[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 603

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 603 از 1160 نخستنخست ... 1035035535936016026036046056136537031103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,021 به 6,030 از 11600
  1. Top | #6021

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    سایت نه ، سرور رو دیداس میکنن

علت معلوم نیست ، با توجه به شدت حمله بعید میرسه بخاطر دوتاباز باشه ، چون کار هر بچه ای نیست اینجور دیداس کردن

2. Top | #6022
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    باشه.

پسر خاله من یه اکانت ساخت همه رو bot match رفت (خودم اینو بهش گفتم) همش هم گفتم ember spirit پیک بده همه رو ember رفت،تا اینکه رسید به 10 بازی رنک،اون 10 بازی رو من براش رفتم رنکش شد 4.441. بعدش همش باخت الانم 2.8 تشریف داره.

همه رو bot برید با سطح medium. بعدش 10 بازی رو هم همه رو مید هیرو یا safe carry بگیرید اگه زیر 4k شد،پس یعنی سطح شما در اون حدا نیست.من نگفتم کسی که 1k هست میتونه یه شبه بره به 5k. ولی میگم روش هایی براش هست. از جمله همین bot match

یه اکانت دیگه ساختم،همه رو باز رفتم bot match ،بازم 4.3 داد.

دوستانی که میگن bot match فایده نداره باید بگم.

1= یکی که bot match online پلی میده خوب میدونه کسانی هستن که همش axe-winter -ursa -batrider و.. پیک میدن و میرن jungle هی وسط بازی مینویسن vk.com/bot_dota2-free trial

علی داداش شما که بعضی وقتا bot match پلی میدی چنین چیزی رو دیدی یا نه؟!

خب یه بازی بود من رفتم ببینم این یارو که اینکارو میکنه بعدا به چه رنکی میرسه؟ برا همین اومدم بازیاش رو دنبال کردم بعد 2 هفته دیدم بله آقا 4.5 تشریف داره چقدر هم حرفه ای هست،حالا نمیدونم این روش از کجاست

اگه خواستید لینک اکانتش رو میزارم خودتون ببینید بازی اولش تا جایی که به 10 بازی رنک رسیده همش bot match بوده پس این میانبره دیگه؟

هرجاش مبهم بود بگید کامل توضیح بدم.
    bot match رو سر جمع فکر کنم 7 8 بار رفتم واقعا خسته کننده هست...

اما خب یک چیزی رو فهمیدم. یعنی برام ثابت شد. اینکه میگن مثلا mmr یک pc نمیدونم ip یا هر چی ثابته بیخود نیست. شما از همون روش استفاده کردی

لینک زیر قسمت صورتی رنگش رو بخونید:

https://www.epicnpc.com/threads/669116-MMRdota-com-Boosting-an-Coaching-FASTEST-SERVICE!!-100-POSITIVE-FEEDBACK!!

البته الان فرق کرده. اما تا چند هفته پیش 450 دلار میگرفت 10 تا tbd بازی میکرد 30 تا بقیشم اصلا میگفت خودتون بازی کنید بعد رنکت میشد بین 5 تا 6k هر رنکی که بودی!

به مراتب قیمت ها پایین میومد. مثلا این قیمتی که الان زده من یادمه برای 4.5k بود. تو این روش شما حتما لازم داری تا یک رفیق یا آشنایی داشته باشی که رنکش بالا باشه. سطح بازی هم مهم نیست فقط باید به حد رنک رسوند تا بدی برات بازی کنه. win/loss رنک یا آیدی هم نمیدونم مهمه یا نه. اینو اگه میدونی بگو

یک همچین روشی فقط به درد فروش میخوره. بیخود نیست انقدر 4k زیاد شده...

3. Top | #6023

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5074
    یوزرنیم استیم
    DD4.DanGERs
    [
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    بله دوستان 6k هم داریم. اکثرا که بله ولی یکیشون شاید سر جمع 3k بازی کرده باشه

الان چه ربطی داشت به آیدی زدن من؟! مشکل من توی دوتا 2 از نادرترین مشکلات هست و خواهشا با علم و دانسته های خودتون توضیحی براش پیدا نکنید! حالا ایشالله چند وقت دیگه اگر خدا خواست شاید چند تا آیدی 5k هم رو کردیم برای فروش! زمان خیلی کمه و همچنین مشتری خوب! اما اینو اینجا میگم به عنوان سند و مدرک.

من مدتی بود از بازی خیلی عصبی بودم به خاطر اینکه خودم رو مستحق اشتباه میدونستم و دیگران رو نه! خیلی مواردی شده یعنی به معنای واقعی کلمه خیلی مواردی شده من یک هیرو offlane یا jungler رو هیرو 1 تیم کردم و فقط به خاطر 1 اشتباه خودم بازی رو باختیم! اینجور مواقع اعصابم به شدت خورد میشد و از تیمم انتظار بالایی داشتم که کاملا بیجا بود!
    وقتی شما توی همچین حالتی باشی دیگه سطح بازیت مهم نیست نتیجه مهمه که داری میبازی! برای همین مدتی با ساپورت کردن اکانت رو بوست میکردم چون نمیشد به بازی من توی late game امیدوار بود. هر لحظه احتمال throw بود
    من بازیهای خیلی زیادی هم شده که تنهایی تمومش کردم چون در حالت غیر عصبی بودم! برفرض مثال spectre که spirit pudge qop همش دارن roam میکنن و تا دقیقه 15 3 تا تاور 1 افتاده و آنتی میج free farm هست اما از هوشم استفاده کردم و به قول معروف right act right position right time بازی رو بردیم. نمونه خیلی زیاده alche, sf, clinkz و...

با mmr بالا هیچ چیزی عاید من و شما نمیشه. من تمام علاقم به mmr بالا به خاطر این هست که اونجا هم فکرای خودم توی تیم هستن. یعنی چی؟ یعنی بدون کوچکترین کلمه حرف راحت بازیتو میکنی! omid darksoldier کلا 4.4 mmr داره اما از بس با من بازی کرده بهش پینگ میدی تو بازی mana میده back میده ward/deward میکنه. فقط با پینگ!
    تمام خواسته من از mmr بالا این بود منی که روزی 2 3 دست دوتا بازی میکنم 2 3 دست به قول معروف جون دار بازی کنم و خودم حال کنم. هیچ نیازی ندارم با mmr بالا فخر فروشی کنم یا بدلیل کمبود توجه بخوام توی دید باشم! تمام بزرگای دوتا 2 ایران با اسم ممد ساوه و بعضیشون با FCB آشنایی کامل دارن. با تک تکشون حداقل کمه کم 2 3 دست بازی کردم.
    یک بنده خدایی رو اسم نمیبرم اما با این همه کبکبه و دبدبه جرات نکرد sf v sf با یکی بازی کنه. اون موقع گارنا بود هیچکس هم نمیفهمید اما این مال این حرفا نبود. اون کسیم که قرار بود باهاش بازی کنه یکی از رفیقامون رو بردش 100 هزار پول گذاشته بود و منم قرار بود داور باشم اما کلا بازی کنسل شد. آقا کار داشتن گوشیشون خاموش بود :دی

شما محمد جان من نمیومدم یک مدت دوتا فکر میکردی همش دارم آیدی میزنم! نه برادر من سر جمع از 2012 تا حالا 5 تا آیدی دارم. که 3 تاشون برای 2014 هست! و 2 تاش 2015-2016 که یکیشم که همه دیدن برای dAb قبل عید add میکردم بازی میکردیم.
    من بارها به خودت گفتم هیچوفت دوست نداشتم یک هیرو خاص بازی کنم تا boost کنم یا دنبال روش خاصی باشم. روی لینک زیر کلیک کن تا متوجه حرفم بشی. (قبلنم یادمه به یکی دیگم گفته بودم. این رکوردمه آخه)
    click
    10 تا بازی 10 تا هیرو مختلف. قابل توجه اون دوستمون که بهش گفتم من تا 5499 هم با همه هیروها بازی میکنم.
    البته این اگر خدا بخواد از همونایی میشه که بالا گفتم. اما وقت نیست!
    اما در کل حرفت رو تایید میکنم. دانش باید بالا باشه و تمرین زیاد. در رابطه با من همینجوری قضاوت نکنید. مورد مشکلات من توی دوتا خیلی نادره و خودم جای اینکه بشینم 20 30 دست normal برم درست شه هی میرم سراغ آیدی دیگه و هروفت میام سراغ اصلی دوست دارم رنک برم...
    منم اگر نمیرم بالا یعنی حتما یک جای کارم میلنگه! حالا تیم یک بازی دو بازی...خودمم متوجهم. قضاوت نکنید خواهشا!
    واقعا هضم کردم خیلی عالی بود خیلی. ولی خوب مشکل بعضیا یا کلا پلیر های ایرانی اینه که مثلا خودم نیاز دارم حداقل 1 یار قوی باهام پارتی باشه تا پیشرفت کنم ینی از یکی که بازیش در سطح خوب و عالی هست باید باهش باشم تا بازیو یاد بگیرم و امان از این که تو ایران همه پلیر های خوب و رنک بالا{اصلا منظورم اقا محمد نیست کلی میگم} فک میکنن اگه با normalskill ها یا مثلا 1 بار بازی یارو رو دیده متوسط بوده گیم برن اقته .و میبازن برعکس باعث میشه انگیزه اونی که نورمال هست بیشتر هم بشه من خودم یادم هست تو گارنا 3 سال پیش یا 4 سال پیش با یکی مصاحبه کردم به اسم امید رضایی ono {فک کنم بشناسین},و ازیه جوری دوست شدیم یادمه تا قبل از ایمکه بره دونا 2 5 شنبه ها میرفیم باهاش گیم من اون موقع هیچی بارم نبود فقط ساپ میشستم یه 1 ماه که گذشت چند بار گقت mid برو عیب نداره اگه feed هم بدی ما جمع میکنیم یادمه mid میرفنم feed که نمیدادم هیچی برعکس خوبم بازی میکردم. برا اثبلت حرفام 1 2 تا ریپلی اون بازیا رو تو سایت یه جا دیگه اپ کردم {فک کنم هنوز دارم بگردم ببنم هست} در کل بواقعا حرفfcb اقا محمد درسه.

4. 2 کاربر مقابل از TheNiGhTwOLFs عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (06-30-2016),Viper (06-30-2016)

5. Top | #6024

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157
    من دو بار با یه کامپیوتر یک ای پی اسمرف کردم( یکیش همین دو سه هفته پیش بود ) دوتاش هم رنک 427x داد بم . من حدس می زنم اون فاصله ی زیادی که می افته باید تو اون بازی tbd ها باشه اصلا نمی دونم چطوری یه بازی به kda خوب هیج پرشی تو رنک های tbd ایجاد نمی شه یعنی اگه avg 4311 باشه بازی بعد در حد 50 واحد تغیر می کنه . یکی از بازیام یادمه رندم زدم کلاک داد رفتم افلین خیلی هم دث دادم , اون بازیم باختیم اما دسته بعدیش به avg اضافه شد !
    رنکه ایدی اصلیم 3800 بود (نرمالام high اسکیل ) ولی اسمرف هام vhs و 4.3 ....

بازیای قبل tbd فقط استارت رنکو معلوم می کنن که تو این شکی ندارم (hs=3.7 vhs=4.2 )

6. کاربر مقابل از ♀♠♥ßKß♥♠♀ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (06-30-2016)

7. Top | #6025

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157
    نقل قول نوشته اصلی توسط TheNiGhTwOLFs نمایش پست ها
    [

واقعا هضم کردم خیلی عالی بود خیلی. ولی خوب مشکل بعضیا یا کلا پلیر های ایرانی اینه که مثلا خودم نیاز دارم حداقل 1 یار قوی باهام پارتی باشه تا پیشرفت کنم ینی از یکی که بازیش در سطح خوب و عالی هست باید باهش باشم تا بازیو یاد بگیرم و امان از این که تو ایران همه پلیر های خوب و رنک بالا{اصلا منظورم اقا محمد نیست کلی میگم} فک میکنن اگه با normalskill ها یا مثلا 1 بار بازی یارو رو دیده متوسط بوده گیم برن اقته .و میبازن برعکس باعث میشه انگیزه اونی که نورمال هست بیشتر هم بشه من خودم یادم هست تو گارنا 3 سال پیش یا 4 سال پیش با یکی مصاحبه کردم به اسم امید رضایی ono {فک کنم بشناسین},و ازیه جوری دوست شدیم یادمه تا قبل از ایمکه بره دونا 2 5 شنبه ها میرفیم باهاش گیم من اون موقع هیچی بارم نبود فقط ساپ میشستم یه 1 ماه که گذشت چند بار گقت mid برو عیب نداره اگه feed هم بدی ما جمع میکنیم یادمه mid میرفنم feed که نمیدادم هیچی برعکس خوبم بازی میکردم. برا اثبلت حرفام 1 2 تا ریپلی اون بازیا رو تو سایت یه جا دیگه اپ کردم {فک کنم هنوز دارم بگردم ببنم هست} در کل بواقعا حرفfcb اقا محمد درسه.
    کاملا رد می کنم .
    من بازیام همش vhs هست چه تو نرمال چه رنک . یه دوسنی هست حدودا 3-4 ساله با اون بازی می کنم ایدیش تو سایت Viper هست شاید تو dab دیده باشیدش .
    توی دوتا باف فک کنم یا HS هست یا NS . می خوام اینو بگم که هر دفعه که باش بازی کردم من یه چیزی ازش یاد گرفنم با اینکه تو دوتا باف سطحش پایین تره. خلاصه اینکه اصلا به vhs اینا نیست .
    دوتا باز خفنی نیستم که با مثالی که زدی مقایسه کنی از رو تجربه خودم می گم , فقط با دیدن ریپلی و انالیزشون می شه بازی بهتر یاد گرفت نه صرفا با یه بازیکن vhs بازی کردن . وقتی با بازیکنای خوب هم بازی می شید که بازیتون به اون حد برسه .
    یادمه اون اولا اینقد سرم داد زدن که کلا می خواسنم دیگه دوتا بازی نکم اینطور نبود یهو بزارن با بازیکن خوبا هم تیمی شی مخصوصا تو گیم نت
    خیلی از ما ها فقط بازی می کنیم تا وقتمون بگزره اما یکی که هدفش اینه که جایی برسه با برنامه پیش میره .

8. 3 کاربر مقابل از ♀♠♥ßKß♥♠♀ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

rinnegan (06-30-2016),TheNiGhTwOLFs (06-30-2016),Viper (06-30-2016)

9. Top | #6026

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5074
    یوزرنیم استیم
    DD4.DanGERs
    نقل قول نوشته اصلی توسط da147 نمایش پست ها
    کاملا رد می کنم .
    من بازیام همش vhs هست چه تو نرمال چه رنک . یه دوسنی هست حدودا 3-4 ساله با اون بازی می کنم ایدیش تو سایت Viper هست شاید تو dab دیده باشیدش .
    توی دوتا باف فک کنم یا HS هست یا NS . می خوام اینو بگم که هر دفعه که باش بازی کردم من یه چیزی ازش یاد گرفنم با اینکه تو دوتا باف سطحش پایین تره. خلاصه اینکه اصلا به vhs اینا نیست .
    دوتا باز خفنی نیستم که با مثالی که زدی مقایسه کنی از رو تجربه خودم می گم , فقط با دیدن ریپلی و انالیزشون می شه بازی بهتر یاد گرفت نه صرفا با یه بازیکن vhs بازی کردن . وقتی با بازیکنای خوب هم بازی می شید که بازیتون به اون حد برسه .
    یادمه اون اولا اینقد سرم داد زدن که کلا می خواسنم دیگه دوتا بازی نکم اینطور نبود یهو بزارن با بازیکن خوبا هم تیمی شی مخصوصا تو گیم نت
    خیلی از ما ها فقط بازی می کنیم تا وقتمون بگزره اما یکی که هدفش اینه که جایی برسه با برنامه پیش میره .
    من نمیگم باید با vhr حتما باشی ! من میگم پلیر باشه بله من خودم تجربه بازی کردن با علی رضا رو 2 سال پیش داشتم واقعا بازی خوب هست.! و ازش کلی سوال میپبرسم {میتونی ازش سوال کنی که چه قد گیر داشتم تو دوتا 2 که ازش پرسیدم همشم واسم توضیح داده} من میگم کلا باید باید کسایی که بازیشون خوبه اجازه بازی کردن اطراف و پلیر هایه ظعیف ترو با خودشون بدن که تو ایران انجوری نیست حدا اقل!...

10. 2 کاربر مقابل از TheNiGhTwOLFs عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

♀♠♥ßKß♥♠♀ (06-30-2016),Viper (06-30-2016)

11. Top | #6027
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط TheNiGhTwOLFs نمایش پست ها
    [

خواهش میکنم. بله همه جور آدم داریم. اما طبیعت ما اینه تا به جایی رسیدیدم خودمون رو بگیریم! اما یکسری هم حق دارن ج کسی رو ندن چون یکسری هستن بخوای به قول معروف بهشون رو بدی سوارت میشن...
    اگر اشتباه نکنم یکبار با ono بازی کردم اونم all star match مسابقات خودمون بود فکر کنم. با بقیه هم حداقل ۲ ۳ دست بازی کردم اما بیشتر با علی pxl بوده و بعد از اون امیر phanthom. در کل بچه های ایران حرف ندارن. من یک زمان عاشق بازی unx بودم. یعنی تو ایران offlane رو دستش نداشتیم منم اون موقع زمان مسابقات تو تیم pos 3 بودم و برا همین الگوم بود.

چقدر با همین بچه ها میرفتیم cast مسابقات...مهمان های افتخاری بازیها اون زمان مد بود وسط کست زنگ خونه زده میشد بعد طرف میرفت میگفت خب من ی لحظه brb شم پیتزا اومد یادش بخیر واقعا. میلاد که به خاطر cast آرش و فربد از همه کاراش میزد میومد watch تمام انجمن هم نظرسنجی گذاشته بودن آرش رو از cast بردارین میلاد میگفت نه

12. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

TheNiGhTwOLFs (06-30-2016)

13. Top | #6028

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    این بحث بهتر بود در تاپیک زیر یا دیگر تاپیک های مرتبط انجام میشد :

بحث و گفتگو درباره Dota 2

14. 2 کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (06-30-2016),TheNiGhTwOLFs (06-30-2016)

15. Top | #6029

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5074
    یوزرنیم استیم
    DD4.DanGERs
    نقل قول نوشته اصلی توسط fcb نمایش پست ها
    خواهش میکنم. بله همه جور آدم داریم. اما طبیعت ما اینه تا به جایی رسیدیدم خودمون رو بگیریم! اما یکسری هم حق دارن ج کسی رو ندن چون یکسری هستن بخوای به قول معروف بهشون رو بدی سوارت میشن...
    اگر اشتباه نکنم یکبار با ono بازی کردم اونم all star match مسابقات خودمون بود فکر کنم. با بقیه هم حداقل ۲ ۳ دست بازی کردم اما بیشتر با علی pxl بوده و بعد از اون امیر phanthom. در کل بچه های ایران حرف ندارن. من یک زمان عاشق بازی unx بودم. یعنی تو ایران offlane رو دستش نداشتیم منم اون موقع زمان مسابقات تو تیم pos 3 بودم و برا همین الگوم بود.

چقدر با همین بچه ها میرفتیم cast مسابقات...مهمان های افتخاری بازیها اون زمان مد بود وسط کست زنگ خونه زده میشد بعد طرف میرفت میگفت خب من ی لحظه brb شم پیتزا اومد یادش بخیر واقعا. میلاد که به خاطر cast آرش و فربد از همه کاراش میزد میومد watch تمام انجمن هم نظرسنجی گذاشته بودن آرش رو از cast بردارین میلاد میگفت نه
    اره اگه به طرف رو بدی سوار که هیچی ! کولی میگیرن:d ولی در کل باید سعی بشه سطح افراد متوسط و ظعیف رو برد بالا با استفاده از تجربیات بازیکنای خوب.

16. Top | #6030

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    رنک 4000 کار خیلی ساده ایه !
    من خودم بعد از 1 سال دوتا 2 بازی کردن 2 تا اکانت +4000 دارم بدون این روش هایی که گفتید ...
    90% پلیر های این سایت رنک 4000 میتونن داشته باشن رنک +5000 واقعا کار سختیه ...