[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 599

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 599 از 1160 نخستنخست ... 994995495895975985996006016096496991099 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,981 به 5,990 از 11598
  1. Top | #5981

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    پنهان کننده: جواب
    آره اون بچه ها رو میخورن , ولی این انتخاب خوب و درست بازیه , اگه درخت رو نکشی در نهایت Baron میمیره.

میلاد اینجا همه ویچرین :دی
    در ضمن این صفحه 598 این تاپیک برام تو فایرفاکس باز نمیشه.

سرور رو دو شبه که دارن دیداس میکنن، سایت های دیگه ای هم رو این سرور هستن و معلوم نیست مشکلشون با چیه

احتمالا همون موقع با فایرفاکس باز کردی

نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    والا برا منم باز نمیشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    لطفا بررسی کنید :

2. Top | #5982

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    بخاطر همین هستش

76561198076661060

3. Top | #5983

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2325
    یوزرنیم استیم
    single6661
    یه سوال دیگه.

پنهان کننده: Witcher
    اون Werewolf دم درخت رو میشه کشت با اون LVL ؟ خیلی ریجن بالایی داره
    One Shot One Kill No Luck All Skill

4. Top | #5984

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    راي گيري كنيم براي تغيير مديريت سايت sharingan به ما از هميشه نزديك تره مديريت فعلي نه دوتا بازي ميكنه نه ويچر ايشون كلا از هيچ جهتي مارو درك نميكنن

5. Top | #5985

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    no no .

میلاد همیشه مدیر بوده چه از پلی دوتا چه حالا :دی epic boss .

i love him خداوکیلی بهترین مدیری بوده که تاحالا توی هر انجمنی رفتم دیدم،دمش گرم

پنهان کننده: گلابی
    اون گلابی هم تایم نداره که بخواد مدیر شه ولی اونم خوبه
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

6. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Milad._.R (06-29-2016)

7. Top | #5986

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4263
    یوزرنیم استیم
    iHadLifeB4This
    آقا یه سوال من تازه تیمبر شروع کردم با یکی از اعضای همین فروم ( thenightwolf ) رفتیم گیم و 2-3 تا از فرند های من

Match 2468439625 - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats

Match 2468359599 - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats

خوبه به نظرتون؟ آیتم بندی رو درست رفتم یا به نظرتون باید دگر بیارم؟؟راستی نظرتون راجع به درفت بازی cm هم بگید لطفا

8. Top | #5987

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    اینو :

390 01467156169

بازی قشنگی بود دوست داشتین نگاش کنید.

9. Top | #5988

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4263
    یوزرنیم استیم
    iHadLifeB4This
    اینو :

390 01467156169

بازی قشنگی بود دوست داشتین نگاش کنید.
    io & bh blademail necrophos phaseboots blademail wtf

10. Top | #5989

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad._.R نمایش پست ها
    دقیق نمیدونم

ولی ویتچر زیر 100 نفر که 99نفرشون دوتا بازی میکنن
    دقیقا هر بازی دیگه ای غیر از دوتا2 مثل چیپس و پفکه دوتا مثل غذای اصلی
    من حدود 2 سال پیش به قبلش خیلی بازی دیگه در کنار دوتا1 (و بعدش دوتا2) بازی می کردم ، از اویل بگیر تا PES و ...
    الان گرچند چند تا از بازی های جدید هم دارم مثل آخرین نسخه Resident evil - DMC و ... ولی حتی زورم میاد تا تهش برم ! یعنی دیگه میل به چیپس و پفک کم شده ! درحالی که روزی 10 دست هم بخوام دوتا بازی کنم خسته نمیشم . حتی کلش هم اکانت دارم ولی نهایت روزی 2-3 ساعت بازی کنم !
    شاید همین Witcher هم بگیرم یه هفته نصب کنم و تا تهش هم نرم بندازمش کنار !

بله اینه فرق دوتا2 با بقیه بازی ها ...

"I'm the beast of bedtime tales."

11. کاربر مقابل از ABNightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Milad._.R (06-29-2016)

12. Top | #5990
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    شما دوست عزیزمون مدیر ارشد FCB رو ببینید ایشون بیشتر از ما مطالعه و تجربه داره به همین دلیل رنک و سطحشون 4.5-5k هستش ازش بپرسید دوستانی دارن که 6k باشن ؟ اگر داشته باشن قاعدتا اون فرد خیلی بیشتر بازی کرده چه در دوتا 1 یا چه در دوتا 2 تا سطحش به 6k رسیده حالا اقای محمد اگر 10-100 ایدی هم بزنه رنکش همون 4.5-5k هست اگر میگین اشتباهه خودتون ازش بپرسد تا تجربه هاشو بگه که این حرف من درسته یا خیر . مگر اینکه تمام وقتش رو بذاره و سطح خودشو با بازی زیاد و تجربه و مطالعه برسونه 6-9k و قاعدتا هم میتونه اما به قول ایشون وقتشو نداره
    بله دوستان 6k هم داریم. اکثرا که بله ولی یکیشون شاید سر جمع 3k بازی کرده باشه

الان چه ربطی داشت به آیدی زدن من؟! مشکل من توی دوتا 2 از نادرترین مشکلات هست و خواهشا با علم و دانسته های خودتون توضیحی براش پیدا نکنید! حالا ایشالله چند وقت دیگه اگر خدا خواست شاید چند تا آیدی 5k هم رو کردیم برای فروش! زمان خیلی کمه و همچنین مشتری خوب! اما اینو اینجا میگم به عنوان سند و مدرک.

من مدتی بود از بازی خیلی عصبی بودم به خاطر اینکه خودم رو مستحق اشتباه میدونستم و دیگران رو نه! خیلی مواردی شده یعنی به معنای واقعی کلمه خیلی مواردی شده من یک هیرو offlane یا jungler رو هیرو 1 تیم کردم و فقط به خاطر 1 اشتباه خودم بازی رو باختیم! اینجور مواقع اعصابم به شدت خورد میشد و از تیمم انتظار بالایی داشتم که کاملا بیجا بود!
    وقتی شما توی همچین حالتی باشی دیگه سطح بازیت مهم نیست نتیجه مهمه که داری میبازی! برای همین مدتی با ساپورت کردن اکانت رو بوست میکردم چون نمیشد به بازی من توی late game امیدوار بود. هر لحظه احتمال throw بود
    من بازیهای خیلی زیادی هم شده که تنهایی تمومش کردم چون در حالت غیر عصبی بودم! برفرض مثال spectre که spirit pudge qop همش دارن roam میکنن و تا دقیقه 15 3 تا تاور 1 افتاده و آنتی میج free farm هست اما از هوشم استفاده کردم و به قول معروف right act right position right time بازی رو بردیم. نمونه خیلی زیاده alche, sf, clinkz و...

با mmr بالا هیچ چیزی عاید من و شما نمیشه. من تمام علاقم به mmr بالا به خاطر این هست که اونجا هم فکرای خودم توی تیم هستن. یعنی چی؟ یعنی بدون کوچکترین کلمه حرف راحت بازیتو میکنی! omid darksoldier کلا 4.4 mmr داره اما از بس با من بازی کرده بهش پینگ میدی تو بازی mana میده back میده ward/deward میکنه. فقط با پینگ!
    تمام خواسته من از mmr بالا این بود منی که روزی 2 3 دست دوتا بازی میکنم 2 3 دست به قول معروف جون دار بازی کنم و خودم حال کنم. هیچ نیازی ندارم با mmr بالا فخر فروشی کنم یا بدلیل کمبود توجه بخوام توی دید باشم! تمام بزرگای دوتا 2 ایران با اسم ممد ساوه و بعضیشون با FCB آشنایی کامل دارن. با تک تکشون حداقل کمه کم 2 3 دست بازی کردم.
    یک بنده خدایی رو اسم نمیبرم اما با این همه کبکبه و دبدبه جرات نکرد sf v sf با یکی بازی کنه. اون موقع گارنا بود هیچکس هم نمیفهمید اما این مال این حرفا نبود. اون کسیم که قرار بود باهاش بازی کنه یکی از رفیقامون رو بردش 100 هزار پول گذاشته بود و منم قرار بود داور باشم اما کلا بازی کنسل شد. آقا کار داشتن گوشیشون خاموش بود :دی

شما محمد جان من نمیومدم یک مدت دوتا فکر میکردی همش دارم آیدی میزنم! نه برادر من سر جمع از 2012 تا حالا 5 تا آیدی دارم. که 3 تاشون برای 2014 هست! و 2 تاش 2015-2016 که یکیشم که همه دیدن برای dAb قبل عید add میکردم بازی میکردیم.
    من بارها به خودت گفتم هیچوفت دوست نداشتم یک هیرو خاص بازی کنم تا boost کنم یا دنبال روش خاصی باشم. روی لینک زیر کلیک کن تا متوجه حرفم بشی. (قبلنم یادمه به یکی دیگم گفته بودم. این رکوردمه آخه)
    click
    10 تا بازی 10 تا هیرو مختلف. قابل توجه اون دوستمون که بهش گفتم من تا 5499 هم با همه هیروها بازی میکنم.
    البته این اگر خدا بخواد از همونایی میشه که بالا گفتم. اما وقت نیست!
    اما در کل حرفت رو تایید میکنم. دانش باید بالا باشه و تمرین زیاد. در رابطه با من همینجوری قضاوت نکنید. مورد مشکلات من توی دوتا خیلی نادره و خودم جای اینکه بشینم 20 30 دست normal برم درست شه هی میرم سراغ آیدی دیگه و هروفت میام سراغ اصلی دوست دارم رنک برم...
    منم اگر نمیرم بالا یعنی حتما یک جای کارم میلنگه! حالا تیم یک بازی دو بازی...خودمم متوجهم. قضاوت نکنید خواهشا!

13. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (06-29-2016),F[A]CTOR (06-29-2016)