع کنم
    کم کم به 25 کلید رسیدم که میتونستم باهاش خیلی چیزا بگیرم

تا اینکه شروع کردم به بت
    25 کلیدم بار ها تا 1 کلید اومد و بار ها تا 100 کلید و 400 کلید رفت ( عکسشم میزاشتم قبلا دوستان دیدن هنوزم هست )

ولی دیگه کلیدا مال من نبود ، خلاصه بگم : به شرط بندی عادت کرده بودم و معتاد قمارش شده بودم | مطمئنم هر کی تجربه بت داره حرف منو تایید میکنه

عاقبت هیییییچی برام نموند
    حتی 1 کلید

من درک کردم چه ضربه ای بهم زد ، تا 1 ماه من شب خوابم نمیبرد ، 1000$ رو چطوری یه لحظه ای باختم
    و بعدش فهمیدم چرا "حرام" عه

امید است شماها بدون ضربه خوردن بفهمید
    چون اگه اینطور نباشه قطعا یه روزی ضربشو که خوردید میفهمید که خییییلی بده
    دقیقا با شما موافقم . چون که آدم اگه شرط بندی کنه شرطی میشه . یه پست در مورد ترک دوتا توی انجمن هست که کلیپ استاد رائفی پور توی اون هست . میتونید برید شرطی شدن رو توی اون ببنین...
    http://forum.dotabaz.com/image.php?type=sigpic&userid=4739&dateline=1492099  693

16. Top | #4600

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    دوست گلم من قصد ناراحتی شخص شما رو ندارم مغز بنده همیشه هم گفتم ناقص هستش خیلی ناقص و من هیچوقت ادعای کامل بودن نکردم و نخواهم شد حتی اگر ملیاردها سال هم اینجا زندگی کنم چون تنها کسی که کامل هستش خالقه ، نه موجود یا انسان یا فرد خاصی .

عقل من و شما ناقصه همینطور که کل دنیا ناقص هستن ، خوب این که شکی توش نیست .

خودت جواب بده :

همه ما دم از خداوند و شیعه و پیغمبر و امام میزنیم جوری که مالک زمین و بهشتیم اما خودت و انصافت تو این 70 میلیون نفر ، چند نفرش قرآن که کلام خدا و سفارش پیغمبر هستش رو با ترجمه خوندن و فهیمن که چی گفت ؟ بگرد تو کل افرادی که میشناسی چند نفرش کامل خوندنش و در موردش فکر کردن ؟ چند بار خوندن ؟ خودت جواب بده ، افرادی که یکبار این کار رو نکردن که تقریبا 95 % این مردم رو تشکیل میدن انصافا باید حرف از خدا بزنن یا پیغمبر ؟ ما کجا داریم سیر میکنم برادر

مگه هرکسی یه چیزی گفت شما باید باورت بشه ؟ خالق یه قدرت فکر و تصمیم گیری به شما داده که با مطالعه ارتقاش بدی تا قدرت تصمیم گیریت هم بهتر بشه پس نگین که همه نمیتونن برا خودشون تصمیم بگیرن

اگر فکر میکنید تند روی کردم من از شما معذرت خواهی میکنم در صورتی که من هیچوقت ادعای بزرگ بودن نداشتم و نخواهم داشت .

پیشنهاد میکنم ترجمه قران رو بخونید چند بار ، که بفهمید از چه کسی پیروی میکنید یا خداوند شما چه گفته
    سوال اولي رو كه گفتي هممون قبول داريم از وضع كشور كاملا واضحه ولي بحث من رو اينه كه ميشه از حرف هاي درست و صحيح بقيه استقاده كرد مشكلي هم درس نيست